GR42 **SOL vs STOP**

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποια φυλή πιστεύεται ότι θα είναι η νικήτρια του κόσμου 42;

  • SOL

    Ψήφοι: 81 65,9%
  • STOP

    Ψήφοι: 38 30,9%
  • Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 4 3,3%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    123
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΘΑΙΝΟΝΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ

ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΠΡΙΝ 20-30 ΜΕΡΕΣ ΕΓΩ....

-2hot2handle-

Η SOL συνεχιζει να διχνει την αξια της παικτηκα και λανει φουστιες με λογαριασμους των STOP για να παιρνιουν free χωρια , μπαινουν στους λογαριασμους τους μεσω των "γνωστων τους" και κανουν τα εξης οπως εβγλαν ειδοποιησεις επιθεσων και πατησαν αγνοηση στα τρενα των σολ.

Μπραβο παικταραδες ετσι θα νικησετε μεχρι το Πασχα και χερεστε φουστανατες κότες.

Ντροπες του ελληνικου TW.

Εχεις αποδειξεις για αυτα που λες? Αν οχι τοτε απλα συκοφαντεις για αλλη μια φορα χωρις λογο επειδη σε εχουμε πονεσει και εχεις κομπλεξ.
 

DeletedUser34705

Εχεις αποδειξεις για αυτα που λες? Αν οχι τοτε απλα συκοφαντεις για αλλη μια φορα χωρις λογο επειδη σε εχουμε πονεσει και εχεις κομπλεξ.

Ο -2hot2handle- έγραψε:


Χθες ήθελε να μπεί ο Βαγγέλης ξανά και δν είχα θέμα εγώ αλλά έδωσε κωδικούς κάπου αλλού και μπήκε χθες το βράδυ και έκανε τα παρακάτω: έβγαλε από τις ειδοποιήσεις τα πάντα με αποτέλεσμα να μην μου έρχεται καμια επίθεση στο κινητό και επιπλέον αφού στάλθηκαν 4 τρένα από σολ αυτός ο κάποιος πάτησε να αγνοηθούν οι επιθέσεις με αποτέλεσμα να μην φαίνονται οι επιθέσεις στον λογαριασμό και για αυτό χάθηκαν χωριά χωρίς να το γνωρίζω!


MOKO ΝΙΚΟΛΑ.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Ναι και που ειναι οι αποδειξεις οτι εμεις καναμε κατι :(
 

DeletedUser34837

ζουζουνελα αν οντως δεν παιζεις στον 42 και ασχολεισαι τοσο πολυ με εμας και σχολιαζεις τοσο συχνα τοτε εισαι απο τους πιο κομπλεξικους ανθρωπους που ξερω.
 

DeletedUser5686

οκ γκάις βλεπουμε εφιαλτες

άλλη απορία


ποιο θαυματουργο ανθρωπινο χέρι κολάει άμυνες 1millisecond μετα το τραίνο;

1 millisecond;

Η έχετε θαυματοποιούς όποτε μπράβο σας η τι άραγε..;
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
οκ γκάις βλεπουμε εφιαλτες

άλλη απορία


ποιο θαυματουργο ανθρωπινο χέρι κολάει άμυνες 1millisecond μετα το τραίνο;

1 millisecond;

Η έχετε θαυματοποιούς όποτε μπράβο σας η τι άραγε..;

Tο ιδιο καλουπι ειναι με του δικου σας το χερι που κολησε προχτες τις 2αδες στο 1 μς
 

DeletedUser31400

:) εχω να γελασω πολλα χρονια με την παρουσιαση μιας καταστασης ως λογικης !χαχαχαχ αν μη τι αλλο σας ευχαριστω πολυ !
 

DeletedUser34147

εχεις δικαιο αλλος το εκανε απο αλλο κοσμο απο αλλο πλανητη με 6 ποδια και 2 φτερουγες. ουρτ ρει !
slide_JediDancer.gif



Σου θυμίζει κάποιον που ξέρεις.;;;;
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Η πυξιδουλαααα νουμπακια μου!!
 

DeletedUser31400

Ναι και που ειναι οι αποδειξεις οτι εμεις καναμε κατι :(

δεν λες πως δεν ακανες κατι φιλε μου !απλα λες οτι δεν υπαρχουν αποδειξεις .... εδω δεν δικαζουμε ψυχαγωγουμαστε ...αυτο το παιχνιδι εχει την ιδιαιτεροτητα οτι βγαζει τον χαρακτηρα του παικτη αναγκαστικα ..... δεν χρειαζονται αποδειξεις και μονο που ειπωθηκε κατι τετοιο υφισταται κατα καποιον τροπο (οπου υπαρχει καπνος υπαρχει και φωτια )
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Αν εκανα κατι, θα νομπλαραμε 30 χωρια σημερα οχι 2 σκεψου λιγο
 

DeletedUser31400

εγω δεν ειπα πως εκανες η δεν εκανες ειπα οτι ακουσα φιλε !και 30 να επαιρνες το ιδιο μ
εκανε εμενα !αν και ετσι οπως τα παρουσιαζεις ειναι ευκολο να παρεις 30 η 40 χωρια !να πας πυξιδα τα νουμπακια οπως μας λες !
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
ναι πολυ ευκολο ειναι, βλεπεις να δυσκολευομαστε καπου?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή