Duplex Εffectus εσυ superstar!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34439
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser35035

Όλο ****μάρες.

Αν αναφέρεσαι σε μένα, στον ιδιοκτήτη του ακκ δηλαδή, ουδέποτε έχουμε μιλήσει και ανταλλάξει μηνύματα.

Αν αναφέρεσαι σε ένα κο πλέι του λογαριασμού, ο οποίος έχει σταματήσει από τον κόσμο, τότε πάλι δεν ευσταθούν αυτά που λες.

Σε κάθε περίπτωση, δεν κρύβομαι πίσω από κανέναν. Είμαι από τους πιο ενεργούς λογαριασμούς του κόσμου, με τις καλές και τις άσχημες μέρες του και προπαντώς, δεν ζητωκραυγάζω και δεν καυχιέμαι -σε αντίθεση με κάποιους- με τα @δια άλλων.

Κάνατε ένα επιτυχημένο πλάνο και μας τα κάνατε τσουρέκια. Παίξτε το παιχνίδι σας, να παίξουμε το δικό μας. Θα το ξαναπώ, όπως το έχω πει σε αρκετούς αντιπάλους και συμπαιχτες, ο κόσμος εξαρτάται κατά κύριο λόγο από εμάς (προσπάθησε να καταλάβεις τι εννοώ, για να μην γράψω επεξηγηματικό μήνυμα).
 

* n00bing p0wεr

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
25
Θα το ξαναπώ, όπως το έχω πει σε αρκετούς αντιπάλους και συμπαιχτες, ο κόσμος εξαρτάται κατά κύριο λόγο από εμάς (προσπάθησε να καταλάβεις τι εννοώ, για να μην γράψω επεξηγηματικό μήνυμα).

Το μονο πραγμα που εξαρταται απο εσας πλεον, ειναι το ποσος καιρος θα μας παρει να κλησουμε :p

Κάνατε ένα επιτυχημένο πλάνο και μας τα κάνατε τσουρέκια.

Με 2 ποστ(μαζι με αυτο) πως σας τα καναμε τσουρεκια??
 

DeletedUser35035

Κόσμος με μυστικά και εξαρτάται από εσάς, μάλιστα.

Δεν είναι μόνο τα ποστ. Είναι και τα μηνύματα. :)
 

* n00bing p0wεr

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
25
Κόσμος με μυστικά και εξαρτάται από εσάς, μάλιστα.
Τα μυστικα σε χωρια δεν ειναι??
Και αν δεν κανω λαθος, τα χωρια νομπλαρονται, ετσι??
Αρα ναι, απο εμας εξαρταται :)
Το αν θα αποφασησετε να μας τα δωσετε ετσι, ειναι αλλη κουβεντα και ειναι κατι που ελπιζω να μην γινει...
 

DeletedUser35035

Το ένα σκέλος της απάντησης σου αναιρεί το άλλο.

Τέλος πάντων, αυτό ακριβώς εννοούσα, όταν έλεγα ότι δεν θέλω να μπω σε διαδικασία επεξηγήσεων.

Καλή συνέχεια και καλές μάχες (ξανά).
 

DeletedUser35336

τα πολλα λογια ειναι φτωχια!!!θα σου πω θα μου πεις θα σου ξανα πω θα μου ξαναπεις και παει λεγοντας!!!ας δωσουμε βαση στο παιχνιδι!!!προσπερναω τις καλες μαχες και λεω μονο
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ
 

DeletedUser9395

Κακος την κανατε με ελαφρα πηδηματάκια κύριοι των Σαμπ. Για πρωτη φορα απο 2009 που παιζω βλεπω φυλη να μην στέλνει αμυνες σε παιχτι που τον βαραμε 1 εβδομάδα. Αν δεν αλλαξετε μυαλά να μην ξαναμπειτε μαζι σε αλλο κοσμο.
Καλες γιορτες σε ολους
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή