Φυλες κ50

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33515
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33515

Το φόρουμ του κ50 άνοιξε πριν καν ανοίξει ο κόσμος έτσι ξέρουμε όλοι ότι εδώ είναι σοβαρά τα πράγματα.

Ο κ50 θα είναι απόδραση για εμάς τους πυξιδιασμενους του 49 και αυτούς που φοβήθηκαν την πρόκληση και δεν μπήκαν καθόλου.

Λοιπον μια συζήτηση ποιες φυλές θα μπούνε στον κ50 και ποιοι σκέφτονται να μπουν σοβαρά στον κ50?


btw first!!!!
 

DeletedUser34627

θα μπει καμια μποξερ σιγουρα μπας και κλεισει κοσμο,σε κατι τετοιους ανυπαρκτους κοσμους μπαινουν και την εχουν δει παικτες
 

DeletedUser34350

Δεν ξερω ποιες φυλες θα μπουν κ50 αλλα ακουσα οτι οι σολ παιζουν ηδη 1vs4

Kουραγιο αδελφια
 

DeletedUser33515

Ρε, λοιπον οι κομπλεξικοι (δηλαδη και οι 4) να πανε στα γενικα να πουνε τον πονο τους.
 

DeletedUser35544

Γεια σας και απο μενα. Ελπιζω μονο να εχω καλους αντιπαλους απεναντι μου και να γινει ενας ωραιος κοσμος που να θυμισει αυτους απο παλια. Το καλο ειναι οτι ειναι αργος, οποτε θα χουμε λιγοτερα φαινομενα πριμιουμακηδων.

Υ.Γ. Ερχονται οι ανακοινωσεις. Μεχρι τοτε, φιλακια!
 

DeletedUser35545

Μας έχετε ζαλίσει με το κλασικό φάγωμα οι σολ με πλους τους άλλους.... Όχι και εδώ, έλεος.
 

DeletedUser35050

ακουσα θα μπει και η ΜΑΟ χα χα χα, αφου στο 49 μονο χωρια για τη ΣΟΛ φτιαχνουν, ελπιδα αλλη για αυτους εκει καμια. Πολυ καλη ευκαιρια για μαζεμα πριμιουμ αν οντως μπει
 

DeletedUser21129

ενδιαφερον ο καθαρισμος....τα backtime θα παρουν φωτια
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
θα μπει καμια μποξερ σιγουρα μπας και κλεισει κοσμο,σε κατι τετοιους ανυπαρκτους κοσμους μπαινουν και την εχουν δει παικτες

Και όπως λένε οι παλιοί μεγάλη κοπριά φάε μεγάλη κουβέντα μην πεις... συγχαρητήρια στα μέλη μας που κλείσαμε έναν ακόμα κόσμο.

Υ.Γ μπες και εσύ αμπαλούλη να σε γλεντήσουμε ξέρεις εσύ
 

DeletedUser34627

Και όπως λένε οι παλιοί μεγάλη κοπριά φάε μεγάλη κουβέντα μην πεις... συγχαρητήρια στα μέλη μας που κλείσαμε έναν ακόμα κόσμο.

Υ.Γ μπες και εσύ αμπαλούλη να σε γλεντήσουμε ξέρεις εσύ

ΛΟΥΜΠΗ
μπες σε κοσμο με σοβαρη φυλη αντιπαλο και μετα μιλαμε
Αααα...Εστειλες επιθεση στον αρχηγο σου τα αμυντικα σου να ανεβασει τις απολειες του η οχι ακομα?Ξερεις εσυ λουμπη ;)
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Κομπάρσοι τα λόγια είναι φτώχεια...

Μπήκε ο Ζεν για να έχουμε επανάληψη του έργου που εκτυλίχθηκε στον κ44...

Κουβάλημα ΛΕΤΣΑΚΦΑΠ και πυξίδα στους μέτριους...


Η συνέχεια στις οθόνες σας...
 

DeletedUser35050

Κομπάρσοι τα λόγια είναι φτώχεια...

Μπήκε ο Ζεν για να έχουμε επανάληψη του έργου που εκτυλίχθηκε στον κ44...

Κουβάλημα ΛΕΤΣΑΚΦΑΠ και πυξίδα στους μέτριους...


Η συνέχεια στις οθόνες σας...


χα χα παλι πυρηνα, φεικς δορια, να κανουν αλλοι τη δουλεια και εσυ να νομιζεις πως τρολαρεις. τΖΕΝακι σαλτα να δεις αν ερχομαι να με κουβαλησεις
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
χα χα παλι πυρηνα, φεικς δορια, να κανουν αλλοι τη δουλεια και εσυ να νομιζεις πως τρολαρεις. τΖΕΝακι σαλτα να δεις αν ερχομαι να με κουβαλησεις

Καταρχάς ΑΝΙΔΕΕ πυρήνα μόνο στον κ44 είχα καλό που ήταν στημένος ο λογαριασμός, φεικ με δόρια δεν ξέρω αν έχω στείλει, αλλά όταν στέλνω φεικ ψαρώνετε καλάΤέλος εγώ κουβαλάω και απο το support δεν έχω θέμα αν κάνουν άλλοι τη δουλειά.

Και θα το πω μια τελευταία φορά

ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ ΟΠΟΥ ΣΕ ΒΡΕΙ ΤΟΥ ΖΕΝ Η ΤΑΚΤΙΚΗ

Ακουβάλητε που θες να δω αν έρχεσαι να σε κουβαλήσω,ακουβάλητε, ανίδεε. Βγάζεις τόσο κόμπλεξ απέναντι σε ένα άτομο που λες οτι δεν ξέρει να παίζει... Αν (σύμφωνα με εσένα) έπαιζα και καλά τι θα έκανες;;;

 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
ΛΟΥΜΠΗ
μπες σε κοσμο με σοβαρη φυλη αντιπαλο και μετα μιλαμε
Αααα...Εστειλες επιθεση στον αρχηγο σου τα αμυντικα σου να ανεβασει τις απολειες του η οχι ακομα?Ξερεις εσυ λουμπη ;)

Ενα πραγμα θα σε πω μεγαλε λατρη της μποξερ μας... Με το που λογκαρε η μποξερ στον Κ50 σείστηκε η γη, http://prntscr.com/he7ttq
 

DeletedUser33515

Έτσι μπράβο, τσακωθείτε λίγο ρε παιδιά για τον 50 να γελάσουμε και εμείς λίγο και αφήστε τον 49!!!!

Πάμε, θέλω να δω έχθρα να ανεβαίνει στο φόρουμ.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή