Συζήτηση: Άνοιγμα HP

DeletedUser9350

Βραβεία: Τα μέλη της φυλής που στο τέλος του κόσμου θα έχει στην κατοχή της τα περισσότερα δικά μου χωριά, θα πάρουν από 200 πόντους premium. Εάν αυτή η φυλή είναι και πρώτη στην κατάταξη, τα μέλη της δεύτερης στην κατάταξη φυλής θα πάρουν από 100 πόντους premium και τα μέλη της τρίτης στην κατάταξη από 50 πόντους premium. Εάν η φυλή με τα περισσότερα χωριά δεν είναι η πρώτη της κατάταξης, τα μέλη της πρώτης στην κατάταξη φυλής θα πάρουν από 100 πόντους premium και τα μέλη της δεύτερης στην κατάταξη από 50 πόντους premium.
Ο παίκτης που θα έχει στην κατοχή του τα περισσότερα χωριά, θα πάρει επιπλέον 100 πόντους premium. Σε περίπτωση ισοψηφίας, μετρά ο χρόνος της πρώτης κατάκτησης.

Λες και αν βάζατε κερδος 1000πρεμ σε καθε παικτη θα κυρηξει πτώχευση η εταιρία,έλεος,τί 200,τα παιρνω μεσα σε λιγες ωρες απο τον κ51.
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
Λες και αν βάζατε κερδος 1000πρεμ σε καθε παικτη θα κυρηξει πτώχευση η εταιρία,έλεος,τί 200,τα παιρνω μεσα σε λιγες ωρες απο τον κ51.

Αν ισχύει αυτή η λογική και εφόσον 200 πόντοι premium βγαίνουν μέσα σε λίγες ώρες στο ανταλλακτήριο οποιουδήποτε κόσμου, θεωρητικά αυτός που μπαίνει στον κόσμο, μπαίνει για να παίξει εφόσον το έπαθλο του είναι αδιάφορο. Άρα ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημα;
 

DeletedUser9350

Αν ισχύει αυτή η λογική και εφόσον 200 πόντοι premium βγαίνουν μέσα σε λίγες ώρες στο ανταλλακτήριο οποιουδήποτε κόσμου, θεωρητικά αυτός που μπαίνει στον κόσμο, μπαίνει για να παίξει εφόσον το έπαθλο του είναι αδιάφορο. Άρα ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημα;
Δώστε λίγο κίνητρο,το 200 ειναι σαν κοροιδία προσωπικά,καλύτερα μην βαλετε τπτ ή βαλτε περισσότερο! τεσπα την αποψη μου ειπα!
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
Δώστε λίγο κίνητρο,το 200 ειναι σαν κοροιδία προσωπικά,καλύτερα μην βαλετε τπτ ή βαλτε περισσότερο! τεσπα την αποψη μου ειπα!

Οι ρυθμίσεις περίμενα πως δεν θα άρεσαν, το premium μας βγήκε :/
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Μια χαρα ειναι οι ρυθμισεις, Μπραβο Φωτεινή.
Το μονο που ειναι λιγο ακυρο ειναι αυτο με τις προϋποθέσεις νικης. Οποιος ειναι να μπει αστον να μπει να παιξει ξυλο με τους φιλους και εχθρους του, αυτο με τα χωρια τα δικα σου τι φαση; :p
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
Μια χαρα ειναι οι ρυθμισεις, Μπραβο Φωτεινή.
Το μονο που ειναι λιγο ακυρο ειναι αυτο με τις προϋποθέσεις νικης. Οποιος ειναι να μπει αστον να μπει να παιξει ξυλο με τους φιλους και εχθρους του, αυτο με τα χωρια τα δικα σου τι φαση; :p

Γιατί; εγώ δεν έχω ψυχή; :p
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
66
Ωραίες οι ρυθμίσεις, θα είναι ένας ωραίος κόσμος. Οι προϋποθέσεις για νίκη είναι κάτι διαφορετικό. Θα μου άρεσε βέβαια να ήταν πιο φυσιολογικό το κλείσιμο αλλά το καλύτερο θα ήταν να μην επιτρέπεται το co-play και οι επιτήρηση. Θα ήταν όντως κάτι διαφορετικό.

Υ.Γ : υπάρχει περίπτωση να γίνει ποτέ κάτι τέτοιο;
 

DeletedUser35748

Hello

I going to play this world

I am from the dutch server, and i have no pp. Can sombody change my 230pp for 500 dutch pp? Thanks in advance.
 

DeletedUser35748

είναι αλήθεια, δεν καταλαβαίνω τον Έλληνα, αλλά χρησιμοποιώ έναν πολύ βολικό μεταφραστή. γιατί δεν επιτρέπεται αυτό; το κλασικό είναι για άτομα με μεγάλη ποιότητα και θα σας βοηθήσω μόνο στο επίπεδο σας (δεν έχει νόημα) Μπορείτε πάντα να χρηματοδοτήσετε αν θέλετε να στείλετε 230pp στη Dora the destroyer : D
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
Ωραίες οι ρυθμίσεις, θα είναι ένας ωραίος κόσμος. Οι προϋποθέσεις για νίκη είναι κάτι διαφορετικό. Θα μου άρεσε βέβαια να ήταν πιο φυσιολογικό το κλείσιμο αλλά το καλύτερο θα ήταν να μην επιτρέπεται το co-play και οι επιτήρηση. Θα ήταν όντως κάτι διαφορετικό.

Υ.Γ : υπάρχει περίπτωση να γίνει ποτέ κάτι τέτοιο;

Πρέπει να το δω με την Εταιρεία αν μπορεί να αφαιρεθεί η επιτήρηση και να αντικατασταθεί με την κατάσταση ύπνου.
Για το co-play δε νομίζω πως είναι εφικτό, για πολλούς λόγους. Άλλο το τι θα ήθελα και άλλο το τι μπορεί να γίνει.

Εφόσον γράφει στα αγγλικά μήπως η απάντηση θα έπρεπε να ειναι στα αγγλικά; γιατί δεν νομίζω να καταλαβαίνει Ελληνικά.

Από την πρώτη στιγμή έχει πάρει απάντηση ο παίκτης στα Ολλανδικά που είναι και η μητρική του γλώσσα. Το να συνεχίζουμε να τον ταλαιπωρούμε στα Αγγλικά δεν είναι σωστό ούτε γι' αυτόν ούτε για τους υπόλοιπους χρήστες του forum.
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
Πολυ ωραίος κόσμος. Καιρό είχα να ευχαριστηθω τόσο πολύ hp κοσμο στις φυλετικες. Μπράβο για τις ρυθμίσεις.
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
Κομματάκι δύσκολο πριν το '19, με τον κ56 να είναι προ των πυλών και τα Χριστούγεννα τόσο κοντά. Εδώ είμαστε για να το δούμε αν προκύψουν νέα δεδομένα.
 

The Objector

Ασταμάτητος
Μέλος προσωπικού
Βαθμολογία αντίδρασης
71
οτι θα υπαρχει μεγιστος αριθμος πορων που θα μπορεις να φαρμαρεις καθε μερα αν δεν κανω λαθος
 
Κορυφή