κ49

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34627
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser30988

Εντυ μη τιλταρεις, γιατι αποδεικνυεις σε ολους οτι μαλλον τελικα καποιος αλλος προκαλεσε :).

Εμεις παντως τα ''γαλλικα'' μας δε τα λεμε απο νευρα, ειναι εσκεμμενα, με συγκεκριμενο σκοπο. Και εσυ απο τα ωραιοτερα θυματα. :cool:

πιστεψε με δε τιλταρο καθολου,θα μπορουσα να μιλησω ετσι και για σενα που με εχεις βρισει,και για μπλανκο και για ντα βινσι αλλα δεν το εκανα,ο τεο τσακ ομως το αξιζει,και του μιλησα και πολυ ευγενικα κιολας.
 

DeletedUser34860

Εντυ μη τιλταρεις, γιατι αποδεικνυεις σε ολους οτι μαλλον τελικα καποιος αλλος προκαλεσε :).

Εμεις παντως τα ''γαλλικα'' μας δε τα λεμε απο νευρα, ειναι εσκεμμενα, με συγκεκριμενο σκοπο. Και εσυ απο τα ωραιοτερα θυματα. :cool:
δεν σε ξερω συνεπως δεν μπορω να πω κατι για εσενα.
αλλα να βριζεις με συγκεκριμενο σκοπο δεν μου φαινετε και τοσο υγιες
το να βριζει καποιος επειδη θυμωσε ειναι πιο λογικο
 

DeletedUser33011

Μπορει να ειμαι και αρρωστος τοτε... φερτε μου μια ασπιρινη!
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
που νομίζεις ότι η σολ είναι μέρος της οικογένειας σου,είσαι άρρωστος

Μπορω παντως να πω οτι η SOL ειναι οντως μια μεγαλη οικογενεια. Επισης εγω οταν εχω να πω κατι το λεω στα ισα και δεν ημουν ποτε αυτος που εριχνε φιτιλιες, οπως μπορω να σου πω οτι εχουμε ριξει πολυ γελιο ολοι με την παρτυ σου οταν ελεγες οτι ειμαστα για μπουνιες και τετοια. Συνεχιζε να δειχνεις τον πραγματικο σου χαρακτηρα γιατι ΗΣΟΥΝ, ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ενας κλοουν μπροστα στους φιλους μου,συνεχισε να μας κανεις να γελαμε ολοι με την παρτυ σου εντακο

Υ.Γ δεν βλεπω πουθενα να σου λεω ολα αυτα που ανεφερες στο τσατ μας
 

DeletedUser30988

Μπορω παντως να πω οτι η SOL ειναι οντως μια μεγαλη οικογενεια. Επισης εγω οταν εχω να πω κατι το λεω στα ισα και δεν ημουν ποτε αυτος που εριχνε φιτιλιες, οπως μπορω να σου πω οτι εχουμε ριξει πολυ γελιο ολοι με την παρτυ σου οταν ελεγες οτι ειμαστα για μπουνιες και τετοια. Συνεχιζε να δειχνεις τον πραγματικο σου χαρακτηρα γιατι ΗΣΟΥΝ, ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ενας κλοουν μπροστα στους φιλους μου,συνεχισε να μας κανεις να γελαμε ολοι με την παρτυ σου εντακο

Υ.Γ δεν βλεπω πουθενα να σου λεω ολα αυτα που ανεφερες στο τσατ μας

http://prntscr.com/h3hspy

να σου φρεσκαρω την μνημη τοτε
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Εσυ ειπες οτι ειπα κατι για τον μπλακο. Εγω στο πριντ δεν βλεπω κατι τετοιο ρε ψευταρε. Βεβαια εγω φταιω επρεπε να σου πω πολυ χειροτερα μετα απο αυτα που εγραφες στο ρουμ των AJE αλλη φορα θα ειμαι πιο σκληρος με τυπαδες σαν εσενα
 

DeletedUser33703

Eddy μακρυά από κακές παρέες φίλε , κράτησε τη συμβουλή των παιδικών σου χρόνων
Κάτι ήξεραν οι γονείς σου που σου έλεγαν να μην παίρνεις καραμέλες από αγνώστους

Είσαι ο πρώτος όμως που με ξεσκέπασε , η αλήθεια είναι ότι αν μπεις στη sol θα μαυρίσεις το ποινικό μητρώο σου
ο καλύτερος εδώ μέσα έχει σκοτώσει τη μάνα του
ο χειρότερος δεν θέλεις να ξέρεις .

Για να μιλήσουμε όμως και λίγο σοβαρά , ο λόγος που κάποια άτομα από sol βγάζουνε κάποια κακά στοιχεία του χαρακτήρα τους {μαζί και εγώ κάποιες φορές} είναι απλός , η sol κατά κύριο λόγο αποτελείτε από μικρούς σε ηλικία παίκτες 20-25 χρονών , - μερικών εξαιρέσεων
Είναι απόλυτα λογικό όταν είσαι μικρός ηλικιακά και φτάνεις σε ένα σημείο να μιλάει μία ολόκληρη κοινότητα για εσένα έστω και σε ένα παιχνίδι , σε έναν εικονικό κόσμο , κάπου να αρχίζεις να ξεφεύγεις , και να την βλέπεις λίγο κάποιος
Δεν θα δεις ποτέ έναν μεγάλο άνθρωπο να βγαίνει να ερίζει , ή να προκαλεί {εκτός αν είσαι βλαμμένος σαν τον Ταραχη}
είναι καθαρά ηλικιακό το θέμα και είναι ξεκάθαρα θέμα ανωριμότητας

αλλά εντάξει ένα παιχνίδι παίζουμε , έχει και αυτό τη πλάκα του , όταν σε βρίζουν όλοι και συμμαχούν όλοι εναντίων σου για να σε νικήσουν
οπότε οι περισσότεροι από εμάς θεωρώ ότι το έχουμε καταλάβει γιατί πλέον δεν είμαστε 18 όπως ήμασταν στον κ30 αλλά πλέον έχει την πλάκα του.

Υ.Γ. θες καραμελίτσα ;
 

DeletedUser35440

Οι μαομαο εχουν κοψει τα νομπλαρισματα
Ο ταραχη μαζευτηκε απο το φορουμ
Πλανο is coming
 

DeletedUser35373

Δεν ξερω τι λετε ολοι εσεις εδω, το μονο σιγουρο ειναι


MONO SOL - ΑΣΧΕΤΟΙ
 

DeletedUser2088

Το θέμα μεταφέρθηκε ....

Κατεβάστε τους τόνους παρακαλώ!
 

DeletedUser34504

καλός και τον πίθηκο της σολ,ξέρεις τι μου θυμίζεις εσυ?είχα παλιά στο σχολείο ένα κομπλεξικό παιδί το οποίο Επειδή δεν μπορούσε μόνος του να κάνει τπτ έβαζε φιτιλιες σε όλους τους άλλους για να τσακώνονται μαζί τους και αυτός να γελάει κάτι τέτοιο είσαι εσύ,καταρχάς μπαμπουινε το ότι έβριζε την μάνα μου το είπα για τον 5 φοργουαρντς ο ίδιος είπε ότι μάλλον σε μπέρδεψά με εσένα, εγώ ξέρω τι έγραψα,εσύ μάλλον δε ξέρεις να διαβάζεις 2ο από το σκυπε σε διέγραψα γτ σούχα ζητηση πολύ ευγενικά να μην με βάλεις ξανά σε ρουμ με σολ καθώς ήσουν ο μόνος που το έκανε αλλά αυτό δεν το ανεβάζεις πριντ,κλασσικά με ξανά έβαλες σε ρουμ οπότε σε μπλόκαρε για να μην μου σκοτιζεις άλλο τον έρωτα,3ον για τα παιδιά τις σολ είχε βάλει στην ομαδική της ατζε τις φωτός τους κάποιος άλλος άνθρωπος,εγώ απλά τις μετέφερα σε μια άλλη κλήση και είπα πως γίνεται τέτοια παιδιά τις φαπας να βρίζουν τοσο?φαντάσου τι κόμπλεξ που κουβαλάνε,δεν ντρέπομαι να το πω αυτό και το δεν λέω ότι δεν το είπα, που το είπα,είναι η αλήθεια κατ' εμέ,θα μου πεις γτ αυτή δεν έχουν γνωμη?έχουν αλλά όταν λένε θα σε βρω θα σε *****ω και άλλα τέτοια ξεφεύγουν οπότε ξεφεύγω και εγώ,4ο έδειξες που σε έβρισα εγω?αλήθεια τωρα?αλήθεια μωρή κυρά κατινα?δείξε μια πριν το πρώτο πρωτο μήνυμα που μου έστειλες, το πρώτο πρωτο,εγώ τουλάχιστον ζήτησα συγνωμη μετά που το μετανιώνω πολύ τώρα,εσύ που μου έλεγες ο μπαμπάς σου είναι ο μπλάνκο,πούτσα πάλι *****ια ατζε και άλλα τοσα?αυτά τα ξέχασες ε?άντε ρε παιδάκι τράβα στην παιδική χαρά να κάνεις καμία κούνια και να παραπονεθείς ύστερα για το παγωτό που δε σου πείραν και μετά έλα να μας την πεις κιόλας.

Από όλα τα άτομα της σολ εσύ είσαι ό χειρότερος μακράν,ή άλλοι τουλάχιστον βρίζουν βγάζουν κόμπλεξ κλπ αλλα τουκαχιστον στα λενε στην μαπα,εσύ είσαι μια κουτοπόνηρη μαριονέτα που θες να βλέπεις τους αλλούς να τσακώνονται,που νομίζεις ότι η σολ είναι μέρος της οικογένειας σου,είσαι άρρωστος Όχι απλά παίκτης,άντε από εδώ ρε βλάκα,αρκετά ανεχτήκαμε τις μαλακιες σου.

Θα συμφωνήσω σε όλα όσα λες για τον τεοτσακ αλλά έχω μια ερώτηση να σου κάνω. Εσύ δεν ήσουν που στον κ44 έμπαινες σε κλήσεις της Μοον με τους Βετεράνους και απειλούσες θεούς και δαίμονες? Εσύ δεν έμπαινες και έβριζες μάνες σπίτια χριστούς παναγίες και ότι άλλο υπήρχε και απειλούσες άτομα μέσα στην κλήση ότι θα τους βρεις και θα τους κάνεις αυτό και εκείνο και το άλλο( welcome to the cub μην ξεχάσεις να πάρεις χαρτάκι με σειρά προτεραιότητας)? Και μην μου πεις όχι δεν ήσουν εσύ ήταν ο κο σου. Ήταν ο λογαριασμός σου. Οπότε για να μπορείς να κράζεις εσύ τον κάθε τεοτσακ, που ναι είναι εριστικός μέχρι αηδίας, ναι δεν ξέρει τα όρια της πλάκας και ναι είναι πίτα στην μαλακία, πρέπει να μην γίνεσαι ίδιος με αυτόν.

Ήγγικεν η ώρα, ω Έλληνες, το δικαστήριο κρίνει την καλύτερη φυλή!!!

Φυλή που προσθέτει ιδρυτικά μέλη 10 χρόνια μετά την ίδρυση της.
Φυλή που τα μέλη της είναι από 10 διαφορετικές φυλές.
Φυλή που έχει (ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ) καταστατικό.
Φυλή που στον 37 είχε σε συμμαχία τη φυλή του Promanager.
Φυλή που αν στον 9 δεν είχε παίξει φυλετικός γάμος με κουμπάρο γνωστό δούκα των QQ τότε δε θα είχε δημιουργηθεί ποτέ η φούσκα αυτή.
Φυλή που τα μέλη της πολλές φορές δε ξέρουν καν τα βασικά και βασίζονται σε 4-5 λογαριασμούς κάθε φορά.
Φυλή που "είναι σε διακοπές".
Φυλή με τα περισσότερα μπαν στην ιστορία των φυλετικών μαχών.
Φυλή με δούκα που μέτρησε 6 μόνιμα μπαν σε 6 διαφορετικούς λογαριασμούς.
Φυλή που "και καλά" αδιαφορεί για τις προκλήσεις.

Ε όχι κυρίες και κύριοι ένορκοι, το δικαστήριο κρίνει τη φυλή αυτή ΕΝΟΧΗ και την αφαιρεί από την λίστα των καλύτερων φυλών.

#tourloubouki#sorrynotsorry#ποιαειναιηκαλυτερητωρα?#δενεχουμεκαλυτερηφυλη#chessdontcoppymyhashtags#punksnotdeadknowseverything#επομενοδικαστηριαγιαμππλανκο#blackoerxomaste#θαδικαστεις#οχιοκαλυτεροςδουκας#exconKanelike#dikh

Χρηστάρα συγνώμη ρε φίλε αλλά ξεφτυλίζεσαι...Κάνεις ακριβώς αυτά τα οποία έκραζες κάποτε. Και αν θέλεις να το δούμε και τελείως ρεαλιστικά, παίχτες όπως εσύ ( και εγώ μην το πάρεις προσωπικά) δεν είναι σε θέση να κρίνουν φυλές τύπου cxc,sol κτλ. Και μην μου πεις ότι έπαιξες ποτέ απέναντι σε cxc και μου φέρεις σαν παράδειγμα τον κ37 που μπήκες σε ένα έτοιμο στημένο ακκάουντ.

ΥΓ. Έχετε την ευκαιρία να παίξετε έναν ωράιο και δυνατό κόσμο και να δώσετε και σε εμάς που δεν παίζουμε την ευκαιρία να τον απολαύσουμε. Οπότε αφήστε το πολύ μπλα μπλα και παίχτε μπαλίτσα. Αν η Σολ κερδίσει παικτικά, θα αποδείξει αυτό για το οποίο καυχιέται. Αν ΝΜ και ΜΑΟ καταφέρουν να κερδίσουν την Σολ, πάλι παιχτικά, θα αποδείξουν ότι όντως είναι καλύτερες σαν φυλές. Ιδού η ρόδος ιδού και το πήδημα
 

DeletedUser30988

Θα συμφωνήσω σε όλα όσα λες για τον τεοτσακ αλλά έχω μια ερώτηση να σου κάνω. Εσύ δεν ήσουν που στον κ44 έμπαινες σε κλήσεις της Μοον με τους Βετεράνους και απειλούσες θεούς και δαίμονες? Εσύ δεν έμπαινες και έβριζες μάνες σπίτια χριστούς παναγίες και ότι άλλο υπήρχε και απειλούσες άτομα μέσα στην κλήση ότι θα τους βρεις και θα τους κάνεις αυτό και εκείνο και το άλλο( welcome to the cub μην ξεχάσεις να πάρεις χαρτάκι με σειρά προτεραιότητας)? Και μην μου πεις όχι δεν ήσουν εσύ ήταν ο κο σου. Ήταν ο λογαριασμός σου. Οπότε για να μπορείς να κράζεις εσύ τον κάθε τεοτσακ, που ναι είναι εριστικός μέχρι αηδίας, ναι δεν ξέρει τα όρια της πλάκας και ναι είναι πίτα στην μαλακία, πρέπει να μην γίνεσαι ίδιος με αυτόν.



Χρηστάρα συγνώμη ρε φίλε αλλά ξεφτυλίζεσαι...Κάνεις ακριβώς αυτά τα οποία έκραζες κάποτε. Και αν θέλεις να το δούμε και τελείως ρεαλιστικά, παίχτες όπως εσύ ( και εγώ μην το πάρεις προσωπικά) δεν είναι σε θέση να κρίνουν φυλές τύπου cxc,sol κτλ. Και μην μου πεις ότι έπαιξες ποτέ απέναντι σε cxc και μου φέρεις σαν παράδειγμα τον κ37 που μπήκες σε ένα έτοιμο στημένο ακκάουντ.

ΥΓ. Έχετε την ευκαιρία να παίξετε έναν ωράιο και δυνατό κόσμο και να δώσετε και σε εμάς που δεν παίζουμε την ευκαιρία να τον απολαύσουμε. Οπότε αφήστε το πολύ μπλα μπλα και παίχτε μπαλίτσα. Αν η Σολ κερδίσει παικτικά, θα αποδείξει αυτό για το οποίο καυχιέται. Αν ΝΜ και ΜΑΟ καταφέρουν να κερδίσουν την Σολ, πάλι παιχτικά, θα αποδείξουν ότι όντως είναι καλύτερες σαν φυλές. Ιδού η ρόδος ιδού και το πήδημα

XDDDDDDDDDDD
Δεν σε ξέρω αδερφέ αλλά ήμουν ίσως και ο μόνος που φέρθηκε τίμια στους βετεράνους από την ηγεσία τις τότε μοον Ο ΜΌΝΟΣ σε προκαλώ λοιπόν δημόσια να πας να ρωτήσεις τον ίδιο τον αρχηγό τον βετερανς τον αποτροπαιο αν ο εντι σε απείλησε πότε και σε έβρισε,που το παιδί κάθε φορά που έκανε μαλακια η τότε φυλή μοον γτ εκείνη την περίοδο που έπαιζα μόνο εγώ ασχολιομουν με δοιηκηση τ,ο άνθρωπος έτρεχε σε εμένα και χαρακτηριστικά μου έλεγε στέλνω σε εσένα γτ μονο εσύ είσαι συζητησημος και ας μην ηταν καν δικη μου φυλη ουτε καν δουκας δεν ημουν απλα βοηθουσα οσο μπορουσα και πάντα όταν ήθελε κάτι έστειλε σε εμένα,ο αρχηγός τον βετερανς ξανα λεω, θα σου εβαζα πριντ τώρα αλλά Είμαι έξω,αλλά σε προκαλώ όπως σου ξαναπα πήγαινε και ρωτα τον αποτροπαιο αν είχα φερθεί ποτέ έτσι σε αυτόν και στην φυλή του.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
Αν ΝΜ και ΜΑΟ καταφέρουν να κερδίσουν την Σολ, πάλι παιχτικά, θα αποδείξουν ότι όντως είναι καλύτερες σαν φυλές. Ιδού η ρόδος ιδού και το πήδημα

το να παιξουν 2 vs 1 με τις δυο φυλες να εχουν τρεις ηπειρους και την αλλη μια σημαινει πως ειναι καλητερες;;

η ΝΜ μονη της θα αντεχε 3 βσ 1 ή θα αντεχε η Μαο;;
εδω καλα καλα η ΝΜ οσο και τα βγαζει με 1 βσ 1/4
 

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
ακουσε με..κ42 εγινε το ιδιο ακριβως αλλα με την νμ να ειναι μονη της και η μονη σ.ε ηταν με doom και μετα οι ποπ (πρωη ατζε ) που ειχαν πυξιδιαστει
τα δεδομενα οτι και καλα θα μπαινανε οι cxc και ατζε και νμ και ολοι αυτοι θα ηταν κοντρα στους sol δεν εγινε ποτε
οι ατζε ..οι 20-30 φουκαραδες φαγωθηκαν γρηγορα απο σολ και μετα ειχαν ενα ευκολο κοσμο για κλεισιμο
κ54 συμμαχοι στοπ
κ55 δικια τους
και επιρροη σε μεγαλο μερος της κ45
στον κ49 ο κοσμος ειναι περιπου 2 v1
κ44 την εχει η μαο το μεγαλυτερο μερος
κ55 το 65% το εχει η νμ αλλα το υπολοιπο 35-40% το εχει η σολ εν μερει μεσω επιτηρησεων και 4-5 θυγατρικων φυλων
κ45 το μεγαλυτερο μερος το εχει η σολ εκτος απο καποιες ανυπαρκτες φυλες οι οποιοες δεν ειναι θυγατρικη καμιας μεγαλης
η μονη ηπειρος που δεν επηρεαζοταν ηταν η 54 οπου πλεον με 3-4 στρατολογησεις και καποιες κατακτησεις η μαο μαο εχει 30-35 χωρια
αρα ουσιαστικα το 3 v 1 δεν υπαρχει με λιγα λογια
σαφως η θεση των σολ ειναι πολυ δυσκολη
κυριως στην πλευρα των μαο..γιατι οι μαο μαο δεν ειχαν αντιπαλο μεσα τους οπως οι 4-5 φυλες που εχουν οι νμ
+ καλως ή καλως το μπουστ απο πρεμ
με αποτελεσμα να εχουν πολλα γεματα χωρια στραμενα πανω στους σολ και χαλαρα να μπαινουνε και στην 54
αυτα τα λιγα


Πλευρά 1:
Φυλές: *N*M*, *N*Μ*, *Ν*M*
Πλευρά 2:
Φυλές: DRINK, LaBruj, V.V.V., Αλεπού, DRINΚ, LaΒruj

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 130
Πλευρά 2: 70
Διαφορά: 60

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 72
Πλευρά 2: 7
Διαφορά: 65

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 258,610
Πλευρά 2: 118,505
Διαφορά: 140,105

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 151,973
Πλευρά 2: 17,760
Διαφορά: 134,213

chart
http://prntscr.com/h40pm2
στο πριντ σκρεεν φαινεται αυτη την στιγμη οτι η νμ εχει στην ηπειρο της περιπου 215 χωρια και αλλα15 πες στα οριακα 54
ενω η συμμαχια της σολ(drink,vvv,labruz και αλεπου )εχει περιπου 200 χωρια..χωρις να βαζω το ριμ
http://prntscr.com/h40r0s που στρατολογηθηκε
αρα πριν 3 εβδομαδες πριν αρχισει το πολυ ξυλο η συμμαχια ειχε περισσοτερα χωρια απο της νμ και πλεον εχει περισσοτερα μετα απο πολλα μεμονωμενα ή μη χτυπηματα
αρα δεν μπορεις να λες οτι ειναι 3 v 1 οταν η σολ ειναι σε μια χαλαρη ηπειρο εχει φυτευτους 20-30 χωρια οι οποιοι ελενχουν 5-6 φυλες 250 χωριων με επιτηρησεις κ.τ.λ στην απο κατω που ισοδυναμουσε σαν χωρια την μιση ηπειρο και μια κ 54 η οποια ηταν ουδετερη μεχρι ενα σημειο και να την θεωρεις μαζι τους


φιλε συμφωνω με το 95% απο αυτα που λες, απλα αυτο που θελω να παω ειναι οτι δεν μπορουμε να πουμε οτι η μια ειναι καλητερη απο την αλλη γιατι αυτο θα αποδειχτει μονο σε 1 vs 1 ή αν το θες καλητερα οποιες φυλες νομιζουν πως ειναι καλητερες να παιξουν 1 vs 1 vs 1 vs 1 δηλαδη 4 ηπειροι να αλληλοκτυπιουνται και οχι σ.ε απο κει και συμμαχιες απο δω και στο τελος κλεινεις κοσμο με το φραπε στο στομα
 

DeletedUser35042

ακουσε με..κ42 εγινε το ιδιο ακριβως αλλα με την νμ να ειναι μονη της και η μονη σ.ε ηταν με doom και μετα οι ποπ (πρωη ατζε ) που ειχαν πυξιδιαστει
τα δεδομενα οτι και καλα θα μπαινανε οι cxc και ατζε και νμ και ολοι αυτοι θα ηταν κοντρα στους sol δεν εγινε ποτε
οι ατζε ..οι 20-30 φουκαραδες φαγωθηκαν γρηγορα απο σολ και μετα ειχαν ενα ευκολο κοσμο για κλεισιμο
κ54 συμμαχοι στοπ
κ55 δικια τους
και επιρροη σε μεγαλο μερος της κ45
στον κ49 ο κοσμος ειναι περιπου 2 v1
κ44 την εχει η μαο το μεγαλυτερο μερος
κ55 το 65% το εχει η νμ αλλα το υπολοιπο 35-40% το εχει η σολ εν μερει μεσω επιτηρησεων και 4-5 θυγατρικων φυλων
κ45 το μεγαλυτερο μερος το εχει η σολ εκτος απο καποιες ανυπαρκτες φυλες οι οποιοες δεν ειναι θυγατρικη καμιας μεγαλης
η μονη ηπειρος που δεν επηρεαζοταν ηταν η 54 οπου πλεον με 3-4 στρατολογησεις και καποιες κατακτησεις η μαο μαο εχει 30-35 χωρια
αρα ουσιαστικα το 3 v 1 δεν υπαρχει με λιγα λογια
σαφως η θεση των σολ ειναι πολυ δυσκολη
κυριως στην πλευρα των μαο..γιατι οι μαο μαο δεν ειχαν αντιπαλο μεσα τους οπως οι 4-5 φυλες που εχουν οι νμ
+ καλως ή καλως το μπουστ απο πρεμ
με αποτελεσμα να εχουν πολλα γεματα χωρια στραμενα πανω στους σολ και χαλαρα να μπαινουνε και στην 54
αυτα τα λιγα


Πλευρά 1:
Φυλές: *N*M*, *N*Μ*, *Ν*M*
Πλευρά 2:
Φυλές: DRINK, LaBruj, V.V.V., Αλεπού, DRINΚ, LaΒruj

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 130
Πλευρά 2: 70
Διαφορά: 60

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 72
Πλευρά 2: 7
Διαφορά: 65

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 258,610
Πλευρά 2: 118,505
Διαφορά: 140,105

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 151,973
Πλευρά 2: 17,760
Διαφορά: 134,213

chart
http://prntscr.com/h40pm2
στο πριντ σκρεεν φαινεται αυτη την στιγμη οτι η νμ εχει στην ηπειρο της περιπου 215 χωρια και αλλα15 πες στα οριακα 54
ενω η συμμαχια της σολ(drink,vvv,labruz και αλεπου )εχει περιπου 200 χωρια..χωρις να βαζω το ριμ
http://prntscr.com/h40r0s που στρατολογηθηκε
αρα πριν 3 εβδομαδες πριν αρχισει το πολυ ξυλο η συμμαχια ειχε περισσοτερα χωρια απο της νμ και πλεον εχει περισσοτερα μετα απο πολλα μεμονωμενα ή μη χτυπηματα
αρα δεν μπορεις να λες οτι ειναι 3 v 1 οταν η σολ ειναι σε μια χαλαρη ηπειρο εχει φυτευτους 20-30 χωρια οι οποιοι ελενχουν 5-6 φυλες 250 χωριων με επιτηρησεις κ.τ.λ στην απο κατω που ισοδυναμουσε σαν χωρια την μιση ηπειρο και μια κ 54 η οποια ηταν ουδετερη μεχρι ενα σημειο και να την θεωρεις μαζι τους


ειναι 3vs1 απλουστερα γιατι:
1.κ44 της μαομαο αρα +1 ηπειρος
2.κ54 ειναι της μαομαο και της νμ με στρατολογησεις + συμμαχοι (στους συμμαχους τους ανοικουν και οι enigma ) αρα +1 ηπειρος = 2 ηπειροι
με την ιδια λογικη που ανεφερες πριν η star, η star 2 και οι φυλες "ΑΡΗΣ", ΕΝΣ1, ΕΝΣ2 , ΕΝΣ 3 ανήκουν στην nm ή στους μαομαο αφου ειχαν "αδελφικη" συμμαχια και πηραν επιτηρησεις και σε πολλα πλανα των σολ οι νουμποφυλες αυτες α) καναν κοψιματα , β) μαζευτηκαν μαζεμενες αμυνες ενω ταυτογχρονα αυξηθηκαν οι απωλειες σαν υποστηριξη απο "fumal" , "gianniscpl" κ.α. παικτες απο ΜΑΟΜΑΟ ή ΝΜ γ) 3 παικτες που καθαριστηκαν στις νουμποφυλες αυτες απο SOL μετα μοιρασαν τα χωρια τους σε gianniscpl αρα απο star, η star 2 , "ΑΡΗΣ", ΕΝΣ1, ΕΝΣ2 , ΕΝΣ 3 + 0,5 ηπειρος στην κ45 , + 0,5 ηπειρος στην Κ55 = 3 ηπειροι vs 1

αλλα αυτο δεν εχει σημασια ΜΟΝΟ SOL ΑΣΧΕΤΟΙ
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
ειναι 3vs1 απλουστερα γιατι:
1.κ44 της μαομαο αρα +1 ηπειρος
2.κ54 ειναι της μαομαο και της νμ με στρατολογησεις + συμμαχοι (στους συμμαχους τους ανοικουν και οι enigma ) αρα +1 ηπειρος = 2 ηπειροι
με την ιδια λογικη που ανεφερες πριν η star, η star 2 και οι φυλες "ΑΡΗΣ", ΕΝΣ1, ΕΝΣ2 , ΕΝΣ 3 ανήκουν στην nm ή στους μαομαο αφου ειχαν "αδελφικη" συμμαχια και πηραν επιτηρησεις και σε πολλα πλανοι τους οι sol ειχαν τεραστιες απωλειες ενω ταυτογχρονα αυξηθηκαν οι απωλειες σαν υποστηριξη απο "fumal" , "gianniscpl" κ.α. παικτες απο ΜΑΟΜΑΟ ή ΝΜ αλλα ταυτογχρονα γιναν κοψιματα απο αυτες τις νουμποφυλες αλλα και μαζευτηκαν και μαζεμενες αμυνες αρα απο star, η star 2 , "ΑΡΗΣ", ΕΝΣ1, ΕΝΣ2 , ΕΝΣ 3 + 0,5 ηπειρος στην κ45 , + 0,5 ηπειρος στην Κ55 = 3 ηπειροι vs 1

αλλα αυτο δεν εχει σημασια ΜΟΝΟ SOL ΑΣΧΕΤΟΙ

Και κλάμα η κυρία ναουμ
 

DeletedUser35042

Και κλάμα η κυρία ναουμ

που το βλεπεις το κλαμα? ισα ισα ερεθιζομαι που θα φανε πυξιδα 3 ηπειροι κι οχι 2
εσυ παντως την εφαγες ηδη την πυξιδουλα σου πριν καν προλαβεις 2ο χωριο ΑΣΧΕΤΕ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
που το βλεπεις το κλαμα? ισα ισα ερεθιζομε που θα φανε πυξιδα 3 ηπειροι κι οχι 2
εσυ παντως την εφαγες ηδη την πυξιδουλα σου πριν καν προλαβαιες 2ο χωριο ΑΣΧΕΤΕ

Κλάψτε κι άλλο άχρηστοι όλοι σας.
Πυξίδα μόνο εσύ τρως.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή