Τοποθέτηση της Triquetra

DeletedUser14851

Zimaras χιονατουλα εσυ εισαι?Που εισαι εσυ,παιζεις?
Βαριόμουνα ,να κοιταξω στατιστικα παικτη ανυπαρκτου ισως αργοτερα





Χαχαχα μονο βαραβρα και κανιβαλισμους ?Ελα ρε και νομιζα οτι επεστρεψες με αξιώσεις για το παιχνιδι .Νουμπα ε νουμπα

Θα παρεις κοσμο με βαραβρα? χαχαχαχαχαχα




Ναι εγω ειμαι :) Ελα σκαιπ να τα πουμε
 

Screamer

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΥΠΡΙΑΚΑ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ :D:p:D
 

DeletedUser35038

Εχω καιρο ν δω ποσταρισμα μεγαλης νικης απο την trq μαλλον δεν εχουνε χρονο μαζευουνε βαρβαρα γιατι κοκκινα δεν η θα στελνουνε κανενα μυνημα γιατρατολογηση δεν νομιζω ν μπορουνε ν κανουνε κατι αλλο εγω προσωπικα δεν εχω δει......δεν πειραζει ο κοσμος δικος τους ειναι ειπαμε χαχαχαχαχα γελανε και τα δασακια που δεν εχετε στρατολογησει ακομη καλες πυξιδες κρυφτειτε οσο προλαβαινετε!!!
 

Screamer

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
ΤΑ ΔΑΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΛΙΜΝΟΥΛΕΣ ΣΤΗΝ Κ57 ΕΜΕΙΝΕ ΝΑ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΗΣΟΥΝ :confused::confused:
 

DeletedUser35456

paradise ειναι εδω μαγκες καλες πυξιδες

κερας εισαι ανυπαρκτος φιλαρακι
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Εχω καιρο ν δω ποσταρισμα μεγαλης νικης απο την trq μαλλον δεν εχουνε χρονο μαζευουνε βαρβαρα γιατι κοκκινα δεν η θα στελνουνε κανενα μυνημα γιατρατολογηση δεν νομιζω ν μπορουνε ν κανουνε κατι αλλο εγω προσωπικα δεν εχω δει......δεν πειραζει ο κοσμος δικος τους ειναι ειπαμε χαχαχαχαχα γελανε και τα δασακια που δεν εχετε στρατολογησει ακομη καλες πυξιδες κρυφτειτε οσο προλαβαινετε!!!
Ήσασταν με 6-πλάσια χωριά και τώρα έχετε ούτε τα διπλά και μια φυλή λιγότερο.
Δεν έχετε να δείξετε τίποτα πολεμικό σε αυτό τον κόσμο.

ΧΑΝΕΤΕ αν δεν το έχετε καταλάβει, αλλά εμάς δεν μας πειράζει να ζείτε εκεί στον κόσμο σας γιατί είστε ικανοί να τρώτε πυξίδες και να νομίζετε ότι νικάτε.
 

DeletedUser35556

https://prnt.sc/hhgblz μην βγαινεις και λες τετοιες @@ριες! πραγματικα! ασε να μιλησει κανενας αλλος και να πει σωστα πραγματα! οπως περνετε και εσεις βαρβαρα θα περνουμε και εμεις! και εκτος απο αυτο οσον αφορα τις στρατολογησεις θες να σου ξαναθυμησω απο την αρχη του κοσμου πως εκλεισες ηπειρο? κατσε στα αυγα σου λοιπον και παιξε το παιχνιδι χωρις να μιλας! το να προκαλεις ετσι στο ακυρο δεν σε κανει μαγκα κατι αλλο σε κανει!
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Δείτε πως ήταν ο χάρτης στην αρχή του πολέμου (πατήστε εδώ)
Και τώρα πατήστε να δείτε τον χάρτη γύρω σας.

Ακόμα πιστεύετε ότι κερδίζετε; Εγκέφαλο έχετε;
 

DeletedUser35456

χαλαρα ειμαστε οι μονοι που παιξαμε πολεμο
οι φυλετικες αγκαλιτσες οσο βγαζουν στομα θα τους το κλεινουμε
 

Screamer

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
ΠΟΠΟ ΝΑΤΟΣ ΚΑΙ Ο ΜΟΝΤΑΝΑ ΑΣΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΑΘΕΡΟΣ ΓΙΑ ΣΧΕΔΌΝ 1 ΧΡΟΝΟ ΛΕΩΩ ΤΩΡΑΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΆΡΤΗ ΝΑ ΔΩ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΝΆΜΙΞΉ ΣΤΗΝ ΔΙΑΜΌΡΦΩΣΉ ΤΟΥ
 
  • Like
Αντιδράσεις: isisg6

DeletedUser35038

Γελαω μικρουλιδες με το ποσα κομπλεξ εχετε και βγαζετε στο παιχνιδι πραγματικα....καπου διαβασα οτι η trq επαιξε τον πιο πολυ πολεμο απο ολες εκει γελασα λιγο παραπανο απο οσο γελαω συνηθως με τα ανεκδοτα σας στο εξτερναλ μπραβο.....κατι τελευταιο itachi ηθελες να κοιμασαι ησυχος τα βραδυα φιλε μου χαιρομαι που σε βοηθησαμε σε αυτο καλη ξεκουραση στο ριμ να μπαινεις και 1 2 φορες την μερα να στελνεις καμια αμυνουλα μπροστα το ιδιο και εξορκισμ.....τελευταιο ποστ θελω ν πιστευω ας μιλησουνε λιγο τα τσρκουρια και οχι οι ρουφιανοι ας μαθουμε να παιζουμε λιγο το παιχνιδι ν το ευχαριστηθουμε γιατι εδω και χρονια το εχουμε χαλασει με κατι κινησεις σαν της trq πχ ακομη και απο την μερια της φυλης μου καταδικαζω πολλες φορες πραγματα μα δυστυχως η ευτυχως δεν εχω την δυναμη να τα αλλαξω απλα προσπαθω να ευχαριστηθω το παιχνιδι μου οπως μπορω και οπως ξερω και να μην αναλωθω σε μια απελπισμενη προσπαθεια να νικησω με καθε μεσο γιατι χανει και την πλακα του μετα καλες πυξιδες και παλι μωρακια κραξτε με οσο θελετε σας αγαπαω ολους με κανετε και αισθανομαι χαρουμενος με τον εαυτο μου οταν σας βλεπω να ειστε καλα με πολυ αγαπη ολα τα γραφω <3
 

isisg6

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
8
hhhbah

http://prntscr.com/hhhbah

Ο rosa negro λογω στρατευσης μπαινει σε Σ.Ε
 

DeletedUser35556

εγω δεν βγαζω κομπλεξ αντιθετος με καποιους αλλους ειμαι ηρεμος παικτης αλλα μην λετε πραγματα π καποιοι εχουν κανει χειροτερα! screamer εσυ εισαι καθυστερημενος δεν παιζει διαφορετικα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35456

ρε κερας δεν υπαρχεις πουθενα εσωτερικα και βαρβαρα εισαι μονο εισαι ο πιο ασχετος παικτης των παντελονατων ας ερθουν να γραψουν καποιοι που παιζουν εσυ δεν υπαρχεις πουθενα
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Δείτε πως ήταν ο χάρτης στην αρχή του πολέμου (πατήστε εδώ)
Και τώρα πατήστε να δείτε τον χάρτη γύρω σας.

Ακόμα πιστεύετε ότι κερδίζετε; Εγκέφαλο έχετε;
Να σου κάνω δώρο μια πυξιδουλα για να μην χανεσε στο χαρτη Το οτι στρατολογησες τις λιμνες και τα δαση δεν σημαινει οτι πολεμησες ΚΑΙ ΚΥΡΙΩς ΟΤΙ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ.
compass.jpg
 
Κορυφή