Τοποθέτηση της Triquetra

DeletedUser33515

Να διευκρινιστει παρακαλω οτι αλλο μαζευω καποια βαρβρα να δυναμωσω λογαριασμους
Το πιο αστείο ηταν εκεί που είπες να δυναμώσουν καποιοι λογαριασμοί ΛΟΛ Από εκεί που λέγανε πυξίδα σε μια βδομάδα τώρα περνούνε βάρβαρα να δυναμώσουν λογαριασμούς. Τα στατς δείχνουν απίστευτη ανατροπή από ΤΡΚ άπλα μιλάτε ακόμα γιατί έχετε προβάδισμα γιατί ξεκινήσατε και σαν 15 φυλές που δεν έκαναν πότε πόλεμο φυσικά.

Λανιστερ έλα μάζεψε αυτόν τον τελευταίο φίλε δεν μπορώ τώρα να ερχομαι σε αντιπαράθεση με την πλεμπαρια τον φυλετικών. Μπες εσύ να μιλήσουμε σοβαρά.
 

DeletedUser14851

Ο 45ος Γαλαξίας πιός είναι ? Λογικά θα έχασε την μπάλα και γράφει ότι κάνει η τρικουέρτα αυτά που κάνει η Διτάκτουμ φακτούμ( πλέον ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟΙ) που πρέπει να έχασαν τα παντελόνια τους μάλλον....Διότι αν υπήρχαν παντελόνια θα ήταν αλλιώς τα πράγματα.

Και κάτι επι του θέματος περι πολέμου, κανα εσωτερικό θα πάρουμε ?
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Μην ξαναμιλήσετε εσείς οι difa για ρουφιάνους , ολόκληρη η στρατηγική σας αυτή

όλοι εσείς που δεν σας ήξερα και σας γνώρισα σαν εχθρούς εδώ σας το σκουπίδια είστε (που λένε και οι νέοι ) τέτοια βρομιά δεν έχω δει να πηγάζει από ανθρώπους.

θα έπρεπε να ντρέπεστε όταν μου μιλάτε
 

DeletedUser33515

Γελαει ο κοσμος χαχαχαχαχαχαχαχα

Όσο έγραφε εντωμεταξύ το σκουπίδι εμφανίστηκε κι άλλος ρουφιάνος τους χαχαχαχαχα Κάθε φορά που πάει να μας κατηγορήσει για κάτι βγαίνουν και κάνουν τα χειρότερα αχαχαχα. Να μιλάς με τον λανιστερ άλλη φορά να του λες "Να μαι και εγώ μην φέρεις ρουφιάνους εδώ σήμερα γιατί θα τους κατηγορήσω στο εξωτερικό οκαυ?" η "Να μαι και εγώ μην κάνετε πλάνο στα βάρβαρα γιατί θα πω οτι το κάνουν αυτοί"

Στο τέλος ίσως να μην είσαι ****ς. Ίσως άπλα να υπαρχή ασυνεννοησία στην ομάδα γιατί άμα ήξερες τη ρουφιανιές και λαμογιες παίζει η ΔΙΦΑ μπορεί να μην μιλούσες.

Ένα απλό θέμα communication υπάρχει άλλα αυτά είναι κλαιν. Δοκιμάσατε να κάνετε room στο skype? Ίσως ένα discord?
 

DeletedUser35456

το παρτυ ξεκινησε τραλαλαλαλα
τικ τακ τικ τακ
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
ΠαντελΏνηηη, πάρα κανα χωριό , ολόκληρο πλάνο κάνεις
 

DeletedUser35456

μαγκες δινω ενα μπραβο στους μεγαλους στρατηλατες των παντελονατων (μαλλον na mai kai egw) για το φοβερο αυτο πλανο και τη φοβερη αυτη στρατολογηση αχχααχχαχαχαχαχα
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
μαγκες δινω ενα μπραβο στους μεγαλους στρατηλατες των παντελονατων (μαλλον na mai kai egw) για το φοβερο αυτο πλανο και τη φοβερη αυτη στρατολογηση αχχααχχαχαχαχαχα

Να σε καλα αδερφεεε... και ξερεις στο επομενο πλανο μας ή σας καινουργια μεταγραφη και θα φροντισουμε να ειναι καλύτερη μεταγραφη για αυτο πατατε διαγραφες γιατι ακομα και εσεις που γραφετε εδω σε εμας καποιοι θα καταλήξετε.
 

DeletedUser35456

καλυτερα πυξιδα παρα με εσενα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Να σε καλα αδερφεεε... και ξερεις στο επομενο πλανο μας ή σας καινουργια μεταγραφη και θα φροντισουμε να ειναι καλύτερη μεταγραφη για αυτο πατατε διαγραφες γιατι ακομα και εσεις που γραφετε εδω σε εμας καποιοι θα καταλήξετε.
ρε συ τον χατζικροκέτα τον ξέρεις ;
ποιος τον παίζει ρε φίλε ;

το πλάνο σας πότε σκάει;
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Τίποτα δεν είναι αληθινό όλα επιτρέπονται και ο γκανιαν τα ιδια ελεγε οτι αν θεωρουμε ρουφιανο να μοιρασουμε τα χωρια του αλλα....
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
καλυτερη πυξιδα παρα με εσενα

Αραξ-ΖΕΝ εσύ,ο ΛΑΝΙ είναι Α-ΛΑΝΙ

και ξερεις στο επομενο πλανο μας ή σας καινουργια μεταγραφη και θα φροντισουμε να ειναι καλύτερη μεταγραφη
αχαχχαχα Γιώργο αυτό θυμίζει το σύνθημα μου για τον κ48
ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ,ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΟΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΕΙ ΤΟΥ ΖΕΝ Η ΤΑΚΤΙΚΗ :p:p:p .Έφερα πρώτος ΚΑΙ αυτή τη μόδα και με κοπιάρετε :(:(:(

Τελικά θα μιλήσει κάποιος για το σημερινό πλάνο,στατιστικά και τέτοια, γιατί δεν είδα πολλά λόγω μαθημάτων. Τελικά ο Ιούδας πάτησε διαγραφή; Τράβηξε καλώδιο;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
ρε συ τον χατζικροκέτα τον ξέρεις ;
ποιος τον παίζει ρε φίλε ;

το πλάνο σας πότε σκάει;

Το πλανο εσκασε φιλε μου και το κοντερ εγραψε +16 χωρια τωρα αυτα ειναι με κατακτηση ή μεταγραφη ουτε που με νοιαζει και λογαριασμο δεν θα σου δωσω.
Πηγαινε παρε τωρα εσυ καμια 85 βαρβαρα αν εχεις βεβαια στις ηπειρους σου για να το φερεις στα ισα.

Υ.Γ οταν θα βγεις μετωπο στον κ48 και κατσεις και φας ξυλο και δωσεις και ταυτοχρονα να βγαζεις πλανα γιατι το παιζεις αρχηγος τοτε να βγαζεις γλωσσιτσα πατριωτη, μεχρη τοτε κατσε εκει που εισαι να σε κουβαλαει ο δογμας.
 

DeletedUser35456

ελα αδερφε εχεις προσκληση με αγαπη απο μενα να κλεισεις κοσμο
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Το πλανο εσκασε φιλε μου και το κοντερ εγραψε +16 χωρια τωρα αυτα ειναι με κατακτηση ή μεταγραφη ουτε που με νοιαζει και λογαριασμο δεν θα σου δωσω.
Πηγαινε παρε τωρα εσυ καμια 85 βαρβαρα αν εχεις βεβαια στις ηπειρους σου για να το φερεις στα ισα.

Υ.Γ οταν θα βγεις μετωπο στον κ48 και κατσεις και φας ξυλο και δωσεις και ταυτοχρονα να βγαζεις πλανα γιατι το παιζεις αρχηγος τοτε να βγαζεις γλωσσιτσα πατριωτη, μεχρη τοτε κατσε εκει που εισαι να σε κουβαλαει ο δογμας.
το κοντέρ έγραψε 1 (ένα, one)

και η στρατολόγηση θα φάει πυξίδα


Και κάτι άλλο, τους πολέμους που έχω κάνει εγώ εσύ δεν του φαντάζεσαι ούτε στα πιο πολεμικά σου όνειρα

αν είχες τσίπα δεν θα μου απαντούσες καν
 

DeletedUser33515

Λανιστερ σε είχα για παντελονατο άντρα, δεν αρμόζει σε άντρες που φοράνε παντελόνια να βγαίνουν και να χαίρονται που βρήκανε κι άλλο ρουφιάνο.

Μήπως να το κάνατε Φουστανατοι?
 
Κορυφή