Da Vinci : Ενας ηρωας των Φυλετικων.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24216
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser24216

Εχετε να φατε πυξιδες στον 42 απο ντοομ που θα χωρτασετε.
Στον 30 παιξαμε μονοι μας την σολ τους φαγαμε και μετα μας εκλεψε την νικη η τρ με κατι λαμογιες με τους ποντους.
Στον 36 θα κλειναμε κοσμο ανετα αλλα μετα το βρωμικο παιχνιδι κροκαλα κυθνου και την προδοσια του λογαριασμου snipers το παρατησαμε
Στον 42 νομιζατε οτι θα μας φατε βαλατε να μας χτυπησει ολη η ηπειρος και θα το μετανιωσετε,πλεον εχουμε την κ45 και συντομα θα κατεβουμε κ55 αφου φαμε την σολ και βοηθεισουμε τους συμμαχους μας να φανε τους προδωτες της stop που συμμαχεισαν με sol θα κλεισουμε παρεα με τους συμμαχους μας τον κ42 οπως καναμε στον 30.

Οσοι δεν μας ξερετε θα μας μαθετε οποιος πηραξε την ντοομ θα δει πυξιδα.
Ερχομαστε



Καλως την κι ας αργησε.
ετσι κι αλλιως φεικ ακκαουντ εισαι, ετσι κι αλλιως απ τη Σολ εισαι, ετσι κι αλλιως γελαμε.

Για τον 42 ομως τα λες καλα.
 

DeletedUser34502

Καλως την κι ας αργησε.
ετσι κι αλλιως φεικ ακκαουντ εισαι, ετσι κι αλλιως απ τη Σολ εισαι, ετσι κι αλλιως γελαμε.

Για τον 42 ομως τα λες καλα.

ειδικα για τον κ42 εχεις δικιο φιλε οντως τα αλλα ουτε εγω τα πιστεψα
 

DeletedUser

Nταρκλινγκ το οτι με πουλησες στον 36 δεν το εχω ξεχασει.Το οτι ακομα υποστειριζω ντοομ ειναι επειδη εχω τρελα με αυτη την φυλη και με ειδικα με τον στεφανο που παιζαμε μαζι.

Οταν επαιζα εγω με τον στεφανο στην ντοομ στον κ30 και σε μαθαιναμε οτι οι αριστοκρατες βγαινουν απο την ακαδημεια τα ξεχασες.
Οταν μου εστελνες μυνηματα στον 30 να μπω στην φυλη και με ειχες στρατολογησει το ξεχασες.
Οταν μας χτυπουσανε στον 30 στην αρχη που ηταν δυσκολα και ειμουνα ο μονος που βοηθαγα με αμυνες τα ξεχασες παλι.
Στον 36 οταν σταματησαμε με τον στεφανο και ανελαβες αρχηγος πηγες την φυλη στα βραχια μεσα σε λιγες μερες.
Οταν στον 36 μετα την πυξιδα κρυβοσουνα και παλευα μονος στο εξωτερικο για την ντοομ τα ξεχασες μονο βγηκες αφου τσακωθεικαμε να με κραξεις στο εξωτερικο.
Οταν στον 36 μας παιρναν χωρια διπλα σου και δεν εστελνες ουτε ρεκλαιμ επειδη ελεγες οτι μετα θα χτυπαγαν εσενα τα ξεχασες.
Ξεχνας γιατι τσακωθεικαμε στον 36.

Ειπες πολλα ψεματα για μενα και την προσφορα μου στην ντοομ αλλα οταν κερδισαμε τον 30 και ειμουνα απο τους βασικους λογους με εγλυφες τοτε.

Δεν πηραζει ροδα ειναι και γυρναει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

Nταρκλινγκ το οτι με πουλησες στον 36 δεν το εχω ξεχασει.Το οτι ακομα υποστειριζω ντοομ ειναι επειδη εχω τρελα με αυτη την φυλη και με ειδικα με τον στεφανο που παιζαμε μαζι.

Οταν επαιζα εγω με τον στεφανο στην ντοομ στον κ30 και σε μαθαιναμε οτι οι αριστοκρατες βγαινουν απο την ακαδημεια τα ξεχασες.
Οταν μου εστελνες μυνηματα στον 30 να μπω στην φυλη και με ειχες στρατολογησει το ξεχασες.
Οταν μας χτυπουσανε στον 30 στην αρχη που ηταν δυσκολα και ειμουνα ο μονος που βοηθαγα με αμυνες τα ξεχασες παλι.
Στον 36 οταν σταματησαμε με τον στεφανο και ανελαβες αρχηγος πηγες την φυλη στα βραχια μεσα σε λιγες μερες.
Οταν στον 36 μετα την πυξιδα κρυβοσουνα και παλευα μονος στο εξωτερικο για την ντοομ τα ξεχασες μονο βγηκες αφου τσακωθεικαμε να με κραξεις στο εξωτερικο.
Οταν στον 36 μας παιρναν χωρια διπλα σου και δεν εστελνες ουτε ρεκλαιμ επειδη ελεγες οτι μετα θα χτυπαγαν εσενα τα ξεχασες.
Ξεχνας γιατι τσακωθεικαμε στον 36.

Ειπες πολλα ψεματα για μενα και την προσφορα μου στην ντοομ αλλα οταν κερδισαμε τον 30 και ειμουνα απο τους βασικους λογους με εγλυφες τοτε.

Δεν πηραζει ροδα ειναι και γυρναει.


Ελα και εδω μαζι μας. σε περιμενω τωρα που λειπει ο Στεφανος.
εχει και νεους παλαντιν, εχω μπερδευτει.
φερε και Ελιξισι μαζι.
μου λειψατε ρε μπαγασακια, ψωμι κι αλατι.
 

DeletedUser

Δεν νομιζω να λειπει.
Εκανες ζημια στον 36 στην ντοομ οταν ανελαβες αρχηγος και τα εχεις μαζι μου επειδη βγηκα μπρωστα και σε εκραξα.
Ολοι θυμουντε οτι ζειταγαμε κοψιματα και ρεκλαιμ και δεν κουνιοσουνα επειδη φοβοσουνα μην πας πυξιδα και δεν την γλυτωσες κιολας.
Στα 35 λεπτα χαναμε χωρια διπλα σου και δεν κουνουσες τα επιθετικα σου.

ΜΕτα την περηφανη νικη στον 30 χαλασες της εικονα της ντοομ.
.
 

DeletedUser24216

Στο εξωτερικο φορουμ αυτη τη στιγμη υπαρχουν τρεις τυποι χρηστων.

α) οι Σολ, η παρεα τους, οι σκλαβοι τους και τα φεικ ακκαουντ σας.
Αυτοι δεν εχει νοημα να κανετε καποιου ειδους ηλιθια προπαγανδα καθ οτι με βριζετε ετσι κι αλλιως στα ρουμ σας στο σκαηπ. Γενικα γελαω.
Εχουμε καθιερωσει στην Doom εναν θλιμμενο πυργο, ο οποιος χτυπαει καμπανα καθε φορα που καποιος απο σας τρωει μπαν.

β) τα παιδια που ειναι σε "ουδετερες" φυλες. οκ, το πολυ πολυ να λενε οτι ειμαι κακος. χαχα. Οσοι εχουν συνεργαστει με doom, ξερουν.
Το πιο καλο ειναι οτι ξερουν τι βουρκος εισαστε.

γ) τα παιδια που ανηκουν στην Doom (αν και καλα κανουν και δε γραφουν πολυ πια.) και οπου λεω ανηκουν εννοω για πανω απο 2 κοσμους σερι.
Αν καταφερεις να πεισεις εστω και καποιον, ενα λεπτο, οτι δεν παιζω γι αυτους, σου παταω διαγραφη δωρο.


υ.γ. μπροστα*
ζηταγαμε*
θυμουνται*

υ.γ.2 Δεν εχω επιθετικα και δεν ξερω να κοβω.

υ.γ.3 Ερχεται ξανα το θλιμμενο χτυπημα καμπανας.
 

DeletedUser

Εσυ εισαι ο προδωτης της ντοομ και προδωσες αυτη την φυλη στον 30 οπου εμεις νικησαμε τους σολ και αφησες τους τρ να βγουν πρωτοι και να μας κλεψουν την δοξα,
Μετα μας προδωσες στον κ36 οπου για σενα πηγαμε πυξιδα οταν τα παρατησε ο στεφανος δεν εισουνα ικανος για αρχηγος και εκανες αμετρητα λαθη.

Με το υλικο που ειχε η ντοομ στον 36 την Loca την ειχε ευκολα και μετα θα παιζαμε τελικο με dnd οπου τους εχουμε πελατες .Και εσυ καταφερες να μην παρουμε ουτε ηπειρο ουτε τον κυθνο με τον κροκαλα δεν φαγαμε που μας προδωσαν,.

Στον 42 ευτυχως γυρησε ο στεφανος και εχω ελπιδες οτι θα τον κλεισουμε.
Ειμαστε μακραν η πιο ενεργη φυλη στον κ42 κανουμε κουμαντο την 45 και μπαινουμε 55

Εισαι μεγαλη απογοητευση νταρκλινγκ δεν αξιζεις να εισαι πλεον μελον της μεγαλης ντοομ.
Εισαι πολυ μικρος για την ντοομ με το υλικο που εχουμε επρεπε ηδη να εχουμε φαει σολ και να τρωμε στοπ και εσυ μας καθυστερεις με τις τακτικες σου.

Ελπιζω ο στεφανος να σε πεταξει καμια στιγμη εξω και να αφησεις την ντοομ να μεγαλουργησει.
Εισαι σαν ειναι προπονητης στην εθνικη γερμανιας ο αλεφαντος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

Ναι, καλα τα λετε, αλλα το τοπικ ειναι για τον Αρχιαπατεωνα και σεις ξεφευγετε. :(
 

DeletedUser24216

δεν προλαβαινει να με πυξιδιασει, μπαναρεται. :(
 

DeletedUser33249

Nταρκλινγκ το οτι με πουλησες στον 36 δεν το εχω ξεχασει.Το οτι ακομα υποστειριζω ντοομ ειναι επειδη εχω τρελα με αυτη την φυλη και με ειδικα με τον στεφανο που παιζαμε μαζι.

Οταν επαιζα εγω με τον στεφανο στην ντοομ στον κ30 και σε μαθαιναμε οτι οι αριστοκρατες βγαινουν απο την ακαδημεια τα ξεχασες.
Οταν μου εστελνες μυνηματα στον 30 να μπω στην φυλη και με ειχες στρατολογησει το ξεχασες.
Οταν μας χτυπουσανε στον 30 στην αρχη που ηταν δυσκολα και ειμουνα ο μονος που βοηθαγα με αμυνες τα ξεχασες παλι.
Στον 36 οταν σταματησαμε με τον στεφανο και ανελαβες αρχηγος πηγες την φυλη στα βραχια μεσα σε λιγες μερες.
Οταν στον 36 μετα την πυξιδα κρυβοσουνα και παλευα μονος στο εξωτερικο για την ντοομ τα ξεχασες μονο βγηκες αφου τσακωθεικαμε να με κραξεις στο εξωτερικο.
Οταν στον 36 μας παιρναν χωρια διπλα σου και δεν εστελνες ουτε ρεκλαιμ επειδη ελεγες οτι μετα θα χτυπαγαν εσενα τα ξεχασες.
Ξεχνας γιατι τσακωθεικαμε στον 36.

Ειπες πολλα ψεματα για μενα και την προσφορα μου στην ντοομ αλλα οταν κερδισαμε τον 30 και ειμουνα απο τους βασικους λογους με εγλυφες τοτε.

Δεν πηραζει ροδα ειναι και γυρναει.

Πέσμας τι πίνεις;; Εσύ και δεν μας δίνεις..

Πάντως έχεις πλάκα (και δεν αστειεύομαι) .
 

DeletedUser24216

Φημες λενε οτι ο Darkling δεν μιλαει πια για μπαν ,ελα να μας πεις περι τιμιοτητας και αλλων δαιμονιων κοτουλα φτερωτη



Καλησπερα σας και παλι.

η διοικηση της Doom, θελει να αδραξει την ευκαιρια (καποιοι θα λεγανε απλα οτι μετραγανε με αντιστροφα χρονομετρα ποτε θα ρθει η ωρα) και να συμπαρασταθει στον ετερο απατεωνα της σολ, για το μπαν που ειμαι βεβαιος οτι γιουσουφακια και μη, θα αναφερουν ως αδικο, ενω θα βγουν νεα στοιχεια στη φορα για τις σκοτεινες ραδιουργιες της ΟΔ που τοσο αδικα σας μπαναρει.

Με αυτο το μπαν το οποιο ομολογουμενως μας εριξε ολους απ τα συννεφα, συμπληρωθηκε το γνωστο σκηνικο των κοσμων που παιζει η Σολ (και ειμαστε και εμεις εκει να τους θυμιζουμε οτι τους κλεφτες τους φτυνουμε) το οποιο μεταφραζεται σε "η Σολ δηλωνει οτι θα μας φαει ολους, λιγο πριν μπαναριστει με ροτεησον ολη η Ηγεσια της".

Σε καθε περιπτωση, το παθος για την απατεωνια, ειναι δυνατοτερο απ ολα τα κελια.
Μπλακο, ειμαστε μαζι σου. Εμεις και ολο το καστ του Ρομποτεκ.

υ.γ.1 Παντως ειλικρινα και με καλη διαθεση στους φιλους απατεωνες. Αν ειναι να μπαναριστειτε απο 3 φορες ο καθενας για να φατε την ντουμ, το γνωστο συνονθυλευμα ασχετων, να σας τα δωσουμε ετσι τα χωρια. Ειναι κριμα ο πονος και ο κοπος.

υ.γ.2 Το σκορ πολεμου μεταξυ Doom και Υπερσολ των δεκαπεντε ηπειρων και των ενενηντα οχτω θαλασσων, μετα απο τεσσερα (4) πλανα της Σολ εναντιον μας, εκ των οποιων τουλαχιστον 3 απ τα 4 ηταν αποκλειστικα μονο εναντιον μας, αυτη τη στιγμη ειναι μηδεν. ζηρο. ναδα.
Συμβουλη : αλλαξτε ****ακια. Και ξεφτιλιζεστε και χωρια δεν παιρνετε. Κριμα ειναι.

υ.γ.3 Ολη αυτη η ανακοινωση δεν εχει καμμια σημασια αν δεν βγει η Ελμπίμπο να μιλησει.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
speeda
φωτοβολιδας
jason bourne
the snipers
γενικα τους φτυνεις πολυ τους κλεφτες , κοτα του ολεθρου που δινεις επιτηρηση στον ****ακια τον dogma για να σου σωσει το κ@@@κι

οσο για το πολεμο εισαι -6 και εχεις κανει 3 πλανα με ολα τα νουκ σου ασχετε, μεχρι και αμυντικα ριξατε

sol vs voodoo nm doom pop στην κ45 και ολο χανετε εδαφος!! ασχετοι!!
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Νταρκλινκ ενα ανυπαρκτο σκουπιδακι εισαι ησουν και θα εισαι,βγαινεις και πανυγιρηζεις για την μοναδικη επιτυχια σου στο κεντρο υποστηρηξης

Η ζωη σου αποκτα ενα μικρο νοημα καθε φορα που καταφερνεις να μπαναρεις ενα ατομο της σολ και απλα καθυστερεις την αναποφευκτη πυξιδα

Να σου θυμισω τι εχετε κανει εσεις ολα τα ανυπαρκτα κοτοπουλα του ολεθρου μεχρι τωρα:

Λογκαρωντας ολοι σας 2 ωρες ολες κι ολες τη μερα και την 1 στο κεντρο υποστηρηξης εχουνε πεσει στη σολ 5 μπαν κατα τη γνωμη μου και προφανως δεν σε νοιαζει μονο το 1 ητανε δικαιο

Στον πραγματικο πολεμο τωρα λοιπον το μονο πραγμα που ξερεται να κανετε ολοι εσεις οι παικταραδες του κεντρου υποστηρηξης ειναι να πατατε Επιτηρητής λογαριασμού και να αφηνεται επιτηρηση ο μαι κατ αι κενοτ μπιληβ ιτ στους μπαναρισμενους και καθαρους παικταραδες των βουντου και οχι μονο σε αυτους που καλα κανουν και συνεχιζουν ωστε να μπορουν να σας χρησημοποιησουν σαν μαξιλαρακι και καλα τσιρακια που ειστε ολοι σας

Στον πολεμο λοιπον εισαστε-6(η μαλλον οι παρανομοι επιτηρητες σας γιατι εσεις προφανως και ειστε αρκετα καλοι για να ασχοληθειτε με εμας)

υ.γ. Μεχρι την επομενη επιτυχια σας στο κεντρο υποστηρηξης καλες πυξιδες
 

DeletedUser33758

υ.γ.2 Το σκορ πολεμου μεταξυ Doom και Υπερσολ των δεκαπεντε ηπειρων και των ενενηντα οχτω θαλασσων, μετα απο τεσσερα (4) πλανα της Σολ εναντιον μας, εκ των οποιων τουλαχιστον 3 απ τα 4 ηταν αποκλειστικα μονο εναντιον μας, αυτη τη στιγμη ειναι μηδεν. ζηρο. ναδα.
Συμβουλη : αλλαξτε ****ακια. Και ξεφτιλιζεστε και χωρια δεν παιρνετε. Κριμα ειναι.

ρε ανυπαρκτα κοτοπουλα του ολεθρου. που μονο που ξερετε ειναι να πετατε επιτηρησεις πιο γρυγορα και απο τον σουπερμαν. +6 ειμασται και εγω εχω παρει 2
543|487 thiva7
543|493 worthy
 

DeletedUser

Καλα ρε σεις doom συμφωνω με πολλα με σας ειναι αναγκη ομως να χετε συμμαχια με την βρωμικη φυλη του Αντρεα; Που βριζει ακομα και τους Κυπριους; Εεε οχι εκει χανετε το δικιο σας. Φυλες σαν του Αντρεα αξιζουν απομονωση και μονο. Καντε τους εχθρους και θα κερδισετε πολλα.

Να περιμενετε αρχεια απο λογια του Αντρεα να δειτε ποσο βρωμικα παιζει
 

DeletedUser34504

Καλησπερα σας και παλι.

η διοικηση της Doom, θελει να αδραξει την ευκαιρια (καποιοι θα λεγανε απλα οτι μετραγανε με αντιστροφα χρονομετρα ποτε θα ρθει η ωρα) και να συμπαρασταθει στον ετερο απατεωνα της σολ, για το μπαν που ειμαι βεβαιος οτι γιουσουφακια και μη, θα αναφερουν ως αδικο, ενω θα βγουν νεα στοιχεια στη φορα για τις σκοτεινες ραδιουργιες της ΟΔ που τοσο αδικα σας μπαναρει.

Με αυτο το μπαν το οποιο ομολογουμενως μας εριξε ολους απ τα συννεφα, συμπληρωθηκε το γνωστο σκηνικο των κοσμων που παιζει η Σολ (και ειμαστε και εμεις εκει να τους θυμιζουμε οτι τους κλεφτες τους φτυνουμε) το οποιο μεταφραζεται σε "η Σολ δηλωνει οτι θα μας φαει ολους, λιγο πριν μπαναριστει με ροτεησον ολη η Ηγεσια της".

Σε καθε περιπτωση, το παθος για την απατεωνια, ειναι δυνατοτερο απ ολα τα κελια.
Μπλακο, ειμαστε μαζι σου. Εμεις και ολο το καστ του Ρομποτεκ.

υ.γ.1 Παντως ειλικρινα και με καλη διαθεση στους φιλους απατεωνες. Αν ειναι να μπαναριστειτε απο 3 φορες ο καθενας για να φατε την ντουμ, το γνωστο συνονθυλευμα ασχετων, να σας τα δωσουμε ετσι τα χωρια. Ειναι κριμα ο πονος και ο κοπος.

υ.γ.2 Το σκορ πολεμου μεταξυ Doom και Υπερσολ των δεκαπεντε ηπειρων και των ενενηντα οχτω θαλασσων, μετα απο τεσσερα (4) πλανα της Σολ εναντιον μας, εκ των οποιων τουλαχιστον 3 απ τα 4 ηταν αποκλειστικα μονο εναντιον μας, αυτη τη στιγμη ειναι μηδεν. ζηρο. ναδα.
Συμβουλη : αλλαξτε ****ακια. Και ξεφτιλιζεστε και χωρια δεν παιρνετε. Κριμα ειναι.

υ.γ.3 Ολη αυτη η ανακοινωση δεν εχει καμμια σημασια αν δεν βγει η Ελμπίμπο να μιλησει.


Φίλτατε μόλις έπεσαν τα μπαν στους συμμάχους σου εξαφανίστικες και τώρα κάνεις guest star επανεμφάνιση??? Τα φιλαράκια σου ο Jason o speeda και ο Φωτοβολίδας όταν έφαγαν μπαν δεν βγήκες να μιλήσεις... Τράβα πίσω στην σπηλιά σου Ούρουκ Χάι μην ξεφτυλίζεσαι άλλο!!!
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
2017 μπαίνει και γράφετε ότι χρειάζετε **** για να κόψεις με ntotz-ακύρωση?

Αλήθεια τώρα?

Το έχω μάθει μέσα σε ένα λεπτό στη γυναίκα μου για να κόψει εκείνη αν μου τύχει κάτι.
 

DeletedUser24216

Το καλο με την εθνικη κλεφτων ειναι οτι ειναι συσπειρωμενη απεναντι στην αδικια που υφισταται.

Τους αγωνιστικους χαιρετισμους μου. Θα επανελθω οταν ξαναφατε μπαν, το οποιο οκ, εχω μαντικες ικανοτητες και το ξερω, αλλα το προβλεπω.

Οσον αφορα παικτες απο φυλες εκτός Doom, μου ειναι αδιαφορο αν θα φανε μπαν, εμεις σαν φυλη εχουμε μηδενικα μπαν απο ****ακια, τα εχουμε ξαναπει. Παιζουμε καθαρα, τιμια και δε σας χαλασε καθολου.

Στο σημειο αυτο να χαιρετισω την νεα τακτικη της Σολ, της υπερφυλης των pro παικτων, που κατεφυγε στα βαρβαρα, πραγμα το οποιο ειναι πραγματικα περιεργο, αφου αυτοι δεν τα κανουν ποτε.

Το επομενο βημα αραγε ποιο ειναι? να στρατολογησουν ασχετους στην 45 μπας και?
Oh.
Wait.

υ.γ σας χαλαω τη μοστρα, αλλα η συντριπτικη πλειοψηφια της doom στο προηγουμενο υπερπλανο σας, παιχτηκε απο εμας τους ιδιους.
Κερδιστε μας, ειμαστε ασχετοι. :(

υ.γ. ΟΔ, σας αγαπω ειστε οι καλυτεροι, γλεντηστε τους κι αλλο!! :):):):):):):)
 
Κορυφή