NightWalker

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35328
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser24815

Οι difa κανουν αγκαλιτσες?
χαχαχα οι ΔΚ παρακαλουσανε να κανουμε συμμαχια :)

περιμεναμε διαφορετικη αντιμετωπιση και καλυτερη οργανωση απο τους ΔΚ αρχικα και μετεπειτα απο τους οργανωτες της SOL
αλλά οπως φαινετε πολυ μικροι για να βγουνε παραεξω,εδω για τον ελληνικο σερβερ καλα ειναι .


Η καραβανα των αρχινουμπαδων.

kisses!!!
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
καλά είσαι ηλίθιος δεν θα πω παραπάνω γιατί σέβομαι τον νίκο...
δεν ξέρεις τίποτα για μένα πανίβλακα που την είδες αρχηγός, ελπίζω να μην στείλεις την σολ αδιάβαστη στον 49...

Λοιπον εσυ που παιζεις 3 κοσμους με σολ και εισαι σολιστας να σου ξεκαθαρισω και να τελειωσω το θεμα εδω και παρε και τον τελευταιο λογο μετα και πες οτι θες για να νιωσεις ωραια

1.εγω αποδειχτηκε πως ημουν φαουλ σημερα και σε πεταξα απο το ρουμ αλλα αυτο δεν σημαινει πως δεν σου αξιζε αποτι μας απεδειξες εδω βλακακο και ενοειτε δεν σου αξιζει καμια συγνωμη και που σου ξεκαθαριζω τα πραγματα φτανει
2.εγω ξεκινησα στην σολ κ30 ως κοπλει του μπλακο καπου στα μεσα του κοσμου οπου εσυ εκει επαιξες 1 μηνα στις αρχες μονο
3.στον κ33 επαιξες 2 ολοκληρες βδομαδες κοπλει του μπλακο(ασχετα αν ειχες σοβαρους λογους που τους εμαθα).ενω εγω εκει μαζι με αλους 2,3 λογαριασμους 《κουβαλησαμε》την φυλη και ξενυχταγαμε και πηρα τα προνομια που εχω και σημερα
4.κ42 γνωστη η υποθεση σου δεν χρειαζετε να τα ξαναπω τα ειπανε οι συμπαικτες μου πιο πανω

Αυτα απο μενα για να ξερεις ποιος ειμαι εγω συγκριτικα με σενα στη σολ
 

DeletedUser35300

Οι difa κανουν αγκαλιτσες?
χαχαχα οι ΔΚ παρακαλουσανε να κανουμε συμμαχια :)

περιμεναμε διαφορετικη αντιμετωπιση και καλυτερη οργανωση απο τους ΔΚ αρχικα και μετεπειτα απο τους οργανωτες της SOL
αλλά οπως φαινετε πολυ μικροι για να βγουνε παραεξω,εδω για τον ελληνικο σερβερ καλα ειναι .


Η καραβανα των αρχινουμπαδων.

kisses!!!

καπως ετσι παρακαλουσαν και οι difa τον αρχηγο κορυδαλλο να τους δωσει πατηματα στην 44 γιατι δεν μπορουσαν να χτυπησουν τη ΔΙΚΗ, και μετα θα τους τα δινατε πισω κιολας και καπως ετσι παρακαλουσε η κυρα difa την savvage να βαρεσει τους 17N και μετα την πουλησε. Θελατε να βγαλετε πρωτα την ΔΙΚΗ απ την μεση και να ειστε ενταξει με τις υπολοιπες φυλες? Δεν σας βολευε η ηπειρος? να βαραγατε restart και να παιζατε μπαλα παικτρονια μου στην 54. Απλα για σας το να εκμεταλλευεστε αλλες φυλες για να φανειτε ιστοριες ειναι αναγκαιο σε καθε κοσμο που μπαινετε. Επισης επειδη βλεπουν πολλα τα ματια μου και νευριαζω ρε μεγαλε στρατηλατη genlyn, παιχτουρα απ τις λιγες και συ απο πανω τρελο μιλκο και γω ειχα μεσα στην φυλη μου το acc του τουρλου για πρεμ, παιζει μαζι μου ο knobache παιζει ο el alamein με ενα αλλο νειμ. Μηπως χτυποντας την φυλη μου βαρατε και την CxC? που εγω προσωπικα δεν εχω μπει στην μεγαλη αυτη φυλη ουτε 10 ms? το οτι μπηκαν 4-5 παιδια απο σολ μεσα δεν τους κανει σολ, μπηκαν να περασει η ωρα τους μεχρι να ανοιξει ο 49. Τοσο πολυ καψα το χετε μαλλλον να δειξετε οτι μπορειτε να τους κοντραρετε.
 

DeletedUser35328

Ναι. Ψηνεστε να μπειτε να τον πατε πυξιδα?

Γενικα το σκεφτομαστε να μπουμε μιας και δεν θα εχουμε τζενλυν μαζι μας που μας κουβαλησε στον 42 απο το βαθυ ριμ που επαιζε στον τελικο πολεμο και επαιρνε βαρβαρα και φοβομαστε να μπουμε τωρα. Ειδικα απο τοτε που ανακοινωσε οτι θα μπει με φυλη σκεφτομαστε να αναβαλλουμε την εισοδο επ αοριστον.

Ωπα παλι μπερδευτηκα ,
ποιος τελικος πολέμος;;;;
δεν μιλας για τον 42 μπερδευτηκες ή μπερδευτηκα ?
 

DeletedUser35328

καπως ετσι παρακαλουσαν και οι difa τον αρχηγο κορυδαλλο να τους δωσει πατηματα στην 44 γιατι δεν μπορουσαν να χτυπησουν τη ΔΙΚΗ, και μετα θα τους τα δινατε πισω κιολας και καπως ετσι παρακαλουσε η κυρα difa την savvage να βαρεσει τους 17N και μετα την πουλησε. Θελατε να βγαλετε πρωτα την ΔΙΚΗ απ την μεση και να ειστε ενταξει με τις υπολοιπες φυλες? Δεν σας βολευε η ηπειρος? να βαραγατε restart και να παιζατε μπαλα παικτρονια μου στην 54. Απλα για σας το να εκμεταλλευεστε αλλες φυλες για να φανειτε ιστοριες ειναι αναγκαιο σε καθε κοσμο που μπαινετε. Επισης επειδη βλεπουν πολλα τα ματια μου και νευριαζω ρε μεγαλε στρατηλατη genlyn, παιχτουρα απ τις λιγες και συ απο πανω τρελο μιλκο και γω ειχα μεσα στην φυλη μου το acc του τουρλου για πρεμ, παιζει μαζι μου ο knobache παιζει ο el alamein με ενα αλλο νειμ. Μηπως χτυποντας την φυλη μου βαρατε και την CxC? που εγω προσωπικα δεν εχω μπει στην μεγαλη αυτη φυλη ουτε 10 ms? το οτι μπηκαν 4-5 παιδια απο σολ μεσα δεν τους κανει σολ, μπηκαν να περασει η ωρα τους μεχρι να ανοιξει ο 49. Τοσο πολυ καψα το χετε μαλλλον να δειξετε οτι μπορειτε να τους κοντραρετε.

ακριβος οπως τα λες συμφωνω , αχριστοι παικτες χωρις καμια εμπειρια θελανε αγκαλιτσες να κλεισουν το πολεμο μεσα σε λιγες ωρες..
Ντιφα ντροπη του ελληνικου σερβερ δωστε τα σοβρακα πισω στον nightwalker !!!!!
 

DeletedUser17028

Ναι. Ψηνεστε να μπειτε να τον πατε πυξιδα?

Γενικα το σκεφτομαστε να μπουμε μιας και δεν θα εχουμε τζενλυν μαζι μας που μας κουβαλησε στον 42 απο το βαθυ ριμ που επαιζε στον τελικο πολεμο και επαιρνε βαρβαρα και φοβομαστε να μπουμε τωρα. Ειδικα απο τοτε που ανακοινωσε οτι θα μπει με φυλη σκεφτομαστε να αναβαλλουμε την εισοδο επ αοριστον.
1ο)εισαι ο νουμπας που ειναι η αιτια που δεν θελω να εχω καμοια σχεση με την σολ, με δυο γραμμες θα το αποδειξω και πες αν ειναι ψεματα, φωναζες ΒΟΗΘΕΙΑ σε κλειστο κοσμο που σε εκανε ενας απλος παικτης που τα γυρισε ολα σε αμυντικα?
χαχαχχα
ακομη γελαω μαζι σου χχαχαχαχα
2ο) μου λες για τα βαρβαρα?
να γελασω μαζι σου η να κλαψω το ποσο ασχετος παλι εισαι?
μηπως οταν το ειπα στον μπλακο και μου ειπε οχι(μαλιστα του ειπα να τα παρουν αλλοι επειδη δεν θελω βαρβαρα με τιποτα,φένεται και το πως ξεκοινάω τους κόσμους μονο πυξιδες και μεγάλα χωρια οχι 1000αρια)
τον λογο του τον ειπα(πριν πεις κατι ρώτα πρωτα τους δικους σου ΝΟΥΜΠΑ)
ο μπλακο εδωσε αδεια για ολα τα βαρβαρα που ηταν σε επικινδυνη θεση, μάλιστα αν θελεις να μάθεις ρωτα και πόσα επιθετικά χάσαμε σε τέτοια βάρβαρα που τα πέρνανε οι στοπ...
ΑΣΧΕΤΕ...
δηλαδή ο μπλάκο είπε να κάνετε ότι του είπα πριν 20 μέρες εγω , ποσο ΑΣΧΕΤΟΙ και λιγοι να με κατηγορητε για κατι που σας μαθαίνω και να μην το καταλαβαίνετε ακόμη και οταν το κάνουν οι αρχηγοί σας.
Ο genlyn o DASKALOS SAS.
3o) ρε νουμπα σε ενα χτυπημα πηρα μερος (γιατι και κατι παραπάνω δεν εγινε, όλα τα αλλα ηταν της πουστιας(και καλα γινανε να κλεισει ο κοσμος, όποιος μπορει να το κανει και εχει την δυνατοτητα το κανει, ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΩΡΩ ΓΙ ΑΥΤΟ αντιθετος οι κοσμοι εσι κλεινουν και οχι πολεμικα) και αυτο σε ποιον?
στους φουκαραδες της doom .. ενταξη εγινες παικταρας τωρα?
χαχαχχ
και? εγω με 2 χωρια βαση τα εκανα σε εκεινο το σημειο 35 και εσυ με κυριο πυρινα εκει..... ποσα πηρες? μεχρι που δεν ξανα πήρα αλλο χωρια εκει?
5? 6?
ενταξη παικταρα αλλα στα λογια έτσι?
για πάμε για το αλλο? ο μόνος καλός παίκτης εκει που σας ζόριζε πολυ εχασε ακομη και σε νυχτερινη χωριο απο εμενα και μετα τα παράτησε, και μετα τι ελεγες?
χαχαχχαχαχαχα
αστειο να σε πω? τραγικο?
4ο) παμε και στο τελευταιο να δεις εσυ και ολοι ποσο ΝΟΥΜΠΑΣ εισαι, στον 42 όλοι μα όλοι με εμενα ασχολιόντουσαν ... γιατι? επειδη ειμαι ομορφος?
οχι ... επειδη ειμαι ΔΑΣΚΑΛΟΣ με εσενα ασχοληθηκε κανεις? τωρα ξερω τι κανεις προσπαθεις να πάρεις λιγο αξια και πας να το κανεις ομως με τον λαθος τροπο ΝΟΥΜΠΑ... το τι εκανα σε εκεινον τον κοσμο το ξερουν ολοι οι αντιπαλοι και οσοι επρεπε να το ξέρουν..
ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΜΜΑΧΙΑ?
οχι ετσι? να καταλάβεις πόσο αξία σε δείνανε μεσα στην σολ
ΑΣΧΕΤΕ
 

DeletedUser35300

ακριβος οπως τα λες συμφωνω , αχριστοι παικτες χωρις καμια εμπειρια θελανε αγκαλιτσες να κλεισουν το πολεμο μεσα σε λιγες ωρες..
Ντιφα ντροπη του ελληνικου σερβερ δωστε τα σοβρακα πισω στον nightwalker !!!!!

τουλαχιστον αυτος δεν κρυβετε πισω απο ακυρο name στο εξτερναλ για να τρολλαρει.
τουλαχιστον μιλκο αυτος φοραει σοβρακα
 

DeletedUser17028

Το ανησυχητικο ειναι οτι πιστευεις πραγματικα αυτα που λες και δε τρολαρεις
πραγματι καποιος εχει το προβλημα αλλα μαλλον στην δικη σου μερια ειναι...
μπορεις να απαντησεις με αποδειξεις αν ειναι σωστα η οχι οτι εγραψα?
αν δεν μπορεις απλα και εσυ το προσπαθεις σαν τον ποιο πανω αναφερόμενο , θελεις δοξα ετσι?
το να προπαγανδιζεις δεν οδηγει πουθενα απλά γίνεσαι αρεστός μόνο στους δικους σου... το οποιο αν δεν εκανες και καμοια αναφορα αυτο ειδη ηταν δεδομενο...
η μηπως δεν ειναι??????????
 

DeletedUser33703

Λοιπόν επειδή άκουσα πολλές μαλακίες δεν κρατήθηκα .
Καλώς η κακώς αυτή τη στιγμή η SOL είναι μίλια μπροστά από τους δεύτερους παικτικά , και η μισή φυλή να μπει πάλι μπορεί να κλείσει όποιον κόσμο θέλει , μπορεί να φαίνομαι υπερόπτης αλλά αυτή είναι η αλήθεια και ας πληγώνει και όποιος θέλει να αποδείξει το αντίθετο μπορεί να το δοκιμάσει .
αυτά περί sol

Τώρα τα περί 48 , αυτό το κόμπλεξ που βγάζετε μερικοί είναι απερίγραπτο , εγώ μπήκα για prem αρχικά και στη συνέχεια είπα να ασχοληθώ λίγο μέχρι να μπω φανταρος και αυτό που αντίκρισα ήταν μία φυλή χωρίς υλικό , χωρίς ηγεσία , χωρίς στήσιμο στον χάρτη χωρίς τίποτα , ένα σκέτο μπάχαλο και μιλάω για τους ΔΙΚΗ μία φυλή που είχε δημιουργηθεί ξεκάθαρα για τρολάρισμα .
Και βρέθηκαν ξαφνικά 2 φυλές οι οποίες ήταν premade με ήδη κλεισμένες ηπείρους και μία φυλή που έχει το ριμ της 44 να χτυπάνε όλοι μαζί αυτό το μπάχαλο {οι γνωστές αστειότητες που γίνονται σε κάθε κόσμο}

Αυτή η κίνηση που έγινε στον κ48 {Triquetra} έγινε μόνο και μόνο για να γίνει λίγο ανταγωνιστικός ο κόσμος , δεν βγήκα και είπα ούτε πως μπήκα για να κλείσω κάποιον κόσμο ούτε τίποτα .

Στον 48 δεν παίζει κανείς άλλος από sol εκτός από εμένα και όποιος γουστάρει να βγάλει τα κομπλεξ του και να λέει ότι πυξίδιασε τον Blacko ή ακόμα χειρότερα και τη sol , δεν θα του χαλάσω τα όνειρα .

Τώρα όσο για τον Genlyn τα λόγια είναι περιττά , είναι ότι χειρότερο έχω δει στο παιχνίδι τα 8 χρόνια που το παίζω .
Πρόδωσε τη φυλή του και πήγε στα κόκκινα επειδή ήθελα να ασχοληθώ και να κάνω λίγο ανταγωνιστικό τον κόσμο .
Ότι χειρότερο παικτικά , και ότι χειρότερο ηγετικά υπάρχει σε αυτό το παιχνίδι.
Και αντί να βγαίνει και να λέει ευχαριστώ στη sol που εξαιτίας της έκλεισα και έναν κόσμο γιατί τόσους κόσμους πριν έτρωγα φάπες είχε το θράσος να μας πει ότι μας κουβάλησε και όλας .

10 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο από aigkokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33711


1) Καταρχην κανεις μα κανεις φυσιολογικος ανθρωπος δεν επαινει τον εαυτο του και λεει ειμαι ΔΑΣΚΑΛΟΣ. Εαν εισαι οντως δασκαλος θα εβγαιναν να σε πουν αυτοι που διδαξες.

2) Η συμβολη σου στον 42 ηταν μηδαμινη, μπηκες με εναν συγκεκριμενο σκοπο και στοχο και απετυχες. Για να μην φας πυξιδα σου ειπαν να πας στο ριμ και να μαζεψεις χωρια, αφου επριξες μπαλες για εσωτερικα εφαγες και τον τετο ενω σου ειχαν πει το αναποδο, μας εγραψες δηλαδη και αντι να σε παμε εσωτερικο ειπαμε να το ριξουμε στο γυαλο να παει στο καλο. Επιπλεον η φυλη και η διοικηση τα ειχα ολα οργανωμενα και μελετημενα εαν νομιζεις οτι ειπες κατι στον μπλακο εσυ, το ειχαμε σκεφτει εμεις πριν καν ανοιξει ο κοσμος οποτε το οχι που εφαγες τοτε ηταν χρονικο οχι καθως θα ειχαμε αλλα πραγματα να κανουμε πρωτα. Ολη η πορεια του 42 ηταν κατασκευασμα των δυο Νικων μαζι με τον Χρηστο, και οπως φανηκε για να βγαζεις δυο φυλες με κλεισμενους κοσμους και να κερδιζεις τον κοσμο με τετοια ευκολια μαλλον τα πηγαν εξαιρετικα.

3) Τελος ασχοληθηκαν καποιοι μαζι σου στον 42 και οχι ολοι για να σε βριζουν επειδη εχεις μια ιδεα παικταρα για τον εαυτο σου ενω δεν εισαι τιποτα αλλο παρα μια γιδα στο κοπαδι.

Αυτα , αποδειξεις για τις φαντασιωσεις που εχεις στο κεφαλι σου δεν υπαρχουν.

Με πολυ αγαπη :*
 

DeletedUser25600

Μέτρησα περί τα 12 άτομα να τρώγονται σε ένα φόρουμ του Κ48 χωρίς να αναφέρουν σε τίποτα τον Κ48...

Θα πω το εξής όσο περίεργο και αν ακούγεται για μερικούς...

Καλώς η κακώς το παιχνίδι τείνει προς το χειρότερο. Οι παίκτες λιγοστεύουν, η ανταγωνιστικότητα μειώνεται, οι ενεργοί είναι είδος προς εξαφάνιση και στον βωμό του πριμ, το σκιλ και το φαρμ πάνε περίπατο, καθώς κακά τα ψέμματα με κανα 2 χιλιάδες πριμ σηκώνει ο καθένας βαρβάτο χωριό με στρατό και αρίστους σε λιγότερο απο βδομάδα.
Αυτό όμως που εξακολουθεί να υφίσταται και μάλιστα σε χειρότερο βαθμο σε σχέση με παλιά, δεν είναι άλλο απο την φασαρία και τα μαλώματα εντός και εκτός παιχνιδιού.

Ρε αντιλαμβάνεστε πόσοι πραγματικά είστε οι ενεργοί παίκτες του παιχνιδιού???? Παλιοί παίκτες όπως θεωρούμαι και εγώ δεν έχουν κέφι να μπουν για όλα τα παραπάνω, αλλά κυρίως γιατί υπάρχει αυτή η φαγωμάρα στο παιχνίδι. Να κάνεις τον χαβαλέ σου, να πειράξεις τον άλλον, άντε να μαλώσεις δεν λέω και με μερικούς. Δεν γίνεται να ταιριάζουν όλοι με όλους... αλλά αυτό είναι τραγελαφικό που συμβαίνει.
Σε Ελληνικό community παίζετε όλοι γνωστοί - γνωστών..Στον ένα κόσμο είσαι με τους μεν στον άλλο με τους δε.
Αναφέρεστε συνεχώς σε άλλους κόσμους με άλλες φυλές και σε άλλα γεγονότα. Γιατί;;;;; Τι θα κερδίσετε εδώ;;; Το κάνετε για τις εντυπώσεις; Προκαλείτε γιατί έτσι έχετε μάθει να παίζετε;;
Μειώνετε και προσβάλετε ο ένας τον άλλο γιατί θεωρείτε τους εαυτούς σας παικταράδες;;;
Πραγματικά λυπηρό όλο αυτό και θεωρώ χωρίς ουσία. Ξεκολλάτε και απολαύστε το παιχνίδι. Κρίμα ο χρόνος σας αλλιώς...

Τώρα όσον αφορά αυτό τον κόσμο,
αυτό που βλέπω για τον Κ48 και θα μιλήσω ΜΟΝΟ για τον Κ48, καθώς παίζω τώρα 3η βδομάδα έστω και για χαβαλέ, είναι πως υπάρχει απίστευτα μεγάλο παρασκήνιο μεταξύ παικτών που έχει οδηγήσει σε ένα κόσμο χωρίς ουσία.
Τι εννοώ;
Οι ήπειροι Κ45 και Κ55 έχουν κλείσει με στρατολογήσεις σε μια κίνηση που θα μπορούσε να χαρακτηριστεί διπλωματική.
Έπειτα όπως ανέφερα λόγο μεγάλου παρασκηνίου, οι 2 αυτές ήπειροι συνεργάζονται για να φάνε τις άλλες 2 (στις οποίες υπάρχουν 4-5 φυλές) που δεν υπάρχει σταθερότητα και όλα δείχνουν πως έχουν χάσει τον πόλεμο.
Πράγματι έτσι όπως είναι η κατάσταση, DiFa και PX θα περάσουν τρένο στις άλλες ηπείρους...
Μετά όμως τι; Ξεκάθαρα θεωρώ πως οι DiFa είναι στην πλεονεκτικότερη θέση αυτή την στιγμή... και πως οι PX όταν το καταλάβουν θα είναι ήδη αργά για να γυρίσουν το παιχνίδι.
Οι Unown-NOM (που δεν είναι η SOL) δεν μπορούν να ανακάμψουν (έκανε καλή δουλειά ο Nightwalker) και αντί να δεις μια τιτανομαχία να εξελίσεται, βλέπεις 2 ηπείρους να σφυροκοπούν 2 φυλές.
Στρατηγική;; Ξεκαθάρισμα;; Όπως και να το θεωρήσει κανείς, ένα είναι το σίγουρο.. Όταν μαζεύεις 3-4 ακαδημίες μόνο παιχνίδι δεν παίζεις.
Αν σας αρέσει να παίζετε έτσι τότε λυπάμαι αλλά μάλλον δεν το ξέρετε καλά το παιχνίδι.
Και αναφέρομαι σε όλους ανεξαρτήτως ηπείρου η φυλής.

Τροφή για σκέψη τα παραπάνω και αν έχετε να προσθέσετε / συμφωνήσετε ή διαφωνήσετε με κάτι θα χαρώ να το διαβάσω. Χωρίς προσβολές και κατινιές.
 

DeletedUser33711

Σωστα τα λες Περη , για αυτο και εμεις προσπαθουμε να φτιαξουμε εναν κοσμο Sol vs CxC για να υπαρχει σοβαρος ανταγωνισμος και ωραιο παιχνιδι. Δυστυχως σε κοσμους που δε μπαινουν τουλαχιστον 2 σοβαρες φυλες η κατασταση ειναι οπως την περιγραφεις και εδω στον κ48. Τιτανομαχια δε θα δεις να εξελισετε σε τετοιους κοσμους λοιπον, οποτε εαν θελεις αυτο που λες προσεξε που μπαινεις και με ποιους.

Απο τον 31 και μετα που σταματησες οι μονοι κοσμοι που προσφεραν ωραιες μαχες,θεαμα και ανταγωνισμο ηταν αυτοι που μπηκαν 2 καλες φυλες εξαρχης και συμφωνησαν να παιξουν εναν τελικο πολεμο 50-50. Ειτε αυτο ηταν ο 33 που ειχε μεσα παικτες οπως ο τσεσναιτ(τον λεω μιας και ειναι παλιος και λογικα θα τον ξερεις) ειτε ο 36 που η DnD γυρισε εναν πολεμο εχοντας μια ηπειρο εναντια σε 3(για να γινει αυτο πρεπει η φυλη σου να ειναι premade και σοβαρα οργανωμενη οχι μια φυλη που ξεκινησε για την πλακα και να βγαζουν πρεμ και κατεληξε να παει λιγο καλα) ειτε ο 37 που επαιξαν CxC-Out εναν μονοπλευρο θα ελεγα πολεμο αλλα εως ενα βαθμο υπηρχαν καποια παρε δωσε και εν τελει νομιζω ο 42. Λεω αυτους που επαιξα και ειδα ισως υπηρχαν και αλλοι. Οποτε αυτη η λησμονια των παλιων καλων κοσμων δε πιστευω οτι ισχυει απλα πρεπει να διαλεγεις σωστα που μπαινεις, το αντιστοιχο συνεβαινε και παλιοτερα πιστευω. Απλα ως γνωστον θεοποιουμε το παλιο και κατακρινουμε παντα το καινουριο.

Τωρα σε οτι αφορα τον 48 εαν εχετε την ορεξη συμφωνηστε να μοιρασετε τον χαρτη 50-50 δυο φυλες μοιραστειτε και παιξτε, ισως να μην εχετε το καλυτερο υλικο αλλα θα παιξετε εναν πολεμο. Παρολα αυτα θα σου συνεστηνα να μπεις με μια premade καπου μιας και εισαι εμπειρος να χαρεις το παιχνιδι οπως το εχεις συνηθισει.
 

DeletedUser25600

Παρολα αυτα θα σου συνεστηνα να μπεις με μια premade καπου μιας και εισαι εμπειρος να χαρεις το παιχνιδι οπως το εχεις συνηθισει.

Καταλαβαίνω απόλυτα αυτό που λες και έχεις δίκιο.
Έτσι ήταν και έτσι θα συνεχίσει να είναι. Τουλάχιστον το θετικό (έτσι το βλέπω) είναι πως αρκετοί παίκτες παθιάζοντε με τις φυλές τους (CxC, SoL, κτλ) και τις υποστηρίζουν όπου και αν παίζουν. Πράγμα που δημιουργεί υγιή ανταγωνισμό και προκαλεί άλλες φυλές να μπουν στο παιχνίδι.
Τέλος, καλή η συμβουλή σου αλλά δεν έχω την πολυτέλεια να παίξω σοβαρά οπότε δεν με καίει. Ελπίζω πάντως στον Κ49 που έχει γίνει ντόρος να είναι ένας ωραίος κόσμος και να τον χαρούν όσοι παίξουν.
 

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
μην ξεχναμε οτι ο 48 παιζεται με ρουνους και οχι με κυριαρχια, που δεν ξερουμαι πως λειτουργουν...
 

DeletedUser17028

Λοιπόν επειδή άκουσα πολλές μαλακίες δεν κρατήθηκα .
Καλώς η κακώς αυτή τη στιγμή η SOL είναι μίλια μπροστά από τους δεύτερους παικτικά , και η μισή φυλή να μπει πάλι μπορεί να κλείσει όποιον κόσμο θέλει , μπορεί να φαίνομαι υπερόπτης αλλά αυτή είναι η αλήθεια και ας πληγώνει και όποιος θέλει να αποδείξει το αντίθετο μπορεί να το δοκιμάσει .
αυτά περί sol

Τώρα τα περί 48 , αυτό το κόμπλεξ που βγάζετε μερικοί είναι απερίγραπτο , εγώ μπήκα για prem αρχικά και στη συνέχεια είπα να ασχοληθώ λίγο μέχρι να μπω φανταρος και αυτό που αντίκρισα ήταν μία φυλή χωρίς υλικό , χωρίς ηγεσία , χωρίς στήσιμο στον χάρτη χωρίς τίποτα , ένα σκέτο μπάχαλο και μιλάω για τους ΔΙΚΗ μία φυλή που είχε δημιουργηθεί ξεκάθαρα για τρολάρισμα .
Και βρέθηκαν ξαφνικά 2 φυλές οι οποίες ήταν premade με ήδη κλεισμένες ηπείρους και μία φυλή που έχει το ριμ της 44 να χτυπάνε όλοι μαζί αυτό το μπάχαλο {οι γνωστές αστειότητες που γίνονται σε κάθε κόσμο}

Αυτή η κίνηση που έγινε στον κ48 {Triquetra} έγινε μόνο και μόνο για να γίνει λίγο ανταγωνιστικός ο κόσμος , δεν βγήκα και είπα ούτε πως μπήκα για να κλείσω κάποιον κόσμο ούτε τίποτα .

Στον 48 δεν παίζει κανείς άλλος από sol εκτός από εμένα και όποιος γουστάρει να βγάλει τα κομπλεξ του και να λέει ότι πυξίδιασε τον Blacko ή ακόμα χειρότερα και τη sol , δεν θα του χαλάσω τα όνειρα .

Τώρα όσο για τον Genlyn τα λόγια είναι περιττά , είναι ότι χειρότερο έχω δει στο παιχνίδι τα 8 χρόνια που το παίζω .
Πρόδωσε τη φυλή του και πήγε στα κόκκινα επειδή ήθελα να ασχοληθώ και να κάνω λίγο ανταγωνιστικό τον κόσμο .
Ότι χειρότερο παικτικά , και ότι χειρότερο ηγετικά υπάρχει σε αυτό το παιχνίδι.
Και αντί να βγαίνει και να λέει ευχαριστώ στη sol που εξαιτίας της έκλεισα και έναν κόσμο γιατί τόσους κόσμους πριν έτρωγα φάπες είχε το θράσος να μας πει ότι μας κουβάλησε και όλας .
νικολακη αυτα όλα τα λες για να παρεις τα συνηθησμενα λάϊκ απο τους φίλους σου? αυτο και μια απλη ανακοινωση του "εγω ειμαι" έφτανε
χαχαχχαχ
λοιπον νικολάκη επειδη αλλιως μιλούσες στον 42 και αλλιως μιλάς τώρα θα σου πω ότι εχεις ασθενη μνημη? μικρο παιδι εισαι τοσο εύκολα να ξεχνας?
το ειμαστε συμμαχοι με το του κάναμε την χαρη να κλειση κόσμο έχει μια μικρη διαφορά δεν νομίζεις?
φυσικά να μην σου θυμήσω το πως πάρα πολλες φορές που μπήκα να σας ΒΟΗΘΗΣΩ και το έκανα μόνο και μόνο για τον ντα βίντζι μου έκανες τα απίστευτα... τα ξέχασες και αυτα?
ΕΜΠΑΙΝΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ και εσυ ακουγες άλλους που στο τέλος σε πουλάγανε....
τωρα το να κλεισω κοσμο
καλα με αυτο γελάει΄ όλος ο κόσμος που έχω παίξει και ξέρει πραγματικά τον λόγο που παίζω το παιχνιδι....
να στο πω να σε κάνω πάλι τραχανά?
απο τον 8 ακομη μολις η φυλη που ημουν διαλύθηκε επειδη ειχε πάλι τραχανά αρχηγό , εμεινα μονος σε 1 ηπειρο με βαρβαρα, η φυλη του υπολιτου η Gbu που εκλεισε τον κοσμο, ειμουν πρωτος στον κοσμο με 1000 χωρια και τον δευτερο με 900 , η πρώταση απο τα παιδια(απο τον adreafosk) δημητρη μπες μαζι μας επαιξες πολυ καλά και ειναι κριμα να μην κλεισεις τον κοσμο..
η απαντηση μου, "ειμαι με μια παρεα παιδιων που μπαινουμε σκυπε και εχουμε χαβαλε , ευχαριστώ για την πρωταση αλλα δεν με νοιαζει αν κλεισω κόσμο" αυτό συνεχίστηκε και στους επόμενους κόσμους αρκετές φορές, πχ αν ηθελα να κελισω κόσμο στον 33 που μπηκα να σας βοηθησω δεν θα μου δείνατε πάλι λογαριασμό?
ΝΙΚΟΛΑΚΙ δεν ειναι το ζορι μου να κλεισω κοσμους και το εχω αποδειξη με πράξη, αλλά για εσας δεν εχουν λόγο οι αποδειξεις το εχετε αποδείξη πολλές φορές, είστε ότι χειρότερο για τον κόσμο των φυλετικών.
αντι να πεις οτι εισαι χειρότερος απο τον ομηρο assasin of deth νομιζεις ότι εισαι και ηγέτης, τραχανα.
ουτε ενα πλάνο με άμυνες δικες μας κρατηθηκες, και μου είπε ο γιώργος να κάνω πλάνα το ξεκίνησα και εσυ?
τι ηθελες να αποδειξεις?αφου δεν το εχεις, καλος εισαι αλλα για να φτάσεις άλλα σκιλ θέλεις χρόνο και βιάζεσε, δεν ξέρεις νικολάκι να παίζεις μαθένεις ναι αλλά μην λες ότι εισαι και ηγέτης..
γελάει μαζί σου όλος ο κόσμος.αν ανακατεύτηκες η όχι στον κόσμο όλοι το ξέρανε, και τι τα έκανες όλα, ακόμη και ο άμπαλος γιώργος πολύ καλύτερα θα το πήγενε,
και δεν διέλυσα εγω την φυλη... κανεις δεν σε ηθελε ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕς ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ...
εγω εφυγα αλλα με το να φυγω και να μου πουν κανε φυλη τα άλλα παιδια έχει μεγάλη διαφορά, φάνηκε κι όλας οταν αρχισα να κάνω επαφες με όλες τις φυλες, εγω αν δεν μου το λέγανε θα περίμενα τον 49 δεν ειχα κάψιμο να μέινω στον κοσμο
...ΝΙΚΟΛΑΚΙ
Υ.Γ.
για την αρχη πλάνου(το οποιο παρατησα στην δευτερη μερα) ρώτα τι έγινε τους δικους σου παίκτες στην unnown...
ουτε αυτο δεν κατάφερες να κάνεις, ενα πλάνο σαν αυτο , ακομη καιν αυτο εσυ το κατεστρεψες με το να με βριζετε είδη απο την πρωτη μέρα και συνεχεια...
τουλάχιστον ας ειχατε την λογικη να το αφησετε να ολοκλυρωθει ΑΣΧΕΤΟΙ για εσας ηταν (αυτο το να βρίζεις εναν που κανει κατι για εσενα πρωτη φορα το βλέπω στις φυλετικες, ουτε ο ομηρος δεν το εχει κανει χαχχαχα)
ηγετες τις πλάκας.....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17028

Υ
1) Καταρχην κανεις μα κανεις φυσιολογικος ανθρωπος δεν επαινει τον εαυτο του και λεει ειμαι ΔΑΣΚΑΛΟΣ. Εαν εισαι οντως δασκαλος θα εβγαιναν να σε πουν αυτοι που διδαξες.

2) Η συμβολη σου στον 42 ηταν μηδαμινη, μπηκες με εναν συγκεκριμενο σκοπο και στοχο και απετυχες. Για να μην φας πυξιδα σου ειπαν να πας στο ριμ και να μαζεψεις χωρια, αφου επριξες μπαλες για εσωτερικα εφαγες και τον τετο ενω σου ειχαν πει το αναποδο, μας εγραψες δηλαδη και αντι να σε παμε εσωτερικο ειπαμε να το ριξουμε στο γυαλο να παει στο καλο. Επιπλεον η φυλη και η διοικηση τα ειχα ολα οργανωμενα και μελετημενα εαν νομιζεις οτι ειπες κατι στον μπλακο εσυ, το ειχαμε σκεφτει εμεις πριν καν ανοιξει ο κοσμος οποτε το οχι που εφαγες τοτε ηταν χρονικο οχι καθως θα ειχαμε αλλα πραγματα να κανουμε πρωτα. Ολη η πορεια του 42 ηταν κατασκευασμα των δυο Νικων μαζι με τον Χρηστο, και οπως φανηκε για να βγαζεις δυο φυλες με κλεισμενους κοσμους και να κερδιζεις τον κοσμο με τετοια ευκολια μαλλον τα πηγαν εξαιρετικα.

3) Τελος ασχοληθηκαν καποιοι μαζι σου στον 42 και οχι ολοι για να σε βριζουν επειδη εχεις μια ιδεα παικταρα για τον εαυτο σου ενω δεν εισαι τιποτα αλλο παρα μια γιδα στο κοπαδι.

Αυτα , αποδειξεις για τις φαντασιωσεις που εχεις στο κεφαλι σου δεν υπαρχουν.

Με πολυ αγαπη :*
εισαι εντελος άσχετος με τον 42, αληθεια επαιξες εκει?
θελεις και απαντησεις, μαλλον το τι γραφω δεν το δεινεις σημασια επειδη ειδη εχεις στο κουτακι σου το τι θα πεις, προτρέχεις χωρις να ρωτας..
κακο αυτο.
να σε πω ασχετο? νουμπα? η αλλου για αλλου?
πες κανα τραγουδι καλυτερα γιατι με τις φυλετικες δεν το εχεις...
νικο(ντα βιντζι) μην καθεσε και κανεις λικε σε ατομα σαν τον υποφαινομενο, μην χαλας την εικονα σου.
πρωτα διαβαζε τι γραφω και μετα κανε λικε.
το να λεω οτι αν δεν ημουν εγω δεν κλεινατε κοσμο δεν σημενη οτι εγω τον εκλεισα, το έγραψα κι όλας...
αλλα αν δεν ειμουν εγω με τα μπαν που φαγατε κοσμο ουτε για πλακα δεν κλεινατε, το οτι δεν κανατε ουτε ενα πλάνο στους ν.μ. μονο τυχαιο δεν ηταν.....
υ.γ.
αλλα ξανα το γραφω.... αλλο αν δεν ημουν εγω και αλλο εκλεισα κοσμο....
τον 33 ναι τον κλεισανε , αλλα φαγανε 3 μεγάλοι λογαριασμοι μπαν απο τους σκουλ.... και μπορουσε πολυ ποιο μπροστα να κλεισει ο κοσμος, με ενα καλο πλανο που του το ειπα στον μπλακο..
δεν θυματε οκ ΞΕΧΝΑΕΙ...
τον 42 αν δεν ειμουν να αλληλο διαλυθουμε με τους ν.μ. και να μεινουν σαν λογαριασμοι πισω σνιπερ - βουβουζελα απο μονο του δεν εγινε, αν ηταν μονοι τους θα τους βλέπατε να κατεβαίνουν πρώτοι στην 55 και οχι να ανεβητε εσεις στην 45..
το να ειναι μαζι σας φυλες που ολες σας βριζανε στον 42 και μετα να ειναι μαζι σας να σας βοηθανε με πατηματα , παλι απο μονο του δεν εγινε..
το να φαγωθει λογαριασμος που θα γινοταν διπλασιος απο ολους σας (διπλα στον jasonbur) παλι δεν εγινε απο μονο του...
και πολλα ακομη που οσοι παιξανε τα ειδαν(κοκκινες ο jasonburn σε χωρια που πηρε ο ντα βιντζι με αμυνες του ksenixth και τις παρεας του ) , αναπτυξη χαλια των ντουμ απο φυλες που χανανε τα επιθετικα τους πανω τους και άλλα πολλα που οσο γραφω θυμαμε αλλα ειναι λεπτωμεριες που κανανε την σολ να μπει στην 45 χωρις ουσιαστικα να κανει κανενα σοβαρο πλανο οπως ειπα και σε αλλο ποστ, εκτος των ντουμ....
και παλι ναι τον κοσμο τον κλεισανε κανονικα, δεν τον εκλεισα εγω η η φυλη μου, αλλά άλλο αυτό και άλλο όλα τα άλλα ΝΟΥΜΠΙΑ διαβαστε τι γραφω
 

DeletedUser33970

Ρε φυλετικο σκουπιδι ακουσε να δεις. Ο μονος λογος που δεν σου γραφει κανεις ειναι επειδη σε κοιροιδευουμε ολοι μαζι στο σκαιπ ρουμ μας. Εισαι ενα τιποτα. Το μονο που εκανες στον 42 ηταν να χτισεις ενα σωρο διπλους και να χτισεις τον λογαριασμο του σπιντα και του jason bourne. Ησουν το μονο ατομο που σε φυλη 40 ατομων ειχε καταφερει να τον κοροιδευουν και να τον χλευαζουν ολοι εχθροι και φιλοι. Εισαι ενας ανθρωπος που μπαινεις σε φυλη με 4 ατομα και 36 διπλους και δεν ντρεπεσαι να το υπερηφανευεσαι οπου και να μπεις.

Εγω το μονο που θα σου πω ειναι πως αν ρωτησεις το καθε μελος ξεχωριστα στον 42 ακομα και τον Ντα Βιντσι που εχεις αυταπατες οτι θα σου πει οτι θες να ακουσεις το μονο που θα σου πουν ειναι οτι δεν εκανες ΤΙΠΟΤΑ. Το μονο που εκανες ειναι να κανιβαλιζεις τους διπλους σου μεχρι να φτασουν διπλα σου οι σπιντα και Ντιγκολ. Μολις εγινε αυτο παρακαλουσες σαν γυναικα στην συγγρου μετα τις 12 να ερθει ο ντα βιντσι να παρει χωρια διπλα σου μπας και κρατησεις και μετα το μπαν ειστε οι μονοι λογαριασμοι στην ιστορια των φυλετικων που καταφερατε σε πλανο 10 χωριων να χασετε 20. Παρατησες ακομα και τον καλυτερο σου φιλο και τον αφησες να παει πυξιδα και ξεφυγες με ενα βαρβαρο μεσα στην ηπειρο μας και μετα οταν ηρθες απο δω κανατε και κολπα με τους διπλους σου. Δεν περασανε αυτα και μεσα σε 1 μηνα ειχες τσακωθει με τους μισους και οι αλλοι μισοι σε κοροιδευαν πισω απο την πλατη σου. Εμεις παιζαμε μετωπα και εσυ rim (μπορεις να επιβεβαιωσεις οσα σου λεω μεσω των stats και του χαρτη που ευτυχως υπαρχουν ακομα τελευταιε) και σε τραβηξαμε μεχρι το τελος. Δεν ειναι τυχαιο που στην ψηφοφορια καταταξης δεν ησουν υποψηφιος μεχρι την θεση 15 και εκει δεν βγηκες καν. Ενα φυλετικο τιποτα, παικτικο σκουπιδι.

Κατεβα απο τα γιδια που καβαλησες και ελα στον 49 να σου δωσουμε το καλαμι.
 

DeletedUser17028

και δεν εκλεισα τον κοσμο 42 μαζι σας.... δειτε το καλυτερα...
γιατι και αυτο το λετε αλλα μαλλον και σε αυτο κατι δεν βλέπεται καλα....
τοσο ζορι εχετε να με κανετε να θελω με το ετσι θελω να κλεισω κοσμο?
δειτε στα μελη της φυλης αν ειμαι μεσα
 
Κορυφή