Ηπειρος 45 : WAIT, WAIT!, DDI, DDI2, WFP, WFP2, IC, KOYΠΑ, ΚΟΥ.ΠΙ - VS - Doom

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24216
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8132

awwwww how typical lol

Τι μπούρδες λες πάλι πρωί πρωί...

ddi, wait, wolves, ic, και σεις ακαδημία μας είστε και δεν το ξέρετε.
 

DeletedUser24216

awwwww how typical lol

Τι μπούρδες λες πάλι πρωί πρωί...

ddi, wait, wolves, ic, και σεις ακαδημία μας είστε και δεν το ξέρετε.


Κανεις το **** και αυτο ειναι αχρειαστο.
βεβαια απ την αλλη και ο μονος αλλος Morgoth που ειχα γνωρισει σε αλλο φορουμ, ηταν το ιδιο ****ς οποτε παιζει να το εχει το νικνεημ.
ακομα πιο ηδονη βεβαια θα ειναι να εισαι ο ιδιος.
κατα τ αλλα, δεν ειπα οτι ολες αυτες ηταν ακαδημιες σας. Το ποιες ειναι απ αυτες το ξερετε καλα και το εχει παραδεχτει και ο Απατεωνας.

Εφ οσον η υπερσυμμαχια ηταν ιδεα του τσατσου genlyn, αρα ηταν δικη σας. Τοσο απλα.

Σοδα για τη χωνεψη τωρα.
 

DeletedUser8132

Κανεις το **** και αυτο ειναι αχρειαστο.
βεβαια απ την αλλη και ο μονος αλλος Morgoth που ειχα γνωρισει σε αλλο φορουμ, ηταν το ιδιο ****ς οποτε παιζει να το εχει το νικνεημ.
ακομα πιο ηδονη βεβαια θα ειναι να εισαι ο ιδιος.
κατα τ αλλα, δεν ειπα οτι ολες αυτες ηταν ακαδημιες σας. Το ποιες ειναι απ αυτες το ξερετε καλα και το εχει παραδεχτει και ο Απατεωνας.

Εφ οσον η υπερσυμμαχια ηταν ιδεα του τσατσου genlyn, αρα ηταν δικη σας. Τοσο απλα.

Σοδα για τη χωνεψη τωρα.


Εσύ πάλι έχεις την τιμή να είσαι ο μόνος ηλίθειος που ξέρω με αυτό το nickname.

Κόκκινες ήταν όλες αυτές οι φυλές ρε καημένε, ποιός στα λέει και σε κοροιδεύει δεν ξέρω...

10 πόντοι για 2. Συμπεριφορά
από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

Ε αντε αφου ειστε εχθροι, νομπλαρετε κανα Genlyn, ευκολος στοχος ειναι.

αν και ετσι οπως σας τα εκανε, μαλλον πρεπει να τον νομπλαρετε οντως.
 

DeletedUser8132

Ε αντε αφου ειστε εχθροι, νομπλαρετε κανα Genlyn, ευκολος στοχος ειναι.

αν και ετσι οπως σας τα εκανε, μαλλον πρεπει να τον νομπλαρετε οντως.

Eύκολος στόχος αλλά μακριά, εσείς που τον έχετε δίπλα γιατί τον αφήνετε?

Ακόμα εκεί τον βλέπω.
 

DeletedUser34610

Εσυ με το νταρκλινκ σε ιδρυμα γνωριστηκατε?
Ετσι οπως σε βλεπω πρεπει να σε ταιζουν εσενα
 

DeletedUser24216

Μετα την διαλυση της Com και την φυγη των τσατσων αρχηγων της στην Φωλια του Βουρκου (copyright Darkling 2016) ο πολεμος με τους τελευταιους ξεφτιλες της Υπερσυμμαχιας πηρε τελος.

ειναι μια μεγαλειωδης νικη για τη φυλη μας, σε εναν πολεμο που ξεκινησε οταν εμεις ειχαμε 35 χωρια συνολο και οι αντιπαλοι με τα κοινα φορουμ και τα πανηγυρια τους, περιπου 200 χωρια η και παραπανω.

Τα συγχαρητηρια μου στους παικτες μας.
Δυστυχως για την κουστωδια του αρχιαπατεωνα, δεν πηγαμε πυξιδα απο νωρις, το πλανο τους πηγε στον πατο.

Φυσικα και δεν ζηταω κλειδωμα, αν και το τοπικ εξυπηρετησε τον σκοπο του, ειμαι σιγουρος οτι απ την Sub Idem bot, κατι θα βρουν να πουν και εγω ειμαι θιασωτης των αποψεων, που εχουν ολοι απο μια, εκτος απ τον πμΚ2 που εχει δυο απ την πολυ τσουχτρα.
 

DeletedUser34147

Μετα την διαλυση της Com και την φυγη των τσατσων αρχηγων της στην Φωλια του Βουρκου (copyright Darkling 2016) ο πολεμος με τους τελευταιους ξεφτιλες της Υπερσυμμαχιας πηρε τελος.

ειναι μια μεγαλειωδης νικη για τη φυλη μας, σε εναν πολεμο που ξεκινησε οταν εμεις ειχαμε 35 χωρια συνολο και οι αντιπαλοι με τα κοινα φορουμ και τα πανηγυρια τους, περιπου 200 χωρια η και παραπανω.

Τα συγχαρητηρια μου στους παικτες μας.
Δυστυχως για την κουστωδια του αρχιαπατεωνα, δεν πηγαμε πυξιδα απο νωρις, το πλανο τους πηγε στον πατο.

Φυσικα και δεν ζηταω κλειδωμα, αν και το τοπικ εξυπηρετησε τον σκοπο του, ειμαι σιγουρος οτι απ την Sub Idem bot, κατι θα βρουν να πουν και εγω ειμαι θιασωτης των αποψεων, που εχουν ολοι απο μια, εκτος απ τον πμΚ2 που εχει δυο απ την πολυ τσουχτρα.


Είσαι για το τρελάδικο.Είσαι ο μεγαλύτερος ΒΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ που έχει περάσει από το παιχνίδι.
 
Κορυφή