κ49

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34627
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33570

Ποσα μπαν μετρατε μεχρι σημερα?
εχω χασει την μπαλα...?

Τυχαιο....ή μονιμα αδικημενοι...
Οτι και να κανετε - οσες ρουφιανιες και ρουφιανους - οσα εδωτερικα να παρετε - ολα να τα παραβιασετε,
στον 49 θα πειτε την αληθεια...
Οσο γρηγοροτερα το καταλαβαιτε τοσο λιγοτερο θα ξεφτιλισθειτε.

Δεν μεταδιδω αλλο....:)
 

DeletedUser33851

ρε ρουφιανε στο 48 δεν εκανες το ρουφιανο μαζι με spyridiniko τρελα μας πουλας τι ειναι αυτα που λες
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Ποσα μπαν μετρατε μεχρι σημερα?
εχω χασει την μπαλα...?

Τυχαιο....ή μονιμα αδικημενοι...
Οτι και να κανετε - οσες ρουφιανιες και ρουφιανους - οσα εδωτερικα να παρετε - ολα να τα παραβιασετε,
στον 49 θα πειτε την αληθεια...
Οσο γρηγοροτερα το καταλαβαιτε τοσο λιγοτερο θα ξεφτιλισθειτε.

Δεν μεταδιδω αλλο....:)

Ταραχη δεν εχεις βαρεθει να λες την μια πιπα πισω απο την αλλη...ΧΑΧΑΧΑ
Τοσο πολυ σε ποναει η σολ ρε ασχετουλη που καθεσε και σπαμαρεις καθε 5 λεπτα ?....ΧΑΧΑΧΑ

Αλλα σε εχω καταλαβει και εσενα εισαι ενας μικρος νταρκλινκ που ονειρευεσε μπαν παντου για τα απαισια σολακια.ΧΑΧΑΧΑ

Δεν πειραζει ομως παρτε ΟΛΟΙ θεση στη γραμμη,δεν θα γλιτωσει κανεις κ49 θα δικαστειτε ολοι στο τελος για τις βλακειες που λετε τωρα και με τον χειρετερο τροπο

Μπορειτε να κλαιτε για τα και καλα παρανομα προγγραμματα της σολ(που μαλλον ειναι χαλασμενα οπως φενεται απο φαρμ και λειλασιες συγκρητικα με αλους)
Αλλα μπορειτε να κραζετε τωρα τουλαχιστον για τα εσωτερικα της ωθησεις και ολα τα συναφη,πουλαει πιο πολυ αυτη την εποχη φιλε ΦΑΠΑ-Χ...ΧΑΧΑΧΑ

Περιεργο που δεν εχεις βγει να πεις ακομα κατι για τα επιτευγματα μου με αλεπουδες
Τωρα μπορειτε να ξεκινησετε και τις αιτησεις σε μενα,στο ειχα πει πριν λιγες μερες τι θα κανω...ΧΑΧΑΧΑ
Και αν εισαστε καλα παιδακια μπορει να συναντησετε και τα ΣΟΛακια ΑΣΧΕΤΟΙ ΟΛΟΙ ΣΑΣ
 

DeletedUser33570

Ναι, θα με φιμώσει η ευφράδεια του λόγου σου..
ή ηθική σου ακομα μεσα και σε 1 παιχνιδι...
 

DeletedUser33851

εμενα γιατι δε μου απαντας ρε βλακα ταραχη που τολμας και μιλας για ρουφιανιες ενω εσυ ο ιδιος εισαι ενας ρουφιανος και μελοι της της φυλης σου που με τη προφαση οτι η triquetra ειναι σολ κανατε οτι κανατε.
χαιρετω τα αδερφια της σολ και ευχομαι να σας ξεσκισουν.


10 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
Λεφτά λεφτά ξοδεύετε πολλά....
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Ναι, θα με φιμώσει η ευφράδεια του λόγου σου..
ή ηθική σου ακομα μεσα και σε 1 παιχνιδι...

Εσύ μπαίνεις external να πανηγυρίσεις
που έφαγε ένας αντίπαλος κόκκινες
που έφαγε ένας άλλος αντίπαλος μιας άλλης φυλής ban
που στέλνετε καταπέλτες σε άδεια χωριά μέσα στην ήπειρο σας
που η γειτόνισσα έκαψε το φαγητό

Πάω να σε συμπαθήσω (για κάποιο λόγο) και μου το χαλάς.

Στο game δεν χαιρόμαστε με κόκκινες στην άμυνα, δεν χαιρόμαστε αν κάποιος συμπαίχτης μας ή αντίπαλος έφαγε ban, τα χωριά ο σκοπός είναι να τα νομπλάρουμε όχι να τα κατεδαφίσουμε και η γειτόνισσα κρατάει πάντα φαί από χθες :D

Εγώ σε θαυμάζω πάντως
Εδω όλα στο χερι και ποναει αυτό - πονάει πολύ! :D
76183/24= 3174/60= 53 κλικ το λεπτό συνεχόμενα για 24 ώρες! (μενουν και 7 λεπτα για κατουρημα και post external καθε ωρα)

@ταραχη
το δικαστήριο σε κρίνει ΕΝΟΧΟ. #kourases#chessnotthebest#ταραχηisobviouslythe bestever#peripterapiase10paysafe25ares#klik24hxerata#fatebanoiypoloipoi#denmetadidwallo#kalosk

 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser33570

Είστε όλοι τοσο εθισμενοι στα ****ακια,
που πραγματικα ΔΕΝ σας αδικω!

Τωρα καταλαβανω οτι ΠΟΤΕ δεν εχετε φαρμαρει πραγματικα!
Λετε ολοι, μηδενος εξαιρουμενου, 1 καρο μπαρουφες - απλα γιατι δεν το εχετε κανει ποτε!

Ειστε ασχετοι παντελως στο φαρμ - μονο με **** μπορειτε να παιξετε και κανετε και τους προφερσορες!
Κωστα, η θεωρια σου με τα λεπτα ειναι της πλακας - ο ενας φαρμαρει - ο αλλος γραφει external, ο αλλος κατουραει και ο αλλος σε χαιρεταει αγορινα μου...
Και μιας και στην αριθμητική Chess ειναι πολυ κακος μαθητης (ή εκτος εαν εχει κολησει το μυαλο σου αλλού):
Το game σου επιτρεπει 5ανα sec = 300ανα λεπτο χ 60 = 18.000 ανα ωρα χ 24= 432.000 την ημερα λεηλασιες (το θεωρητικό μεγιστο κλικ), εαν καποιος κατσει μεσα ολη μερα 300-350.000 κανει χαλαρα με 2 καλα co-play.

Επισης αυτό μπορει να προσαυξηθει αμα βαζεις απο την προηγουμενη ημερα επιθεσης, που θα σκασουν την επομενη, αυτα τα κλικς θα προσαυξηθουν στα κλικ της ημερας στοχου!

Νουμπακια με μεγάλη γλωσιτσα, το οτι δεν εχετε φαρμαρει ποτε ειναι οφθαλμοφανες - φαρμαρουν για εσας τα μπουτακια.
Τουλαχιστον μιας και θελετε να το παιξετε και οι ασχετοι ITδες... ρωτηστε να μαθετε μερικα γενικα να μην ξεφτιλιζεστε δημόσια!!

Τωρα να δουμε ποσο καλοι ειστε στο να κρατατε τις φαρμες που ονομαζετε χωρια σας...
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Είστε όλοι τοσο εθισμενοι στα ****ακια,
που πραγματικα ΔΕΝ σας αδικω!

Τωρα καταλαβανω οτι ΠΟΤΕ δεν εχετε φαρμαρει πραγματικα!
Λετε ολοι, μηδενος εξαιρουμενου, 1 καρο μπαρουφες - απλα γιατι δεν το εχετε κανει ποτε!

Ειστε ασχετοι παντελως στο φαρμ - μονο με **** μπορειτε να παιξετε και κανετε και τους προφερσορες!
Κωστα, η θεωρια σου με τα λεπτα ειναι της πλακας - ο ενας φαρμαρει - ο αλλος γραφει external, ο αλλος κατουραει και ο αλλος σε χαιρεταει αγορινα μου...
Και μιας και στην αριθμητική Chess ειναι πολυ κακος μαθητης (ή εκτος εαν εχει κολησει το μυαλο σου αλλού):
Το game σου επιτρεπει 5ανα sec = 300ανα λεπτο χ 60 = 18.000 ανα ωρα χ 24= 432.000 την ημερα λεηλασιες (το θεωρητικό μεγιστο κλικ), εαν καποιος κατσει μεσα ολη μερα 300-350.000 κανει χαλαρα με 2 καλα co-play.

Επισης αυτό μπορει να προσαυξηθει αμα βαζεις απο την προηγουμενη ημερα επιθεσης, που θα σκασουν την επομενη, αυτα τα κλικς θα προσαυξηθουν στα κλικ της ημερας στοχου!

Νουμπακια με μεγάλη γλωσιτσα, το οτι δεν εχετε φαρμαρει ποτε ειναι οφθαλμοφανες - φαρμαρουν για εσας τα μπουτακια.
Τουλαχιστον μιας και θελετε να το παιξετε και οι ασχετοι ITδες... ρωτηστε να μαθετε μερικα γενικα να μην ξεφτιλιζεστε δημόσια!!

Τωρα να δουμε ποσο καλοι ειστε στο να κρατατε τις φαρμες που ονομαζετε χωρια σας...

Και με ****ακια και χωρις ****ακια με τντ η χωρις τντ και με πυραυλους s300,μια φορα την πυξιδα δεν θα την γλυτωσεις σε αυτον τον κοσμο

ΤΙΚ ΤΑΚ ΤΙΚ ΤΑΚ ΤΙΚ ΤΑΚ
 

DeletedUser33570

Απο σενα...ή απο τα σουργελα της SOL...xaxaxaxa
Αγαπουλα τραβα να πάρεις κανα χωριο με εσωτερικα και οταν κοιτας τον ήλιο βαζε γυαλια...:cool:
 

DeletedUser34147

Είστε όλοι τοσο εθισμενοι στα ****ακια,
που πραγματικα ΔΕΝ σας αδικω!

Τωρα καταλαβανω οτι ΠΟΤΕ δεν εχετε φαρμαρει πραγματικα!
Λετε ολοι, μηδενος εξαιρουμενου, 1 καρο μπαρουφες - απλα γιατι δεν το εχετε κανει ποτε!

Ειστε ασχετοι παντελως στο φαρμ - μονο με **** μπορειτε να παιξετε και κανετε και τους προφερσορες!
Κωστα, η θεωρια σου με τα λεπτα ειναι της πλακας - ο ενας φαρμαρει - ο αλλος γραφει external, ο αλλος κατουραει και ο αλλος σε χαιρεταει αγορινα μου...
Και μιας και στην αριθμητική Chess ειναι πολυ κακος μαθητης (ή εκτος εαν εχει κολησει το μυαλο σου αλλού):
Το game σου επιτρεπει 5ανα sec = 300ανα λεπτο χ 60 = 18.000 ανα ωρα χ 24= 432.000 την ημερα λεηλασιες (το θεωρητικό μεγιστο κλικ), εαν καποιος κατσει μεσα ολη μερα 300-350.000 κανει χαλαρα με 2 καλα co-play.

Επισης αυτό μπορει να προσαυξηθει αμα βαζεις απο την προηγουμενη ημερα επιθεσης, που θα σκασουν την επομενη, αυτα τα κλικς θα προσαυξηθουν στα κλικ της ημερας στοχου!

Νουμπακια με μεγάλη γλωσιτσα, το οτι δεν εχετε φαρμαρει ποτε ειναι οφθαλμοφανες - φαρμαρουν για εσας τα μπουτακια.
Τουλαχιστον μιας και θελετε να το παιξετε και οι ασχετοι ITδες... ρωτηστε να μαθετε μερικα γενικα να μην ξεφτιλιζεστε δημόσια!!

Τωρα να δουμε ποσο καλοι ειστε στο να κρατατε τις φαρμες που ονομαζετε χωρια σας...


Τι λεει ο ανθρωπος χριστε μου....
 

DeletedUser33011

Επισης αυτό μπορει να προσαυξηθει αμα βαζεις απο την προηγουμενη ημερα επιθεσης, που θα σκασουν την επομενη, αυτα τα κλικς θα προσαυξηθουν στα κλικ της ημερας στοχου!

Φαινεται ποσο ασχετος εισαι. Δε μου λες, που λες οτι θα ''προσαυξηθει κιολας''. Αφου σε μια μερα το μεγιστο ειναι 432κ κλικ σημαινει οτι θα ειναι λιγοτερες οι λεηλασιες αφου δε θα προλαβουν να σκασουν ολα γιατι θα πατας κλικ και στις 11μιση και στις 12 πριν την αλλαγη ημερας ενω οι επιθεσεις θα κανουν 1 ή 2 ωρες να φτασουν. Οποτε αυτη η προσαυξηση που λες απλα ειναι αναγκαια για να φτασεις το μαξ, δηλαδη να φαρμαρεις απο πριν τις 12 για τις 432κ λεηλασιες.

Ας μη ξεχασουμε αυτο
εαν καποιος κατσει μεσα ολη μερα 300-350.000 κανει χαλαρα με 2 καλα co-play.

Εγω που το ειχα κανει αυτο με 1 καλο coplay εφτασα με δυσκολια 120κ λεηλασιες στη καλυτερη περιπτωση και με 12ωρο ο καθενας πανω απο το pc.
Εσυ βρε παππου που εχεις και ακρατεια και πιθανοτατα τα χερια σου ειναι και πιο αργα απο replay, θες να μας πουλησεις οτι κανεις και ''ευκολα'' με 2-3 coplay 350k? Κλαιω.

Οταν εισαι τοσο ασχετος, που βγαζεις γλωσσα με αριθμους λεγοντας μπαρουφες. Δε πειραζει, θα δικαστεις παλι. Θα τα ξαναπουμε οταν θα την φας τη πυξιδα, ή το μπαν, ή τη διαγραφη ή οπως αλλιως θες να ξεφτυλιστεις
 

DeletedUser33570

Καταλαβαινεις τι γραφεις....?
Τα κλικς της προηγουμενης ημερας θα σκανε την επομενη, τι σε μπερδευει σε αυτο Αγαπουλα μου?
και σε αυτο αναλυση... τοσο στοκος?
 

DeletedUser33011

Επισης αυτό μπορει να προσαυξηθει αμα βαζεις απο την προηγουμενη ημερα επιθεσης, που θα σκασουν την επομενη, αυτα τα κλικς θα προσαυξηθουν στα κλικ της ημερας στοχου!

Μπερδευεις τα κλικ με τις λεηλασιες και κατα τα αλλα εγω ειμαι στοκος βρε παππου? Τα μεγιστα κλικ σε μια ημερα δεν αποφερουν τις μεγιστες λεηλασιες σε μια ημερα για να στο πω πιο απλα. Τα κλικ δε μπορουν να προσαυξηθουν. Ξερω οτι κατανοεις δυσκολα εχοντας παει μονο δημοτικο, εχεις συνηθισει στις απλες πραξεις :/.

Δε σου κραταω κακια, γι'αυτο ειμαστε εδω εμεις παντως να σου μαθαινουμε τη τεχνολογια, τα παιχνιδια( και πιο συγκεκριμενα φυλετικες) κτλπ. Peace μπαρμπα :)
 

DeletedUser33570

Τα κλικς της προηγουμενης ημερας (στοκ -στοκ) ειναι οι λεηλασιες της επομενης ημερας (στοκ-στοκ), αφου εχεις προγραμματισει να σκανε την επομενη ημερα....αγαπουλα...

Επισης εσυ σαν καλο παιδακι, θα βαλεις και την ημερα στοχο ξανα κλικς (στοκ -στοκ)!!
που θα κανονισεις να σκανε την ιδια ημερα (αληθεια... εμαθες τα τουβλα απο που σφυριζουν..)
οποτε τα κλικ της τρέχουσας ημερας θα ειναι ολα λεηλασιες της ιδιας ημερα :eek: πλην τα τελευταια 10λεπτα κ 25sec για ελαφρυ (αφου θα χτυπας διπλανο χωριο για να πιασεις το απολυτο) στοκ -στοκ...

Εαν και παλι δεν καταλαβες,να το κοιταξεις...
 

DeletedUser33011

Αρα καταλαβες τι εννοουσα! Συγχαρητηρια μαρμπα φαπχ!

Μπορεις να με αποκαλεις και επισημα δασκαλο μετα απο αυτο. Αν και εχεις πολλα να μαθεις ακομα, εισαι σε καλο δρομο.

Η σολ ειναι σχολειο και στους μαθητες της ριχνει πυξιδες για να μαθουν το παιχνιδι. Σκεψου το ετσι και θα πας μπροστα :)
 

DeletedUser33570

djparadise13

Εσενα στον 48 σου εσωσα το 1ο χωριο με ΒΤ απο το σπυριδη...
Το Ξεχασε που κλαιγοσουν οτι δεν εχουμε αμυνες να τον κρατησουμε και εχει Φουλ νουκ και σου ελεγα - χαλαρα δεν χανεις χωριο...
Τα ΣΟΛακια φαγαν παλι ηγεσιες και πηραν φυλες και εσωτερικα αερα και θες να παιξω για τους μεγαλυτερους ξεφτιλες του Ελληνικου server - ever...
Ηρεμισε αγορινα μου - θα παθεις τιποτα!

ΥΓ
Να ειδες ποσο καλος ειμαι σου απαντησα κιολας... για να μην αισθανεσαι αδικημενος...:D
 

DeletedUser33570

5forwards

χαχαχχα
Καλα διαβασε παραπανω τι γραφεις....χαχχα
Η κατασταση σου ειναι δυστυχως ανιατη!

Τα 76.000 σου φαινονταν αδυνατον και τωρα μιλαμε για πανω απο 400.000 αμα ξεκινησεις απο την προηγουμενη και μου εκανες και μαθημα ρε ΤΡΟΜΠΑ!!!
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑ
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ταραχη εσυ δεν ησουν στο κ36 που εφαγες μπαν για **** φαρμ?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή