NightWalker

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35328
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser17028

πυξιδα σε 7 μερες επεσε στο τραπεζι απο την πρωτο χτυπημα ,παραπάνω αν αντεξει αυτη η φυλη θα με κανει να μην το πιστευω. το οτι θα ερθει ανετα η πυξιδα ειναι το σιγουρο και παιζεται μονο 1.005 ...λιγο αλλα και παλι περισσοτερο απο την τραπεζα.....
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Tελικα εκανα λαθος προβλεωη πριν. Η αγελαδα ειναι ενας τελευταιος με που τωρα τελευταια στο φορουμ γραφει πολυ στο παμε ως το 10.000 και λεγεται γιωργος

Αγορινα το οτι παιζω σε εναν κοσμο δεν σημαινει εχω και ορεξη να ασχολουμε με τα μελη της σολ που παιζουν σε ανιπαρκτες φυλες σαν ατομικοι λογαριασμοι αραξζεν
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Αγορινα το οτι παιζω σε εναν κοσμο δεν σημαινει εχω και ορεξη να ασχολουμε με τα μελη της σολ που παιζουν σε ανιπαρκτες φυλες σαν ατομικοι λογαριασμοι αραξζεν

Δεν κατονομασα εσενα αλλα οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται. εχεις την μυγα και θιχτηκες;
 

DeletedUser35300

Ουκ εν τω πολλώ το ευ, ἀλλ᾿ εν τω ευ το πολύ

Οι END πως και δεν ειναι στην υπερσυμμαχια/υπεραγγαλιτσα?

Έτοιμοι ήταν να την βάλουν και αυτή..

γιατι πάνω απο 3 γινεται gang bang kai σας λυπόμαστε...
Ακριβώς αυτό αγαπητέ, γι αυτό δεν βάλατε και την Resist στην αγκαλιά σας, απλά άμυνες σας φορτώνει επειδή δεν έχει τι να τις κάνει..

Εγώ το μόνο που έχω να πω είναι ότι πιο πολύ εταιρία Δικτυακού μαρκετινγκ θυμίζετε παρά φυλές.
 

DeletedUser17028

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35328

Genlyn μαζι σου εμεις οι οπαδοι σου !
εγω το εχω πει και στους δικους μου , οτι οσα χρονια σε ξερω πάντα διαχειριζεσαι καλα την διπλωματια και ξερεις πάντα τι πρέπει να κανεις , και αλλα σε βρίζουν πιο πάνω αλλα ξεχνανε οτι στον κ42 χωρις εσενα να καθυστερισεις τους χοντρους θα ηταν αλλιως τα πραγματα.
 

DeletedUser17028

ετσι ακριβως ειναι αλλα υπάρχει περίπτωση να το καταλάβουν οι sol?
νυχτωμένοι ειναι και ου΄τε καν καταλάβανε πως έκλεισε ο κόσμος?
μικ΄ρα παιδια που ακομη μαθένουν τον κόσμο τους....
για τους σολ που προσπαθουν να με βρίσουν στο σκυπε...
μονο εδω απανταω παιδια στο σκυπε οποιος τα γράφει και ότι γράφει το γράφει για τον εαυτό του, δεν διαβάζω ούτε μια γραμμή
 

DeletedUser17028

Καταρχάς χοντρέ γιδοβοσκέ με λίπος στον εγκέφαλο που δεν μπορείς να σκεφτείς δεν μίλησα σε εσένα και το έκανα για humour.Αλλά που να το καταλαβεις χοντρε γιδοβοσκέ όλα παγωμένα

Μια εβδομαδα εκτός φόρουμ, από aigokairos.
καλα το χιουμορ σου ειναι απο τα καλυτερα
:D
 

DeletedUser17028

Πες τα ρε μεγαλε Genlyn!! Πυξιδα στους ασχετους
αν και η αληθεια ειναι τους λυπαμαι και ο λογος οχι ο παικτηκος αλλα τι φαντασία έχουν στο μυαλό τους...
θα φανε τοσο γρηγορα πυξιδα που δεν μπορουν να το διαχειρηστουν και κανουν " οτι να ειναι"
να τους βλέπεις να τα σχολιάζεις και να γελάς μαζί τους...
 

DeletedUser34473

ε ναι ρε μητσαρα αφου δεν μυριζουν το παιχνιδι καθολου. Ειναι ενα καρο ανιδεα παλικαρια.

Ελπιζω να σε δουμε εναντιων τους με φυλη στον 49
 

DeletedUser35328

αν και η αληθεια ειναι τους λυπαμαι και ο λογος οχι ο παικτηκος αλλα τι φαντασία έχουν στο μυαλό τους...
θα φανε τοσο γρηγορα πυξιδα που δεν μπορουν να το διαχειρηστουν και κανουν " οτι να ειναι"
να τους βλέπεις να τα σχολιάζεις και να γελάς μαζί τους...

Οταν λες γρηγορη πυξιδα φιλε μου εννοεις σαν του noobtwalker??
 

DeletedUser17028

εννοειτε, 49 το λεω εδω, οπως ειπα και για εδω τι θα παθουν..
να μετρήσουμε τις μέρες που θα μέινουν στον κοσμο..
θα ειναι όσες εδω?
εφαγε πυξιδα ο ναιτ?
καλα εχθες ειχε 6 χωρια... χαχχαχαχαχαχ πηγενε προς τα κατω αλλα με την μια γκρεμος?
μισο να δω...
 

DeletedUser17028

:eek:

o lospoylos?
xaxaxaxaxxa
:D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
  • Like
Αντιδράσεις: isisg6

DeletedUser35335

τελικά οι σολ έγινε ακαδημία της νομ.....ολοι αυτοι οι παιχταραδες έγιναν ακαδημία της νομ....χαχαχαχα..γελάει ολος ο κοσμος
 
Κορυφή