Τοποθέτηση της Triquetra

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Κανονίστε να χάσετε τον κ49 για τον νουμποκοσμο κ48 .Προσωπική άποψη είναι να επικεντρωθειτε στον κ49 .
 

DeletedUser33515

Κανονίστε να χάσετε τον κ49 για τον νουμποκοσμο κ48 .Προσωπική άποψη είναι να επικεντρωθειτε στον κ49 .

Σχεδον κανενας μας δεν παιζει στον 49. Οσο για τον 48 φανηκε σαν νουμποκοσμος γιατι το παιξαμε σωστα εμεις. Αν ησουν εσυ μεσα θα τον εχανες σιγουρα. Αντε πηγενε αλλου να κανεις προπαγανδα για τον 49 εχουμε αρκετους πονεμενους ηδη εδω.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Τι λες ?Ολοι οι καλοι παικτες παιζουν κ49.Τι επαιξεσ σωστα μωρε? βλεπω τις απωλειες των φυλων,αντε χτίσε και κανε καμια στρατολογηση
ΝΟΥΜΠΑΔΕΣΣΣΣΣΣΣΣ
 

DeletedUser33515

Τι λες ?Ολοι οι καλοι παικτες παιζουν κ49.Τι επαιξεσ σωστα μωρε? βλεπω τις απωλειες των φυλων,αντε χτίσε και κανε καμια στρατολογηση
ΝΟΥΜΠΑΔΕΣΣΣΣΣΣΣΣ
Από τρικουετρα παίζουν ίσως 1-2 άτομα σοβαρά 49. Απο τους ΔΙΦΑ ίσως να παίζουν πιο πολλοί. Όσο για τις απώλειες μια χαρά είναι σε σχέση με άλλους κόσμους του ίδιου μεγέθους. Φυσικά εσύ δεν ξέρεις το παιχνίδι άρα δεν μπορείς να κρίνεις είσαι ένας τελευταίως πονεμένος, άμα μάθεις κάποτε μπορεί να παίξεις και εσύ σε κόσμο σαν τον 48 και να ελπίζεις για κάτι.
 

DeletedUser35456

elisisi εισαι οτι χειροτερο υπαρχει στο gr καμια σχεση εντελως με το τι συμβαινει στο 48 ερχεσαι εδω και βγαζεις γλωσσα

δεν υπαρχεις στο gr
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Τι λετε βρε Νουμπαδες τωρα που εφυγαν οι Σολιστες και θα φυγουν και αλλοι λογο κ49 να δω τι θα κανετε.
Ας δουμε την βαρβαροφαγια της φυλης και τον κανιβαλισμο οπου αγγιζει αστρονομικα ποσα και μολις το 9% ειναι χωρια απο αντιπαλη φυλη http://gr.twstats.com/gr48/index.php?page=tribe&id=85&tab=conquer_stats

και ας δουμε εδεικτικα εναν παικτη χαχαχαχ μονο βαραβρα και κανιβαλισμους
http://gr.twstats.com/gr48/index.php?page=player&mode=conquers&id=84498&type=&pn=-1

Καλη συνεχεια ασχετα νουμπακια που τολμησατε να βγαλετε και γλωσσα
 

DeletedUser35456

σε οποιο κοσμο και να σε πετυχω θα σε παω πυξιδα μονος μου ασε τα στατς σε εμενα ο mantis ειναι πολυ ανωτερος και παικτικα και γενικα σε ολα

μπορεις να μου πεις απο που ξεφυτρωσες τι εχεις κανει?
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ποιος εισαι εσυ για να ξερω ποιος με απειλη χααχχαχααχαχχα
Βαρβαροφαγοι κανιβαλιστες ενωθείτε
 

DeletedUser35456

ιδια δυσκολια με το να παρω ενα βαρβαρο πιστευω θα εχω οταν θα σε νομπλαρω
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Το νικ σου να μου πεις μην ντρέπεστε ,νουμπακι.Να δουμε και ποσο παικταρας εισαι στα προηγουμενα ετη .
 

DeletedUser35456

εγω ειμαι τα επομενα ετη πες μου σε ποιο κοσμο θα μπεις μονο και τα υπολοιπα θα τα κανονισω
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Τα επομενα ετη?Πρωτη φορα παιζεις δηλαδη ,πως τους ξετρυπωνω ετσι τους νουμπαδες,Εδω πιο ακαουντ παιζεις ,φιλος?
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Τα επομενα ετη?Πρωτη φορα παιζεις δηλαδη ,πως τους ξετρυπωνω ετσι τους νουμπαδες,Εδω πιο ακαουντ παιζεις ,φιλος?
ΕΣΥ είσαι το μεγαλύτερο νουμπάκι από όλα τα άλλα ενώ έχεις τεράστιο στόμα ..
τέτοια ξεφτιλισμένη παίχτρια εδώ δεν έχω δει

κάνε τίποτα άλλο και μην ασχολείσαι με κόσμους που δεν παίζεις


10 πόντοι από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14851

Τα επομενα ετη?Πρωτη φορα παιζεις δηλαδη ,πως τους ξετρυπωνω ετσι τους νουμπαδες,Εδω πιο ακαουντ παιζεις ,φιλος?


Το πόσο νουμπάκι είναι ο άλλος φαίνετε από το ότι δεν μπορεί να διαβάσει το όνομα του παίκτη στο φόρουμ και να το κάνει επικόλληση στον κ48 για να δεί πιο ακκάουντ παίζει!!

Γύρνα πίσω στην σπηλιά σου :)
 

DeletedUser35456

μα φαινεται οτι δεν εχει ιδεα απλα λιγο χαβαλε τη κανω
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Zimaras χιονατουλα εσυ εισαι?Που εισαι εσυ,παιζεις?
Βαριόμουνα ,να κοιταξω στατιστικα παικτη ανυπαρκτου ισως αργοτερα


ΕΣΥ είσαι το μεγαλύτερο νουμπάκι από όλα τα άλλα ενώ έχεις τεράστιο στόμα ..
τέτοια ξεφτιλισμένη παίχτρια εδώ δεν έχω δει

κάνε τίποτα άλλο και μην ασχολείσαι με κόσμους που δεν παίζεις


Χαχαχα μονο βαραβρα και κανιβαλισμους ?Ελα ρε και νομιζα οτι επεστρεψες με αξιώσεις για το παιχνιδι .Νουμπα ε νουμπα

Θα παρεις κοσμο με βαραβρα? χαχαχαχαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser6091

Ήρεμα... Θα πάρω ανάποδες και θα ψάχνετε όλοι να βρείτε γιατί δεν θα σας αφήνει το σύστημα να συνδεθείτε στο παιχνίδι...

Σχολιασμός είναι δεκτός μόνο για το παιχνίδι. Χαλαρώστε και ξεφόρτωσε λίγη μαγκιά γιατί θα σας πιάσει η μέση σας..
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Ήρεμα... Θα πάρω ανάποδες και θα ψάχνετε όλοι να βρείτε γιατί δεν θα σας αφήνει το σύστημα να συνδεθείτε στο παιχνίδι...

Σχολιασμός είναι δεκτός μόνο για το παιχνίδι. Χαλαρώστε και ξεφόρτωσε λίγη μαγκιά γιατί θα σας πιάσει η μέση σας..

Εγώ κουβαλάω την TRQ και έχει πιαστεί η μέση μου :p:p:p
 
Κορυφή