malcolm19 και άλλοι νουμπάδες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser17028
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser17028

ακου "ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ"
μάθε πως ο ψεύτης είναι αυτός που κατηγοράει τον άλλο και δεν έχει αποδείξεις, εκτός απο τον aser που δεν ειπε και κάτι κακό, γιατί είπες ότι σου είπε ότι μου έκανε αιτηση υποστοιρηξης, ΨΕΥΤΗ
το μονο που είπε δεν με θεωρει καλό παίκτη,ο κάθε ένας έχει την δική του γνωμη και δεν με νοιάζει κι όλας και εγω για τον κάθε ένα έχω την δική μου...
θα γράφω την ΄λέξη ΨΕΥΤΗ καθε φορά που δεν θα εχεις αποδειξει και θα με κατηγορεις "ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΟ ΕΙΠΑΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ" και μάλιστα ενω σε απαντάω,
σε έχω απαντηση σε όλα τα θέματα, ακριβως όμως έτσι?
σου έχω βάλει και σε κάθε θέμα και άτομα να στο επιβεβαιώσουν, άτομα σοβαρά και όχι καρναβάλια καλή ώρα σαν εσένα, με βγάζεις ψεύτη εμένα και αυτά τα άτομα?
η μηπως δεν θέλεις να τα ρωτήσεις μην εκτεθεις?
"ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ" προσεχε τι λες και πόσο ψεύτης γίνεσαι ,
σου απάντησα για τον 35, ρώτησες τον mitsosr1?
ρώτησες κανένα σοβαρό απο εκεινον τον κόσμο?
ρ'ωτησες τον JORDAN..23
ρώτησες τον Αφελής με Αφέλειες
αν με έβαζε στις κλισεις ο mitsosr1 μαζί τους? αυτοί ήταν αρχηγοί στους O.b.
γιατί με βάζανε να ακούσουν την φωνή μου?
:D:D:D:D:D:D:D:D
ρωτα τον αφελη αν τον έστελνα μήνυμα να κάνουμε πλάνο στην 54 σε μια τελειωμένη φυλή....
τελικά μονος την έφαγα εκεινη την φυλη στην 54 χαχχαχαχ
΄ρωτησες αν με την στέλα γνωριζόμασταν και είμασταν σε κ΄λίσεις πριν γνωρήσει τον σπύρο και τον "τενεκε"=όμηρος=assasin of deth
ΨΕΥΤΗ τα έκανες διασταύρωση?
πάμε για το μεγάλο πλάνο στους μαπες(ετσι λεγόταν η φυλη του αντρέα) ρώτησες αν το σχεδιάσαμε εγω με τον mitsosr1?
ΨΕΥΤΗ
΄ρώτησες αν με κάνανε και δούκα ? ναι χωρίς να το ζητήσω....
μέχρι να κάνω τα πλάνα μου κάνανε χατήρια μετά μόλις τελείωσαν όλα άκουσα 1002 , έτσι είναι οι παίκτες? αν δεν με ήθελαν γιατί με είχαν δούκα?
και μετά αφού ΄ηταν σωστοί γιατί μου πήραν τα δικαιώματα(ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΑ ΖΗΤΗΣΑ) και οταν μου τα βγάλανε δεν είπα τίποτα, όταν μίλησα με Mitsosr1 μου είπε διάφορα αλλά εμένα δεν με έννοιαζε, έκανε 1-2 άτομα ακόμη αν θυμάμε και τα βγάλανε σε όλους, ΑΛΛΑ Ο ΜΙΤΣΟΣ ΠΆΝΤΑ ΜΕ ΜΙΛΟΥΣΕ όταν γινοταν κάτι και γιατι το κάνανε?(δεν θα σου πω γιατι δεν σου πέφτει λόγος και δεν θέλω να εκθέσω κανένα).
με κάνανε δούκα έκανα το πλάνο σε μαπες που αποδείχτηκαν λίγοι μονο αυτο αντεξαν και εσυ λες "ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ"?
ΨΕΥΤΗ
είδη σε είπα ψευτη 4 φορές μόνο για τον κ35
για να δουμε ποσο πινοκιο είσαι?
κουράγιο μονο 4 κόσμοι μείνανε, η είναι περισσοτεροι?
βάλε όσους θέλεις να εκτεθεις για όλους, αλλα πες πες "αν σου κάτσει"?
 

DeletedUser34860

Τελικα εκτος απο ολα αυτα που σου εχω πει εισαι και μυθομανης και ονειροπαρμενος


Για θυμησου τι σου ειχα γραψει στις αρχες

"Genlyn εισαι φαφλατας, παρτακιας μετριος και ο χειροτερος στην sol"

Και οτι εφαγες πυξιδα στον 36 και 38

Και βγαινεις κανεις αυτο το θεμα και αρχιζεις αρλουμπες και ιστοριες

Αλλα σιγα σιγα, λιγο λιγο τα παραδεχεσαι καποια πραγματακια


Παμε τωρα

33,34 ειπαμε τι εγινε.

Ο ****ακιας ειπαμε ειναι μετριος.

στον 35 ποιος την ιδρυσε την ρεκ,ποιος ηταν αρχηγος απο την αρχη μερχι το τελος ποιος σε αφησε εσενα να εισαι εκει μεσα?

Οσον αφορα για την προσφορα σου στην ρεκ με αποδειξη απο δικα σου λογια ρε χαλβα(δεχομαι για την συζητηση οτι λες)

”ναι για εμένα ηταν έυκολος, αλλά αν δεν είμουν εγώ δεν ξέρω αν ήταν τόσο εύκολος...”

Δηλαδη ακομη και αν δεν ησουνα εσυ ευκολα -δυσκολα θα τον τον κερδιζανε ,ναι??

και ετσι οπως λες αν δεν σε περνανε θα τα παρατουσες

”δεν θα έπαιζα στους ρεκ και δεν θα συνεχιζα”(θα σε νομπλαρανε οι dix)

Αυτο δεν λεγετε και πυξιδα.

Σε ενοχλει η λεξη πυξιδα??

Αλλα τετοιος ζορικλας που εισαι που να το παραδεχτεις

Εγω τι λεω ρε παπατζη σε βαλανε στην φυλη τους σε αφησανε να κλεισεις κοσμο χαρη σου κανανε και εσυ τους βριζεις,αν δεν σε περνανε εσυ θα τα ειχες παρατησει και αυτοι ευκολα-δυσκολα θα κλεινανε κοσμο.

Δεν εχει σημασια αν σε ενοιαζε να κλεισεις κοσμο η οχι.εσυ και επαιξες και εκλεισες κοσμο γιατι αυτοι σε αφησανε

Και οταν καποιος κατι κατι για εσενα λες ευχαριστω ,δεν βριζεις.

Και τα ακουω βερεσε αυτα δεν με νοιαζει να κλεισω κοσμο κλπ

Αν δεν σε ενοιαζε παλιοχαλβα δεν θα παινευοσουνα για τον 35

”Ουγκ ουγκ εγω ημουν παιχταρας, εγω ημουν πρωτος εγω τους διελυσα ολους ”

Αν δεν σε παιρνανε ο 35 θα ηταν αλλη μια πυξιδα για εσενα.



Παμε παρακατω κ36 στην αρχη τα μασαγες, μετα ειπες σας χτυπουσανε 2 υπειροι μπλα μπλα κλαμα δραμα ιστοριες

Ποιοι βρε οι ντουμ ?

Απο αυτους εχασες (εσυ δεν τους λες κουνουπια νουμπακια και αλλα τετοια)και το παιζεις παιχταρας

Τι σου λεω εγω οτι το παιζεις παιχταρας και τρως φαπες,θες να σου πω λεπτομεριες για τον 36 να σου θυμησω πραγματα δεν μου ειναι δυσκολο.

Ποσο πρεμιουμ χαλασες ποσο τρεχατε για βοηθεια σε αλλες φυλες πως λεγατε αντιπαλους να σταματησουνε (δεν ειναι σωστο)το γκρεμισμα και αλλα τετοια

Στον 37 ψευτη ελεγες τα παρατησες με το δικο σου λογαριασμο , μετα παραδεχτηκες πως επαιξες και στη πιεντρα Μιση αληθεια γιατι ντραπηκες ρε συ?

και σε ξαναρωταω δεν εφαγες πυξιδα?Τι εκανες πες μου εσυ ,δεν σου λεω τι μου ειπανε,εσυ πες τι εκανες ?

Για τον ασερ τι σου ειπα

”-τον aser (λενε πως σε ελεγε νουμπα και αυτος σου εκανε αιτηση υποστηριξης για τοτε που επαιζες με τα ****ακια)”

Απαντηση

”Νουμπα δεν τον ειχα πει νομιζω , χωρις να θυμαμαι καλα αλλα σιγουρα το πιστευα.

Αιτηση υποστηριξης επισης εγω τον τζενλιν δεν τον εκανα ποτε”( αν εκανε λες να το ελεγε)

Αλλα εγω δεχομαι οτι ειπε

Παντως εσυ οπως ειπες επαιζες με ****ακια και εφαγες το μπαν

Που ειναι το ψεμα ρε...

Πως σε ελεγε νουμπα ,

και λες να μην ηξερε πως παιζεις παρανομα ?αφου σε ξερανε ρε χαιβανι, για σκεψου ομως γιατι ειπα για αυτον, ετσι τυχαια νομιζεις πως θελω να τον προσβαλω? σου ειπα μια χαρα παιδι ειναι και πολυ καλος παιχτης,


τεσπα το κλεινω εδω αυτο δεν θελω να εκθεσω ατομα,το παιρνω πισω, πες πως το μισο ειναι ψεμα





Και να σου πω γενικα επειδη δεν καταλαβαινεις ,και ουτε θελεις να καταλαβεις

εχεις παιξει σε τοσους κοσμους εχεις αφιερωσει τοσο χρονο ,εχεις μαλωσει με τοσο κοσμο ,εχεις κανει τραγικα πραγματα μονο και μονο για να ικανοποιησεις ενα πραγμα πως εισαι παιχταρας και να σε υπολογιζουνε (που πηγαζει απο τον υπερμεγεθη εγωισμο σου)και δυστηχως δεν γινετε και ξερεις γιατι, δεν σε κοβει ,κανεις του κεφαλιου νομιζεις πως εισαι παιχταρας και τρως ηττες που δεν τις περιμενεις απο νουμπαδες κιολας,και δεν σε γουσταρουνε οι καλοι παιχτες γιατι εισαι τραγικος λες κοτσανες σε κοροιδευουνε και σε δουλευουνε και δεν ερχονται στις φυλες που κανεις.

Για να σου το αποδειξω πολυ απλα καθεσαι και μου απαντας για να μου αποδειξεις τι, πως καποιος εισαι σε ποιον ,σου ειπα ειμαι νουμπας ,αλλα σε εχει φαει μεσα σου ο εγωισμος σου,γιατι διαβαζουνε γνωστοι σου ,φιλοι ,και αρκετοι αλλοι και ντρεπεσαι ,γραφεις πως κανεις πλακιτσα αλλα σε εχει τσουξει παρα πολυ.


Σε φανταζομαι να εχεις ανεβασει πιεση ,αλλα δεν πειραζει καλυτερα μπας και καταλαβεις καποια στιγμη



οσο για το ποιοι μου τα λενε εχει σημασια?

Ενα γεγονος αν ειναι αληθεια ή ψεμα τι σημασια εχει ποιος το ειπε ή ποιος το μετεφερε?


Τι νομιζεις πως με βαζουνε αυτοι που σε ζηλευουνε να σε συκοφαντησω?

Ποιοι σε ζηλευουνε,οι ατζε οι ρεκ οι ντουμ οι cxc οι ναιτμερ??ολοι οσοι παιζουνε φυλετικες εκτος απο τους φιλους σου(ακομη και αυτοι σε κραζουνε πισω σου)

Πες μου ειληκρινα τι νομιζεις

Και γιατι σε κραζουνε?

Λογω ζηλιας ,ή λογω της συμπεριφορας σου,του παιχνιδιου σου και οτι εχεις κανει εδω?


Σου λεω ακομη και απο σολ σε κραζουνε, δεν με πιστευεις?


Να σου πω γιατι στα λεω αυτα

το κανω γιατι μου αρεσει η αληθεια και συναινομαι κατι τυπους σαν και εσενα, με χαλανε οι δηθεν, οι ψευτομαγκες και οι φελοι.

Δεν εισαι ο μονος αλλα εισαι απο τους χειροτερους σε αυτο το ειδος.

Και δεν μου το ειπε κανεις αυτο το ξερω, το συμπερανα μονος μου.
 

DeletedUser17028

πρώτα απο όλα να σου γυρίσω όλους τους χαρακτηρισμούς γιατί εκτός απο άσχετος λες τα πράγματα όπως θέλεις.
αρχίζω
ΨΕΥΤΗΣ
ΨΕΥΤΗΣ
ΨΕΥΤΗΣ
ΨΕΥΤΗΣ
ΨΕΥΤΗΣ

ποσο ακόμη θα συνεχίσεις να πέρνεις κάποιες πληροφορίες κύριε "ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΑΛΛΟΙ" και ειναι αλήθεια?
για 36 σε έβαλα πριντ σκριν που τα παράτησα 3 μέρες ποιο νωρίς πριν μου πάρουν χωριό, το ότι έχασα τα παρατημένα χωριά το λες πυξίδα?
ναι είναι αλλά χωρίς να παίζω, τι θέλεις να πεις έπαιζα και έφαγα πυξίδα? γιατί θα φωβόμουν να το πω?
είσαι και αστείος τελικά, στον 38 πάλι στο είπα γιατί δεν ρωτάς? και λες κουταμάρες? πάλι να στα γράφω? ναι έφαγα πυξίδα αφού παράτησα τον λογαριασμό, τι θέλεις να πω έπαιζα και τη έφαγα?
γιατί νομίζεις έχω ζόρι να φάω πυξίδα? αν είχα θα πάταγα διαγραφές και στους 2 κόσμους και στους 43, 44 που πάλι πυξίδα έφαγα, που βλέπεις ρε άσχετε ότι εχω ζόρι να τρωω πυξίδες?
αυτό το ζόρι(σε παρακαλώ ηρέμησε μην πάθεις και τίποτα θερίζουν τα εγκεφαλικά χαχαχχα) το έχετε εσεις όλοι, ο βουβουζέλα εσυ και λοιπά λοιμά,
τι λες εσυ είναι εύκολο να εισαι πρώτος στον 35 και ταυτοχρον α να τρέχεις φυλή 36 και να σε βαράνε 2 ήπειροι? η δεν έγινε κι αυτό? αν δεν ξέρεις βρε κουτορνίθη τι μιλάς? ρωτα τον παπαρα τον όμηρο που σε δασκαλεύει που του έλεγα(μέχρι τότε συνέχεια σε κ΄λείσεις με είχε) να μιλήσει στον σικαλία και στους άλλους απο την ηπειρο 45 που τους ήξερε επειδή τους είχε στην φυλή του στον 35 και σταματήσανε, ΤΕΝΕΚΕ ρωτα μην σε πουλάνε κουτοχορτο και το τρως και με μανια.
αληθειες λες αλλά μισές αυτό λέω και ο ημιμαθης αν δεν το ξέρεις είναι χειρότερος απο τον αμαθή "ΕΞΥΠΝΑΔΑ" ές ότι λέω ψέματα? και ότι σου λένε α΄λήθεια οι άλλοι? γιατί δεν ρωτάς όλους αυτούς που σου είπα και λες τα δικά σου? και όχι τίποτα άλλο εσυ προσωπικά δεν ξέρεις τίποτα έτσι "ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΑΛΛΟΙ"
ΨΕΥΤΗΣ
ΨΕΥΤΗΣ
ΨΕΥΤΗΣ

μισή αληθεια αλλά το σοβαρότερο παρέληψες ότι μου έκανε αίτηση υποστοίρηξης, κοιτα σιγά σιγά θα αρχίσεις να τα λες όλα μισες αληθειες ισον ψεμα ΚΥΡΙΕ ΨΕΥΤΗ
και βέβαια παίζει ρόλο ποιος το λέει εσυ τι λες δεν παιζει? όλους αυτόυς τους τραγικους που μου ανέφερες έκλαιγαν και απειλούσαν, εγω ποτε δεν το έκανα, στον 36 δεν είπα σε κανενα μην μας γκρεμίζεις και αν συνέχιζα στο είπα είχα κάνει με κυθνο σ.ε. να χτυπήσουμε τους ντουμ ΑΣΧΕΤΕ , αλλά ΞΑΝΑ μηπως το καταλάβεις φυλή κανενας μονο δεν μπορει να τρέξει και ταυτόχρονα να είναι φουλ σε άλλον κοσμο ΓΚΕΓΚΕ
εσυ θα μου πεις ποτε και για ποιον λόγο παρατάω έναν κόσμο? καλά ότι να είναι είσαι, ξέρεις εσυ και εγω που τα παρατάω δεν ξέρω?
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
ΨΕΥΤΗ
ΨΕΥΤΗ
ΨΕΥΤΗ

κανεις φίλος μου δεν με κατηγοράει οπως λες, πάλι ψέματα? θέλεις να ακούσεις φίλους μου? να σου πω μερικούς να δεις τι λένε για εμένα ΑΣΧΕΤΕ
ΣΥΚΟΦΑΝΤΗ ΚΑΙ ΨΕΥΤΗ

σου έβαλα πάρα πολλές αποδέιξεις και στον 37 με την πιεντρα ούτε εβδομάδα παιξαμε ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΓΑΜΕ ΠΥΞΙΔΑ ΑΣΧΕΤΕ
τα παράτησε η αναστασία ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ? ρωτα την ίδια αν την πετυχεις σε κανένα κόσμο και τον σπυρίδη ΑΣΧΕΤΕ που ενω η αναστασία με τον ΜΟΣΧΟ κανανε την μεγαλύτερη πουστιά , επειδή είμουν εγώ ο νικος(σπυριδης) το μονο που ζήτησε ήταν να μπουμε εμεις στην φυλή τους και να φαγωθει ο μοσχος γι αυτο που έκανε?
δεν ξερεις τι έγινε? τοτε τι γράφεις ρε ΑΣΧΕΤΕ και ΨΕΥΤΗ?
και πρόσεχε εσυ που λες αληθειες "ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ"
αληθειες άλλων δεν ξέρεις αν ειναι αλήθειες
ΑΣΧΕΤΕ ΚΑΙ ΨΕΥΤΗ
και οχι στα βαθιά λαλάκη
υ.γ.
αν δεν με ήθελαν όπως λες στον 35 , ρώτα γιατί με κάνανε δούκα?
υ.γ2
τα τελευταία που έγραψες δέιχνουν ποιος είσαι και πόσο μανία με έχεις
ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΙΣΑΙ και σκουζεις τοσο πολύ
καλά δεν είσαι ο μόνος που σε έριξα πυξιδα μην κάνεις έτσι, κανένας κρυφούλης είσαι έτσι?
:p:p:p:p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34860

ποσο ακόμη θα συνεχίσεις να πέρνεις κάποιες πληροφορίες κύριε "ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΑΛΛΟΙ" και ειναι αλήθεια?

Εδω δεν σε καταλαβα ,αν εννοεις για ποσο ακομη θα γραφω ,για οσο γουσταρω.


ότι έχασα τα παρατημένα χωριά το λες πυξίδα?

Οχι ,αλλα οτι παρατησες κοσμο που εχανες γιατι ξεφτιλιστικες ,ειναι πυξιδα μην σου πω και χειροτερα

γιατί θα φωβόμουν να το πω?

Ναι




στον 38 πάλι στο είπα γιατί δεν ρωτάς?

Το ιδιο με τον 36




γιατί νομίζεις έχω ζόρι να φάω πυξίδα?

ναι και μεγαλο




που βλέπεις ρε άσχετε ότι εχω ζόρι να τρωω πυξίδες?


36 και 38 και αλλους


και να σε βαράνε 2 ήπειροι?

Σε χτυπησανε στην αρχη οι ντουμ και μετα σε χτυπησανε και απο την αλλη υπειρο αλλα ησασταν τελειως πεθαμενοι ,γενικα στον 36 ησασταν ενα χαλι και μισο εξ αρχης δεν ειναι κακο βεβαια.



αν δεν ξέρεις βρε κουτορνίθη τι μιλάς?

Ξερω και μιλαω,δεν θα μου πεις εσυ τι θα λεω.




λές ότι λέω ψέματα? και ότι σου λένε α΄λήθεια οι άλλοι?


Λες πολλα ψεμματα ,αρκετα κιολας εχεις παραδεχτει σιγα σιγα.δεν εισαι ο μονος που λεει ψεματα την αληθεια την καταβαινει κανεις μονος του


γιατί δεν ρωτάς όλους αυτούς που σου είπα και λες τα δικά σου?

Που ξερεις εσυ αν ρωτησα και τι μου ειπανε,και που ξερεις αν μου ειπανε να μην τους επικαλεστω.




και βέβαια παίζει ρόλο ποιος το λέει εσυ τι λες δεν παιζει?

Δεν παιζει, αν ειναι ψεμα αποδεικνιεται .




εσυ θα μου πεις ποτε και για ποιον λόγο παρατάω έναν κόσμο? καλά ότι να είναι είσαι, ξέρεις εσυ και εγω που τα παρατάω δεν ξέρω?

Το ξερεις απλα ποτε δεν το παραδεχεσαι εγω σου υπενθυμιζω,εκνευριζεσαι και λες ψεματα




κανεις φίλος μου δεν με κατηγοράει οπως λες, πάλι ψέματα? θέλεις να ακούσεις φίλους μου?

Σε κραζουνε και σε κοροιδευουνε απο πισω σου ,και εχω ακουσει φιλους σου.θα επρεπε να σου τα λενε μπροστα ,αν ηταν σωστοι,αλλα ειναι κοτες




ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΓΑΜΕ ΠΥΞΙΔΑ ΑΣΧΕΤΕ
τα παράτησε η αναστασία ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ?


Το ιδιο με 36 και 38




δεν ξερεις τι έγινε?
η αναστασία με τον ΜΟΣΧΟ κανανε την μεγαλύτερη πουστιά


Ξερω

αυτη η πραξη ειναι συνωνυμο με το ονομα σου στο παιχνιδι,αλλα σε αντιγραφουνε και οι φιλοι σου χαχα μαλλον ειναι μεταδοτικο!!!



καλά δεν είσαι ο μόνος που σε έριξα πυξιδα μην κάνεις έτσι, κανένας κρυφούλης είσαι έτσι?




Χαχαχα οτι να ειναι, να χαρω επιχειρημα ,Δεν με εριξες πυξιδα και δεν κανω ετσι για αυτο το λογω


Βεβαια αν παιζαμε και με εβρισκες πολυ πιθανο και να με εριχνες πυξιδα.αλλα δεν με νοιαζει


Εσενα ομως σε νοιαζει και σε καιει ...


Οσες φορες και να με γραψεις ψευτη ,τον εαυτο σου εννοεις και ολοι οι χαρακτηρισμοι που σου εχω δωσει ειναι 100% σωστοι δεν τους εγραψα για χαβαλε



Κακως καθεσαι και εκτιθεσαι αν ησουν λιγο πιο εξυπνος δεν θα ασχολιοσουνα καθολου.



Νομιζω σου απαντησα σε ολα, θελεις να ρωτησεις κατι αλλο ?






Δεν με ενδιαφερει να σε ρωτησω κατι αλλο πλεον ,αυτα που ηθελα τα ειπες και μονος σου τα περισσοτερα.


Δεν με ενδιαφερει και ξερω οτι δεν θα παραδεχοσουνα κατι ευκολα , ηθελες λιγο σπρωξιμο και ειπες αυτα που με ενοιαζε.


Κατι τελευταιο ομως αν θελεις μου απαντας

Σε ενοχλουν αυτα που εχω γραψει ???
 

DeletedUser17028

δεν με ενοχλούν καθόλου μάλιστα, και όπως είπα και σε κάποιο ποστ σε αυτό το θέμα στον rofius, άνοιξα αυτό το θέμα επειδή βρήκα έναν **** και τον τρολάρο, φυσικά δεν σε βρήκα μόνο εγω αλλά τρως δούλεμα απο όλους κανονικά.
οταν θέλω να μιλήσω σοβαρά δεν θα το δεις ούτε εσυ ούτε τα λοιμά που ακούς...
ακους τον όμηρο ... τον βουβουζέλα και κάτι λοιμά απο aje που δεν τα ονομάζεις...
ρώτα τον κόσμο τον σοβαρό πως βλέπει αυτούς τους παίκτες (ποιος είναι ο σοβαρός κόσμος? βρες και κάτι μονος σου βρε ΜΗΝ ΣΤΑ ΛΕΝΕ ΟΛΑ ΟΙ ΑΛΛΟΙ) , λες ότι οι φίλοι μου με κατηγοράνε χαχχαχαχα καλά ρε έχεις δει φίλο να κατηγοράει φίλο? καλη η προσπαθεια αλλά όπως είπες εισαι νουμπάς και προφανός δεν ξέρεις το παχνιδι, αλλά ξέρεις ότι ...ότι σου λένε είναι αλήθεα έτσι? φάσκεις και αντιφάσκεις ..οκ έχεις δίκιο μην σε κάνω να χαλιέσε αν αυτό ειναι που θέλεις να ακούσεις, το πρόβλημα δεν το έχω εγω.. που έχω αποδείξει ότι δεν με νοιάζουν οι πυξίδες, γιατί? αφού στο απάντησα θα πάταγα διαγραφή και δεν θα φαινόταν τίποτα.
σε απαντάω σε όλα αλλά έχεις είδη την γνώμη σου , είσαι είδη προηδεασμένος αλλά έχεις γίνει ρεζίλη επειδή σε έχω απαντήσει σε όλα, ΠΟΤΕ πούλησα φυλή?
ακόμη και τους ρεκ δεν τους πούλησα ενω μου δώθηκαν 2 ευκαιρείες....
μην λες συνέχεια τα ίδια αφού πέρνεις απαντήσεις, το να στις δείνω πάλι τις απαντήσεις είναι και ανούσιο, ένα πράγμα καταλαβαίνω "ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ" μάλλον είσαι πολύ ποιο νουμπάς απο ότι φάνηκε που ούτε τις απαντήσεις δεν καταλαβαίνεις, πάτησα διαγραφη ενω χάναμε? αφου χωριό δεν είχα χάσει ακόμη...
και ενώ είχα κάνει σ.ε. με κυθνο όπως σου είπα δεν είχα πρόβλημα να συνεχίσω , όπως εδω..
ΕΙΔΕΣ ΕΔΩ? άνετα μπορώ να γίνομαι μεγάλος λογαριασμός που θα ήταν το πρόβλημα?
ακομη και πυξίδα να έτρωγα , άρα?
ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ αντιθέτος με αρέσει να σε τρολάρο, είναι ευκολο να μιλάς με άσχετο, έτσι διασκεδάζω μην στεναχωριέσε καλό μου κάνεις
:D:D:D:D:D
αν δεν ήθελα έκλεινα το ποστ.
ΕΙΣΑΙ ΨΕΥΤΗΣ απλά ούτε εσυ το ξέρεις , αλλά είσαι, απλά αν "ΣΤΟ ΠΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ" τοτε θα το καταλάβεις
:D:D:D:D:D:D
υ.γ.
αν πεις πάλι ότι δεν ήθελα να χάσω να φανει πυξίδα και τα παράτησα, θα σε ρωτήσω εδω γιατί έπαιζα μέχρι τέλος το παιχνιδι και συνέχισα στην 55 ήπειρο?
απλά επειδή ήθελα ν α παίξω και αυτό έκανα, τι θα με έννοιαζε αν έτρωγα πυξίδα?
πάλι θα στο πω ΕΙΔΕΣ ΠΩΣ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ? να σου πω ότι το είχα πει σε όλους?
ρώτα να μαθένεις, απλά επειδή ξέρω ποιο είναι το επίπεδό μου, άλλοι θα τα παρατούσαν
ΑΣΧΕΤΕ
εγω δεν τα παρατάω αν χάσω τα χωριά μου αλλά αν δεν θέλω για οποιονδήποτε λόγο να συνεχίσω
υ.γ.2
είπες και για πρέμιουμ...
καλά είσαι εντελός νυχτωμένος, ναι χάλασα πρέμιουμ αλλά δεν ΑΓΟΡΑΣΑ
πως γίνεται αυτό? ξέρεις? αν δεν ξέρεις να στο πουν οι άλλοι,αν τύχη και δεν ξέρουν και αυτοί θα στο αποδείξω μπορώ να το κάνω και αυτό
:D:D:D:D:D:D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34890

Συγνώμη που επεμβαινω στην συζήτηση σας αλλά όσων αφορα τον κ35. Έπαιζα απο την αρχη.ο μόνος που ασχολιόταν τουλάχιστον απο αυτον λαβανα μήνυμα για άμυνες,για επιθέσεις για πλάνα για μοιρασμο χωριών ηταν ο όμηρος.και αν θύμα με καλά στο τέλος ο gelnu είχε πολλά Βαρβάρα κλειδωμένα και πολλά χωρια απο παιχτες τις ρεκ που τα παράτησαν πρωτπυ κλείσει ο κόσμος.και ποτέ δεν είχα επικοινωνία με αυτον που αν ηταν οργανωτής πλάνων θα είχα και καποιο μην όπως έστελναν και τα υπολοιπα παιδια που ασχολιόντουσαν με πλάνα ειτε αμυντικά ειτε επιθετικα
 

DeletedUser34860

δεν με ενοχλούν καθόλου μάλιστα, και όπως είπα και σε κάποιο ποστ σε αυτό το θέμα στον rofius, άνοιξα αυτό το θέμα επειδή βρήκα έναν **** και τον τρολάρο, φυσικά δεν σε βρήκα μόνο εγω αλλά τρως δούλεμα απο όλους κανονικά.


ρε ψαρακι ,ψευτρακο της δεκαρας ουτε τα 15χρονα δεν πειθεις πλεον
που με το παραμικρο δολωμα τσιμπας.
αν δεν ελεγα τιποτα για εσενα ή αν ελεγα καλα λογια δεν θα ελεγες τιποτα.
και τωρα που ειπα αυτα εγω που ειμαι νουμπας και ασχετος

εχεις κανει θεμα, και εχεις γραψει 20 ποστ και τι γραφεις να δικαιολογησεις και να αντικρουσεις αυτα που σου γραφω...
πως εισαι παιχταρας, πως δεν εχεις φαει τις πυξιδες, που λεω, πως δεν πουλας φυλες και αλλες αρλουμπες.
ποσο ζορικλας εισαι ρε....

αν ηθελες να με τρολαρεις οπως λες ,που δεν ξερεις καν τι θα πει τρολ,απλα θα πειραζες εμενα
δεν θα εγραφες για εσενα
γατακι,σου εχω πει την εχω καταβρει γιατι εχω ενα βιτσιο μου αρεσει να κραζω ανθρωπους σαν και εσενα ειδικα τους υπερτασικους.

ακομη και την παραμικρη αμφιβολια να ειχα για αυτα που σου εχω πει
απο αυτα που γραφεις καταλαβαινω πως εισαι χειροτερος απο αυτο που νομιζα.



Αν εχεις πουλησεις φυλη?
και ποια δεν εχεις πουλησει
το ονομα σου ειναι συνωνυμο με τετοιες πρακτικες

θελεις να σου θυμησω παλι
35 δεν πουλησες τους dix,
και τους ρεκ θα πουλαγες αλλα ηξερες πως θα σε τρωγανε ο ανδρεας και η παρεα του.

38 δεν την πουλησες την φυλη που ησουνα στην αρχη,

μονο της φυλες που κανεις δεν εχεις πουλησει ακομη
αλλα που ξερεις αργοτερα μπορει και αυτες να πουλησεις,το εχεις ανετα..

εδω στο 42 σε βαλανε οι σολ να παιξεις στην αλλη υπειρο για να εχουνε πατηματα ,
στο τελος ομως για να γλυτωσεις την πυξιδα,οπως παθανε τα λοιμα οι φιλοι σου εκανες βουτια.

για τα πρεμ μετριουλη νομιζεις πως κατι ειπες ρε χαιβανι.

σου το ειπα για να σου δειξω πως επαιξες ενεργα στον 36 και σε ετσουξε που εχασες
σε κοσμο που δεν σε νοιαζει δεν χαλας πρεμ.






συνεχισε να γραφεις και να με τρολαρεις

χαχαχαχαχα
 

DeletedUser

Σκρολλαρα λιγο το θεμα αυτο και ενιωσα οτι αυτος ο Genlyn ειναι σαν κατι παππουδια που σου λενε καθε φορα που τους βλεπεις τν ιδια ιστορια για τα παλια τους χρονια και εισαι σε φαση '' ναι ναι ναι'' .... χαχαχαχα
 

DeletedUser17028

Σκρολλαρα λιγο το θεμα αυτο και ενιωσα οτι αυτος ο Genlyn ειναι σαν κατι παππουδια που σου λενε καθε φορα που τους βλεπεις τν ιδια ιστορια για τα παλια τους χρονια και εισαι σε φαση '' ναι ναι ναι'' .... χαχαχαχα
εσυ τωρα τι φάση είσαι?
 

DeletedUser17028

Συγνώμη που επεμβαινω στην συζήτηση σας αλλά όσων αφορα τον κ35. Έπαιζα απο την αρχη.ο μόνος που ασχολιόταν τουλάχιστον απο αυτον λαβανα μήνυμα για άμυνες,για επιθέσεις για πλάνα για μοιρασμο χωριών ηταν ο όμηρος.και αν θύμα με καλά στο τέλος ο gelnu είχε πολλά Βαρβάρα κλειδωμένα και πολλά χωρια απο παιχτες τις ρεκ που τα παράτησαν πρωτπυ κλείσει ο κόσμος.και ποτέ δεν είχα επικοινωνία με αυτον που αν ηταν οργανωτής πλάνων θα είχα και καποιο μην όπως έστελναν και τα υπολοιπα παιδια που ασχολιόντουσαν με πλάνα ειτε αμυντικά ειτε επιθετικα
καλά έκανες και παρενέβεις , αλλά πες μας και ποιος είσαι να σε απαντήσω και εσένα ακριβώς.
και για τα βάρβαρα? καλά και εσυ τώτα λες ότι θέλεις έτσι? ο πρώτος λογαριασμός στον κόσμο και αναλογικά δεν πηρα ούτε το 1/10 απο ότι οι άλλοι λογαριασμοί, μήπως θέλεις να δεις πάλι στατιστικά απο τους παίκτες που κλείσανε τον κόσμο και τι χωριά πήρανε?
να σου πω και το άλλο? οτι ο όμηρος έβαζε άλλους να βάζουν τα επιθετικά τους να πέρνει χωριά και τους έδεινε μετά άδεια για βάρβαρα?μιλώντας για βάρβαρα, που εγω το έκανα όταν τελείωσε ο πόλεμος και όχι πριν που τους έλεγα κι όλας ότι κανεις δεν πρέπει να πέρνει βάρβαρα..
πρώτα πριν κατηγορήσεις ρώτα να στα πω και εσένα όλα, μην με πεις και εσυ ζορίκλα αν δεν θέλεις να σε απαντήσω
;);)
και αν θέλεις να μάθεις και άλλα, σε ένα μικρό χτύπημα(και όχι πλάνο, γιατί απο πλάνα ο όμηρος νυχτωμένος είναι) , εμένα βάλανε να χτυπήσω πρώτος ενω μου είπαν ννα χτυπησουμε 8/1 και τους είπα φτάνω μια μέρα μετά , συμφώνησαν αλλα....
περιμένανε να στείλω πρώτα εγω τα επιθετικά να καθαρίσω όλη την περιοχή απο το πρωϊ και χτυπησανε απο βράδυ και μετά βλέπωντας ποια έχουν καθαρίσει...
ρωτα τον mitsosr1 που του είχα πει να μην γίνει αυτό επειδή ξέρω τι κάνει ο όμηρος...
να λέμε και αλήθειες έτσι?
είδα σε έκανε και like ο ομηρος το σκουπίδη?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17028

ρε ψαρακι ,ψευτρακο της δεκαρας ουτε τα 15χρονα δεν πειθεις πλεον
που με το παραμικρο δολωμα τσιμπας.
αν δεν ελεγα τιποτα για εσενα ή αν ελεγα καλα λογια δεν θα ελεγες τιποτα.
και τωρα που ειπα αυτα εγω που ειμαι νουμπας και ασχετος

εχεις κανει θεμα, και εχεις γραψει 20 ποστ και τι γραφεις να δικαιολογησεις και να αντικρουσεις αυτα που σου γραφω...
πως εισαι παιχταρας, πως δεν εχεις φαει τις πυξιδες, που λεω, πως δεν πουλας φυλες και αλλες αρλουμπες.
ποσο ζορικλας εισαι ρε....

αν ηθελες να με τρολαρεις οπως λες ,που δεν ξερεις καν τι θα πει τρολ,απλα θα πειραζες εμενα
δεν θα εγραφες για εσενα
γατακι,σου εχω πει την εχω καταβρει γιατι εχω ενα βιτσιο μου αρεσει να κραζω ανθρωπους σαν και εσενα ειδικα τους υπερτασικους.

ακομη και την παραμικρη αμφιβολια να ειχα για αυτα που σου εχω πει
απο αυτα που γραφεις καταλαβαινω πως εισαι χειροτερος απο αυτο που νομιζα.



Αν εχεις πουλησεις φυλη?
και ποια δεν εχεις πουλησει
το ονομα σου ειναι συνωνυμο με τετοιες πρακτικες

θελεις να σου θυμησω παλι
35 δεν πουλησες τους dix,
και τους ρεκ θα πουλαγες αλλα ηξερες πως θα σε τρωγανε ο ανδρεας και η παρεα του.

38 δεν την πουλησες την φυλη που ησουνα στην αρχη,

μονο της φυλες που κανεις δεν εχεις πουλησει ακομη
αλλα που ξερεις αργοτερα μπορει και αυτες να πουλησεις,το εχεις ανετα..

εδω στο 42 σε βαλανε οι σολ να παιξεις στην αλλη υπειρο για να εχουνε πατηματα ,
στο τελος ομως για να γλυτωσεις την πυξιδα,οπως παθανε τα λοιμα οι φιλοι σου εκανες βουτια.

για τα πρεμ μετριουλη νομιζεις πως κατι ειπες ρε χαιβανι.

σου το ειπα για να σου δειξω πως επαιξες ενεργα στον 36 και σε ετσουξε που εχασες
σε κοσμο που δεν σε νοιαζει δεν χαλας πρεμ.






συνεχισε να γραφεις και να με τρολαρεις

χαχαχαχαχα
πρωτα απο όλα δεν είμαι ζορίκλας, ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΨΕΥΤΗΣ κυριε "ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ"
το ψέμα αντιθέτος και τους ψεύτες που αναπαράγουν φαντασίες τους απαντάω πάντα
μα πάντα όμως..

σε πειράζει που βάζω και στοιχεία?
πρώτα απο όλα ποτέ δεν είπα δεν έπαιξα κανονικά στον 36 , πραγματικά έχεις συγχυστεί και λές ότι να έιναι...
κρίμα σε εσένα που προσπαθεις σώνει και καλά να έχεις δίκιο...
μην χαλιέσε αν εχει ο άλλος δίκιο σε θέματα που έχει περάσει και εσυ απλός "ΣΤΟ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ"
ΞΑΝΑ
35 οι dix με πέταξαν απο την φυλή και δεν έφυγα...
35 μπηκα για πρέμιουμ όπως και 30,31 απλά μου έκατσε και πήγα τόσο καλά δεν το επιδίωξα, μου έκατσε τι να κάνω ΣΥΓΝΩΜΗ
36 αν δεν τα παρατάγανε οι 2 φίλοι μου(αντωνης -νασος) απο την φυλη και το παχνιδι ποτέ δεν θα τα παράταγα και αν δεν είχα τον λογαριασμο στον 35 θα έπαιζα στην λόκα...
ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙς πες μου ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ
και εφοσον δεν γινοταν να τρέξω την φυλη στον 36 μονος και επειδη στον 35 έκανα πράγματα που ούτε να το ονειρευτής μπορεις εσυ , ρώτα άτομα που παίξανε στους dix τον ίδιο τον αρχηγό τον βασίλη
αν δεν θέλεις δεν πειράζει ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΔΕΙΝΩ ΟΝΟΜΑΤΑ και άτομα να ρωτήσεις...
δεν θέλω να ακούσεις τι λέω, άκου τους ίδιους που ξέρουν απο πρώτο χέρι , οχι τον ομηρο και τον καθε όμηρο
 

DeletedUser17028

σκουπίδη αχάριστε άχρηστε , γιατί δεν απαντάς και εσυ?
κάνε κανενα ποστ να σε ξεβρακωσω κανονικά...
διαβάζεις και δεν γράφεις? εκτος απο όλα τα πάνω και θα σου έγραφα όσα σου είπα στον 41 σε κλίση αλλά έχε χάρη που αν τα γράψω δεν θα με αφήσουν να ξανα γράψω οι διαχειριστές
ΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ μηπως ειναι ψέματα όσα έγραψα?
και λίγα έγραψα θα ανοίξω πόστ μονο για εσένα ΑΧΑΡΙΣΤΕ που αν έκλεινες εκεινον τον κοσμο χωρις τον mitsosr1 να μου έγραφες
μηπως με την στέλα δεν ειχες ......
ΕΣΥ
που το ΄λένε για εμένα? χαχαχχαχα για πες η στέλλα και ο σπυρος σε μιλάνε άλλο? σκουπίδη?
 

DeletedUser34890

καλά έκανες και παρενέβεις , αλλά πες μας και ποιος είσαι να σε απαντήσω και εσένα ακριβώς.
και για τα βάρβαρα? καλά και εσυ τώτα λες ότι θέλεις έτσι? ο πρώτος λογαριασμός στον κόσμο και αναλογικά δεν πηρα ούτε το 1/10 απο ότι οι άλλοι λογαριασμοί, μήπως θέλεις να δεις πάλι στατιστικά απο τους παίκτες που κλείσανε τον κόσμο και τι χωριά πήρανε?
να σου πω και το άλλο? οτι ο όμηρος έβαζε άλλους να βάζουν τα επιθετικά τους να πέρνει χωριά και τους έδεινε μετά άδεια για βάρβαρα?μιλώντας για βάρβαρα, που εγω το έκανα όταν τελείωσε ο πόλεμος και όχι πριν που τους έλεγα κι όλας ότι κανεις δεν πρέπει να πέρνει βάρβαρα..
πρώτα πριν κατηγορήσεις ρώτα να στα πω και εσένα όλα, μην με πεις και εσυ ζορίκλα αν δεν θέλεις να σε απαντήσω
;);)
και αν θέλεις να μάθεις και άλλα, σε ένα μικρό χτύπημα(και όχι πλάνο, γιατί απο πλάνα ο όμηρος νυχτωμένος είναι) , εμένα βάλανε να χτυπήσω πρώτος ενω μου είπαν ννα χτυπησουμε 8/1 και τους είπα φτάνω μια μέρα μετά , συμφώνησαν αλλα....
περιμένανε να στείλω πρώτα εγω τα επιθετικά να καθαρίσω όλη την περιοχή απο το πρωϊ και χτυπησανε απο βράδυ και μετά βλέπωντας ποια έχουν καθαρίσει...
ρωτα τον mitsosr1 που του είχα πει να μην γίνει αυτό επειδή ξέρω τι κάνει ο όμηρος...
να λέμε και αλήθειες έτσι?
είδα σε έκανε και like ο ομηρος το σκουπίδη?
Φιλέ δεν ξέρω τι λεγατε μεταξύ σας και πως οργανωνατε τα πραγματα.εγώ αναφέρομαι στο ποιος μου έστελνε τα μην και ποιος έγραφε στο φόρουμ.προσωπική άποψη εκφράζω απο αυτά που είδα μέσα στο παιχνιδι.επίσης το όνομα μου είναι και στα παιχνίδια tsitlakidisg
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Με κάτι ανθρωπάκια που εύχονται καρκίνους σε ανθρώπους που παίζουν ένα εικονικό παιχνίδι δεν ασχολούμαι.

Ούτε με νοιάζει τι βγάζεις προς τα έξω. Όσοι ήταν στον 35 γνωρίζουν και κρίνουν.
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Κ10 11888
K14 NO SURRENDER
K16 NO SURRENDER - ΦΠΑ
Κ17 REC
Κ20 OUT-KUROV
Κ21 REC-CxC
Κ34 *N*M*
Κ35 REC
Κ36 LOCA
K38 OSR
K39 R-L / BOXEUR
K40 N.O.S
K41 NAVI
K42 STOP
Κ43 Τ.R
K44 Boxeur
K45 RTN

:eek::eek:

17 κόσμους; :confused: έλα Παναγία μου... χαράς το κουράγιο σου Όμηρε. Αυτό θα πει regular :p 42 ποιο account εισαι; Ελπίζω να σαι καλά κατα τ'άλλα ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Κ10 11888
K14 NO SURRENDER
K16 NO SURRENDER - ΦΠΑ
Κ17 REC
Κ20 OUT-KUROV
Κ21 REC-CxC
Κ34 *N*M*
Κ35 REC
Κ36 LOCA
K38 OSR
K39 R-L / BOXEUR
K40 N.O.S
K41 NAVI
K42 STOP
Κ43 Τ.R
K44 Boxeur
K45 RTN

:eek::eek:

17 κόσμους; :confused: έλα Παναγία μου... χαράς στο κουράγιο σου Όμηρε. Αυτό θα πει regular :p 42 ποιο account εισαι; Ελπίζω να σαι καλά κατα τ'άλλα ;)
χάχα άμα έχεις ελεύθερο χρόνο Φιλε πρέπει κάπου να το περνάς, αν δεν ήταν οι φυλετικές μπορεί να ήταν κάποιο άλλο παιχνίδι .. :p

πάντα με το ίδιο name παίζω όπως πάντα.. κατά τα αλλα είμαι καλά Φιλε μου .. ελπίζω και εσύ το ίδιο
 

DeletedUser17028

Με κάτι ανθρωπάκια που εύχονται καρκίνους σε ανθρώπους που παίζουν ένα εικονικό παιχνίδι δεν ασχολούμαι.

Ούτε με νοιάζει τι βγάζεις προς τα έξω. Όσοι ήταν στον 35 γνωρίζουν και κρίνουν.
σου ειπα εσενα προσωπικα για καρκίνους η οτιδηποτε άλλη βρισια η για μαναδες πατεράδες που λένε όλοι σε αυτό το παιχνιδι?
σκουπιδι που θα πεις και τι κάνω η δεν κάνω, αλλά σκουπίδη θα σε λέω γιατι άλλος χαρακτηρισμος δεν σου ταιριάζει ποιο τέλεια, αφού λες ότι σε έβρισα καρκίνους ΨΕΥΤΗ , ποσο ποιο χαλια νουμερο μπορεις να γίνεις? προσπαθησε τα καταφέρνεις πολύ καλά....

10 πόντοι για 2.α. προσβολέςΠροσωπικές
από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17028

Φιλέ δεν ξέρω τι λεγατε μεταξύ σας και πως οργανωνατε τα πραγματα.εγώ αναφέρομαι στο ποιος μου έστελνε τα μην και ποιος έγραφε στο φόρουμ.προσωπική άποψη εκφράζω απο αυτά που είδα μέσα στο παιχνιδι.επίσης το όνομα μου είναι και στα παιχνίδια tsitlakidisg
εσυ είσαι που δεν υπήρχες στον κοσμο και έκλεισες κοσμο χατηρικά?
δεν ξέρω ποιος σε έβαλε να τον κλείσεις προφανός ο όμηρος και τώρα γράφεις κι όλας έτσι?
λοιπόν μιλώντας για βάρβαρα έχεις πάρει 47 απο τα 64 σύνολο που έκλεισες τον κόσμο, σε κανένα πλάνο δεν σε είδα, εκτός απο 1 η 2 χωριά (δεν είδα καλά τα στάτς) που πήρες απο μαπες και μάλιστα ενω τους χτυπήσαμε απο τις 9 του μηνός και εσυ το πηρες 13(δηλαδή καθαρό λαμόγιο είσαι εντελός όμως έτσι?)
εγω κύριε τσιτλακίδη που έχεις και άποψη πόσα βάρβαρα έπρεπε να πάρω? συμφωνα με τα χωριά μου?
423 πήρα 'αρα 350 είχα δικαίωμα να πάρω βάρβαρα έτσι?
για μέτρα?
και επειδη εγώ και κάτι έκανα και χτυπησα και παίκτες ενω παίζανε πόσα έπρεπε να πάρω?
μηπως μονο εγω πηρα εσωτερικά? μηπως μονο εγω πήρα βάρβαρα? και αυτό δεν κάνουν όλοι να κλεισει ο κόσμος? αφού πολεμος δεν υπήρχε και κάθε λοιμό απο την ακαδημια και τους ο.β. έπερνε βαρβαρο και δεν μπορουσε να κλείσει ο κόσμος? συν ότι είχα άλλους 250 άριστους καβάντζα? γιατί με χωριά έκλεινε ο κόσμος
ΑΣΧΕΤΟΙ που κάθε ένας βάζει και την παπαριά του εδω...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34705

Τι νουμερο που ειναι ο τυπός , πέρα απο παικταρας..

Μην ασχολειστε ρε με τον τρελό , και εμενα ασχετο με λεεί αλλα ποτε δεν μου εχει πάρει ενα χωριο ουτε σε ρεκλείμ μόνο τον μαζευω οπου τον βρώ !
Οπως λεει και ο ομηρος μην ασχολειστε με ανθρωπακια που ευχοντε παλιοαρρωστιες για οικογενειες και βριζουν μαναδες .
 
Κορυφή