Καλές μάχες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35058
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Αυτό που ξέρω και το λέω με σιγουριά είναι ότι με ή χωρίς εσένα θα γίνονταν κάποια στιγμή αυτό..Εσύ απλά θα λειτουργούσες καταλυτικά σε αυτή την κωλοτούμπα..σε έναν καθαρό πόλεμο η σαμπ θα νικήσει μάλλον,εδώ θα είμαστε να δουμε!
 

DeletedUser35336

Αρχισε το κλαμα της σαμπ πολυ νωρις...τι να θυμηθούμε απο πραγματικα??? Το οτι δεν πολεμησατε ποτε? Το οτι αντι να κατσε να πολεμησετε ενωθηκατε με τους TR?με σκοπο να παρετε εύκολα δευτερη ηπειρο και μετα να φατε τους ανενεργους? Όταν ξεκινησε ο πόλεμος μου εστειλε ο ζακουλα κυριακος οτι τα ψεμματα τελειωσαν και οτι ειδη ειχατε κερδισει στην ηπειρο σας 8 φυλες και 8 πολεμους. Αναθεμα αν μπηκαν στον κοσμο 6 φυλες ο ζακουλα κερδισε 8.
Παλικαρια μην κλετε εχετε κερδισει 8 φυλες μπορείτε ανετα να κερδισετε και ετσι.αν και σας βλεπω για διαγραφες μιας και μόνο απο ανενεργους μπορουσατε να παρετε χωρια
 

DeletedUser35336

Παλικαρι τι καθαρους πολεμους και αστεια λες? Σας ειδαμε με ΤΡ τι κανατε...
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Αυτό που ξέρω και το λέω με σιγουριά είναι ότι με ή χωρίς εσένα θα γίνονταν κάποια στιγμή αυτό..Εσύ απλά θα λειτουργούσες καταλυτικά σε αυτή την κωλοτούμπα..σε έναν καθαρό πόλεμο η σαμπ θα νικήσει μάλλον,εδώ θα είμαστε να δουμε!
Δεν μας νοιαζει η αποψη σου.οταν κανεις καριερα καπου σαν παιχτης και οχι σαν επισκεπτης στο παιχνιδι απλα.τοτε μιλαμε
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Δεν μας νοιαζει η αποψη σου.οταν κανεις καριερα καπου σαν παιχτης και οχι σαν επισκεπτης στο παιχνιδι απλα.τοτε μιλαμε

Πρέπει να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος για τον όρο ''καριέρα''.Καριέρα για εσένα μπορεί να είναι να κινείς γη και ουρανό για να καταφέρεις να κλείσεις κόσμο,για κάποιον άλλο είναι απλά να χαίρεται το παιχνίδι και να κάνει χαβαλέ..
Αν θες να μου απαντήσεις στείλε μου πμ,κρίμα να χαλάσουμε το ποστ.
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Πρέπει να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος για τον όρο ''καριέρα''.Καριέρα για εσένα μπορεί να είναι να κινείς γη και ουρανό για να καταφέρεις να κλείσεις κόσμο,για κάποιον άλλο είναι απλά να χαίρεται το παιχνίδι και να κάνει χαβαλέ..
Αν θες να μου απαντήσεις στείλε μου πμ,κρίμα να χαλάσουμε το ποστ.
Μα εγω δεν επεμβηκα στο ποστ, εσυ κ το αλλο παιδι μου απευθυνατε στο λογο χωρις αιτια. καριερα δεν εννοω μονο το κλεισιμο φυσικα, εχω παιξει κοσμους και εχω χασει κι ολας, δεν ειπα πουθενα οτι κερδιζω συνεχεια.Απλα δεν καταλαβαινω το λογο να κατηγορεις καπου.Παιξαμε καπου μαζι η εναντιων? Φανερωσε μας το ονομα σου τοτε οπως ειμαστε και εμεις φανεροι, φοβασαι κατι ?
 

DeletedUser35358

Οφείλω να παραδεχτώ οτι έχετε πλάκα, τόσο εσείς των Dab όσο και εσείς των Novus.

Πάμε λίγο να πούμε την αλήθεια και πως διαμορφώθηκαν τα πράγματα στον Κ47, με αντικειμενικότητα και όχι παραθέτοντας ασυναρτησίες.

Η Sab στρατολόγησε κάποιους παίχτες στην 45, ενάντια στους όρους της Συμμαχίας με τους Novus, που είχαν οριστεί. Αυτό είναι δεδομένο και δεν αλλάζει.
Ο Φώτης, αρχηγός των Novus και διάσημη προσωπικότητα, που έχει δημιουργήσει αψεγάδιαστες σχέσεις με μυριάδες παιχτών στο παιχνίδι, δεν είχε το παραμικρό θέμα με αυτές τις στρατολογήσεις την στιγμή που έγιναν. Ο συγκεκριμένος, λοιπόν, αποφάσισε ένα πρωινό και ενω ο κόσμος έχει φτάσει λίγες μέρες πριν την εμφάνιση των μυστικών, οτι οι στρατολογήσεις αυτές, σε συνδυασμό με την έλλειψη σεβασμού που έδειχνε η φυλή μας προς το πρόσωπό τους, είναι σοβαρή αφορμή για το σπάσιμο της Συμμαχίας. Η πραγματικότητα είναι οτι, ο Φωτάρας και όλο το παρεάκι που έχει δημιουργήσει, αντιλήφθηκαν, οτι η Sab, μπορούσε να κλείσει τον κόσμο και χωρίς την βοήθεια τους. Να τονιστεί στο σημείο αυτό, οτι όσα πλάνα έγιναν απο μεριάς μας, ήταν όλα επιτυχημένα. Σε αντίθεση με τους Novus, που το μόνο που κατάφεραν στις τόσες μέρες πολέμου, ήταν να χάσουν 20 χωριά σε ένα πλάνο των Dab και απλά να κάνουν reclaim τα περισσότερα. Το παραμύθι, βέβαια, που πούλησε ο Φωτάρας για εκείνο το πλάνο, περί ρουφιάνων και τα σχετικά, είναι ευρέως γνωστή τακτική του. Όλα, ευτυχώς, φαίνονται στα στατιστικά. Ανατρέχοντας κανένας εκεί, μπορεί να δει την μέχρι τώρα πορεία των Novus.

Κάποιες διευκρινήσεις (και απαντήσεις):

1. Οι στρατολογήσεις της Sab στην 45, πέρα απο το γεγονός οτι ήταν απαραίτητες, γιατί αλλιώς θα τους έπαιρναν οι Dab, ήταν και στρατολογήσεις παιχτών με λίγα χωριά. Μπορώ να σας παραθέσω τα ονόματα των παιχτών που ενσωματώθηκαν σε εμάς και τον αριθμό των χωριών που είχαν τότε. Μιλάμε για 2-3 χωριά ο καθένας. Αν τους στρατολογούσαν οι Dab, αυτή την στιγμή δεν θα γινόταν καν λόγος για αυτό. Μην δω κανέναν απο Dab να αρνείται και να ισχυρίζεται οτι δεν θα τους στρατολογούσατε, γιατί υπάρχουν μηνύματα στους παίχτες, που τους ζητάτε να έρθουν απο εκεί πριν καν έρθουν σε εμας.

2. Το επιχείρημα σχετικά με τα πλάνα στους ανενεργούς δεν ευσταθεί. Δεν ευσταθεί, για τον απλό λόγο, οτι προσωπικά δεν με ενδιαφέρει αν ήταν ανενεργοί ή όχι. Απο την στιγμή που τους πήρατε στην φυλή σας, τους δώσατε ονομασία Dab, για μένα είναι ένα και το αυτό. Δεν θα τους νομπλάραμε, επειδή τους θεωρούσατε ανενεργούς; Αν τους θεωρούσατε ανενεργούς, τότε γιατί τους στρατολογήσατε; Ξεχνάτε, μου φαίνεται, οτι με στρατολόγηση κλείσατε την ήπειρό σας και οτι με στρατολόγηση πήρατε όσα χωριά είχατε στην 45. Αυτές οι στρατολογήσεις, μάλλον, για τα παιδιά των Dab, δεν μετράνε. Μετράνε μόνο όσες στρατολογήσεις βγήκαν και όσες τους προκαλούν ζημιά τώρα.

3. Ανέφερε, ο φίλος Peli, οτι δεν πολεμήσαμε ποτέ. Ξεχνάει, ωστόσο, πως όσο αυτός έκλεινε ενώσεις στην ήπειρό του, εμείς είχαμε τους Order και τους immo και παίζαμε διαρκώς ξύλο.

4. Κάτι τελευταίο, έγινε λόγος για το περιεχόμενο της κήρυξης πολέμου της Dab προς εμάς και οτι τότε ήταν διαφορετική διοίκηση απο την τωρινή. Να υποθέσω, λοιπόν, οτι την κήρυξη πολέμου την έκανε ο Peligroso, σωστά; Οι υπόλοιποι δεν ασπαζόσασταν το περιεχόμενο της; Δεν νομίζω να λειτούργησε μόνος του...Αν ασπαζόσασταν το περιεχόμενο της, τότε, τώρα που επέστρεψε ο Όμηρος, τι θα κάνετε; Τον συμπαθήσατε ξαφνικά ή άλλαξαν και τα μέλη της φυλής μαζί με την διοίκηση;
 
  • Like
Αντιδράσεις: cr777

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Μα εγω δεν επεμβηκα στο ποστ, εσυ κ το αλλο παιδι μου απευθυνατε στο λογο χωρις αιτια. καριερα δεν εννοω μονο το κλεισιμο φυσικα, εχω παιξει κοσμους και εχω χασει κι ολας, δεν ειπα πουθενα οτι κερδιζω συνεχεια.Απλα δεν καταλαβαινω το λογο να κατηγορεις καπου.Παιξαμε καπου μαζι η εναντιων? Φανερωσε μας το ονομα σου τοτε οπως ειμαστε και εμεις φανεροι, φοβασαι κατι ?

Σε εμένα όμως επιτέθηκες μόνο όμως.Έχω να παίξω κ47 εδώ και 2 μήνες και είχα πει από τότε ότι η συμμαχία sab-novus είχε ημερομηνία λήξης..κοίτα να δεις που τα λεγόμενα μου επιβεβαιώθηκαν 2 μήνες μετά.
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Σε εμένα όμως επιτέθηκες μόνο όμως.Έχω να παίξω κ47 εδώ και 2 μήνες και είχα πει από τότε ότι η συμμαχία sab-novus είχε ημερομηνία λήξης..κοίτα να δεις που τα λεγόμενα μου επιβεβαιώθηκαν 2 μήνες μετά.
Ναι επειδη εσυ δεν ξερω ποιος εισαι καν φιλαρακι, και οταν με κατηγορεις χωρις να ασχολουμε τι θες να κανω ?

οσο για τον ΣΑΒ ...δεν μπηκα να παιξω φιλαρακι!!να βοηθησω καμια φορα αν χρειαστει ναι...δεν εχω το δικαιωμα?
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Λοιπόν επειδή πολλά ακούστηκαν για τον κόσμο 47 θα σας μιλήσει ο καλύτερος παίχτης που πέρασε απο εκεί έστω και για λίγο καιρό καθώς βρίσκεται σε περίοδο διακοπών και προετοιμάζεται για τον κόσμο 49...

Αρχικά ως γνωστών ο Όμηρος δεν παίζει στον κόσμο 47 γιατί έκλεινε μαζί μου κόσμο στον 44...

Έπειτα θελω να πω οτι η φυλη SAB η οποία αποτελείται απο κάτι παίχτες περιορισμένης ποιότητας εκτός απο κανα-δυο άτομα, στρατολόγησε μεγάλο μέρος της κ45.

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΖΕΝ MASTER ΠΗΓΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

Γυρίζοντας απο τις διακοπές μου μπαίνω απο περιέργεια να δω τι κάνει η φυλή που έχτισα μαζί με άλλα παιδιά με τόσο κοπο(λολ). Προς μεγάλη μου έκπληξη παρατήρησα οτι άντεξε το ξύλο και δεν είχε χάσει πολλά χωριά. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΖΕΝ ΣΤΗ ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΗΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΜΠΕΙ ΣΤΙΣ ΚΑΤΩ ΗΠΕΙΡΟΥΣ ΑΛΛΑ ΟΚ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.

Σε μια συζήτηση που είχα με τον φίλτατο, ομοιδεάτη και συναγωνιστή στη τρέλα της ζωής, ΤΟΝΥ ΜΟΝΤΑΝΑ(ΜΟΝΟ ΑΕΚ ΡΕΕΕ) μου είπε για κάποιες αλλαγές στη διπλωματια..

Μπήκα στο εξτερναλ λοιπόν και είδα τα παιδιά απο τη SAB να διαμαρτυρονται... Αναρωτιέμαι λοιπον,είναι τόσο δύσκολο να κερδίσετε με πλεονέκτημα χωριών μια φυλή χωρίς το μεγάλο της όπλο (ΕΜΕΝΑ ΕΝΝΟΩ ΦΥΣΙΚΑ) .Αμα είσαι μέτριος φυσικά και είναι.

Λοιπόν,αφήστε τα λόγια, παίξτε πόλεμο, ακόμα θεωρητικά φαβορί είστε SAB όσο δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ με τον 47,αν θέλετε πυξίδα περάστε μια βόλτα και απο τον 49 να με βρείτε και μην κάνετε σαν παιδιά επειδή σας άφησε η NOVUS του Φώτη και όχι του Ομηρου.

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΝΑΝ ΑΠΛΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 47 ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΑΜΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΟΡΦΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΕΡΒΕΡ

ΥΓ.ΤΟΝΥ ΨΥΧΑΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΑΕΚΑΡΑ
ΥΓ.1 ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΓΙΑ ΤΟ +5
ΥΓ.2 ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΟΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΕΙ ΤΟΥ ΖΕΝ Η ΤΑΚΤΙΚΗ
 

DeletedUser35358

Εννοείται πως έχεις το δικαίωμα Όμηρε.

Λείπει ο Μάρτης από την Σαρακοστή;

Όσο για το πλεονέκτημα που αναφέρει ο Ζεν, είναι οριακά αστείο. Έτσι στο μετέφεραν και έτσι το παρέθεσες. Μπες να δεις διαφορά χωριών.
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Πάντα τα ίδια δικαιολογητικά για κλείσιμο ήπειρου και τα σχετικά. Ναι κύριοι, μέχρι ένα σημείο πρέπει να κάνεις στεατολογισεις για να ολοκληρωθεί η μητρική και η Ακαδημία σου. Αυτό κάναμε, μια μητρική και μια Ακαδημία. Το παράξενο το βλέπετε εσείς επειδή ειμασταν εξ αρχής πρώτη φυλή.
Χαλαρώστε και απολαύστε το παιχνίδι.

Έχουμε το μισό χάρτη και οι DAB με τη ΝOVUS μαζί το άλλο μισό, βάζω πρώτα την DAB μιας και η NOVUS είναι υπέρ των συμφερόντων.
Εδώ αξίζει να πούμε πως συμμαχία θα πει, κοινές άμυνες και κοινά επιθετικά πλάνα. Αποστολή άμυνας και snipe σε απόλυτη συνεργασία σαν να είναι μια φυλή!!!

Κάτι τέτοιο δεν υπήρχε ποτέ, παρά μόνο μια φορά αν δεν κάνω λάθος.

Άρα δεν έχουμε λόγο να χαλαστουμε, κοινά πλάνα ποτέ δεν είχαμε, μόνοι μας φτάσαμε ως εδώ. Η νοβους δεν θέλει να παίξει στο 49 και σου λέει άσε να κάτσουμε εδώ να περάσει ο καιρός και μιλάμε για τον 50

Κανονίστε να μπείτε πάλι όλοι για πριμ και να μη βγάλουμε τίποτα :p

Κάποιος είπε για διαγραφες της SAB ...διαγραφες τώρα που απέκτησε ενδιαφέρον ο κόσμος; Τρελός θα είσαι! ;)
 

DeletedUser

Λοιπόν επειδή πολλά ακούστηκαν για τον κόσμο 47 θα σας μιλήσει ο καλύτερος παίχτης που πέρασε απο εκεί έστω και για λίγο καιρό καθώς βρίσκεται σε περίοδο διακοπών και προετοιμάζεται για τον κόσμο 49...

Αρχικά ως γνωστών ο Όμηρος δεν παίζει στον κόσμο 47 γιατί έκλεινε μαζί μου κόσμο στον 44...

Έπειτα θελω να πω οτι η φυλη SAB η οποία αποτελείται απο κάτι παίχτες περιορισμένης ποιότητας εκτός απο κανα-δυο άτομα, στρατολόγησε μεγάλο μέρος της κ45.

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΖΕΝ MASTER ΠΗΓΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

Γυρίζοντας απο τις διακοπές μου μπαίνω απο περιέργεια να δω τι κάνει η φυλή που έχτισα μαζί με άλλα παιδιά με τόσο κοπο(λολ). Προς μεγάλη μου έκπληξη παρατήρησα οτι άντεξε το ξύλο και δεν είχε χάσει πολλά χωριά. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΖΕΝ ΣΤΗ ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΗΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΜΠΕΙ ΣΤΙΣ ΚΑΤΩ ΗΠΕΙΡΟΥΣ ΑΛΛΑ ΟΚ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.

Σε μια συζήτηση που είχα με τον φίλτατο, ομοιδεάτη και συναγωνιστή στη τρέλα της ζωής, ΤΟΝΥ ΜΟΝΤΑΝΑ(ΜΟΝΟ ΑΕΚ ΡΕΕΕ) μου είπε για κάποιες αλλαγές στη διπλωματια..

Μπήκα στο εξτερναλ λοιπόν και είδα τα παιδιά απο τη SAB να διαμαρτυρονται... Αναρωτιέμαι λοιπον,είναι τόσο δύσκολο να κερδίσετε με πλεονέκτημα χωριών μια φυλή χωρίς το μεγάλο της όπλο (ΕΜΕΝΑ ΕΝΝΟΩ ΦΥΣΙΚΑ) .Αμα είσαι μέτριος φυσικά και είναι.

Λοιπόν,αφήστε τα λόγια, παίξτε πόλεμο, ακόμα θεωρητικά φαβορί είστε SAB όσο δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ με τον 47,αν θέλετε πυξίδα περάστε μια βόλτα και απο τον 49 να με βρείτε και μην κάνετε σαν παιδιά επειδή σας άφησε η NOVUS του Φώτη και όχι του Ομηρου.

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΝΑΝ ΑΠΛΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 47 ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΑΜΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΟΡΦΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΕΡΒΕΡ

ΥΓ.ΤΟΝΥ ΨΥΧΑΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΑΕΚΑΡΑ
ΥΓ.1 ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΓΙΑ ΤΟ +5
ΥΓ.2 ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΟΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΕΙ ΤΟΥ ΖΕΝ Η ΤΑΚΤΙΚΗ


ΖΕΝ ΤΡΕΛΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΠΑΕ!!!
 

DeletedUser35336

και το κλαμα καλα κραταει!!!ας πουμε πλεον και μερικες αληθειες γιατι ξαφνηκα σας βγηκατε απο το καβουκι σας εκει στην σαμπ!!!!
ξεκινησε ο κοσμος και η μονη συμμαχια που ειχα ηταν οι ΤR ασχετα αν ποιο πριν ειχαν αλλο ονομα!!!οσο κι αν σου φαινεται περιεργο καθαριζαμε την ηπειρο μας μονο!!!πολεμαγες καποιους ορντερ και ιμμο θα μας τρελανεις?ιμμο ειχαμε διπλα μας κανεις τους δεν ηξερε να παιζει ζοριστηκες να κερδισεις καποιους νουμπαδες και καποιους που εβγαζαν πρεμιουμ!!!αντε πες τους κερδισες ηταν παιχτες καλοι.
ολοι τους μαζι να ηταν μια φυλη???ναιι ετσι ηταν αντε το πολυ μιαμιση φυλη!!!αλλους τους νομπλαρατε και αλλους τους στρατολογησατε!!!μιας και εισαστε παιχταραδες κατσατε και σκεφτηκατε να μπειτε σε αλλη ηπειρο αλλα ποιος πολεμαει τωρα?τετοια ωρα τετοια λογια!!!ας τους στρατολογησουμε ολους να μην εχουμε και απωλειες κι ολας!!!και σαν να μην εφτανε αυτο ειχατε το θρασος να μου πειτε να διωξω ενα παιχτη γιατι αν δεν το κανω θα μας αναψετε κοκκινους!!!εκει τα εκανα πανω μου και κατα λαθος σας αναψα εγω κοκκινους!!!
Τωρα που λες για μηνυμα μας παλικαρι ξεραμε οτι θα κανατε ενωση και φυσικα και στειλαμε σε καποιους να ερθουν σε εμας μιας και ειχαμε συμμαχια!!!
Εσυ τους ειχες εχθρους αλλα εκανες την παπια να τους πολεμησεις για να μην χασεις στρατο και μεινεις πισω!!!
Στρατολογησες εχθρους μπας και στην πορεια τους φας ευκολα!!!εισαι εξυπνο αγορι
Τωρα για τα πετυχημενα πλανα σας δεν ξερω αν βλεπεις δρακους αλλα εγω τα ειδα εντελως αποτυχια!!!αν θυμηθω μαλιστα και το τελευταιο που πηρες 1 χωριο θα τα ελεγα τραγικα που σε αντιθεση με εσας καναμε πλανο απο τις 24 ωρες χωρις να εχετε ανοιχτα μετωπα αλλου και το αποτελεσμα ηταν ο μιστερ να κανει ταματα που εμεινε με ενα χωριο και καταφερε να παει να κρυφτει στην αλλη ακρη οπως και ο lightman αλλα αυτος αν θυμαμε καλα πηγε για ρεσταρτ..
Καπου διαβασα για διαφορα χωριων!!!κλαιω και το αφηνω...
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Ε άμα δεν παίζεις στο 47 τράβα να παίξεις αυτό που ξέρεις, με τα λεγόμενα σου τον έχεις κάνει σφεντονα γιατί αυτά που λες δεν στέκονται. Εκτός και αν είσαι πιωμενο παιδί μου.

Ας φάω και πυξίδα, εσένα τι σε νοιάζει ζουζουνα μου;

Άμα μπορείτε να μην γράφετε άσχετοι με τον κ47 απλά μην ασχολείστε.


10 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35358

Καλά, peligroso αγόρι μου, είσαι ο,τι πιο άσχετο πέρασε από τον 47. Δεν είσαι απλά άσχετος, δεν κατηγορείται κανείς για αυτό, είσαι και ανίδεος. Δεν ξέρεις καν τι γίνεται στην ίδια σου την φυλή.

Σε κατάλαβαν εκεί στην Dab και σε πέταξαν από την ηγεσία. Πάλι καλά, δηλαδή, γιατί η κωλοτούμπα με τον Φώτη θα έμοιαζε πταίσμα μπροστά σε αυτά που θα έκανες. Σου έχουν δώσει και ένα κάρο εσωτερικά και βάρβαρα και νομίζεις ότι παίζεις και στον 47 κιόλας. Ανατρέξτε στα στατιστικά του, να δείτε για τι άνθρωπο μιλάμε, που έχει και το θάρρος να βγαίνει και να κράζει την Sab στο φόρουμ.

Σου πήραμε σε κάθε πλάνο από 20 χωριά μέσο όρο και εσυ κοιμάσαι όρθιος.
 

DeletedUser35336

θα κανεις να κλαψω σε λιγο!!!
σταματηστε την κλαψα οπως λες εχεις ευκολη δουλεια!!!
θα περιμενω!!!
 

DeletedUser35358

Δεν είπα ποτέ ότι έχω εύκολη δουλειά. Μάθε να διαβάζεις τι γράφει ο άλλος.

Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι, ότι έκανες κήρυξη πολέμου κράζοντας τους Novus και τώρα τους υπερασπίζεσαι. Οριακά φτάνεις τον Φώτη στην κωλοτούμπα.
 

DeletedUser2436

Προφανώς για να πάρει ζωή ένα ποστ μετά από τόσο καιρό, κάτι ενδιαφέρον θα έγινε. Δεν μπαίνεις απλά να απαντήσεις σε ένα ποστ του Nightwalker (που δεν παίζει καν κ47) μετά απο 2 μήνες.

Όπως και να έχει ότι και να έχει γίνει μέχρι τώρα στον κόσμο, η πικρία των Sab είναι φανερή σε κάθε ποστ τους. Πικρία γιατί "εχασαν" τους συμμάχους και συναγωνιστές τους μέσα απο τα χέρια τους (γελάω) και επίσης πικρία για τις ικανότητες/ αδυναμία τους καθώς μετά απο 2 μήνες πολέμου δεν έχουν καταφέρει ουσιαστικά να κάνουν τίποτα για να αποδυναμώσουν την DAB που παίζει με τα 3/4 του κόσμου. (Κάποιος μίλησε και για ήθος πριν..και πάλι κλαίω)

Δεν πειράζει όμως όλα καλα. Τώρα που άλλαξε λίγο ο χάρτης θα έχουμε λίγο ενδιαφέρον. Πρέπει να δουμε κιόλας αν κάποιοι μπορούν να παίξουν και άμυνα, γιατί την φορά που το έκαναν δεν είχαν και τόσο καλά αποτελέσματα.

Υ.Π. Κρητικέ σε παρακαλώ μίλα πιο ωραία γιατί θα έρθει ο Γιώργος σε λίγο να μας κλειδώσει.
 

DeletedUser35358

Έχεις μπερδέψει την SAB με την NOVUS. Δες τα στατιστικά, βρε παλικαρι μου, να δεις αν έχουμε πάρει ή όχι χωριά από τους Dab και να δεις πόσα πεδία έχουν μπει στην 45. Επαναλαμβάνω και προλαβαίνω τα επόμενα σχόλια σας, δεν με απασχολεί αν ήταν "ανενεργοί" ή όχι. Ήταν στην φυλή σας, άρα εχθροί μας. Τα τρένα μια χαρά τα ανέβαζαν στο φόρουμ και μια χαρά προσπαθούσατε να τα κόψετε.

Σε αντίθεση με τους NOVUS, που δεν έχουν καταφέρει τίποτα μέχρι τώρα στον πόλεμο και για αυτό αποφάσισαν να φέρουν τούμπα τον κόσμο, μπας και νομπλάρουν κανα χωριό σε εμάς.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή