GR42 **SOL vs STOP**

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποια φυλή πιστεύεται ότι θα είναι η νικήτρια του κόσμου 42;

  • SOL

    Ψήφοι: 81 65,9%
  • STOP

    Ψήφοι: 38 30,9%
  • Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 4 3,3%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    123
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Εισαι πιτσιρικας , λες αρλουμπες για να καπακωσεις την ****μαρες σας... το προβληαμ σου δεν ειμαι εγω γιατι εγω δεν παιζω .. αλλα και να επαιζα χρηση παρανομου λογισμικου δεν εχω κανει ποτε... και οσο γι αυτα που λες οτι εχεις δεν εχει βαση καμια σαν αποδειξη εδω ειχαν φτιαξει πρινσκριν οτι εγραφα εγω και ρουφιανευα την φυλη μου.. εδω στονradix τα φιλαρακια ααπο σολ φτιαξανε σε 3 λεπτα φακε πρινσκριιν με 40 κοκκινα σπαθακια ενω ηταν φεικ.. οποτε οτι λες ειναι αβασιμο.. δεν εχω ΠΟΤΕ τημωρηθει για παρανομο λογισμικο και με τοσες αιτησεις που μου εχετε κανει και παλι ηταν ακαρπες... για εσας μπορω να μιλαω γιατι οντως εχετε τημωρηθει γι αυτο το λογο ενω ΕΓΩ ΠΟΤΕ. οποτε μόκο πιτσιρικα.

παλι θες να βγαλω τα σκρινσοτ απο το σκαιπ?και παλι θα στελνεις μηνυματα στα πριβε στον αφρικανο να με μαζεψει?
μην εκτιθεσαι με ψεματα,πες την αληθεια εχω κομπλεξ με την σολ και θα το δεχτουμε
 

DeletedUser

Παλι καλα που υπαρχει ο βουβουζελας και ο παρτακας στο εξτερναλ και περναει καπως η ωρα μας,γιατι ιν γκειμ ουτε πανω απο 20 σπαθια δεν εχουμε δει.
 

DeletedUser31400

Δεν σας βλεπω με κεφι για σοβαρη συζητηση και αντιπαραθεσεις !Ειναι δυσκολο πολυ να μιλατε σοβαρα και ευπρεπως μαλλον .....Και δεν ειναι θεμα ηλικιας βεβαια αλλα προσωπικοτητας .
 

DeletedUser

Τι σοβαρη συζητηση και αντιπαραθεση θελεις φιλε μου ναριονα;
Δωσε ενα θεμα να το αναλυσουμε και θα δεις ειμαι ποιο σοβαρος και απο σενα.Αλλα οχι θεμα τυπου "οι σολιστες παιζετε αδικα","οι σολιστες παιζετε παρανομα" κλπ κλπ.Εχουν καταντησει αηδιαστικα αυτα και λαμβανουν απαντησεις ιδιου επιπεδου.
 

DeletedUser31400

Αυτο ειναι που σου λεω φιλε δεν υπαρχει σοβαρο θεμα ...
 

DeletedUser

Αρα εφοσον δεν υπαρχει σοβαρο θεμα,για ποιον λογο κατακρινεις ανθρωπους λεγοντας οτι δεν μπορουνε να μιλησουν σοβαρα;
 

DeletedUser34885

Προς Ζουζουνελα:
9b31a5c676db43919a235e915caedfea.png


Προς Stop:

ΑΣΧΕΤΟΙ ΠΑΝΤΟΥ ΑΣΧΕΤΟΙ


Και για να μην ξεχνιομαστε
ΤΙΚ ΤΑΚ ΤΙΚ ΤΑΚ


a450792042144918bb3223d0a11a91b6.png
 

DeletedUser33703

αποφάσισε τελικά τι είμαστε γιατί μας έχεις μπερδέψει..

όταν συμβαίνουν όλα αυτά που ανέφερες τι μπορείς να κάνει δηλαδή;

όταν σε παίρνουν 3 η ωρα το πρωι και σε βρίζουν;

οταν 7 διαφορετικοί παίχτες κολάνε στο 1 ms;

(σε ευχαριστω που παραδεχτηκες ότι ουτε εσύ δεν μπορεις να το κάνεις)

όταν μπαίνουν σε λογαριασμούς μας και τα κάνουν ανάστατα

και λένε ότι ο πόλεμος ειναι βρωμικος (χα χα χα)


Φυσικά και πρέπει να μας νοιαζει τι κάνουμε εμείς

αλλά με αυτή την ανοχή που έχει η συγκεκριμένη φυλή

δεν θα μείνει παιχτης στον ελληνικό σερβερ ;)

Ζεις σε βαθύ λήθαργο αγορίνα μου , για αυτό σαν χώρα δεν θα πάμε μπροστά ποτέ , γιατί πάντα φταίνε οι άλλοι και ποτέ εμείς .
Θες δεν θες να το πιστέψεις από τις μεγάλες φυλές που βλέπεις τριγύρω σου είμαστε η ποιο νόμιμη , σε προκαλώ δημόσια να μου φέρεις 7 print scrin από 7 διαφορετικούς παίκτες που κολλάνε στο 1 ms .
Αν νομίζεις ότι έχουμε ανοχή που μετράμε 4 κατά την γνώμη μου άδικα ban είσαι για γέλια πραγματικά .

Στο ότι μπαίνουμε σε λογαριασμούς σας και τα κάνουμε ανάστατα δεν θα το σχολιάσω καν , ας προσέχατε τι παίκτες μαζεύατε στη φυλή και άλλη φορά πριν στρατολογήσετε παίκτη να του κάνετε και test iq πρώτα .
Επειδή λοιπόν οι περισσότεροι από εσάς είστε άσχετοι και δεν ξέρετε το παιχνίδι και νομίζεται πως όλα αυτά γίνονται μόνο με bot όποτε θέλετε μόλις τελειώσει ο κόσμος ελάτε να σας κάνω φροντιστήρια .

Αν και δεν θα γίνεις ποτέ καλός παίκτης γιατί όταν βλέπεις κάποιον καλό παίκτη ή τουλάχιστον καλύτερο από εσένα αντί να τον παραδεχτείς και να 'κλέψεις' κάποια στοιχεία από αυτόν για να βελτιωθείς, τον κράζεις και το ρίχνεις στα bot , δεν έχεις το σκεπτικό του καλού παίκτη για αυτό και δεν θα γίνεις ποτέ καλός παίκτης .
 

DeletedUser

Ντροπη σου Νικο,ο Παρτακας ειναι ο καλυτερος παικτης στον gr.Νομπλαρει καθημερινα τους μαο μαο στον 37!!

ΟΥΣΤ ΑΣΧΕΤΟΙ.ΤΣΑΜΠΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΑΣ ΣΠΑΤΑΛΑΤΕ.
 

DeletedUser33711

Φυσικά και πρέπει να μας νοιαζει τι κάνουμε εμείς

αλλά με αυτή την ανοχή που έχει η συγκεκριμένη φυλή

δεν θα μείνει παιχτης στον ελληνικό σερβερ ;)

Δηλαδη η φυλη που παιζεις θελεις να μας πεις οτι ειναι καλυτερη ? Που εδινε χρηματα σε παικτη μας για να μας ρουφιανεψει ? Που εσπασε τη συμφωνια ? Που κανει και αυτη κολληματα στα 2 και 3 ms , και δεν ξερω εαν κραζεις εμας σα λογαριασμο γιατι ετυχε το 1 απο τα 300 κολληματα που καναμε αυτη την εβδομαδα να μπει στο 1 μς , αλλα εχουμε χασει και ακομα 299. Παρολα αυτα εμεις κατι εχουμε κανει σε αυτο τον πολεμο σε αντιθεση με μερικους

Τι σε ενοχλει πραγματικα το οτι εχετε 1500 χωρια παραπανω και στα πρωτα πλανα επιθετικα και αμυντικα ειστε μιλια μακρυα χειροτεροι μας ? Το οτι αφησες στο ελεος του θεου εναν λογαριασμο διπλα σου ενω ετρωγε πλανο και εσυ καθοστουν στις στακες σου τρωγοντας μονο φεικ, και ολοκληρη ημερα αναθεμα εαν εστειλες ενα ρικλειμ και ενα κοψιμο ? Το μονο θετικο ειναι οτι τα γραπτα μενουν , και αυτα που ελεγες εδω στο φορουμ σου ερχονται μπουμερανκ και για αυτο εχεις νευρακια

Τι να πω εγω τωρα... ξερω τι θα πω

Οσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια
 

DeletedUser31400

Αρα εφοσον δεν υπαρχει σοβαρο θεμα,για ποιον λογο κατακρινεις ανθρωπους λεγοντας οτι δεν μπορουνε να μιλησουν σοβαρα;

απλη διαπιστωση δεν ηταν κατακριση λεβεντη μου.....Ας συνεχισουμε την ουσιαστικη κουβεντα
 

DeletedUser

Ειναι δυσκολο πολυ να μιλατε σοβαρα και ευπρεπως μαλλον .....Και δεν ειναι θεμα ηλικιας βεβαια αλλα προσωπικοτητας .

Ειναι και το παιχνιδι λεξεων ενα τοπικ ουσιαστικης κουβεντας;
Γιατι αυτο βλεπω οτι κανεις "λεβεντη μου"
 

DeletedUser31400

Στο ότι μπαίνουμε σε λογαριασμούς σας και τα κάνουμε ανάστατα δεν θα το σχολιάσω καν , ας προσέχατε τι παίκτες μαζεύατε στη φυλή και άλλη φορά πριν στρατολογήσετε παίκτη να του κάνετε και test iq πρώτα .
Επειδή λοιπόν οι περισσότεροι από εσάς είστε άσχετοι και δεν ξέρετε το παιχνίδι και νομίζεται πως όλα αυτά γίνονται μόνο με bot όποτε θέλετε μόλις τελειώσει ο κόσμος ελάτε να σας κάνω φροντιστήρια


καλα σου λεει !δεν φταινε τα παιδια αν μπηκανε στο λογαριασμο και τα εκαναν αναστατα οι παικτες φταινε και οι αξιολογητες τους.... Και βρηκαμε και δωρεαν μαθηματα και οχι μονο με ****ακι αλλα και χωρις ****ακι ....αν και δεν μπορω να με φανταστω με γοβα
 

DeletedUser31400

Ειναι και το παιχνιδι λεξεων ενα τοπικ ουσιαστικης κουβεντας;
Γιατι αυτο βλεπω οτι κανεις "λεβεντη μου"
δεν ειναι παιχνιδι ειναι η εννοια της τοποθετησης του ελληνικου λεξιλογίου !εγω καταλαβαινω αλλα απο αυτα που διαβαζω αλλα εσυ αλλα καποιος αλλος ειναι θεμα αντιληψης και I.Q (ευστροφιας οπως λεμε στην ελληνικη
 

DeletedUser17325

για πρωτη και τελευταια φωρα θα ασχοληθω με σενα πανασχετε βουπουτσελα.

1) εσυ μπορεις να σχολιασεις της αμυνες που βαζαν οι στοπ στην ποπ?

2) εσυ μπορεις να σχολιασεις το χωριο που πειραν στην ηπειρο μας και δεν το εδιναν πισω?

3) ε ναι ρε ασχετε παιζεις με **** δεν ειναι ψεμα.

4) αφου δεν παιζεις 42 οπως μας λες. τη το παιζεις εδω μεσα? ο δικηγορος του σερβερ? η εισαι το *****νακι της στοπ?

5) δεν φτεμαι εμεις που ειναι τοσο ασχετοι εκει στην στοπ

6) βουπουτσελα το ξερω οτι πονας και φταιει σολουσιον και ο μπαρδακης ο γαμιας

Δεν ξέρω ποιος είσαι και δεν με νοιάζει κιόλας αλλά δεν αφήνεις για λίγο τις φυλετικές να πας μια βόλτα από το κοντινότερο σχολείο στην περιοχή σου μπας και μάθεις να μιλάς και να γράφεις;

Εδώ είναι φόρουμ. Δεν είναι ούτε το skype room σας, ούτε ο στάβλος στον οποίο ως φαίνεται συχνάζεις.


10 πόντοι για 2.α. Προσωπικές προσβολές
από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34837

ωρα για SOLαριουμ παιδια,ερχεται και καλοκαιρι
 

DeletedUser34887

καλησπερουδιαααα . ναι , ναι το ξερω δεν ειμαι γνωστος παικτης και δεν με ξερετε. με λενε Παυλο και τον λογαριασμο τον εχω μαζι με τον Σαββα.

depi2008 με εκανες να σε λυσσαξω. σε περιμενω με ανοιχτες αγκαλες . περιμενα καιρο να δω σπαθακι αλλα εγινε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.

καλες μαχες χαρηκα για την γνωριμια :p:p:p
 

DeletedUser27373

Παλι καλα που υπαρχει ο βουβουζελας και ο παρτακας στο εξτερναλ και περναει καπως η ωρα μας,γιατι ιν γκειμ ουτε πανω απο 20 σπαθια δεν εχουμε δει.


Αμάν ξύπνησαν οι πουθενάδες και μιλάνε κιόλας χαχαχα


Τελικά τι συνέβη με το λογαριασμό των stop και την παραβίαση του? Υπάρχει κάποια σίγουρη πληροφορία για το τι έγινε πραγματικά ? Διότι ακούγονται διάφορα
 

DeletedUser34899

Αμάν ξύπνησαν οι πουθενάδες και μιλάνε κιόλας χαχαχα


Τελικά τι συνέβη με το λογαριασμό των stop και την παραβίαση του? Υπάρχει κάποια σίγουρη πληροφορία για το τι έγινε πραγματικά ? Διότι ακούγονται διάφορα
Τι θές να μάθεις?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή