Μια ιδεα για τον Σεπτεμβρη

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser35092

οχι παρατηρητηρια

Premium μονο κανονικο , διαχειριστη και βοηθο

θα προτιμουσα βεβαια να ειναι και γρηγορος κοσμος και να μπορουμε να παιξουμε σε παραπανω απο 4 ηπειρους!!
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
@aser

χωρις co-play easy-peasy. Τα non-stop φαρμινγκ και fakes θα μπαναροντε, ο καθε ενας θα ειναι υπεύθυνος του λογαριασμου του και επισημα και αυτο που καποιοι δεν το ξερουν καν, το "να διαβαζεις τον αντιπαλο σου" θα γινει και παλι κομματι των φυλετικων. Τσακιζεις τα ****ακια οσο καλα κι αν ειναι, το παιχνιδι γινεται και παλι στρατηγικό και αφηνεις τις σωστες φυλες να παιξουν και παλι το χαρτι των οργανωμένων επιτηρησεων στο τραπεζι. Ασε που κατασκοπιες/ρουφιανιες γινοντε δυσκολοτερες (οχι οτι με πειραζει εμενα προσωπικα η υπαρξη αυτων αλλα τελος παντων).

Να φας πλανο που κραταει 1 βδομαδα, να πεσεις τεζα στη 2η μερα, να ξυπνας και να εχεις 30.000 μη αναγνωρισμενες. Αντε επιτελους να βγει 1ος και ο εριστικος που τοσα χρονια προσπαθει
 

DeletedUser33711

Αρα το κοπλει θα γινει οργανωμενες επιτηρησεις τι κερδισες ακριβως απο το οχι κοπλει ? Το διαβασμα του αντιπαλου παιζει ακομα, δεν εχουν ολοι οι λογαριασμοι coplay και απο αυτους που εχουν coplay ειναι ζητημα να βρεις λογαριασμους με 2 καλα κοπλει που να ειναι σταθερα καλοι και με διαρκεια στο παιχνιδι τους(πραγμα το οποιο να σημαινει και σταθερο ωραριο).

Οσο για το πλανο 1 εβδομαδας,τις 30-40.000 φεικ καθε μερα περιγραφεις τον 33. Been there done that και χωρις νυχτερινη προστασια

Απλα προσωπικα πιστευω οτι τα 2 που αναφερατε καποιοι no Premium και no coplay δε θα παιξουν , το ενα ειναι τα εσοδα της εταιριας και το αλλο δεν ειναι καν στις ρυθμισεις του κοσμου.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Το χωρις κο πλει δεν εχει νοημα παιδια γιατι μπορει να βαλει 3 ατομα να με 26 ποντους να τον παιζουν επιτηρησεις.
Το καλυτερο ειναι χωρις επιτηρηση εκει να σας δουμε ...!
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Χωρις co-play δεν γινεται γιατι κανεις δεν θα μπαινει απο ιδια συνδεση και αντε να βγαλεις ακρη. Αν γινοταν αυτο θα τρωγαμε ban και μετα αντε να εξηγεις οτι μια μπηκες απο το σπιτι,μια απο την δουλεια,μια απο την σχολη. Τωρα η ιδεα το να μην υπαρχουν επιτηρησεις ειναι πολυ ωραια και ξεχωριζει σαφως η καλυτερη φυλη γιατι ο καθενας θα παιζει με την αξια του. Επισης δεν θα υπαρχουν κλεψιες με διπλους τριπλους λογαριασμους που παιζονται επιτηρηση
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Το αν γινεται να εφαρμοστει το χωρις coplay γινεται και μια χαρα ελέγχεται ;) το ιδιο και οι συνδεσεις theotsak21 και μαλιστα πολυ ευκολα. Το για το χωρις επιτηρησεις το βαζω νουμερο 5 στη λιστα μου. Αλλωστε αυτοι που γραφουν σε αυτο το θεμα συνήθως παιρνουν επιτηρήσεις δε δινουν αρα θα ξεκουραστουμε και πιο πολυ

Οσο για το πλανο 1 εβδομαδας,τις 30-40.000 φεικ καθε μερα περιγραφεις τον 33. Been there done that και χωρις νυχτερινη προστασια

ωραιος, ασε να δουμε και κανεναν αλλον να το κανει
 

DeletedUser9350

Δυστυχώς αυτό δεν μπορεί να γίνει. Όπως έχω πει ξανά, έχουμε αποφασίσει τις ρυθμίσεις για 3 κόσμους μετά.
Όταν για παράδειγμα σε λίγες μέρες θα δείτε τις ρυθμίσεις του κόσμου 48, είναι ρυθμίσεις που αποφάσισα όταν εσείς είδατε το άνοιγμα του 45. Την ημέρα που θα ανακοινώσω τον 48, εγώ θα αποφασίζω τις ρυθμίσεις του 51. Είμαι 3 κόσμους μπροστά από εσάς.

Κύριε Mad μιάς και είσαι 3 κόσμους μπροστά,(και πιστεύω ο 48 θα έχει όλες τις επιλογές απο πρέμ,αγορα,ποραδικα κλπ) πιστέυω σε έχω προλάβει για τις ρυμθίσεις 51-52 , άνοιξε τους ταυτόχρονα με τον ενα απο τους δύο να περιέχει μόνο το πρέμιουμ το κανονικό μαζί με βοηθό λεηλασιών και μείωση κτιρίων,τπτα αλλο απο πλευράς χρησιμοποίησης πρέμιουμ,ουτε για ποράδικα,ουτε στην αγορά.Έτσι οι παίκτες θα έχουν την επιλογή αυτή.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Το αν γινεται να εφαρμοστει το χωρις coplay γινεται και μια χαρα ελέγχεται ;) το ιδιο και οι συνδεσεις theotsak21 και μαλιστα πολυ ευκολα. Το για το χωρις επιτηρησεις το βαζω νουμερο 5 στη λιστα μου. Αλλωστε αυτοι που γραφουν σε αυτο το θεμα συνήθως παιρνουν επιτηρήσεις δε δινουν αρα θα ξεκουραστουμε και πιο πολυ



ωραιος, ασε να δουμε και κανεναν αλλον να το κανει

Κοιτα θα σου μιλησω για μενα. Αν παρασκευη στις 2 δει συνδεση ο mad απο Πατρα και στις 5μιση δει απο Αιγαλεω στον λογαριασμο και το βραδακυ δει συνδεση απο πειραια το λογικο ειναι να ριξει ban. Μετα αντε να εξηγεις οτι σπουδαζεις Πατρα πηγες Αθηνα και το βραδυ για μπυρα πειραια. Η ακομα χειροτερα σε αλλες περιπτωσεις να βλεπει συνδεσεις απο Χαλανδρι 8:00-14:00 και μετα 15:00-24:00 απο αργυρουπολη... Απλως θα γεμισει η ο.δ δειαχιρησης και θα πρεπει να ειναι σε διλλημα ολη την ωρα αν μας λεει αληθεια αυτος η μας δουλευει τοσο καιρο... Και που ξερω εγω οτι καπιοι δεν το στυνουν ωραια και παιζουν μια χαρα co-play και εγω πω αληθεια και δεν θα γινομαι πιστευτος και θα φαω ban καταλαβες τι εννοω;

Αλλη περιπτωση να καθομαι εγω 12 ωρες και αλλες 7 ο αδερφος μου και να ειμαι 19 ωρες μεσα που αυτο απαγορευεται γιατι θεωρειτε co-play ,ομως υπαρχουν ανθρωποι που την βγαζουν περα με 5 ωρες υπνο και μπορω να το χρησιμοποιησω σαν δικαιολογια. Και δεν υπαρχει οτι αυτο ειναι αδυνατο γιατι υπηρχε παικτρια γυναικα η οποια επαιζε SOL στην αρχη χωρις co-play που κοιμοταν 4-5ωρες την μερα ,επαιζε απο την δουλεια ολη την ωρα,απο το σπιτι ολη την ωρα και ειχε και παιδια.
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Να μπουν καλοί παίχτες και φυλές να δούμε επιτέλους ένα κόσμο με πιο μεγάλο χάρτη..
δεν ξέρω αν μπορούμε να φτάσει το μέγεθος των κόσμων 20-25 αλλά των 29-31 δεν είναι απίθανο
Ωραία θα ήταν και πιο παλιοί παίχτες που έχουν καιρό να παίξουν!
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser6091

να ενοχλήσω για λίγο μόνο για να σας πω πως άδικα μπαίνετε σε συζήτηση για το πως θα κάνουμε εμείς ελέγχους. Μείνετε στις προτάσεις σας για νέο κόσμο. :)
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
να ενοχλήσω για λίγο μόνο για να σας πω πως άδικα μπαίνετε σε συζήτηση για το πως θα κάνουμε εμείς ελέγχους. Μείνετε στις προτάσεις σας για νέο κόσμο. :)


Αυτές τις προτασείς θα τις λάβετε υπ'όψιν σας?
Κι αν ναι για ποιον κόσμο?(εφόσον είστε 3 κόσμους μπροστά)
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Κύριε Mad μιάς και είσαι 3 κόσμους μπροστά,(και πιστεύω ο 48 θα έχει όλες τις επιλογές απο πρέμ,αγορα,ποραδικα κλπ) πιστέυω σε έχω προλάβει για τις ρυμθίσεις 51-52 , άνοιξε τους ταυτόχρονα με τον ενα απο τους δύο να περιέχει μόνο το πρέμιουμ το κανονικό μαζί με βοηθό λεηλασιών και μείωση κτιρίων,τπτα αλλο απο πλευράς χρησιμοποίησης πρέμιουμ,ουτε για ποράδικα,ουτε στην αγορά.Έτσι οι παίκτες θα έχουν την επιλογή αυτή.

Αυτο που λες εχει γινει μονο στον νετ και οι κοσμοι ητανε classic δλδ με παλιες ρυθμησεις ουτε βοηθος ουτε μειωσεις δυσκολη η προταση σου οποτε
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Μπορεί οι ρυθμίσεις να παίζουν ένα σημαντικό κομμάτι στο να μπει κάποιος και να παίξει άλλα δεν είναι εκεί όλη η ουσία..

Ένας κόσμος με κανονικό πρεμ (βοηθό και διαχειριστή),χωρίς παρατηρητήριο και σχετικά γρήγορος θα ήταν καλός!

Θα μπορούσαμε και εμείς σαν παίχτες να βοηθήσουμε στο ''χτίσιμο'' του κόσμου:
εφόσον υπάρχει ήδη πολύ hype για τον σέρβερ,θα μπορούσαν να μπουν αρκετοι παλιοί παίχτες και έτσι και περισσότερες καλές φυλές!
Πολύ ωραίο θα ήταν να βλέπαμε ξανά ένα χάρτη με πάνω απο 20.000 χωριά (ονειρεύομαι,το ξερω:))

Και το κυριότερο που είναι η ''διπλωματία'':κρυφές και πάμπολλες ακαδημίες,στρατολογήσεις σε όλο το χάρτη(PERU Κ46),υπερσυμμαχίες(Sab-Novus Κ47) κτλ

Θα ήταν ωραίο να άνοιγε ένας κόσμος που οι φυλές να έπαιζαν ΜΑΧΕΣ,καθώς στους τελευταίους 5 κόσμους παίζουν αγκαλίτσες!
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Καλημέρα σε όλη την παρέα,

Εμένα προσωπικά οι ρυθμίσεις κάθε κόσμου δεν με πειράζουν, μπορώ να προσαρμοστω σε κάθε πρόκληση, ο κάθε κόσμος είναι μια ξεχωριστή πρόκληση!

Θα μπορούσα όμως να προτείνω κάποιες ρυθμίσεις για ένα κόσμο...extra!
Δηλαδή, ας πούμε τώρα, πριν τον 49 ή και μετά δεν θα με χαλούσε

Ρυθμίσεις :
Co-pay - όχι δεν είχα ποτέ και τα λίγα που έχω κάνει τα έκανα με την αξία μου και με τις δικές μου πλάτες. Αν εξαιρέσουμε μια βδομάδα στον Κ18 που έβαλα ένα παλικάρι.
Επιτήρηση - Όχι
Χωρίς εγκατάλειψη φυλής!
Χωρίς αποστολή άμυνας σε καμία περίπτωση.
Το εμπόριο να επιτρέπεται μόνο για δικά σου χωριά!
Απλό πριμιουμ με βοηθό ναι.
Με τοξοτες, μου αρέσουν πολύ οι εφιποι...θα το καταλάβετε στον 47. ;)
Χωρίς σημαίες
Χωρίς παλαντιν
Πολλά βαρβαρα έως 2.500 π.
Η και χωρίς βαρβαρα!!! Δηλαδή η πολλά η καθόλου, ;)


Ταχύτητα κόσμου 8
Ταχύτητα μοναδας 4

Όριο μελών φυλής 20
Χωρίς συμμαχιες μας τα έχετε κάνει τσουρέκια με τα κολληταρια σας :p

Η διάρκεια και ο τρόπος κλεισίματος ας είναι έκπληξη!

Αυτό είναι το όνειρο μου, ένας κόσμος χωρίς co-play αλλά με γνήσια παιχτικα συστατικά του κάθε παίκτη!
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Καλημέρα σε όλη την παρέα,

Εμένα προσωπικά οι ρυθμίσεις κάθε κόσμου δεν με πειράζουν, μπορώ να προσαρμοστω σε κάθε πρόκληση, ο κάθε κόσμος είναι μια ξεχωριστή πρόκληση!

Θα μπορούσα όμως να προτείνω κάποιες ρυθμίσεις για ένα κόσμο...extra!
Δηλαδή, ας πούμε τώρα, πριν τον 49 ή και μετά δεν θα με χαλούσε

Ρυθμίσεις :
Co-pay - όχι δεν είχα ποτέ και τα λίγα που έχω κάνει τα έκανα με την αξία μου και με τις δικές μου πλάτες. Αν εξαιρέσουμε μια βδομάδα στον Κ18 που έβαλα ένα παλικάρι.
Επιτήρηση - Όχι
Χωρίς εγκατάλειψη φυλής!
Χωρίς αποστολή άμυνας σε καμία περίπτωση.
Το εμπόριο να επιτρέπεται μόνο για δικά σου χωριά!
Απλό πριμιουμ με βοηθό ναι.
Με τοξοτες, μου αρέσουν πολύ οι εφιποι...θα το καταλάβετε στον 47. ;)
Χωρίς σημαίες
Χωρίς παλαντιν
Πολλά βαρβαρα έως 2.500 π.
Η και χωρίς βαρβαρα!!! Δηλαδή η πολλά η καθόλου, ;)


Ταχύτητα κόσμου 8
Ταχύτητα μοναδας 4

Όριο μελών φυλής 20
Χωρίς συμμαχιες μας τα έχετε κάνει τσουρέκια με τα κολληταρια σας :p

Η διάρκεια και ο τρόπος κλεισίματος ας είναι έκπληξη!

Αυτό είναι το όνειρο μου, ένας κόσμος χωρίς co-play αλλά με γνήσια παιχτικα συστατικά του κάθε παίκτη!

Φιλικα παντα αλλα αυτο που προτεινεις δεν ειναι φυλετικες μαχες αλλα μονομαχια στο Ελ πασο, ετσι οπως τα ειπες δεν υπαρχει λογος να υπαρχουν φυλες οποτε παυει η ομαδικοτητα που περα απο την πλακα αυτο ειναι η γοτεια σε αυτο το παιχνιδι.
 

DeletedUser33711

Βασικα αυτο που προτεινει μπορει να γινει μονο σε HP , ειδικα στο θεμα ταχυτητα... τα οχι βοηθειες κλπ δε τα συζηταω καν το παιχνιδι λεγεται φυλετικες μαχες και οχι ατομικες
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Συμφωνούμε φίλε μου...
Επειδή όμως τα πράγματα δεν είναι όπως παλιά...!!! Δηλαδή αν εγώ έχω μια δεύτερη συσκευή κινητού μπορώ να έχω ένα δεύτερο νουμποχωριο εκτός η και εντός φυλής και να στέλνω άμυνες στα χωριά μου...
Άλλη σύνδεση σε άλλο όνομα μετά το μεγαλωνω και το παίρνω.

Φυλετικες μάχες λέγετε αλλά δυστυχώς για κάποιους έχει γίνει εμμονή να είναι τοπ

Την άποψή μας λέμε ;)

Συνεργασία και φυλετικη αλληλεγγύη είναι και οι ομαδικές επιθέσεις, είμαι απόλυτα ομαδικος παίκτης να ξέρετε. :)

Στην περίπτωση που συμβαίνουν τα παραπάνω, οι παίκτες θα μπορούσαν να αρχίζουν με δύο χωριά!
Λέμε τώρα...
 

The Lost Assassin

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
Καλημέρα σε όλη την παρέα,

Εμένα προσωπικά οι ρυθμίσεις κάθε κόσμου δεν με πειράζουν, μπορώ να προσαρμοστω σε κάθε πρόκληση, ο κάθε κόσμος είναι μια ξεχωριστή πρόκληση!

Θα μπορούσα όμως να προτείνω κάποιες ρυθμίσεις για ένα κόσμο...extra!
Δηλαδή, ας πούμε τώρα, πριν τον 49 ή και μετά δεν θα με χαλούσε

Ρυθμίσεις :
Co-pay - όχι δεν είχα ποτέ και τα λίγα που έχω κάνει τα έκανα με την αξία μου και με τις δικές μου πλάτες. Αν εξαιρέσουμε μια βδομάδα στον Κ18 που έβαλα ένα παλικάρι.
Επιτήρηση - Όχι
Χωρίς εγκατάλειψη φυλής!
Χωρίς αποστολή άμυνας σε καμία περίπτωση.
Το εμπόριο να επιτρέπεται μόνο για δικά σου χωριά!
Απλό πριμιουμ με βοηθό ναι.
Με τοξοτες, μου αρέσουν πολύ οι εφιποι...θα το καταλάβετε στον 47. ;)
Χωρίς σημαίες
Χωρίς παλαντιν
Πολλά βαρβαρα έως 2.500 π.
Η και χωρίς βαρβαρα!!! Δηλαδή η πολλά η καθόλου, ;)


Ταχύτητα κόσμου 8
Ταχύτητα μοναδας 4

Όριο μελών φυλής 20
Χωρίς συμμαχιες μας τα έχετε κάνει τσουρέκια με τα κολληταρια σας :p

Η διάρκεια και ο τρόπος κλεισίματος ας είναι έκπληξη!

Αυτό είναι το όνειρο μου, ένας κόσμος χωρίς co-play αλλά με γνήσια παιχτικα συστατικά του κάθε παίκτη!

εκτος πραγματικοτητας οι ρυθμισεις εδω δεν βαζουν κοσμο με ταχυτητα κοσμου 2 και μοναδας 1 εσυ θες 8 και 4 μονο στα ονειρα σου οπως αυτο που γραφεις περι αμυνων ειναι τελειως εκτος παιχνιδιου ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ μαχες λεγεται το παιχνιδι για καποιο λογο λεγεται ετσι

Peace & Love
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή