GR42 **SOL vs STOP**

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποια φυλή πιστεύεται ότι θα είναι η νικήτρια του κόσμου 42;

  • SOL

    Ψήφοι: 81 65,9%
  • STOP

    Ψήφοι: 38 30,9%
  • Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 4 3,3%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    123
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Ναριονα λεβεντη μου, http://prntscr.com/egt6id ,εμεις παιξαμε με ενωσεις βρε μπαγλαμαδακο;

Θες να σου δωσω και αλλα νουμερα;
 

DeletedUser33711

κανενας παραλογισμος μια ερωτηση εκανα !χαχαχαχ μην πιεζεσαι και παθεις και τιποτα μεγαλος ανθρωπος !


και μετα ηρθε σολ ε ?? να ετσι μωρε μ αυτες τις συμπτωσεις μπερδευομαι !δεν ξερω και απο στατς τετοια !γ αυτο ανακατευομαι εδω με σας που εισται εξπερ

Φαινεται με ξερεις καλα

Ε οταν τελειωσει ο κοσμος μην χαθειτε σαν τον παρτακα πριν μια βδομαδα :)
 

DeletedUser33703

τα γράφεις μόνος σου ή έχεις βάλει autobot να γράφει και εδώ άνιωθεεεε?!
που γλύφατε μέχρι πριν 1 μήνα για να φύγουν οι Voodoo . αλλιώς ούτε 1,5 ήπειρο δεν θα κλείνατε.
άσχετοι! αυτά από εμένα! εις το επανιδείν ΑΣΧΕΤΟΙ!

Ναρίονα σε θεορώ έξυπνο παλικάρι από το λίγο που έχουμε μιλήσει , καλή η προπαγάνδα αλλά μέχρι ένα σημείο , μετά γίνεται κουραστική , άσε τα αν και πάρε τα τωρινά δεδομένα .
Και αν είχε μπει η cxc και πηγαίνατε stop&voodoo&pop&cxc&doom θα μας είχατε κερδίσει

Καλώς η κακώς είχαμε μία συμμαχία από την αρχή του κόσμου με σκοπό να πάμε τελικό οι 2 φυλές και να αναμετρηθούμε μεταξύ μας .
Αν το πας έτσι αν ήμασταν εμείς με τη voodoo ή με την pop (που είχαμε προτάσεις αρκετές) δεν θα είχατε κλείσει εβδομάδα .

Αυτή την στιγμή παίζεται sol vs stop επί ίσοις όροις βάση χάρτη και έχετε ένα πλεονέκτημα 1000 χωριών
οπότε θέλω να μας λες τώρα τι γίνεται ...

Παραδέξου την κατωτερότητα σας (σε όλα τα σημεία και ας τελειώσει η συζήτηση εδώ)

Επίσης δεν μπορείς να μας αποκαλείς άσχετους από την στιγμή που 1μιση εβδομάδα μετά τον πόλεμο είμαστε στο +55 .
 

DeletedUser34899

Η ωμη αληθεια θα λαμψει και εδω απαντωντας με τον πιο αποκαλυπτικο τροπο που με διακρινει

1.τα νεα παιδια προτιμουν να ριχνουν πυξιδα στον κοκκινοδρακο σε οποιον κοσμο μπαινει.οχι να τους ριχνει αυτος πυξιδα επειδη τα σπρωχνει χοντρα στο παιχνιδι.Αυτο που θελω να πω ειναι οτι τα νεα παιδια θελουν να παιζουν "επι ισοις οροις" και οχι με πλεονεκτημα σε παικτικα μηδενικα οπως τον κοκκινοδρακο.
2.Στους στοπ θα εδινα συμβουλη να πατησουν διαγραφη αμεσα ή να πεταξουν τον τροχονομο απο αρχηγο.Στους σολ θα προτεινα να απενεργοποιησουν τα ****ακια τους γιατι σιγουρα δεν θελουν να δουν πολλαπλα μπαν τα οποια ισως οδηγησουν σε δυσκολοτερο κλεισιμο κοσμου χωρις λογο.
3.Στα φορουμ των αλλων κοσμων επικρατει νεκρα γιατι υποτιθεται οτι αυτος ηταν ο πιο πολλα υποσχομενος κοσμος των τελευταιων του .gr
4.θα επελεγα να παιξω σε εναν οποιονδηποτε κοσμο χωρις τη δυνατοτητα πρεμ ωστε να πυξιδιαζω στο δευτερολεπτο φυλετικα σκουπιδια που κανουν abuse της εννοιας pay to win
5. δεν εχω ταλεντο στη ρητορικη οποτε δεν θα το ξεδιπλωσω :D
HODOR ΔΕΥΡΟ ΕΞΩ
 

DeletedUser34887

καλησπερααα αγαπουλες μου ...

Uppercut να φανταστω τυχαια , τελειως καταλαθος σου ηρθε η εμπευνση σε τετοιο χρονο οι αριστοι .. ε? φτου φτου μη σε ματιασω αγαπουλα μου :oops::oops:

(δεν με απασχολει παιδια τι γινεται ποιο πανω, απλα διαβαζω τι γραφεται και οι 2 μεριες)
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Αν εμπαινε η cxc θα ειχαμε νεα ανεκδοτα για κανενα μηνα , τοσο θα αντεχε .Εκτος αν εμπαινε πισω απο τα δεντρα και λιμνες ριμ του ριμ τερμα θεου και θα ειχαμε ανεκδοτα για κανενα τριμηνο αλλα που τετοια τυχη ,εδω στην μιζερια του τιποτα .
 

DeletedUser34837

καλησπερααα αγαπουλες μου ...

Uppercut να φανταστω τυχαια , τελειως καταλαθος σου ηρθε η εμπευνση σε τετοιο χρονο οι αριστοι .. ε? φτου φτου μη σε ματιασω αγαπουλα μου :oops::oops:

(δεν με απασχολει παιδια τι γινεται ποιο πανω, απλα διαβαζω τι γραφεται και οι 2 μεριες)


που παιζεις εσυ?και για ποιους αριστους λες?
 

DeletedUser34473

Μετραμε αντιστροφα για να αρχισει ο θιογκον βουβουζελας παλι την γνωστη γκρινια
 

DeletedUser34887

που παιζεις εσυ?και για ποιους αριστους λες?

καπου παιζω κι εγω . υπαρχει και φωτογραφια καθαρη . τελος παντων αγαπουλα απλα ηταν πολυ εντυπωσιακος ο χρονος και τα ms σου που λεω αυτος πρεπει να ειναι ΠΟΛΥ καλος παικτης. [δεν ηρωνευομαι,δεν ειμαι τοσο καλος οσο εσυ ,και το λεω ξεκαθαρα]
 

Ιταλος

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
ε τουλάχιστον θα προσπαθούσατε ...

Η προσπαθεια μετραει...

εκτός απο την cxc που είναι άσχετοι όλοι οι άλλες είναι αξιόλογες φυλές οπότε μπορεί να είχαν μια ελπίδα να βγάλουν τον μήνα..

Πικραμενος μου ακουγεσαι

Αν εμπαινε η cxc θα ειχαμε νεα ανεκδοτα για κανενα μηνα , τοσο θα αντεχε .Εκτος αν εμπαινε πισω απο τα δεντρα και λιμνες ριμ του ριμ τερμα θεου και θα ειχαμε ανεκδοτα για κανενα τριμηνο αλλα που τετοια τυχη ,εδω στην μιζερια του τιποτα .

εσυ πρεπει να εισαι παλιο ανεκδοτο παντως π περασαν τα χρονια του!!



Καλες μαχες παιδες!
 

DeletedUser34837

καπου παιζω κι εγω . υπαρχει και φωτογραφια καθαρη . τελος παντων αγαπουλα απλα ηταν πολυ εντυπωσιακος ο χρονος και τα ms σου που λεω αυτος πρεπει να ειναι ΠΟΛΥ καλος παικτης. [δεν ηρωνευομαι,δεν ειμαι τοσο καλος οσο εσυ ,και το λεω ξεκαθαρα]

μεχρι στιγμης στο εν εξελιξει πλανο δε θυμαμαι να εχω κολλησει καποιον αριστοκρατη σε λιγοτερο απο 100 ms απο νουκ,αν δε θυμαμαι καλα πραγματικα διορθωσε με.και επειδη βλεπω οτι ειρωνευεσαι και υπονοεις οτι δε το εκανα "μονος μου" θα σου πω οτι υπηρχαν παικτες στο πλανο σας που κολουσαν στο ιδιο ms.ναι στο ιδιο!και το να κολλησεις στα 100 μς η ακομα και στα 50-60 δεν ειναι κατι τοσο δυσκολο αρκει απλα να μην ειναι κουφιο το πανω κεφαλι σου



υ.γ ναι ειμαι ΠΟΛΥ καλος παικτης
 

DeletedUser34887

καλα ντε μην θυμωνεις ή ξενερωνεις .. εγω οτι βλεπω απλα ηθελα να το πω . δεν κρατω κακια σε κανεναν. και φυσικα δεν ειπα οτι υπαρχει ΄τριτος΄ και σε βοηθα.
για το αν εισαι καλος παικτης , ρε συ δεν το αμφησβιτησα (δεν ξερω καν αν το εγραψα σωστα!) και δεν ειπα κατι κακο.

υγ. μην ειστε τοσο κακοι. το χωριο που προσπαθειτε να ριξετε δεν πεφτει . πελατες
 

DeletedUser34837

θα πεσει σιγουρα.ακομα δεν εχουν μπει ουτε τα μισα σπαθακια.το θεμα ειναι ομως που παιζεις ακομα δεν εχω καταλαβει
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή