GR42 **SOL vs STOP**

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποια φυλή πιστεύεται ότι θα είναι η νικήτρια του κόσμου 42;

  • SOL

    Ψήφοι: 81 65,9%
  • STOP

    Ψήφοι: 38 30,9%
  • Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 4 3,3%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    123
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Συγχαρητηρια στην SOL για πολλοστη φορα για το κλεισιμο του κ42. Και συγχαρητηρια στην STOP που με τις διπλωματικες κινησεις τους θα παιξουν(η παιζουν δεν ασχολουμαι) τελικο με το φαβορι του κοσμου.
 

DeletedUser17028

βουβουζέλα(ακόμη και το όνομα που διάλεξες είναι αστείο σαν εσένα, βρήκες ακριβός το όνομα που να σου ταιριάζει),
πάλι απαντάς ότι να είναι, στην απάντηση που σου έδωσα δεν είπα αν είμαι παικταράς,πάλι προπαγάνδα κάνεις εσυ, αλλά λέγοντας το ίδιο για εμένα νομίζεις ότι θα ξεγελάσεις κόσμο....
δεν απάντησες σωστά, αυτά που έβαλα σε καλύψανε για το τι έκανα όσο εσυ πήρες τον δρόμο σου???
για 42 που με πούλησες ενω σε έσωζα είναι ψεματα??????????????
φαίνεται απο τα στατς και αυτό βουβου, μην εισαι εντελός άσχετος και όταν πουλάς ΄συμπαίκτες και φυλές μην νομιζεις θα μείνει κρυφό σε άλλους κόσμους.
θα σου δωσω μια συμβουλή
πάρε τον Γιοκακλής και βγάζετε μεταξύ σας φωτογραφίες αφού θέλετε τόσο να φαίνεστε, ΝΟΥΜΕΡΑ μεγάλα είστε και τα δυο, αν δεν έχετε να πήτε κάτι μην λέτε, μην γίνεστε άλλο ΡΕΖΙΛΗ
ενας ηταν (ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ) πάτε σώνει και καλά να κάνετε ομάδα, απλά ρε παιδιά κάντε μια καλή φυλή και ονομάστε την τα ΝΟΥΜΕΡΑ
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Σε κανεναν δεν παιζω Ατζυ , αναλωνω καλυτερα το χρονο μου στην δουλεια μου. Οποτε κρατα τα χαρτομαντυλα για οταν μιλας με την φιλη σου την Στελλα που σε ταπωνει καθε φορα.
ΧΑχαχαχαχα γιατι μιλησε και αρθρωσε λογο περα των 2 συλλαβων και εκτος απο Ουγκ ? Εκτος αν λεμε για αλλη για πες ?
Αυτη που στο κ30 κανιβαλιστηκε εν ριπη οφθαλμου οταν πηγε να βγαλει γλωσσα και να παρει βαρβαρα για να κερδισει κοσμο?Αυτη που τρωει την μια πυξιδα ή μπαν το ενα μετα την αλλο και τωρα παιζει στην Στοπ? Αυτη που σας "εδινε" στο κ36 και κατηγορουσαν εσενα για ρουφιανο?Πες την "θειτσα " για να καταλαβουμε ολοι για ποια πρόκειται μας μπερδευεις με τα ονοματα .

Ελα μωρε εγω εμαθα οτι πηρες το playstasion 4 και τα δινεις ολα εκει .Να στειλω εκει πακετακι χαρτομαντηλα ή δεν φτανει μονο ενα?
 

DeletedUser17028

ΧΑχαχαχαχα γιατι μιλησε και αρθρωσε λογο περα των 2 συλλαβων και εκτος απο Ουγκ ? Εκτος αν λεμε για αλλη για πες ?
Αυτη που στο κ30 κανιβαλιστηκε εν ριπη οφθαλμου οταν πηγε να βγαλει γλωσσα και να παρει βαρβαρα για να κερδισει κοσμο?Αυτη που τρωει την μια πυξιδα ή μπαν το ενα μετα την αλλο και τωρα παιζει στην Στοπ? Αυτη που σας "εδινε" στο κ36 και κατηγορουσαν εσενα για ρουφιανο?Πες την "θειτσα " για να καταλαβουμε ολοι για ποια πρόκειται μας μπερδευεις με τα ονοματα .

Ελα μωρε εγω εμαθα οτι πηρες το playstasion 4 και τα δινεις ολα εκει .Να στειλω εκει πακετακι χαρτομαντηλα ή δεν φτανει μονο ενα?

τα επιβεβαιωνω και εγώ , έτσι έγιναν τα έχω μάθει προσωπικά και απο άλλες πηγές.
"Μια φορά τους ξεγελάς όλους , πολλές φορές ξεγελάς έναν ...αλλά πολλές φορές δεν μπορεις να ξεγελάσεις πολλους"
ο βουβουζέλα δεν μπορει να το καταλάβει.
 

DeletedUser30832

Παντως genlyn φυλη ΝΟΥΜΕΡΑ εχει υπαρξει σε κοσμο αλλα δεν θυμαμαι σε ποιον ηταν ( 11830 , 11880 κτλ )
 

DeletedUser34853

promanager κακΑΣΧΕΤΕ θα φας καλα κοταρα, βαζε αμυνες στους ασχετους πανω να μας καθυστερησεις
********


*********

Ένα μήνα εκτός για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο (Άκρος προκλητικό!)
Το μήνυμα έχει υποστεί επεξεργασία.
Από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30832

promanager κακΑΣΧΕΤΕ θα φας καλα κοταρα, βαζε αμυνες στους ασχετους πανω να μας καθυστερησεις
*******
******

καλα εσυ πρεπει να εισαι μεγαλος τρομπας ρε φιλε :mad::mad::mad:

Προς Ο.Δ : Περιμενω να του ριξετε μονιμο μπαν του τυπου οχι μονο απο το φορουμ αλλα κ απο το παιχνιδι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34705

Παντως genlyn φυλη ΝΟΥΜΕΡΑ εχει υπαρξει σε κοσμο αλλα δεν θυμαμαι σε ποιον ηταν ( 11830 , 11880 κτλ )

Στον κοσμο 10 υπηρχε , εκλεισε και κοσμο , απο εκει προερχετε και το ονομα μου επαζα στην φυλη "Μανιασμενες Βουβουζέλες που ειμασταν μια παρεα χαβαλε και πηγαμε πυξιδα την φυλη του Μητσου τουρλουμπουκη την "20" , επαιζαν γνωστα ονοματα εκει οπως κπαπ , αγαθων , ειχαμε μπει για πλακα τοτε θυμαμαι μονο γι αυτο το πολεμο.

ΧΑχαχαχαχα γιατι μιλησε και αρθρωσε λογο περα των 2 συλλαβων και εκτος απο Ουγκ ? Εκτος αν λεμε για αλλη για πες ?
Αυτη που στο κ30 κανιβαλιστηκε εν ριπη οφθαλμου οταν πηγε να βγαλει γλωσσα και να παρει βαρβαρα για να κερδισει κοσμο?Αυτη που τρωει την μια πυξιδα ή μπαν το ενα μετα την αλλο και τωρα παιζει στην Στοπ? Αυτη που σας "εδινε" στο κ36 και κατηγορουσαν εσενα για ρουφιανο?Πες την "θειτσα " για να καταλαβουμε ολοι για ποια πρόκειται μας μπερδευεις με τα ονοματα .

Ελα μωρε εγω εμαθα οτι πηρες το playstasion 4 και τα δινεις ολα εκει .Να στειλω εκει πακετακι χαρτομαντηλα ή δεν φτανει μονο ενα?
Δεν ξερω βρε Ατζυ αν μας ρουφιανευε , δεν με ενδιαφερει ο 36 βασικα , για εμενα εχει διαγραφτει αυτος ο κοσμος . Οπψς δεν με ενδιαφερει αυτο το διδυμο αυτου του λο9γαριασμου πλεον.
Εγω στο ειπα καθαρα γιατι ξερω οτι στην τελευτα συνομιλια σας σε τάπωσε ασχημα δημοσια , αν θυμαμαι καλα σε ειπε ανικανη να κανεις οικογενεια και οτι τα παιδια σου εχουν μικροτερη αξια απο τον υπολογιστη σου , κατι τέτοιο .. γι αυτο σου ειπα κρατα τα χαρτομαντηλα μηπως τα ξαναχρειαστεις..
Εγω δεν εχω κατι μαζι σου τα εχουμε πει αλλωστε ισα ισα μου αρεσουν οι κομπλεξικοι ανθρωποι :p dasfidania , paka Atzi.


p.s. genlyn οτι πεις εσυ Μητσο , ναι σε ολα !
 

DeletedUser17506

και λοιπούς ΣΤΟΠέους
δεν ασχολούμαι πολύ με το φόρουμ αλλά έχω γενική αντίληψη
ξέρω ότι οι συμπαίκτες μου από σολ, παρόλο που στα λόγια παρεκτρέπονται πολύ, στο παιχνίδι και στις προσωπικές τους συμφωνίες μέχρι τώρα είναι κύριοι και παιχταράδες
(μάλλον δεν θέλουν να λένε ότι παίζουν με κολοτούμπες κτλ, ίσως να είναι απλά τίμιοι!)

από την άλλη εσείς οι ΣΤΟΠέοι βάση γεγονότων στο παιχνίδι παραβιάσατε τις συμφωνία σας πολλές φορές
Α παίρνεται χωριό στην ήπειρό μας πριν τον πόλεμο
Β σπάτε αποθήκες στα βάρβαρά μας εδώ και 10+ μέρες συστηματικά
Γ επίσης συστηματικά βάζετε άμυνες σε πρώην εχθρούς σας που μείνανε με 5 χωριά και πλέον απροκάλυπτα κιόλας

δηλαδή δεν προσπαθείτε καν να το κρύψετε ότι ΕΣΕΙΣ δεν τηρείτε τις μη εχθρικές ενέργειες απέναντί μας πριν μπει ο μάρτιος και αυτό αφορά τόσο την διοίκηση όσο και συνολικά την μάζα, τους απλούς παίχτες

παράδειγμα προς αποφυγή δηλαδή σε αντίθεση με τους τόσο μισητούς σας σολίστες
μήπως φοβάστε κάτι?
μήπως εσείς είστε λίγο ασυνήθιστοι στις φυλετικές και δεν μπορείτε να συγχωρήσετε από τον εαυτό σας ήτα στον πρώτο κόσμο που παίζεται σοβαρά?
ή απλά δεν το βλέπετε σαν παιχνίδι και τσάμπα όλα αυτά για καλές παρέες κτλ που μας τσαμπουνάτε τόσο καιρό?

όποιος έχει τα κότσια ας απαντήσει αλλά σε ολόκληρο το μήνυμα και να το αποδεχτεί κιόλας ή να μας παραθέσει την γνώμη του γιατί επέλεξαν σαν φυλή

τέλος η άποψή μου για την στρατιγική της στοπ για την εξέλιξή της θα κριθεί στο τέλος μαζί με της σολ αλλά μέχρι τώρα δεν πήγε άσχημα αφού έχει από εμάς +14Μ πόντους και +1600 χωριά και +60 μέλη
παρόλα αυτά πιστεύω σε εμάς :D

ΥΓ: ΣΤΟΠέοι = παίχτες των φυλών ΣΤΟΠ ;)


10 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο.
από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33711

..άσχημα αφού έχει από εμάς +14Μ πόντους και +1600 χωριά και +60 μέλη
...

Μπορει η ΣΤΟΠ να κανιβαλισαν ολα τα βαρβαρα , μπορει να ειναι 60 μελη ομως ολοι μεταξυ μας ξερουμε την αληθεια :D
Quality over quantity my friend..

 

AdrenaLine

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
87
Μπορει η ΣΤΟΠ να κανιβαλισαν ολα τα βαρβαρα , μπορει να ειναι 60 μελη ομως ολοι μεταξυ μας ξερουμε την αληθεια :D
Quality over quantity my friend..


efialtes.jpg
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Απο τις φυλες που εχουμε κανει συμμαχια και στους 3 κοσμους που εχουμε παιξει σαν SOL η στοπ ειναι μακραν η πιο βρωμικη και η φυλη που δεν κρατησε τα συμφωνηθεντα. Στα τελευταια 2 πλανα μας στακαραν τους εχθρους μας και αρκετοι απο τους παικτες τους εκαναν ρεκορ ως υποστηρικτες της μερας.

Ο αρχηγος κλοουν που εχουν εδωσε για αλλη μια φορα , την παρασταση του

[18/2/2017 4:25:41 μμ] Νικοs/Blacko: κριμα Ηλια σπασατε τις συμφωνιες
σημερα καναμε πλανο παλι σε χουαλ και ειχε περισσοτερε αμυνες μεσα , αν δεν τα κανονιζεις εσυ τοτε σημαινει πως τα μελη της φυλης σου κανουν οτι γουσταρουν και δεν σε ακουνε
σημερα θα δουμε απο τα στατιστικα και ποιοι παικτες ειχαν στειλει αμυνες
[18/2/2017 4:25:50 μμ] Νικοs/Blacko: επισης το χωριο τωρα ειναι 900 ποντους
[18/2/2017 4:25:56 μμ] Νικοs/Blacko: κρατηστε το και χάρισμα ας
[18/2/2017 4:25:58 μμ] Νικοs/Blacko: σας
[18/2/2017 5:18:53 μμ] Ηλίας(promanager): Δεν ειμαι μεσα νικο στοκαθενα και με τη συμπεριφορα σας που ηταν κι αυτη μερος της συμφωνιας μας εχετε χαλασει πολλους απ εδω...
Εχω κατσει και στελνω σε πολλους μνματα να μην εχουνβαλει αμυνες σε 45 και παιρνω απαντησεις αρνητικες...
Δεν ειμαι μεσα στο καθε παιχτη κι αν ηθελα εγω να χαλασω συμφωνιες κλπ κλπ θα το α κανει οταν ησασταν με τη μιση 45...

Οσο αναφορα γι το χωριο με τους 900 ποντους τι να σου απαντησω γι τον ουπς οτι δεν μου απανταγε 3 μερες μπορω να σου δειξω κ τα μνματα μου...
Σημερα 8 το πρωι μου στειλε μηνυμα απο την τριτη που τον ψαχνω....
Χωρις να σημαινει οτι δεν ηταν μεσα δεν πηρα απαντηση και λυπαμαι ηθελα να στειλω ο ιδιος στο δικο σου αυριο μηνυμα να του βαλουμε κανα πρημ να το ανεβασει...

Τελικα αλλοι εχουν το ονομα και αλλοι τη χαρη, οι μερες του πολεμου πλησιαζουν και θα καταλαβετε απο πρωτο χερι τι σημαινει SOL.
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Μπορει η ΣΤΟΠ να κανιβαλισαν ολα τα βαρβαρα , μπορει να ειναι 60 μελη ομως ολοι μεταξυ μας ξερουμε την αληθεια :D
Quality over quantity my friend......
εεε... copyright :D (4 χρονια πριν λέει...ελεος γεραματα)

πλάκα πλάκα η STOP ειδα εχει 90 μέλη κι εσείς 30. φανταζομαι δεν έχει paladin και φαναρια ο κόσμος αλλιώς είσασταν dead ήδη (λεμε τωρα). Το οτι δεν υπαρχουν fakes ειναι φυσικά εναντίον σας αλλα τα odds στη δημοσκοπηση παραμενουν 70-30 (ένα dominated hand στο ποκερ δηλαδη) αλλά πλάκα θα έχει να δούμε πόσο dominated θα είναι η STOP και πώς θα εξελιχθεί το ματσάκι. Αντε 10 και σήμερα :p fyi το πρώτο πλανο στον 33 School vs SOL ηταν 31-31 ή κατι τετοιο αν θυμαμαι καλα. Για να δουμε κι εδώ... (χωρις να υπονοω φυσικα οτι το 1ο πλανο θα κρινει τον κοσμο. ΚΑΜΙΑ σχεση. 1 πλανο δεν φερνει την ανοιξη)

ΥΓ. Για το βουβουζελα δεν ειναι σωστο να την λετε 2-3 σε 1. Μακαρι να ειχαν ολες οι φυλες ενεργους σαν το βουβουζελα που δεν νομίζω να είναι κακός παίχτης. Εγω τουλ/τον το προτιμω απο τους πολυ προ που θα τους κυνηγας να παιξουν 1 στους 3 μηνες και αν... ή τους πολυ ασχετους που με την τσιμπλα στο ματι εψαχνες να βρεις στα στατς απο ποιον πηρε χωριο 6 το πρωι ο DaVinci. :D Μια φυλη θελει 5-10 καλους παιχτες και 20 καλους ενεργους και ειναι οκ. Το σημαντικο ειναι να υπαρχει συνεννόηση και δεσιματάκι.
 

DeletedUser5686

πω πω βρε νταβιντσι τι αποκαλυψεις κανεις ρε γιγαντα;

Ανατρίχιασα λέμε:oops:



Απορώ με την ορεξη του pro, που καθεται και σας απανταει κιόλας..


Τελικα τα βρηκατε σκουρα στο βορα πουλάκια μου και εχετε νευρακια;



Να δω 01.03 θα εχει μεινει κανα γεματο επιθετικο να μας ριξετε η θα τα χετε αδεια ολα; o_Oo_O


Όσο για μας μην σκιάζεσαι Είμαστε γεμάτοι και σβηνουμε μερες..

Ερχόμαστε



 

DeletedUser17028

εεε... copyright :D (4 χρονια πριν λέει...ελεος γεραματα)

πλάκα πλάκα η STOP ειδα εχει 90 μέλη κι εσείς 30. φανταζομαι δεν έχει paladin και φαναρια ο κόσμος αλλιώς είσασταν dead ήδη (λεμε τωρα). Το οτι δεν υπαρχουν fakes ειναι φυσικά εναντίον σας αλλα τα odds στη δημοσκοπηση παραμενουν 70-30 (ένα dominated hand στο ποκερ δηλαδη) αλλά πλάκα θα έχει να δούμε πόσο dominated θα είναι η STOP και πώς θα εξελιχθεί το ματσάκι. Αντε 10 και σήμερα :p fyi το πρώτο πλανο στον 33 School vs SOL ηταν 31-31 ή κατι τετοιο αν θυμαμαι καλα. Για να δουμε κι εδώ... (χωρις να υπονοω φυσικα οτι το 1ο πλανο θα κρινει τον κοσμο. ΚΑΜΙΑ σχεση. 1 πλανο δεν φερνει την ανοιξη)

ΥΓ. Για το βουβουζελα δεν ειναι σωστο να την λετε 2-3 σε 1. Μακαρι να ειχαν ολες οι φυλες ενεργους σαν το βουβουζελα που δεν νομίζω να είναι κακός παίχτης. Εγω τουλ/τον το προτιμω απο τους πολυ προ που θα τους κυνηγας να παιξουν 1 στους 3 μηνες και αν... ή τους πολυ ασχετους που με την τσιμπλα στο ματι εψαχνες να βρεις στα στατς απο ποιον πηρε χωριο 6 το πρωι ο DaVinci. :D Μια φυλη θελει 5-10 καλους παιχτες και 20 καλους ενεργους και ειναι οκ. Το σημαντικο ειναι να υπαρχει συνεννόηση και δεσιματάκι.

μάλλον σου δείνει λεφτά να λες ότι λες, αλλιως δεν εξηγήτε να μιλάς με καλά λόγια για τον βουβουζέλα....
αν δεν παρακολουθείς τι έκανε στον 42 και τι έκανε και σε άλλους κόσμους(32 μπορω να σου πω ακριβως) τότε κακός γράφεις αυτά.
1ο)ο βουβουζέλα είναι σαν ξενιστής σε άλλους λογαριασμους, γιατί σε δικό του θα φαινόταν ακριβως πόσο άσχετος είναι
2ο) ο ίδιος είναι και άσχετος γιατί κατάφερε να διαλύσει 2 φορές την φυλή στην οποία ήταν,απλά επειδή δεν ήξερε τι να κάνει.
3ο)μαλλον δεν θα έχεις δει τον βουβουζέλα στα σκυπε που μαζεύει την σάρα και την μάρα να μας βρίζουν με τα χειρότερα και αυτός να λέει "δεν βρίζω εγω", πως ονομάζεις έναν τέτοιο άνθρωπο?
4ο)ένα σωστό πλάνο δεν έκανε στον 42 και βάθος είχε και πολλους παικτες και 2 ηπείρους δικες τους είχαν, ποιος φταίει εγώ που δεν έκανε πλάνο? είχε μάλιστα και μπροστά του φυλές να τον καλύψουν όσο ετοιμάζεται(ακόμη ετοιμάζεται χαχχαχαχ)
5ο)στο μόνο που είναι λίγο καλός είναι στην προπαγάνδα, απλά επειδή στα άλλα ειναι εντελός άσχετος σε αυτό λίγο φαίνεται αλλιως και σε αυτό μέτριος είναι.
υ.γ.
γενικά ο βουβουζέλα είναι να σπάμε πλάκα μαζί του και να μας διασκεδάζει με τις ανοησίες του.....
 

DeletedUser33711

Ε Κωστα δε φταιω εγω είναι διαχρονικο και ταιριαζει..

...
Τελικα τα βρηκατε σκουρα στο βορα πουλάκια μου και εχετε νευρακια;

Να δω 01.03 θα εχει μεινει κανα γεματο επιθετικο να μας ριξετε η θα τα χετε αδεια ολα; o_Oo_O...

...Ερχόμαστε..

1. Ξερω γω σε καθε πλανο μας εχετε κανει οι μισοι στοπ υποστηρικτες ημερας και καταφερατε να σωσετε 4 χωρια απο ολοκληρη φυλη, αυτο ειναι το βρηκες.
2. Παρε καθρεφτη ετσι οπως ερχεσαι με την οπισθεν μην βρεις μοναχα :*

10 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο
από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34853

καλα εσυ πρεπει να εισαι μεγαλος τρομπας ρε φιλε :mad::mad::mad:

Προς Ο.Δ : Περιμενω να του ριξετε μονιμο μπαν του τυπου οχι μονο απο το φορουμ αλλα κ απο το παιχνιδι
Ναι και θα ερθουν και 5 ατομα να με δειρουν, ΑΑΑΑ ΡΕ ΑΣΧΕΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ


προς ΟΔ: Περιμενω να του ριξετε μονιμο μπαν του τυπου οχι μονο απο το φορουμ αλλα και απο το παιχνιδι που σας λεει τι να κανετε, η ΟΔ ξερει τι κανει ΑΣΧΕΤΕ
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Δεν τον ξερω καλα (βουβου εχουμε παιξει εχθροι 24 νομιζω δεν εχω και την καλυτερη μνημη :oops:) αλλα δεν με νοιαζει κιολας απλα δεν μου φαινεται σωστο να χαλαμε το ποστ των παιδιων στον πολεμο για να τη λεμε σε οποιον δεν γουσταρουμε που δεν παιζει πλεον στον κοσμο. Απο οσο παρακολουθησα τουλ/τον και εδω εκανε δουλεια και στον 36 κατι εκανε τωρα αν τα εκανε ή δεν τα εκανε σωστα ειναι αλλο θεμα :p

ΥΓ (αλλο ενα) ειναι πολυ ωραιο να περιμενεις να ξεκινησει ενας πολεμος. Μπορει να σταματησα να παιζω, μπορει να μην εχω ουτε 1 χωριο στον κοσμο σας αλλα νιωθω το αιμα να βραζει όπως ελπιζω κι εσεις lol. Ειναι απο τα πιο ωραια "ναρκωτικα" στις φυλετικες, το πότε θα ξεκινησει ενας μεγαλος πολεμος, το πως θα παει το πλανο που τρεχει κλπ. Είναι η τύχη μέσα στην ατυχία του να παιζεις tw :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή