GR42 **SOL vs STOP**

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποια φυλή πιστεύεται ότι θα είναι η νικήτρια του κόσμου 42;

  • SOL

    Ψήφοι: 81 65,9%
  • STOP

    Ψήφοι: 38 30,9%
  • Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 4 3,3%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    123
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser34147

θα μάθετε τι σημαίνει φυλετικές σε αυτό τον κόσμο. Σας έκατσε ο 33 λόγω μπαν και νομίζετε ότι φυλετικές είναι ένα 10μηνο-15μηνο φαρμ λίγο ξύλο και μετά όλα καλά.
θα γελάσουμε πολύ

δική μου πρόβλεψη ότι μέχρι αρχές καλοκαιριού θα έχετε εξαφανιστεί οι μισοί από εδώ μέσα



200.webp
 

DeletedUser34887

για να δουμε τι θα γινειιιι .. καλημερα στην Στοπ , κακη μερα στην Σολ.
 

DeletedUser34837

2 βδομαδες κρατησε ο τελικος πολεμος χαχαχαχαχα κριμα ρε φιλε
 

DeletedUser34887

Ο Λεονάρντο ντα Βίντσι (Leonardo da Vinci, 15 Απριλίου 14522 Μαΐου 1519) ήταν Ιταλός αρχιτέκτονας, ζωγράφος, γλύπτης, μουσικός, εφευρέτης, μηχανικός, ανατόμος, γεωμέτρης, παλαιοντολόγος και γιατρός, που έζησε την περίοδο της Αναγέννησης.

Θεωρείται αρχετυπική μορφή του αναγεννησιακού ουμανιστή[1] και επιστήμονα, του αναγεννησιακού καλλιτέχνη, Homo Universalis και μια ιδιοφυής προσωπικότητα.

ωρα να ξαναζησεις τις στιγμες της αναγεννησης

[παιδια μηπως μιλαω πολυ ε?]
 

DeletedUser34837

σεβεν απ.σε 1 ωρα απο τωρα θα κλαις στο φορουμ,σε 2 ωρες θα εχεις πατησει διαγραφη
 

DeletedUser34887

με το ρουφιανιο πολυ κερδισαν φιλε. καλες μαχες
 

DeletedUser34887

οχι δεν θα κλαψω φιλαρακι. ξερω πολυ καλα τι θα γινει.

ετσι κι αλλιως ποτε δεν συμπαθησα παικτες που ηρθαν απο βουντου γιατι ηταν με την ταμπελα.

αλλα και παλι μονο ετσι ;)


λογικο ηταν να γινει μια μλκια απ την στιγμη που διαβαζα οτι διαλυσαν την συμφωνια πρωτα η δικοι μου.. ηταν αναμενομενο γιαυτο δεν θα παθω κομπλεξ
 

DeletedUser34837

Nίκο ελπίζω να τηρήσεις τις προγραμματικές σου δηλώσεις..


Ο πρώτος παθών είναι ο αγαπητός solution*
http://prntscr.com/egncy6


Θα πρότεινα να κάνετε μία σεμνή τελετή, μην μπείτε σε μεγάλα έξοδα

από εμάς θα είναι κερασμένη μόνο για την πρώτη φορά, η πίσσα και τα πουπουλα..

Ακολουθούν κι άλλες εκπλήξεις

Η Νέμεσις ξεκίνησε..

Μετανοείτε όσο υπάρχει χρόνος :p:p


Η ΝΕΜΕΣΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ
 

DeletedUser34887

χαχαχα πηρε και πανω του ο uppercut χαχαχαχαχαχαχαχα
 

DeletedUser34887

να τον ****ακια που εχει ασυλο και ακομη συνεχιζει και παιζει.. εσενα τζεισον (ναι ξερω το παραμυθι: δεν ειμαι γνωστος,ειμαι ασχετος ) οπου και να σε δω ολοι το ξερουν και το ξερω οτι εισαι ο νο.1 χρηστης παρανομων σκριπτ.

αυτα και με αγαπη. ο μπλακο μαλλον ειναι ο μονος απο σολ που αξιζει

[ναι, ναι θα ερθει τωρα ο αλλος να μου πει 'αρχισες να κλαις κτλ' . δεν χρειαζεται να κλαψω. οπως ειπα ηταν αναμενομενο αυτο και ξερω οτι εκανε ενα μεγαλο λαθος απο μερια η φυλη μου] αυτα.
 

DeletedUser34705

Μπάβο στην Σολ που κερδισαν τον κόσμο 42 ακριβος οπως ειχα πει πριν 2 εβδομαδες και με κραζατε ΑΚΡΙΒΟΣ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ.

π.ς. Κυριακό εισαι το μεαγλυτερο φιλετικο σκοπυπιδι του παιχνιδιου σε καθε ΚΟΣΜΟ πουλας την φυλη σου ΡΟΥΦΙΑΝΕ , ετσι εκανες στον 36 ετσι εκανες και εδω 2 φορες για να κλεισεις κόσμο. http://prntscr.com/ehdw5r
Ρουφιανος οταν γίνω καλυτερα να αυτοκτονησω ποσο μαλλον για ένα παιχνιδι ΑΣΧΕΤΕ ****άκια ! ΠΑΛΙΟΧΑΡΑΚΤΗΡΑ.
 

DeletedUser30832

Κ το λεγα οτι το πλανο αυτο μου εμοιαζε πολυ απλο για να ναι αληθινο
Δεν πειραζει ετσι ειναι αυτο το παιχνιδι κ οταν γινονται πολλες στρατολογησεις τετοια συμβαινουν
Τωρα ηρθαμε στα ισα απο χωρια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή