3 vs 1

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34042
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser35681

το πρωτο το δικο σας πλανο στον Σπυρο και στον Κing Diamong? α! θα μου πεις: εκμεταλλευτηκαμε καλυτερα και τους αλλους μας ρουφ...
 

DeletedUser31309

Ο μαλλιας εισαι η ο αλλος τελειωσατε σχολειο ρε σεις;;;
 

DeletedUser35681

δεν θυμαμαι να παιζαμε τελικο πολεμο με τον φιγκο απο εκει...
 

DeletedUser31309

Οταν σου πουν 8 παικτες 25αδας πατησα ηδη διαγραφη τοτε απλα μενει μια ανακοινωση...

Κουρευτηκες;;;
 

DeletedUser35681

ο σπυρος οχι ε? ενταξει δεν ξερω ποια ειναι η σωστη λεξη για να τον χαρακτηρισω,,(αυτος που δινει τα χωρια του σε εχθρους ως δωρο) πως να τον πω???
 

DeletedUser31309

Κοιτα στη γωνια να δεις αν ερχομαι, σε λιγο θα σε παρει ο αερας μονο τα μαλλια θα ανεμιζουν θα μιλησεις εσυ καθομαι κι σου απανταω κιολας τοση ωρα χαχχαχαχ
*********
___________________
+10 πόντοι yioryos
θα πρέπει να σέβεστε τους συνομιλητές σας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35681

γιατι σημασια εχει σε ποιο σταδιο εχεις τον ρουφιανο ?



Χωρισες η πας για βουβαλακια ? ΦΡΟΥ ΦΡΟΥ
εχει μεγαλη σημασια φιλαρακι μου,, Παιζεις εσύ vs εμενα παραδειγμα λεω: θελαμε καθαρο ξυλο,, παιξατε βρομικα , ξενερωσαμε γιατι δεν το κανατε μια φορα αλλα πολλες , και εγινε οτι εγινε.. αν χαιρεσε που σαν Σολ νικησες τον 42 τοτε πρεπει να αλλαξεις μυαλα,, βλεπε 49 με την καταντια της Σολ.. τα ιδια θα παθετε και απο CxC αν τους παιξετε,, σας μαθανε ολοι,, υπαρχουν καλοι παικτες δεν λεω αλλα παιζετε βρομικα και σας βαρεθηκαν οι περισσοτεροι.
 

DeletedUser35681

Παιξαμε βρωμικα εμεις ενω ειχατε και εσεις ρουφιανο σε εμας . Εισαι λιγο εξυπνος η πολυ ?
παιζαμε τελικο πολεμο εξυπνε,, ειχαμε ρουφιανο ??? οχι φιλε μου. και προσεχε πως μιλας,, ακομα δεν ανοιξα το στομα μου
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Εχουμε και λέμε γιατί μπλέχτηκαν αρκετοί κόσμοι εδώ

Κ37: O promanager και αρκετοί ακόμα απο τη λεγόμενη παρέα του,όχι όλοι αλλα οι περισσότεροι λογκάρουν στο κόσμο με στόχο να καθυστερήσουν την OUT,δηλαδή σαν τσιρακοφυλή,όλοι εκτος απο 5 άτομα που ενσωματώνονται στη cxc είτε πάνε πυξίδα είτε πατάνε διαγραφή.Φήμες αναφέρουν οτι η OUT είχε μπλουζάκια με χορηγό το gabriel καθώς μόνο απο αυτόν παίρναμε χωριό :p:p:p

κ42: Η STOP έχει ρουφιάνο(; ) στη ΝΜ και μάλιστα σε υψηλή θέση με αποτέλεσμα τα περισσότερα πλάνα να είναι προδωμένα παρόλα αυτά δεν μπορεί να προχωρήσει στο μέτωπο.Στο τελικό πόλεμο στο πρώτο πλάνο χάνουν χωριά οι SPEEDA/KING DIAMOND,φήμες λένε οτι οι 2 λογαριασμοί δεν πήραν τις άμυνες που ζήτησαν για να στακαριστούν άτομα στη κλίκα της STOP και να κοιμούνται ήρεμοι,σκρινσοτ έχουν ανέβει στο θέμα του 42 δεν μας αφορά εδω.Επίσης φήμες λένε οτι λογαριασμός της SOL έδινε διαμοιρασμούς απο ακκ μας(ενα απο αυτά ήταν και εκεί που έπαιζα και εγώ) . Επίσης στο δεύτερο πλάνο της SOL έγιναν 2 μεταγραφές με αποτέλεσμα η STOP των +800 χωριών να πατήσει διαγραφή(Ηρωική έξοδος είπαν κάποιοι). Συνοπτικά κάθε φυλή είχε το ρουφιάνο της στον 42.

κ50: H STOP δείχνει να έχει πολύ μεγαλύτερη δυναμική στη παρούσα φάση απο τις άλλες φυλές και ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΤΕ ΤΟ ΣΠΑΜ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ,ΑΥΤΑ.

YΓ.Μπέρκ για αυτά που μου έγραψες πριν λίγο ένα θα σου πώ,δεν παίζω στον κ50 οπότε ΑΡΑΞ-ΖΕΝ
ΥΓ.2 Όλα αυτά που αναφέρω είναι γεγονότα ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΙΔΑ ΕΓΩ,ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ ΝΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΑΛΛΑ Ι ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΣΤΟΝ Κ50 ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ
ΥΓ.3 ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΟΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΕΙ :cool::cool::cool:
 

DeletedUser35681

συγνωμη ειμαι του Gaming και ειχε μολις μπει το Λολ,, τεσπα δεν τα ξερα αυτα μπηκα απο τον Γενναρη να βοηθησω στο team,, οπως και να χει προσεξε πως μιλας!
 

DeletedUser34042

Μην βριζεις ομορφε ,ελα σκαιπ να σε βαλει ο κερας σε ενα ρουμ . Γελαμε μαζι σου .

quiz ποιος συμπαιχτης σου στον 50 σε ειπε τσιρακι της cxc για τον 37

Μανωλάκη ποσό ανώριμος παίζει να είσαι ρε πιτσιρικά; Ξερουμε πολύ καλα ποιος τον ειπε τσιράκι της σχς τον έχει ξανά πει έτσι... τωρα τι θα κερδίσεις εσυ με αυτο το quiz που βαζεις για πες μας
 

DeletedUser34815

Εχουμε και λέμε γιατί μπλέχτηκαν αρκετοί κόσμοι εδώ

Κ37: O promanager και αρκετοί ακόμα απο τη λεγόμενη παρέα του,όχι όλοι αλλα οι περισσότεροι λογκάρουν στο κόσμο με στόχο να καθυστερήσουν την OUT,δηλαδή σαν τσιρακοφυλή,όλοι εκτος απο 5 άτομα που ενσωματώνονται στη cxc είτε πάνε πυξίδα είτε πατάνε διαγραφή.Φήμες αναφέρουν οτι η OUT είχε μπλουζάκια με χορηγό το gabriel καθώς μόνο απο αυτόν παίρναμε χωριό :p:p:p

κ42: Η STOP έχει ρουφιάνο(; ) στη ΝΜ και μάλιστα σε υψηλή θέση με αποτέλεσμα τα περισσότερα πλάνα να είναι προδωμένα παρόλα αυτά δεν μπορεί να προχωρήσει στο μέτωπο.Στο τελικό πόλεμο στο πρώτο πλάνο χάνουν χωριά οι SPEEDA/KING DIAMOND,φήμες λένε οτι οι 2 λογαριασμοί δεν πήραν τις άμυνες που ζήτησαν για να στακαριστούν άτομα στη κλίκα της STOP και να κοιμούνται ήρεμοι,σκρινσοτ έχουν ανέβει στο θέμα του 42 δεν μας αφορά εδω.Επίσης φήμες λένε οτι λογαριασμός της SOL έδινε διαμοιρασμούς απο ακκ μας(ενα απο αυτά ήταν και εκεί που έπαιζα και εγώ) . Επίσης στο δεύτερο πλάνο της SOL έγιναν 2 μεταγραφές με αποτέλεσμα η STOP των +800 χωριών να πατήσει διαγραφή(Ηρωική έξοδος είπαν κάποιοι). Συνοπτικά κάθε φυλή είχε το ρουφιάνο της στον 42.

κ50: H STOP δείχνει να έχει πολύ μεγαλύτερη δυναμική στη παρούσα φάση απο τις άλλες φυλές και ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΤΕ ΤΟ ΣΠΑΜ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ,ΑΥΤΑ.

YΓ.Μπέρκ για αυτά που μου έγραψες πριν λίγο ένα θα σου πώ,δεν παίζω στον κ50 οπότε ΑΡΑΞ-ΖΕΝ
ΥΓ.2 Όλα αυτά που αναφέρω είναι γεγονότα ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΙΔΑ ΕΓΩ,ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ ΝΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΑΛΛΑ Ι ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΣΤΟΝ Κ50 ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ
ΥΓ.3 ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΟΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΕΙ :cool::cool::cool:
egw leo na pas gia ipno miki mao
 

DeletedUser34815

3 vs 1 με ίσο αριθμό χωριών πάνω κάτω και οι 2 πλευρές πρώτη φορά βλέπω...

Εντάξει είπαμε κάντε προπαγάνδα...και η cxc κάνει,δεν αντιλέγω,αλλα οχι και 3vs1 ο κ50 :p:p:p

Κατα τάλλα ο κόσμος σε θέμα χάρτη ψιλοισσοροπημένος φαίνεται, μένει να φανεί η δυναμική των play to win απέναντι στη φυλή-pay to win :cool::cool::cool:

Τέσπα κάτι για πλάνα βλέπω αφήστε τη προπαγάνδα και τη κλάψα και βάλτε κανα στατιστικό να δούμε :D:D:D
ti taktiki gia provata
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή