NightWalker

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35328
  • Ημερομηνία έναρξης

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
τελικά οι σολ έγινε ακαδημία της νομ.....ολοι αυτοι οι παιχταραδες έγιναν ακαδημία της νομ....χαχαχαχα..γελάει ολος ο κοσμος

Αραξζεν εσυ και ανοιξε τα ματια σου... μου βγαλατε τους Unowns και σολ επειδη παιζουνε 4-5 μελη τους στην σολ
 

DeletedUser33970

τελικά οι σολ έγινε ακαδημία της νομ.....ολοι αυτοι οι παιχταραδες έγιναν ακαδημία της νομ....χαχαχαχα..γελάει ολος ο κοσμος

ΟΙ ΠΟΙΟΙ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


Αραξζεν εσυ και ανοιξε τα ματια σου... μου βγαλατε τους Unowns και σολ επειδη παιζουνε 4-5 μελη τους στην σολ

1 παιζει. Προφητικο παντως το οτι κερδιζουν 1 ατομο της σολ και λενε οτι κερδισανε την σολ.




Α ρε ζωα
 

DeletedUser35328

Καλα ένα δεν παιζει...... ένα εμεινε να παίζει.... ειναι το σωστο να λεγετε ....

δεν ηταν σολ φυλη αλλα ηταν 20%+ απο τα μέλη τους , μελη που φωναζαν εμεις θα κλεισουμε ανετα καιμε 2πλους ποντους αυτο το κόσμο και τωρα ψαχνουν ηλεκτρολογο να συνδέσουν την μπρίζα...

Θεία ΔΙΚΗ λοιπόν..
 

DeletedUser33970

Βαση οσων λες 8 μελη της σολ επαιζαν στον 48. Θα μπορουσες να μας τα αριθμησεις? Γιατι εγω μετραω 4.

Απο κει και περα ακομα και 8 να παιζανε (γελαω) πως εχετε τα μουτρα ολοι εσεις να λετε οτι κερδιζετε την SOL? Δεν ντρεπεστε λιγο? Το 50% απο τα μελη σας εχουν χασει ηδη μια φορα απο την SOL και απλως ψαχνουν που παιζουν 1-2 ατομα για να μπουν να τους βαρεσουν με αναλογια 5-1 για να πουν οτι κερδισανε την SOL.

Το λιγοτερο αστειοι.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Αγελαδα δεν ξερω ποιος εισαι αλλα θελω να μαθω το ονομα σου ατο παιχνιδι να μαθουμε ποιος πικραμενος εισαι
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Για αλλη μια φορα απο τις ασυναρτησιες μερικων πονεμενων συνεχιζετε να μας αποδυκνυεται πως η SOL ειναι η μεγαλυτερη φυλη που περασε στον gr

Βλεπετε εφιαλτες θελετε να μας κερδισετε αλλα δυστηχως εχουμε περασει σε αλλο επιπεδο

Μπορειτε να πηξυδιαζετε φυλες στους επομενους κοσμους που να εχουν 1,2 μελη της μεγαλης SOL αλλα ολο αυτο αποδυκνυει εντελει ενα και μονο.....τη SOL δεν θα την σεβεστε αλλα θα την φοβαστε

Αλλωστε οποιος θελει να μας βρει εχουμε ανακοινώσει που μπορει να το κανει αν και αρκετοι ξεκινησαν τα κοκοκο με δικαιολογια τις ρυθμησεις

Τα λεμε κ49 για οσους εχουν τα κακαλα, εκει θα φατε την (πυξιδα) που ζητατε
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34860

ετσι ακριβως ειναι αλλα υπάρχει περίπτωση να το καταλάβουν οι sol?
νυχτωμένοι ειναι και ου΄τε καν καταλάβανε πως έκλεισε ο κόσμος?
μικ΄ρα παιδια που ακομη μαθένουν τον κόσμο τους....
για τους σολ που προσπαθουν να με βρίσουν στο σκυπε...
μονο εδω απανταω παιδια στο σκυπε οποιος τα γράφει και ότι γράφει το γράφει για τον εαυτό του, δεν διαβάζω ούτε μια γραμμή

σπουδαιος παιχτης ο genlyn :p
 

DeletedUser35328

Βαση οσων λες 8 μελη της σολ επαιζαν στον 48. Θα μπορουσες να μας τα αριθμησεις? Γιατι εγω μετραω 4.

Απο κει και περα ακομα και 8 να παιζανε (γελαω) πως εχετε τα μουτρα ολοι εσεις να λετε οτι κερδιζετε την SOL? Δεν ντρεπεστε λιγο? Το 50% απο τα μελη σας εχουν χασει ηδη μια φορα απο την SOL και απλως ψαχνουν που παιζουν 1-2 ατομα για να μπουν να τους βαρεσουν με αναλογια 5-1 για να πουν οτι κερδισανε την SOL.

Το λιγοτερο αστειοι.
Που ακριβος ειπα οτι ειναι Σόλ ? ειπα οτι εχει παικτες απο σολ... καμια σχεση η ΣΟΛ με τους παικτες που ειχαν παοκει σολ.
Τον νοομπγοολκερ θα τον βαλετε 49?
 

DeletedUser33970

Ναι. Ψηνεστε να μπειτε να τον πατε πυξιδα?

Γενικα το σκεφτομαστε να μπουμε μιας και δεν θα εχουμε τζενλυν μαζι μας που μας κουβαλησε στον 42 απο το βαθυ ριμ που επαιζε στον τελικο πολεμο και επαιρνε βαρβαρα και φοβομαστε να μπουμε τωρα. Ειδικα απο τοτε που ανακοινωσε οτι θα μπει με φυλη σκεφτομαστε να αναβαλλουμε την εισοδο επ αοριστον.
 

DeletedUser33515

Το μονο πραγμα που καταλαβα εγω απο ολη αυτη τη συζητηση ειναι οτι σε καποια φαση η ηγεσια της ΔΙΦΑ αποφασησε οτι ο Πιο μεγαλος εχθρος τους ειναι οι Ανοουνς και επειδη δεν ειχαν πιθανοτητες σε πολεμο Ανοουνς-ΔΙΦΑ καλεσανε ολους τους αρχηγους ολων τον υπολοιπον φυλων και τους ειπανε

"Παιδια αμα δεν κανουμε κατι για τους Ανοουνς θα μας παρουνε ολους. Πρεπει να ενωσουμε της δυναμεις μας γιατι σαν ΔΙΦΑ μοναχοι μας δεν εχουμε ελπιδες. Πλεμπαρια τον φυλετικον σας καλουμε ολους σε μια υπεραγγαλιτσα με εναν και μοναδικο σκοπο. Να νικησουμε την φυλη που τοσο μας φοβιζει."

*δεν ειναι αυτες ακριβως οι λεξεις που χρησιμοποισαν αλλα το μυνημα ειναι αυτο!
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
και εγώ Solistas είμαι και στον 48 είμαι στην PVNG 4...
dark tornado αν με πέταξες από το φόρουμ επειδή δεν είμαι στους Unowns - NOM, είσαι μεγάλος ******ιόζης...
το που θα μπαίνω και ποιον θα βαράω όταν δεν είναι η sol στον κόσμο είναι δικός μου λογαριασμός κομπλεξικέ...


Οποιο δικιο μπορει και να ειχες (αυτο δεν το ξερω) μολις το εχασες γιατι δεν εκατσες καν να μου μιλησεις και δεν ξερεις και τους λογους που σε πεταξα και ερχεσε και με χαρακτηριζεις δημοσια

Καλη συνεχεια σου ευχομαι
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
εσύ με πέταξες ρε ******ιόζη, εγώ θα σου μηλίσω;
παλιοχλέμπουρα και δημόσια και ιδιοτικά πρέπει πρώτα να μου ζητήσεις συγνώμη γονιπετί...
όσο για το δίκιο βάλτο στο κολαράκι σου...

Αχ δεν μιλατε κυριλατα
 

DeletedUser33970

Λοιπον ακουσε να δεις επειδη πολλα ειπες. Ο μονος λογος που μπηκες στην σολ εξαρχης ειναι επειδη εγραφες ασυναρτησιες στο φορουμ στον 42 και μας αρεσε που βλεπαμε την κ*λοτουμπα σου να εκτυλισσεται. Μας εβρισες τοσο πολυ και μετα ερχοσουν και μας εγλυφες καθε φορα που εμπαινες. Σαν να μην εφτανε αυτο αντι να πεις ευχαριστω που σε βαλαμε μαζι μας βγαινεις και μας βριζεις επειδη ο Χρηστος σε πεταξε απο το ρουμ. Ο λογος που βγηκες απο το ρουμ ειναι αυτο που εγραψες το λεπτο πριν βγεις. Δεν χρειαζεται να παραφερεσαι. Υπαρχουν πολλες φυλες να μπεις και να χασεις οπως εκανες στον 42 και μετα πρακαλαγες για στρατολογηση. Καλη συνεχεια.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Solιστας γινεσαι μεσα απο την παρεα, οχι επειδη σε μαζεψαν σε ενα κοσμο και τον εκλεισες στις πλατες αλλων.

Αξια του δωσαμε

Προβλεπω να πεφτει αυτος στα γονατα κ49 αλλα οχι για συγνωμες
 
  • Like
Αντιδράσεις: isisg6

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Κοριτσια μην μαλωνεται και εγω θα βρω την λυση γιατι εγω κανονισα ετουτο το γ....

Καλα ρε μορφωμενα παιδια τι πραγματα ειναι αυτα στο φορουμ μπαινουν να σχολιασουν και να πουν για το παιχνιδι οχι γιατι μας πεταξανε απο σκυπε ρουμ.

αντε τωρα παμε να δωσουμε συνεχεια στο θεμα μας.

Και για πες ρε night walker ποσο σου βγηκε ο 48 και τραβηξες την μπριζα ετσι απλα?

ναι λοιπον ειμαι ο πατερας του 48
 

DeletedUser33970

κ49 κ ότι να΄ναι όπου και να μπείτε κοριτσάκια μια ζωή κομπλεξικοί θα είσαστε και εσείς θα θέλετε τις πλάτες άλλων για να είσαστε κάτι έστω και εικονικά...
σολ χωρίς μπλάκο και νταβίτσι δεν υπάρχει, εσείς για καθαρίστριες κάνετε μόνο, που την είδατε και εκπρόσωποι...

Πρωτον, ψευτρακο, και ειναι η τελευταια φορα που ασχολουμαι μαζι σου. Ο Χρηστος για τον οποιο μιλας ειναι δουκας και ενας απο τους αρχηγους της SOL πολυ πριν σε μαζεψουμε. Ποκοπικο.

Δευτερον, ψευτρακο, το να λες οτι η SOL θα μπει με αλλο ονομα και τετοια ειναι το λιγοτερο ασεβεια σε ανθρωπους που χαλανε ωρες και μερες για να καθοδηγησουν 50 ατομα. Εσυ ενα τρολλ του ριμ ησουν στον 42 ενα τρολλ του ριμ θα ησουν και εδω. Σαν κατι αλλους που μου περνανε απο το μυαλο μιας και γραφουμε στο ρουμ του 48.

Τριτον, αφου η SOL χωρις μπλακο δεν ειναι τιποτα γιατι κανεις σαν κοπελα που την παρατησε το αγορι της μετα την πρωτη τους σεξουαλικη επαφη?

Τεταρτον, εισαι πολυ λιγος για να πεις ψεμματα σε εμας.

Πεμπτον, μπες στον 49 για να μας βριζεις και να μας παρακαλας για στρατολογηση.

Και πολυ ασχοληθηκα.

Το μονο που μετανιωνω σχετικα με τα πλανα σου ειναι οτι δεν τα εστειλα εγω που τα χωρια θα τα χρησιμοποιουσα σωστα.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
κ49 κ ότι να΄ναι όπου και να μπείτε κοριτσάκια μια ζωή κομπλεξικοί θα είσαστε και εσείς θα θέλετε τις πλάτες άλλων για να είσαστε κάτι έστω και εικονικά...
σολ χωρίς μπλάκο και νταβίτσι δεν υπάρχει, εσείς για καθαρίστριες κάνετε μόνο, που την είδατε και εκπρόσωποι...
Αν εσυ εχεις παιξει σε 3 κοσμους με σολ εγω θα παιξω κ49 πρωτη φορα μαλλον

Ατομο που δεν εχει εμφανιστει ποτε σε κληση της σολ και περναει απαρατηρητος δεν το λες και σολιστα απλα επειδη υπαρχει και στελνει 10 επιθετικα και 40 αμυντικα στο μετωπο παρασιτιζοντας στο ριμ

Οσο για το ποιος ειναι ******ιοζης αυτο ειναι εμφανες

Επισης απο τα βρισιδια και τις προσβολες επισης δειχνεις ενα κρυφο κομματι του χαρακτηρα σου που προφανως καταπιεζομενος ως μιστερ καρπαζιας στην ζωη με διαφορους τροπους που εσυ ξερεις ξεσπας εδω

Και παλι καλη συνεχεια σε οτι κανεις παρα το βρισιδι.....γελοιε:D
 
Κορυφή