κ49

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34627
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser34147

Εγώ είμαι άσχετος, δεν παίζω καλά το παιχνίδι, είμαι εδώ μόνο και μόνο για να δικάσω τον Νικολάκη τον νουμπά, τον φίλο του τον Γιώργο που νομπλάρει 1.700αρια χωριά Ο ΚΑΚΑΣΧΕΤΟΣ και τους άλλους κακάσχημους (θα κλάψετε αν τους δείτε από κοντά) που το παίζουν fans τους, κάτι theoputsak κλπ κλπ


tenor.gif
 

DeletedUser34748

αφού είσαι άσχετος και δεν έχεις ιδέα μην γράφεις . απλό είναι

άσχετε ούτε την πρώην σου δεν μπορείς να δικάσεις γτ σε δίκασε αυτή πάτα μια διαγραφή και τελείωσες
 

DeletedUser20419

τολμάς και κοροϊδεύεις έναν από τους τοπ players in gr .

ενώ εσύ ούτε στην 20αδα δεν μπορείς να μπεις .




και ναι είναι ένας από τους τοπ players και όποιος φέρνει αντιρηση είναι ψεύτης - τυφλός ή έχει νοητικά προβλήματα ( όπως εσύ πχ)

Υ.Γ. Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ ετυμολογία του γλείφτης παρακαλώ.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Φουγκλα Μαλντε
 

DeletedUser33711

όταν γίνεσαι φάρμα

Ξερω οτι εχεις παρει master στο να γινεσαι φαρμα, αλλα...Επειδη καποιοι απο εδω μεσα εχετε φτασει τοσο μακρυα μεχρι το σημειο που σας κανουν φαρμα , δε σημαινει οτι στον πολεμο δεν υπαρχει το ντοτζ οταν σου στελνουν ολη μερα εκαθαριστικες και κατεδαφισεις. Μονο οι νουμπαδες βγαινουν να πανηγυρισουν που τους επιστρεφει η νουκ και εριξαν 2 επιπεδα ενος κτηριου.

τα παραπάνω ήταν τα πρώτα 4 nobles σου στον 33

Τον λογαριασμο ο Βασιλης τον πηρε απο τα μεσα του 33 και υπηρξε η μεγαλυτερη αντισταση στον τσεσναιτ, εναν απο τους καλυτερους παικτες των φυλετικων. Εχει βγει μαλιστα ο ιδιος ο Κωστας και εχει πει μπραβο στον μπιλ. Γρηγορα στην τρυπα σου
 

DeletedUser34147

Ξερω οτι εχεις παρει master στο να γινεσαι φαρμα, αλλα...Επειδη καποιοι απο εδω μεσα εχετε φτασει τοσο μακρυα μεχρι το σημειο που σας κανουν φαρμα , δε σημαινει οτι στον πολεμο δεν υπαρχει το ντοτζ οταν σου στελνουν ολη μερα εκαθαριστικες και κατεδαφισεις. Μονο οι νουμπαδες βγαινουν να πανηγυρισουν που τους επιστρεφει η νουκ και εριξαν 2 επιπεδα ενος κτηριου.



Τον λογαριασμο ο Βασιλης τον πηρε απο τα μεσα του 33 και υπηρξε η μεγαλυτερη αντισταση στον τσεσναιτ, εναν απο τους καλυτερους παικτες των φυλετικων. Εχει βγει μαλιστα ο ιδιος ο Κωστας και εχει πει μπραβο στον μπιλ. Γρηγορα στην τρυπα σου

<3 <3 <3...

δεν χρειαζεται να του απαντησω.οχι οτι θα του απαντουσα σοβαρα
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Φιλε μου το πρεμ δεν εχει να κανει με το σκιλλ!

Οσοι γραφουν εδω εχουν φαει πολλες φορες κοκκινιστο και το πρεμ δεν εχει σχεση.
Μαλιστα ορισμενοι που το παιζουν εδω προφεσορες - θα επρεπε να λενε και κανα ευχαριστω, γιατι καποτε παρακαλαγαν στα σκαϊπ πως γινεται το ενα και πως κανεις το αλλο... τωρα μας κανουν και θεωρια...χαχαχα
Ψυχη βαθεια!
Μονο ΜΗΝ βρειτε την ευκολη διεξοδο του μπαν.

Οποιος γνωριζει να προετοιμαστεί - Οποιος δεν γνωριζει θα το ευχαριστηθεί :)

Εσυ δεν ξερεις τι λες πρωτον......το πρεμ σου φερνει παραπανω ελαφρα και στην συνεχεια καλυτερους στρατωνες και φαρμ
Αποφασισε τελικα το φαρμ ειναι σκιλλ η οχι αλλα λες την μια μερα και αλλα την επομενη.......αποφασισε να ξερουμε και εμεις οι φαν σου τη γραμμη να ακολουθησουμε οταν απανταμε

Συνεχιζω και θελω να επισημανω σε αυτο το σημειο οτι λες και δευτερη πατατα στα καπακια (να σαι περηφανος λιγοι σε ξεπερνανε)το οτι καποιος παιζει λιγοτερα χρονια απο καποιον αλλον δεν σημαινει οτι ο παλιος ειναι και καλυτερος ντε και καλα.ολοι απο καπου ξεκινανε και καπου φτανουν στο παιχνιδι εσυ μονο και μονο απο τα λεγομενα σου φενεται πως εχεις ενα αρκετα χαμηλο ταβανι οποτε σου προτεινω να χαρεις τωρα που εχεις το πλεονεκτημα

Και τελος να σου θυμησω να εισαι 24ορος οταν θα γινετε η μια φουστια πισω απο την αλλη και να κλαις,ειπαμε θα παθετε τα χειροτερα στον 49
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser33570

Τωρα να καθομαι να εξηγω φυλετικες σε καποιον που εχει 11 χωρια και σταύλο στο 1ο του χωριο στο 15 και στρατωνα στο 17...
Ειναι σαν να θελω να μαθω μαθηματικα σε κατσαριδα...:D

Ζησε στο σκοταδι σου και παιζε οπως παιζεις :rolleyes:
Σε αυτο που θα σου δωσω ενα + ειναι οτι εφαρμοζεις ορθοτερη τακτικη απο του Νικολακη..
Το πρεμ ειναι που φταει για ολα...πρεμ - πρεμ - πρεμ...
Αυτο πουλαει φιλαρακι καλυτερα, μαζι σου ειμαι;)
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Τωρα να καθομαι να εξηγω φυλετικες σε καποιον που εχει 11 χωρια και σταύλο στο 1ο του χωριο στο 15 και στρατωνα στο 17...
Ειναι σαν να θελω να μαθω μαθηματικα σε κατσαριδα...:D

Ζησε στο σκοταδι σου και παιζε οπως παιζεις :rolleyes:
Σε αυτο που θα σου δωσω ενα + ειναι οτι εφαρμοζεις ορθοτερη τακτικη απο του Νικολακη..
Το πρεμ ειναι που φταει για ολα...πρεμ - πρεμ - πρεμ...
Αυτο πουλαει φιλαρακι καλυτερα, μαζι σου ειμαι;)

Για πες μου που εχω 17 και 15 ? Θελω την αναφορα απο το πρωτο μου χωριο

Λεω κατι ορθο το οποιο δεν μπορεις να αντικρουσεις και γιαυτο μολις ξεκινησες τους χαρακτηρισμους

Επιπλεων ενοειτε πως το πρεμ κανει την διαφορα ΜΟΝΟ στην αρχη οποτενα το χαρεις τωρα που μπορεις (κακως επαναλαμβανομαι)

Επισης για το σκιλλ που λες δεν υπαρχει κλικ κλικ και παλι κλικ εισαι και εσωτερικα

Εγω δυστηχως πρεπει να σπασω τα χωρια που θα νομπλαρω και ας φαω και 2 3 κοκκινες μερος του παιχνιδιου ειναι
Απώλειες
Πόντοι

#1 dark tornado [SOL]169.259


Και επισης πρεπει να ασχοληθω πραγματικα για να φτιαξω το φαρμ μου καιως ουτε διπλους εχω αλλα επισης φαρμαρει και ολη η φυλη


Καταστροφέας κτιρίων (Χάλκινο - Επίπεδο 2)
Κατάστρεψε 250 επίπεδα κτιρίων με καταπέλτες!

Επόμενο επίπεδο: Κατάστρεψε 2.500 επίπεδα κτιρίων χρησιμοποιώντας καταπέλτες!

463 / 2.500
463 / 2.500

Καταστροφέας τειχών (Χάλκινο - Επίπεδο 2)
Κατάστρεψε 250 επίπεδα τείχους με κριούς!

Επόμενο επίπεδο: Κατάστρεψε 2.500 επίπεδα τείχους χρησιμοποιώντας κριούς!

413 / 2.500

Εσυ δεν κανεις τιποτα απο τα 2 απλα φαρμαρεις και περνεις εσωτερικα ελα να με μαθεις το παιχνιδι σε παρακαλω
 

DeletedUser33970

Πραγματα που μαθαμε στον 49:

1. Απωλειες γινονται στο λεπτο ενω το φαρμ οχι. (Γιατι μπορεις να χτυπησεις ενα χωριο σου αλλα δεν μπορεις να στελνεις πορους στον διπλανο σου και να τον φαρμαρεις)
2. Η SOL ειναι η SKODA και η CxC η μπαρτσελονα. (Με τις συγκεκριμενες παρομοιωσεις ο ινιεστα ειπε οτι skoda > barca)
3. Το wikipedia μπορει να κάνει να φαίνεται εξυπνος ακομα και κάποιος που την 6η δημοτικόυ την τελείωσε στα 24. (Παω να γραψω ορισμό για την λέξη ****ς, ξυλόκαστρο έλα καντην κοπι πειστ το πρωί)
4. Ξαφνικά ενώ στο external δεν υπήρχε ψυχή απο ανώνυμους τα τελευταία χρόνια, βγήκανε 2 μαζεμένοι μέσα σε 2 μέρες. Εύγε.
5. Με 1 μπάν σε 1 κόσμο είσαι πολύ περισσότερος παράνομος απο κάποιον που εχει 4 μπάν σε 5 κόσμους.
6. Όταν κάποιος διαφωνεί μαζί σου είναι φερέφωνο του άλλου. Όταν συμφωνεί είναι φυσιολογικός άνθρωπος.
7. Εάν συγκρίνεις 1000 ευρώ σε πρέμ με οποιοδήποτε επίπεδο skill, στα πρώτα 5 χωριά το σκίλλ θα κερδίσει.


Ξυλόκαστρο, δεν χρειάζομαστε καν ορισμούς. Μαθαίνουμε απο τις μαλ@κιες σας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33570

Οτι μαθαινεις ο καθενας καλό ειναι!
Εσυ βεβαια δεν τα πέρνεις ευκολα... καλο θα ήταν να το κοιταξεις αυτο,
Δεν πειραζει, θα σου προτεινα να ακολουθησεις τη safe φιλοσοφια της παρ.7, το πρεμ φταει και μολις προχωρισει ο κοσμος θα μας δειξεις εσυ:D
Τωρα βεβαια με 1 μπαν στον 49 στο πρωτο 10ημερο, δεν σε βλεπω να κλεινεις 2ο μηνα...
Οποτε μετα θα αρχισεις την θεωρια μπαινω σε αλλους λογαριασμους να μας ξαναδειξεις...;)
Επαναλαμβανεσαι και γινεσαι γραφικος...
 

DeletedUser33970

Οτι μαθαινεις ο καθενας καλό ειναι!
Εσυ βεβαια δεν τα πέρνεις ευκολα... καλο θα ήταν να το κοιταξεις αυτο,
.....
Τωρα βεβαια με 1 μπαν στον 49 στο πρωτο 10ημερο, δεν σε βλεπω να κλεινεις 2ο μηνα...

Σου εχω απαντησει και παλιοτερα σε αυτο ****υλη. Κατι αλλο εχεις να μας πεις;

Οσο για το αν ειμαι απο τους ανακληθεντες μπαναρισμενους... Τι να κανουμε? Μπηκε ο ρουφιανος απο καποιους (δεν λεμε ονοματα) καλοθελητες, αλλα την δουλεια του δεν καταφερε να την κανει καλα. Ευτυχως που δεν εχουμε βαλει εσενα για ΟΔ γιατι θα γινοτανε νομιμο οτι φαρμαρει μονο του και κοστιζει λιγα λεφτα.
 

DeletedUser33011

Ο αλλος ποναει επειδη τον νομπλαρες ρε καυκαλια και βγαινει με αλλο ονομα και κραζει.

Μη στενοχωριεσαι, οταν ξαναμπει η σολ θα σε ειδοποιησουμε να μπεις διπλα μας να σε παμε παλι πυξιδα. :oops:
 

DeletedUser33970



Κ42 Το πρωτο χωριο που καθαρισα και νομπλαρα μετα απο τον δικο μου καθως ειχα μονο 4 αριστους ητανε και το χωριο που εκρινε τον κοσμο. Το χωριο του ΑΡΧΗΓΟΥ της AJE. Εισαι τοσο βλακας ρε κερας που βαζεις το κεφαλι κατω και γραφεις μονο μ@λακιες.

Παμε τωρα στον 49. Oχι μονο βαζεις το κεφαλι κατω και γραφεις αλλα δεν παρατηρεις κατι πολυ απλο: 1) παιρνω 1 χωριο τη μερα (http://prntscr.com/h2kyle) 2) Οταν το πρωτο σου χωριο ειναι 3500 ποντους και νομπλαρεις χωριο 2500 ποντων οι μονοι που μπορουν να πουν κατι ειναι καθυστερημενοι σαν του λογου σου. Ειμαι σταθερα στα τοπ των απωλειων και μοχθειτε να παρετε δευτερο χωριο. Ασχετοι.

Οσο για το τι εχω κανει εγω. Ας πουμε οτι σε κροοιδευα σε κλησεις στον 42 και μας ελεγες οτι η ιδια σου η φυλη ειναι χαμενη υποθεση και οτι παιζεις μονο για να χασεις και μετα, τους ιδιους ανθρωπους που ελεγες οτι θα σκοτωσεις στο σκαιπ τους εγλυφες στον 44.

Αυτοκτονα.

10 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33011

καταπληκτικά πρώτα 3 nobles, περάσατε στην επόμενη φάση

Κερδισααααα εχω παρει μικροτερα χωρια. Καυκαλια δευτερος σε ολα ρε?

Σε τι ακριβως μας δικασες? Αλλος ενας φαποεισπρακτορας που βγαινει με αλλο ονομα γιατι το δικο του ειναι στολισμενο απο σολιστικες πυξιδες. Φαααααπ
 

DeletedUser33970

Οχι οχι τα δικα μου ειναι μικροτερα, οχι οχι :(

Ο πρωτος ανθρωπος που δικαζει απο fake profile και ποσταροντας μονο απο 1 φωτογραφια.

Πιο ****ς και απο βρωμικη χαρτοπετσετα.
 

DeletedUser33011


Σε ενα κοσμο που βαρουσαν 2v1 ηπειρο (ουτε καν ολοκληρη) και στη φυλη οι μονοι αξιολογοι που παιζανε ηταν ο τασος(jimmy) και εγω.

1ον) Δε πηγα ποτε πυξιδα σε εκεινο το κοσμο, αν και χαθηκε.

2ον) Ειχα τη δυνατοτητα να εμπαινα ΝΜ και να εκλεινα κοσμο, απλα δεν ειμαι ρουφ σαν κατι αλλους που το κανανε.

3ον) Μπορεις να ρωτησεις και να μαθεις απο τη ΝΜ και το φουμαλ κατα ποσο αξιολογα ή οχι επαιξα.

Ειναι διασκεδαστικο να μιλαμε για εμενα παντως (ευχαριστω), σιγουρα γιατι μπροστα σε εσενα εχω πολλα περισσοτερα να δειξω απο οτι εσυ που ως ενα μηδενικο των φυλετικων κρυβεσαι πισω απο αλλους λογαριασμους :cool:
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Όπου υπάρχει ζωή υπάρχει και χαρά :p Εγώ το προτιμώ πάντως να βλέπω ζωντανό forum από τους νιτάδες που κάθονται σε μια γωνία και κάνουν λογαριασμούς και δεν μιλάνε πουθενά μέχρι να είναι σίγουροι οτι κέρδισαν τον κόσμο και βγαίνουν να πανηγυρίσουν

gbNkYnKxT4arqu40MGMU6A.png
Αυτοδικάστηκα. Πυξίδα από ΨΣ, man, cxc, nobles, sol. Ο καλύτερος στις πυξίδες :p

Προς solites. Τυράκι πέφτει τυράκι τρώει :D Όποιος βγαίνει και γράφει κάτι προσωπικό τσουπ και απάντηση. Αφήστε τα λόγια στους 40άρηδες.
enR8o1nVSr2Kgu2nC6DAjw.png

Έλα πάμε: Μπλέ ποιανού? ωκεανού! :cool:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή