JASON BURN

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser17028
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser17028

που είσαι χαμένος γιώργο?
οεο?
έλεγα πρόσεχε μην την πατήσεις σαν κάποιους άλλους και έκανες αυτό ακριβώς που σου είπα?
γιατί χάθηκες? τι έγινε παικταρά?
τελικά όπως το είπα για εσένα και σε εσένα πάρα πολλές φορές, πρόσεχε τι λες γιατί μεγάλο στόμα έχεις και λες πολλά, θα έρθει η στιγμή που δεν θα μπαίνεις ούτε στο σκύπε... "ΠΑΙΚΤΑΡΑ" εξαφανιστηκες πριν ο αλεκτωρ λαλησει τρεις φορές ... χαχχαχαχα
άλλη φορά κράτα λίγο το κουτάκι σου κλειστο πριν πεις πράγματα και πάιξε σε κανένα κόσμο εύκολο να λες οτι εισαι παικταράς με νουμπάδες που δεν ξέρουν το παιχνιδι.
jason o σούπερ νουμπάς
 

DeletedUser30832

Μηπως γυριζει καμια ταινια ? :p

Genlyn με την παραθεση που κανεις θες να μας πεις οτι εσυ εισαι ο θεος κ ο jason ο Αγ. Πετρος ? o_Oo_O

Γιατι αν ειναι επιπεδου Αγ. Πετρου στο παιχνιδι τοτε μια χαρα παικτης μου κανει ... ο 1ος μεταξυ ισων δηλ
 

DeletedUser17028

xaxaxaxa kaloς ηταν, αλλα σταμάτησε
δεν ξερω αν ειμαι ο θεος (παικτηκα) γιατι ειναι και κανα δυο ακομη φωτια και δεν θελω να τους προσβάλω
:p
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Καλό ****άκι είχε το παλικάρι αλλά ανιχνεύσιμο. :p
 

DeletedUser17028

ξερω εγω που ειναι genlun..βασικα σκατο βλαχε..αντε γ.αμα καμια κατσικα παλιο ασχετε..πυξιδιαρη..


10 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο
από aigokairos.
τουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυτ
Νο1) ψεύτηηηηη
καλά ρε παιδιά ακόμη δεν μάθατε ότι δεν ειμαι βλάχος?
αν και τιποτα δεν εχω με τους βλάχους τιποτε δεν με συνδέει με αυτήν την φυλή
Νο2) ψεύτηηηηηηηηηηηη
ούτε βοσκός είμαι ούτε έχω σχέση με ζώα
γι αυτό και δεν θέλω καμιά σχέση με εσένα :D
κανε ΄μου λιγάκι τουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυτ
βουβουζέλα πονααααας?????????
που να δείς και τον πρωταθλητή ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧ
κάνε παρέα και με αυτόν να πνίξεις τον πόνο σου μαζί του, τα ίδια έπαθε και αυτός χαχχαχαχχαχαχ
 

DeletedUser34860

που είσαι χαμένος γιώργο?
οεο?
έλεγα πρόσεχε μην την πατήσεις σαν κάποιους άλλους και έκανες αυτό ακριβώς που σου είπα?
γιατί χάθηκες? τι έγινε παικταρά?
τελικά όπως το είπα για εσένα και σε εσένα πάρα πολλές φορές, πρόσεχε τι λες γιατί μεγάλο στόμα έχεις και λες πολλά, θα έρθει η στιγμή που δεν θα μπαίνεις ούτε στο σκύπε... "ΠΑΙΚΤΑΡΑ" εξαφανιστηκες πριν ο αλεκτωρ λαλησει τρεις φορές ... χαχχαχαχα
άλλη φορά κράτα λίγο το κουτάκι σου κλειστο πριν πεις πράγματα και πάιξε σε κανένα κόσμο εύκολο να λες οτι εισαι παικταράς με νουμπάδες που δεν ξέρουν το παιχνιδι.
jason o σούπερ νουμπάς

σοφα λογια δασκαλε!!
633cbe7091f14a01af27870e18736a8a.png
 

DeletedUser34748

δεν καταλαβαινω γτ οι νουμπαδες της στοπ βγαζουν γλωσσα :Ρ

ΑΣΧΕΤΟΙ σε 2 μηνες θα εχετ πατησει διαγραφη
 

DeletedUser17028

σου ειπα κάτι, μην διαβάζεις αυτολε΄ξή ότι λέω η λένε οι άλλοι, μάθε να κρίνεις,
επειδή το έβαλες με αυτό τον τρόπο και εχεις εκτεθει πάλι θα σου πω ένα,
ο jason είναι πάρα πολύ καλός παίκτης, ο μόνος που κράταγε τον συφερτό (voodoo,n.m. και λοιπον φυλλών), αυτό δεν το λέω επειδή μπηκε στην φυλή μου, αλλά του το έγραψα κατ ιδίαν
ΑΣΧΕΤΕ
υ.γ.
εισαι τόσο άσχετος που γράφεις ότι γραφουν οι άλλοι αλλά..... αντίθετα
χαχαχχαχαχα
κανονικός καρνάβαλος λέμε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34860

ναι ναι οτι πειτε παιδακια μου δεν ειχε ο γκενλιν θεμα με ολο το team απο τον jason
ναι ναι οτι πειτε
τι σας νοιαζει αφηστε με να γινω ρεζιλι...
χαιβανια
 

DeletedUser17028

ααααα "ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΑΛΛΟΣ"
παραφέρεσαι παιδί μου
επειδή έχω θέμα με το πριντσκριν σου κάνω αντιγραφή το τί είπαμε στις 28/1 με τον γιώργο
αν ο γιωργος δει το ποσταρισμα ας το κάνει και πριντ,είσαι εντελός κορόϊδο σοτ λέω, μην βλέπεις τι γράφουν και τι λένε οι άλλοι
μην γίνεσαι "ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΑΛΛΟΣ"
[28/1/2017 6:24:22 μμ] Γιώργος Αρ.: ελα ρε δημητρη
[28/1/2017 6:24:42 μμ] Γιώργος Αρ.: ναι ρε μετα το μπαν ασχοληθηκα λιγο σε άλλο ακκ αλλα τα χριστουγεννα σταματησ ατελειως από 42
[28/1/2017 6:24:58 μμ] Γιώργος Αρ.: ασχολουμε παλι λιγο με φυλετικες στον 44 με τον τουρλου αλλα μην φανταστείς πολλα πραγματα
[28/1/2017 6:25:06 μμ] Γιώργος Αρ.: περιοριστικε και ο χρονος μου
[28/1/2017 6:25:09 μμ] Γιώργος Αρ.: εσυ τι κανεις ?
[28/1/2017 6:25:33 μμ] GENLYN: καλα γιωργο .
[28/1/2017 6:25:35 μμ] GENLYN: χαλαρα
[28/1/2017 6:25:47 μμ] GENLYN: παντος ησουν ωραιος
[28/1/2017 6:25:50 μμ] GENLYN: πολύ καλα επαιξες
[28/1/2017 6:26:16 μμ] GENLYN: αν δεν ησουν εσυ η ν.μ. δεν θα υπηρχε καθόλου
[28/1/2017 6:26:29 μμ] GENLYN: όπως και όταν σταμάτησες αυτοι απλα το κλεισανε
[28/1/2017 6:32:23 μμ] Γιώργος Αρ.: νταξει μωρε τουλάχιστον θα εχω να λεω ότι τον 42 οσο επαιξα τον ευχαριστηθηκα από πολλες αποψεις

Υ.Γ.
καλά δεν σε κατήγορω που το κάνεις, εδώ το κάνουν άλλοι και άλλοι που έπρεπε να με σέβονται και να σέβονται το τι έχω κάνει γι αυτούς και την φυλή τους, εσύ εννοείτε την δουλειά σου κάνεις.... η μηπως την δική μου?
:p
 

DeletedUser34860

α καλα ποσο ψευτης και υποκριτης εδω ρε βριζετε τις μανες σας,εβαζε τον φωτοβολιδα και επεφτε το βρισιδι του αιωνα.
σε εχει πει πως εισαι το μεγαλυτερο σκουπιδι τον φυλετικων και θα μου πεις πως δεν ειχες προβλημα ρε πες τα σε καναν αλλο αυτα
εχω παρα πολυ καλες πληροφοριες και οτι και να γραφεις δεν μπορεις να αναιρεσεις το εαυτο σου τον ιδιο καημενε
 

DeletedUser17028

καλά δεν διαβάζεις τι έγραψα?
ρε "ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΑΛΛΟΣ"
τι έχεις βρε λοιμό, με τον γιώργο όπως και με τον καθε ένα στο παιχνιδι δεν έχω τίποτα, το τι λέμε εδω για εμένα δεν μετράει, για όποιον μετράει ας μην με μιλάει, ρε ΑΣΧΕΤΕ
δεν διάβασες τι έγραψε μια φορά ο βουβουζέλα?
που του είπα ότι όλα τα έλεγα για να τους τρολάρω? αν αυτοί το κάνανε σοβαρά τότε δεν εχω εγω΄το πρόβλημα αλλά αυτοί.....
κατάλαβες "ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΑΛΛΟΣ"?
αλλά φαντάζομαι την ΦΑΤΣΑ σου ΄΄οταν σου βάζω αποδείξεις χαχχαχαχ
και προσπαθεις να βρεις άλλα πράγματα, πάντος μου αρέσει που το προσπαθεις, ίσως στις 100 κατηγόριες που "ΣΤΟ ΕΙΠΑΝΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΕΙΕΣ" να βρεις 3-4 να έχεις και δίκιο... που ξέρεις "και αν σου κάτσει?"
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser34860

αγορι μου σου λεγανε στο σκαιπ να τους πεις που μενεις να πανε να σε δειρουνε ασε τα ψεματακια εκει που σε περνει ...
 

DeletedUser17028

γιατι είπα ότι δεν μου λέγανε?
και τους είπα..
και ?????????
ηρθαν να με δείρουν?
:D:D:D:D:D:D:D
αυτό σου λέω "ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ"
μην παραμυθιάζεσαι απο όλα αυτά, να έισαι εσυ σε κουβέντες και πάλι πρόσεχε γιατί μπορει και να μην σου κάτσει
:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser34860

και επειδη ειχατε τοσο καλες σχεσεις για αυτο και δεν εχεις προβλημα μαζι τους, ρε ποσο κωλοτουμπας εσυ ρε

αντε γεια καληνυχτα
 

DeletedUser17028

σε έβαλα απόδειξη και εσυ συνεχίζεις? χαχχαχαχαχ
:D:D:D:D:D:D
να ξέρεις ο λόγος που συνεχίζω όλο αυτό είναι επειδή ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ μου προκαλεις γέλιο "ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ"
ευτήχος εισαι και εσυ και γελάμε και μαζί σου. όλοι αυτοι που εσυ νομίζεις οτι γελάνε μαζί μου, για τα σκουπίδια δεν με νοιαζει τι λένε οπότε αυτοί δεν μετράνε , για τους άλλους τους σοβαρούς λέω.
 
Κορυφή