Da Vinci : Ενας ηρωας των Φυλετικων.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24216
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser24216

λολ.
σε κανα δυο βδομαδες θα κλαιτε παλι κακομοιρογλου.
 

DeletedUser24216

Κηρύττεις το καθαρό παιχνίδι και παίχτης σου έφαγε μπάν όμως...


Και θα συνεχισω να το κυρηττω και ο παικτης που δεν ειχε ξαναπαιξει μαζι μου δεν θα ξαναπαιξει μαζι μου.
τραβα τωρα για επικυψη στον ντα βιντσι, ο οποιος μετραει ηδη 3 μπανς σε 2 κοσμους για συνεχεις εξαπατησεις.
αλλα επειδη το ξερω οτι δε χαλιεστε, γι αυτο και ειστε η εθνικη απατεωνων.
 

DeletedUser8132

Και θα συνεχισω να το κυρηττω και ο παικτης που δεν ειχε ξαναπαιξει μαζι μου δεν θα ξαναπαιξει μαζι μου.
τραβα τωρα για επικυψη στον ντα βιντσι, ο οποιος μετραει ηδη 3 μπανς σε 2 κοσμους για συνεχεις εξαπατησεις.
αλλα επειδη το ξερω οτι δε χαλιεστε, γι αυτο και ειστε η εθνικη απατεωνων.


Ναι αλλά το μόνο που είχατε να επιδείξετε σαν φυλή στην ιστορία σας είναι ότι δεν είχατε φάει μπαν, φάγατε όμως...
 

DeletedUser24216

εισαι καλυτερος απ αυτον!
αρα και γω απ την Αννα Βιτση.

1-1.
 

DeletedUser11269

συνηθισμενο φαινομενο...παντα υπαρχει καποιος που αμφισβητει πετυχημένες φυλες.πορω να θυμηθώ αρκετους από τον κ2 και μετα.παντα υπαρχει μια δικαιολογια,<<κλεβουν>>,<<πληρωνουν χρημα>> κλπ κλπ.να είναι απλα καλυτεροι παικτες η να εχει καλυτεραλλα απο την άλλη ο υλικο μια φυλη δεν παιζει ποτε....αλλα από την άλλη τι θα γινόντουσαν και τα φορουμ χωρις αυτές τις συζητήσεις.....θα εκλειναν????
 

DeletedUser34372

Πρώτη φορά μπαίνω στο εξωτερικό τόσα χρόνια... Ρε νουμπακλες πατε καλα ρε? Τι γράφεται όλοι εδω μέσα? χαχαχαχα

Πατηστε κανα Α να κανετε κανα φαρμ και αφηστε τα λογια :D:D:D
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Πρώτη φορά μπαίνω στο εξωτερικό τόσα χρόνια... Ρε νουμπακλες πατε καλα ρε? Τι γράφεται όλοι εδω μέσα? χαχαχαχα

Πατηστε κανα Α να κανετε κανα φαρμ και αφηστε τα λογια :D:D:D

Τοσα χρονια μετα και εισαι 6 μηνες γραμμενος στο φορουμ...
 

DeletedUser34372

Και στο γυμναστηριο εχω γραφτει εδω και 6 χρονια αλλα τρεις φορες εχω παει....;)
 

DeletedUser34700

Η αλήθεια είναι ότι προπαγάνδα δεν μπορεί να γίνει όταν γενικά στον server έχουμε μείνει 3 και οι καλιακούδες (pun intended). Στην τελική πως να το παίξεις Frank Underwood όταν όλοι ξέρουν τις μπαγαποντιές σου πριν καν τις κάνεις;

Πως να παρουσιάσεις τον εαυτό σου ως τον Ιωάννη τον Βαπτιστή όταν δεν έχεις ποτάμι; Δεν είναι λίγο κρίμα η προσπάθειας, αφού στην τελική το πέταλο δεν νιώθει;
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Αναμένουμε ποστάρισμα από Darkling.

Τι έγινε?

Που χάθηκε και δε σχολιάζει?
 

DeletedUser

Εχετε να φατε πυξιδες στον 42 απο ντοομ που θα χωρτασετε.
Στον 30 παιξαμε μονοι μας την σολ τους φαγαμε και μετα μας εκλεψε την νικη η τρ με κατι λαμογιες με τους ποντους.
Στον 36 θα κλειναμε κοσμο ανετα αλλα μετα το βρωμικο παιχνιδι κροκαλα κυθνου και την προδοσια του λογαριασμου snipers το παρατησαμε
Στον 42 νομιζατε οτι θα μας φατε βαλατε να μας χτυπησει ολη η ηπειρος και θα το μετανιωσετε,πλεον εχουμε την κ45 και συντομα θα κατεβουμε κ55 αφου φαμε την σολ και βοηθεισουμε τους συμμαχους μας να φανε τους προδωτες της stop που συμμαχεισαν με sol θα κλεισουμε παρεα με τους συμμαχους μας τον κ42 οπως καναμε στον 30.

Οσοι δεν μας ξερετε θα μας μαθετε οποιος πηραξε την ντοομ θα δει πυξιδα.
Ερχομαστε
 

DeletedUser34147

Εχετε να φατε πυξιδες στον 42 απο ντοομ που θα χωρτασετε.
Στον 30 παιξαμε μονοι μας την σολ τους φαγαμε και μετα μας εκλεψε την νικη η τρ με κατι λαμογιες με τους ποντους.
Στον 36 θα κλειναμε κοσμο ανετα αλλα μετα το βρωμικο παιχνιδι κροκαλα κυθνου και την προδοσια του λογαριασμου snipers το παρατησαμε
Στον 42 νομιζατε οτι θα μας φατε βαλατε να μας χτυπησει ολη η ηπειρος και θα το μετανιωσετε,πλεον εχουμε την κ45 και συντομα θα κατεβουμε κ55 αφου φαμε την σολ και βοηθεισουμε τους συμμαχους μας να φανε τους προδωτες της stop που συμμαχεισαν με sol θα κλεισουμε παρεα με τους συμμαχους μας τον κ42 οπως καναμε στον 30.

Οσοι δεν μας ξερετε θα μας μαθετε οποιος πηραξε την ντοομ θα δει πυξιδα.
Ερχομαστε



  • ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΨΥΧΑΝΩΜΑΛΟΣ ΤΗΣ DOOM!!!!!!
 

DeletedUser31309

Αορατοι μασκαραδες σαν εσενα Π.Μ.κ2
υπαρχουν πολλοι...
Πες μας ποιος λογαριασμος εισαι και μετα ξεκιναμε απο εκει που γραφεις προδοτες την φυλη STOP...

Γιατι εδω μπηκες πολυ αργα μαλλον και επαθες κι εσυ πληση εγκεφαλου και δεν τα ξερεις οπως πρεπει...

Φερε και τις αποδειξεις για τα λεγομενα σου μαζι...και ειμαι εδω να σε κανω να παραμιλας και να συνεχισεις τα ποστ σου με χαχαχουχα......
 

DeletedUser34502

Εχετε να φατε πυξιδες στον 42 απο ντοομ που θα χωρτασετε.
Στον 30 παιξαμε μονοι μας την σολ τους φαγαμε και μετα μας εκλεψε την νικη η τρ με κατι λαμογιες με τους ποντους.
Στον 36 θα κλειναμε κοσμο ανετα αλλα μετα το βρωμικο παιχνιδι κροκαλα κυθνου και την προδοσια του λογαριασμου snipers το παρατησαμε
Στον 42 νομιζατε οτι θα μας φατε βαλατε να μας χτυπησει ολη η ηπειρος και θα το μετανιωσετε,πλεον εχουμε την κ45 και συντομα θα κατεβουμε κ55 αφου φαμε την σολ και βοηθεισουμε τους συμμαχους μας να φανε τους προδωτες της stop που συμμαχεισαν με sol θα κλεισουμε παρεα με τους συμμαχους μας τον κ42 οπως καναμε στον 30.

Οσοι δεν μας ξερετε θα μας μαθετε οποιος πηραξε την ντοομ θα δει πυξιδα.
Ερχομαστε

ετσι οπως εισαι στην κ45 ελα απο δω να σε κερασω κανα σφηνακι φασολαδα
 
Κορυφή