Τοποθέτηση της Triquetra

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
μπαα όταν ήμουν δημοτικό μου μάθανε να σέβομαι τους άλλους και να μιλάω με ήθος οχι σαν βάρβαρος που κλείσανε τώρα την τσόντα και τα μεταφέρουν σε φορουμ παιχνιδιού καλή συνεχεία παλικάρια τουλάχιστον αποδείχθηκε ότι διάλογος μαζί σας δεν μπορεί αποφευχθεί είτε για ποδαράκιιδες θα μιλάνε είτε για χλέπες
πάνε διάβασε τα γραπτά του αρχηγού σου που είναι 47 χρονών (νομίζω) και αν δεν σου βγουν τα μάτια θα δεις και ένα μήνα μπαν για προσβολές...
θα κοιτάς την δική σας βρομιά πρώτα και μετά θα ασχολείσαι μου τους άλλους..
 

Screamer

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
εγώ μπήκα στο φορουμ για να πούμε 5 πράγματα σωστά και ανθρωπινά ΕΓΩ δεν μίλησα ούτε για χλεπες ούτε για πόδια ούτε για πουτσοκαιφαλους ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΗΠΟΥΣ περιμένω τον αντιστοιχο σεβασμό και δεν μιλάω για εσένα εσυ μια χαρά απευθύνεσε λιγο σαρκαστικός αλλά όλα κομπλέ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ο καθενας μπορεί να κρίνει και απτήν στιγμή που δεν μίλησα άσχημα δεν περιμένω τετοια απάντηση πίσω
 

DeletedUser35456

εσυ μπηκες με ειρωνευτηκες και προσπαθησες να με μειωσεις σαν παικτη και δικαζεσαι τι νομιζες θα κερδισεις ,το παιζεις και θυγμενος
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
εγώ μπήκα στο φορουμ για να πούμε 5 πράγματα σωστά και ανθρωπινά ΕΓΩ δεν μίλησα ούτε για χλεπες ούτε για πόδια ούτε για πουτσοκαιφαλους ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΗΠΟΥΣ περιμένω τον αντιστοιχο σεβασμό και δεν μιλάω για εσένα εσυ μια χαρά απευθύνεσε λιγο σαρκαστικός αλλά όλα κομπλέ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ο καθενας μπορεί να κρίνει και απτήν στιγμή που δεν μίλησα άσχημα δεν περιμένω τετοια απάντηση πίσω

Πρώτον:
εσυ μπηκες με ειρωνευτηκες και προσπαθησες να με μειωσεις σαν παικτη και δικαζεσαι τι νομιζες θα κερδισεις ,το παιζεις και θυγμενος

Δεύτερον θα κάνεις quote τα γραπτά του αρχηγού σου, εκεί που αναφέρεται για την οικογένειά μου, θα πεις πόσο απαράδεκτο είναι να μπλέκουμε μητέρες ανθρώπων και μετά θα μιλήσεις για σένα και το πόσο
ευγενικός είσαι.
 

Screamer

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
χαχαχαχα λοιπόν δεν έθιξα το πόσο καλός παίκτης είσαι αλλά της φυλές που αλλαξες και συγκεκριμένα το ποστ σου λεγοντας στο παιδί να σκάσει και να παει να πρήξει αλλου για τον Κ2 βλέποντας την Ιστορία ομως στις αλαγες φυλών, και μιλώντας για ρουφιάνους συνεχώς, είπα να το θίξω δεν το παίζω θιγμένος σου λεω τις βασικες αρχες του διαλογου ΕΠΙΧΕΙΡΉΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΝΤΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΑΠΕΚΡΟΥΣΕΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΧΗΡΗΜΑ με το να βγαίνει το άλλο το ταγάρι και να μιλάει για χλεπες δεν το θεωρό φυσιολογικό
 
Τελευταία επεξεργασία:

Screamer

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
και φυσικά κατακρίνω και την συμπεριφορά του αρχηγού μου να μιλήσει για μανάδες δεν τον δικαιολογώ γιαυτό λέω ο καθένας έχει την κρίση του δεν χρειάζομαι κάποιο quote στο λέω ξεκάθαρα
 

Screamer

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
αντί να ευχόμαστε καλές μάχες ο ένας στον άλλων και να απολαύσουμε το παιχνίδι καθόμαστε και μιλάμε στα φορουμ για ρουφιάνους και αν θες και την γνώμη μου σε αυτό στην λέω ξεκάθαρα παντού θα υπάρχει έστω και ένας που θα πουλήσει την φυλή για τον Χ και Ψ λόγο όλα είναι θέμα στρατηγικής ειτε το αποδέχεσαι και κινησε και εσυ παράλληλα με ίδιο τρόπο και τακτική ειτε όχι έτσι έχουν τα πράγματα με το να βγαίνει ο ένας και ο άλλος και να βριζουν δεν βγαίνει άκρη μπορείς καλλιστα να κάνεις ακριβός το ίδιο πράγμα
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
και φυσικά κατακρίνω και την συμπεριφορά του αρχηγού μου να μιλήσει για μανάδες δεν τον δικαιολογώ γιαυτό λέω ο καθένας έχει την κρίση του δεν χρειάζομαι κάποιο quote στο λέω ξεκάθαρα
ωραίος , μπράβο σου
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Μας ζαλισες ρε Μαντη για το τιποτα .Τοσα χρονια βρε ασχετε παιζεις και πηρες πρωτο χωριο βαρβαρο? Εισαι ασχετος και μιλας κι ολας
Βαρβαρο πρωτο χωριο?χαχαχαχαχαχαχαχαχααχα Ακου εκει βαρβαρο πρωτο χωριο και το παιζεις και παικτης περιωπής Αρχηνουμπακα
Καλα 25 χωρια εχεις μωρε και τα μισα ειναι κανιβαλισμοι.Τι να μας πεις και εσυ για το παιχνιδι τωρα ?http://gr.twstats.com/gr48/index.php?page=player&mode=conquers&id=84498&type=&pn=-1
 

DeletedUser35463

Ούτε εσείς δεν πιστεύετε αυτά που λέτε ψέμα πάνω στο ψέμα...
Αναφέρθηκαν κάποια πράγματα για την ρουφιανιά που φυσικά όλοι ξέρουμε ότι κάποια άτομα δεν έπαιξαν με τους TRQ γιατί δεν ήθελαν αρχηγό των (Αρχηγό των λουλουδιών και τις αγάπης )Rosa negro! Που εκτός από το να κοιτάει την ζωή του ασχολείται και με τις ζωές των άλλων!Κλείνοντας κόσμους με συμμαχίες,και πουστιές βγαίνει και στο φόρουμ! (Μπράβο Λουλούδι μου)
Εσύ δεν ήσουν που έστειλες σε κάποια άτομα μήνυμα για να γυρίσουν πίσω στην TRQ?(όσο για το πόσο καλός παίκτης είναι δεν το αμφιβάλλει κανείς αλλά αυτά δεν βγήκα και τα είπα εγώ κύριε Μαύρο Λουλούδι!

(απο εδω εφυγες και εγινες κοκκινος
δεν εισουν απο εκει
και σου ζηταω τωρα να ερθεις απο εδω)
(για εμενα πες και στους αλλους
και ελατε απο εδω παλι
στη φυλη που ξεκινησατε
στην αρχη)
Μπράβο συνεχίστε να κοροιδεύετε τον κόσμο βγάλατε και γλώσσα!
Πρώτα μάθετε να λέτε πράγματα με το όνομα τους και μετά βγείτε και βγάλτε τα κόμπλεξ σας πάνω μας!
Πρώτα να μάθουμε να είμαστε άνθρωποι,και μετά να μιλάμε έτσι όπως αρμόζει!
Όσο για εσένα κύριε KTITOR έχεις 20 χωριά και τα 15 ήταν εσωτερικά και βάρβαρα τι βγήκες να μας πεις απλά για να βάλεις το αλάτι στο φαγητό η απλά επειδή είσαι ένας μυρωδιάς σαν τους άλλους?
Λούλης 44!
 

DeletedUser35463

Μην βγαίνετε και μας πρήζετε τα @@@ στο φόρουμ!
Γιατί από ότι φαίνεται ζωή δεν έχετε λόγω του κόμπλεξ σας και προσπαθείτε να τα βγάλετε στο παιχνίδι!


10 πόντοι για προκλητικό περιεχόμενο από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35463

α και λούλη την λόλα απο την φωτιά πιος θα την βγάλει ο σοκολάτας που εχει δυναμη μεγαλη δυνατος και γερός για να γίνεις πρέπει μόνο τα φλοκια να πίνεις
Φαίνεται ότι η Μαμά σου δεν σου έμαθε τρόπους! Κομπλεξικός είσαι και φαίνεται! Σου είπα βγάλε τα κόμπλεξ σου,Από αυτούς τους άχυτους είσαι και εσύ που πάνε σε μπουρδέλα για να πουν ότι πήγαν! Παιδί του Κόμπλεξ χαχαχα


10 πόντοι για προκλητικό περιεχόμενο από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35463

Δεν είμαστε άνθρωποι είστε χωριά που θα νομπλάρουμε και είναι ωραίο που βγαίνει ο κάθε άσχετος βγαινει στο φορουμ κ γράφει.Ειστε πυξιδολάχνοι και άσχετοι.Θα έρχονται τα τρενά και εσεις θα λέγε όχι πιο βαθιά ρόζα κλείσε την καμέρα και θα σας ουράμε στα 4
Εσύ δεν μπορείς να γίνεις άνθρωπος εσύ Είσαι ένας κομπλεξικός που βγαίνει για να μιλήσει στο φόρουμ! Σε καταλαβαίνω έτσι ήσουν από παιδί σε είχαν στην Φάπα μάλλον οι φίλοι σου
 

DeletedUser35456

χαλαρωσε ρε ρουφιανε ποιον ειχες στη φαπα?
 

DeletedUser33515

Από αυτούς τους άχυτους είσαι και εσύ που πάνε σε μπουρδέλα για να πουν ότι πήγαν!

Ενω εσυ εισαι απο αυτους που πανε σε μπουρδελα γιατι το νιωθουν? αυτο θελεις να πεις?

Που σε βλεπει ο μπαρμαν και σε φωναζει με το μικρο σου? Που δεν παραγγελνεις και σου φερνει το συνιθησμενο?
 

DeletedUser35463

Ενω εσυ εισαι απο αυτους που πανε σε μπουρδελα γιατι το νιωθουν? αυτο θελεις να πεις?

Που σε βλεπει ο μπαρμαν και σε φωναζει με το μικρο σου? Που δεν παραγγελνεις και σου φερνει το συνιθησμενο?

Σώπα ρε τι βγήκες τι να μας πεις εσύ βρε λούλη? Εύγε αγόρι μου Κόμπλεξ έχετε το βλέπουμε μην το δείχνετε όμως!
Εσείς οι κομπλεξικοί βγήκατε στο φόρουμ και γράφετε για να φανείτε,αν δεν είναι αυτό κόμπλεξ τι είναι?
Βάλε την πιπίλα στο στόμα σου και πίνε γάλα!
 

DeletedUser33515

Σώπα ρε τι βγήκες τι να μας πεις εσύ βρε λούλη? Εύγε αγόρι μου Κόμπλεξ έχετε το βλέπουμε μην το δείχνετε όμως!
Εσείς οι κομπλεξικοί βγήκατε στο φόρουμ και γράφετε για να φανείτε,αν δεν είναι αυτό κόμπλεξ τι είναι?
Βάλε την πιπίλα στο στόμα σου και πίνε γάλα!

Δεν ξερω που ειδες το κομπλεξ φιλε εγω απλα εκανα μια παρατηρηση στο δικο σου προηγουμενο κομμεντ γιατι ετσι οπως το εγραψες αφηνεις να εννοηθει οτι εσυ συχναζεις σε καμπαρε και οσοι δεν συχναζουν σε καμπαρε εχουν κομπλεξ =/

Ξαναδιαβασε το δικο σου κομμεντ ουτε τι γραφεις δεν καταλαβαινεις??
 

DeletedUser35457

Ούτε εσείς δεν πιστεύετε αυτά που λέτε ψέμα πάνω στο ψέμα...
Αναφέρθηκαν κάποια πράγματα για την ρουφιανιά που φυσικά όλοι ξέρουμε ότι κάποια άτομα δεν έπαιξαν με τους TRQ γιατί δεν ήθελαν αρχηγό των (Αρχηγό των λουλουδιών και τις αγάπης )Rosa negro! Που εκτός από το να κοιτάει την ζωή του ασχολείται και με τις ζωές των άλλων!Κλείνοντας κόσμους με συμμαχίες,και πουστιές βγαίνει και στο φόρουμ! (Μπράβο Λουλούδι μου)
Εσύ δεν ήσουν που έστειλες σε κάποια άτομα μήνυμα για να γυρίσουν πίσω στην TRQ?(όσο για το πόσο καλός παίκτης είναι δεν το αμφιβάλλει κανείς αλλά αυτά δεν βγήκα και τα είπα εγώ κύριε Μαύρο Λουλούδι!

(απο εδω εφυγες και εγινες κοκκινος
δεν εισουν απο εκει
και σου ζηταω τωρα να ερθεις απο εδω)
(για εμενα πες και στους αλλους
και ελατε απο εδω παλι
στη φυλη που ξεκινησατε
στην αρχη)
Μπράβο συνεχίστε να κοροιδεύετε τον κόσμο βγάλατε και γλώσσα!
Πρώτα μάθετε να λέτε πράγματα με το όνομα τους και μετά βγείτε και βγάλτε τα κόμπλεξ σας πάνω μας!
Πρώτα να μάθουμε να είμαστε άνθρωποι,και μετά να μιλάμε έτσι όπως αρμόζει!
Όσο για εσένα κύριε KTITOR έχεις 20 χωριά και τα 15 ήταν εσωτερικά και βάρβαρα τι βγήκες να μας πεις απλά για να βάλεις το αλάτι στο φαγητό η απλά επειδή είσαι ένας μυρωδιάς σαν τους άλλους?
Λούλης 44!

Συγνωμη δεν εχω καταλαβει ομως εισαι οντως ****ς ή το παιζεις???
Το οτι καποιοι προδωσαν τη φυλη τους και πηγαν απεναντι(βγαινοντας και λεγοντας βλακειες οτι τους βρισανε σε κολ ή οτι δεν θελουν να παιξουν με σολ ή διαφορα αλλα τετοια...ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΝ ΤΑ ΑΣΥΜΑΖΕΥΤΑ) το προσπερνας γιατι δηθεν βγηκε ο μπλακο και τους ειπε να γυρισουν??? Τι απεδειξες παραπανω μπορεις να μου πεις γιατι εγω βλεπω ενα ποστ ολο ασυναρτησιες!!!
Οσον αφορα εμενα ειπα απλα το ιστορικο του κοσμου γιατι μου αρεσει να μιλαμε με γεγονοτα και με αποδειξεις και δεν ειναι ολοι οσοι παρακολουθουν τη συζητηση γνωστες του τι εχει γινει οποτε καποια πραγματα επρεπε να μπουν στη σωστη τους βαση και αυτα που εγραψα ΔΕΝ ΕΠΙΔΕΧΟΝΤΑΙ ΚΑΜΙΑΣ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΗΣ(τα στατιστικα ειναι εκει μπορειτε να παει ο καθενας να τα ελεγξει)..
Το υφος μου φροντισα να ειναι οσο πιο φιλικο γινεται και παρεθεσα συμβουλες στους αντιπαλους που αν ηταν εξυπνοι θα τις ακολουθουσαν και θα κοιταζαν που φταινε και οι ιδιοι και οχι μονο να γραφουν ασυναρτησιες μπας και τους πιστεψουν οι αδαεις!!
Επειδη λοιπον μιλαω με γεγονοτα:
http://prntscr.com/gzsti4
εγω στα 17 νομπλαρισματα μου μεχρι στιγμης δεν βλεπω ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΒΑΡΒΑΡΟ,βλεπω 3 καφε(skizokilotakias,apoel78,300 leonidas) 3 εσωτερικα (parispap και ΚΩΣΤΑΣΚ) και 3 συγχωνευσεις-coplay (ametanoitos με τον οποιο ηταν να παιξουμε κοπλαυ αλλα δεν μπορεσε τελικα για προσωπικους λογους) και ολα τα αλλα να ειναι ΚΟΚΚΙΝΑ!!
Μαθε πρωτα να διαβαζεις τα στατιστικα και μην διαστρεβλωνεις την αληθεια(προσπαθοντας να θιξεις καποιον γιατι δεν θιγομαι ενω εσυ φαινεσαι εκτος τοπου και χρονου) και οταν πλεον μπορεις να υποστηριξεις μια συζητηση και βρισκεσαι στο επιπεδο που χρειαζεται για να κανεις διαλογο να μπεις να μας φωτισεις με τις εξυπναδες σου!
Εκ του ασφαλους κανει κριτικη ο καθενας.. Ποιος λογαριασμος εισαι αν επιτρεπεται?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

isisg6

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
8
Προς απαντηση στο κειμενο που διπλωμάτη trq MantisGM
Για μια ακόμα φορά μένω έκπληκτος με αυτά που βλέπω να αναγραφεται για την φυλή στην όποια ανήκετε προσπαθοντας να κανετε προπαγανδα στο εξωτερικο forum του παιχνιδιού.

Αρχικά ας πάρουμε τα πράγματα από την αρχή.

17/10 Πρώτη μέρα επιθέσεων H PVGΔεχόμαστε fake σε όλα μας τα χωριά μέτωπο κύριος σε σταυρό που τα χτυπουσανε στις 23.00 . την πρώτη μέρα δεν δέχτηκε κάνεις πραγματικη επιθεση εκτός από 2 -3 μισές στον σταυρό.. έτσι λοιπόν στις 23:30 το βράδυ αφού δεν έχουμε δεχτεί καμία επίθεση βλέπουμε 20 χωριά να χάνονται μεσα σε μιση ωρα και χωρίς κανένα μήνυμα από τον παίχτη ( ο οποιος ειναι αρκετα εμπειρος)! Μήπως αυτό είναι λίγο περίεργο?

ΓΕΓΟΝΟΤΑ (με τα νουμερα απο διπλα οχι λεγοντας οτι)

1) πλάνο που έφερε “γύρισμα κόσμου” =====>

Τrq ====> ο Τετο δεν παιζει ... παμε να τον φαμε...

http://prntscr.com/gzdwpl

Τrq ====> ΠΩ ΠΩ ΚΑΤΑΚΤΗΣΑΜΕ ΕΧΘΡΟ ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ 18 ΧΩΡΙΑ

Πραγματικοτητα

http://gr.twstats.com/gr48/index.php?page=player&id=806015&mode=history

ΣΤΙΣ 17.10 Νίκες αντιπάλων ως αμυνόμενος (ΝΑΑ) = 4,952 .... (με απλα λογια δεν χαθηκε ουτε μια μοναδα ως αμυνα..... ) ..

18 χωρια ουτε 1 απωλεια..... Τα συμπερασματα δικα σας .... Σημειωση οτι ο παιχτης ειχε παρει χωριο πριν 4 ημερες παιρνοντας μερος σε πλανο....... Αλλα οπως ειπε καποιος παραπανω " Στα Skype Room περηφανεύονται ότι έχουν ρουφιάνους στην Triquetra και με αυτούς θα κατακτήσουν τον Κ48 ενώ ταυτόχρονα κατηγορούν την Triquetra για λαδιές." (ΚΑΘΑΡΗ ΤΥΧΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ....ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΝΑ κατηγορούν την Triquetra για λαδιές)

18/10 Δεύτερη μέρα επιθέσεων αυτήν την φορά οι επιθέσεις ηταν σε παιχτη με κλειδωμενη επιτηρηση…

Εδώ όμως δεν σας έκατσε όπως θέλατε . 3 παίχτες μας QQ-PRO MARSMALOW και IndeCision ήμασταν εκεί ξεκινώντας κατευθείαν να αντιμετωπίσουμε πλάνο που το σχεδιαζεται αρκετο χρονο πριν. Μέσα λοιπόν σε 3 ώρες πήραμε όλα τα χωριά ανακατάληψη εκτός από 2 και κόψαμε 50 αρίστους από την κορυφαία 10αδα σας που κατεβήκατε κάτω!


2) Προτιμούν τα χωριά από τους παίχτες και ο κανιβαλισμός είναι ασταμάτητος . ===>

http://prntscr.com/gzeaku

http://prntscr.com/gzeaku

Για να μετρησουμε ....

ΒΑΡΒΑΡΟ 1

ΔΟΣΜΕΝΑ απο εχθρο (πρωην συμπεκτη σε αλλο κοσμο) 1

Απο ΤΡQ/ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΠΕΤΑΞΑΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΤΕ 12

ΣΥΝΟΛΟ 14 ..... (ΚΑΘΑΡΗ ΤΥΧΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ....ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΙΒΑΛΙΖΟΥΜΕ !!!!!!)

3) Η PVNG δεν χρειάζεται ρουφιάνους, το μόνο που χρειάζεται είναι να αναγνωρίζουν τα τρενάκια για να μην χάνουν ολόκληρο παίχτη μέσα σε 10 λεπτά. Το ξέρω ότι το αποτέλεσμα σας πονάει και πρέπει να κατηγορείτε μόνο την ανικανότητά σας. ===>

ΣΩΣΤΑ ....εαν οντως θελαμε να μην χανουνε ολοκληρο παιχτη θα τον πετουσαμε αμεσως, δεν θα τον βοηθουσαμε να παρει χωρια και να αναπτυχθει και μολις υποψιαζομαστε οτι κατι. δεν παει καλα θα τον τρωγαμε .... το οτι εχουμε και μερικους παιχτες που εχουν προβληματα που τους αποτρεπουν απο το να ειναι 100% ενεργοι ή μαθαινουν το παιχνιδι ακομα κατ εμας δεν ειναι απαραιτητο οτι θα επρεπε να πανε για εσωτερικο .... αλλα οπως ελεγε καποιος ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΜΑΣ .... (εαν δεν σας θυμιζει καποιον ρωτηστε τους ΝΟΜ .... θα σας πουν ....).

Αυτα ω ς απαντηση στην παραπανω προπαγανδα. Δεν θα υπαρξει αλλη απάντηση σε κάποιο μήνυμα που θα ποσταριστει ως συνεχεια αυτου.

Εύχομαι καλές και καθαρές μάχες από εσάς κατι που δεν το έχουμε δει από εσας, από την αρχή του κοσμου! όπως κανει η ΡΧ και η DIFA από την αρχη του πολεμου,ευχομαι να νικησει ο καλυτερος!

Y.Γ.1 οι μαϊντανοί σας έιχαν κόκκινους αλλά δεν χτυπιόσαστε ποτέ! Τους κόβεται αρίστους αλλα δεν είναι δικοί σας? Πόσο ακόμα θα τους κρατήσετε πριν τους κανιβαλισετε?


Με εκτιμηση

Εκ της PX


Y.Γ.1 οι μαϊντανοί σας έιχαν κόκκινους αλλά δεν χτυπιόσαστε ποτέ! Τους κόβεται αρίστους αλλα δεν είναι δικοί σας .... Τι κανει νιαου νιαου στα κεραμυδια ?

Y.Γ.2 Βλεπω οτι υπαρχει μεγαλη ευθυξια απο μερους σας προς τις βωμολοχίες.... Ευγε ... Μπορειτε να ποσταρατε και τις σχετικες συζητησεις που εχετε στο Skype οπου παντα αναφέρεστε ετσι ακριβως με τον ιδιο σεβασμο και ευθυξια που εχετε και εδω. στους αντιπάλους σας !!!! (α ναι ξεχασα εδω ειναι βιτρινα δεν τα κανουμε αυτα !!!!!)

Y.Γ.3 Εμεις παραδεχομαστε οτι εχουμε δικους σας μεσα σας ... και απλα " κατηγορούΜΕ την Triquetra για λαδιές" η οποια δεν κανει τετοια πραγματα ?????
 
Κορυφή