± SOL - STOP family - ΚΟΥ.ΠΑ vs VooDoo - *N*M* ±

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ποια Voodoo ρε μαγκες; Οι τυποι την 45η μερα λειτουργιας του κοσμου χρησιμοποιουν διχως ελεος το ανταλλακτηριο. Οποιος ετυχε να ναι κοντα τους στην ηπειρο αυτη εβγαλε τουλαχιστον 3000 πρεμ με 5 λεπτα ενεργητικοτητας.

#sol #winnersk42 #metonblacko
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Oτι πείς εσυ κουκλα μου : http://prntscr.com/cx3wq6

Η πρωτη 10αδα της φυλης τον σολ δεν έχει ουτε τις μισές απωλειές μου .. βεβαια αυτο εχει να κανει με διπλους λογαριασμου ή δωρεαν παραχωρησεις χωριων για πατήματα.
Αρα το "κουλουρι" Θεία Άτζυ μου ποιος είναι ;
Ξέρεις εσυ τωρα ξεκινα τα του 36... γιατι εδω δεν σε παίρνει.

Χαχαχαχα εισαι πιο μεγαλο κουλουρι τελικα απο οτι νομιζα ,και επειδη εχεις επιθετικες απωλειες εισαι προ?Οσοι χανουν τα επιθετικα τους δηλαδη ειναι προ?Ο Προ παιρνει χωρια με οσο το δυνατον λιγοτερες απωλειες μιστερ .Επίσης για να εχεις τοσες επιθετικες απωλειες κυριε προ σημαινει οτι δεν εχεις σωστη αναλογια στον λογαριασμο σου ,ζητα αμυνες γιατι ερχεται βαρυς χειμωνας Αχ βρε καημενουλι νομιζατε οτι θα μαζευτείτε ολοι και θα χτυπησετε μια φυλη,μονο ετσι ξερετε να παιζετε ,κουλουρια ειπα?οχι το αλλαζω σε φυλετικες κοτες 1 προς 1 δεν μπορείτε να παιξετε μαζευετε οτι υπαρχει για να σας βοηθησει και μετα το παιζετε και προ .Αυτα στα δεκαπενταχρονα που ειναι καινουργια στο παιχνιδι.
1 Sub Idem SOL 2,44 εκ.
2 VooDoo 1,19 εκ.

Μιλας για απωλειες? Κουλουρια ειναι αυτη η φυλη που εχει τα διπλασια χωρια απο ολες τις φυλες? Ρε παραγματικα δεν εισαι καλα

ΥΓ Μου αρεσει το θεια αλλα πιο πολυ μου αρεσει το μαμα ,να το προτιμησεις την επομενη φορα
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser21068

Χαχαχαχα εισαι πιο μεγαλο κουλουρι τελικα απο οτι νομιζα ,και επειδη εχεις επιθετικες απωλειες εισαι προ?Οσοι χανουν τα επιθετικα τους δηλαδη ειναι προ?Ο Προ παιρνει χωρια με οσο το δυνατον λιγοτερες απωλειες μιστερ .Επίσης για να εχεις τοσες επιθετικες απωλειες κυριε προ σημαινει οτι δεν εχεις σωστη αναλογια στον λογαριασμο σου ,ζητα αμυνες γιατι ερχεται βαρυς χειμωνας Αχ βρε καημενουλι νομιζατε οτι θα μαζευτείτε ολοι και θα χτυπησετε μια φυλη,μονο ετσι ξερετε να παιζετε ,κουλουρια ειπα?οχι το αλλαζω σε φυλετικες κοτες 1 προς 1 δεν μπορείτε να παιξετε μαζευετε οτι υπαρχει για να σας βοηθησει και μετα το παιζετε και προ .Αυτα στα δεκαπενταχρονα που ειναι καινουργια στο παιχνιδι.
1 Sub Idem SOL 2,44 εκ.
2 VooDoo 1,19 εκ.

Μιλας για απωλειες? Κουλουρια ειναι αυτη η φυλη που εχει τα διπλασια χωρια απο ολες τις φυλες? Ρε παραγματικα δεν εισαι καλα

ΥΓ Μου αρεσει το θεια αλλα πιο πολυ μου αρεσει το μαμα ,να το προτιμησεις την επομενη φορα


Είσαι μια ΤΡΥΠΑ ... αραχνιασμένη τρύπα που ξεχνας οτι σε συμφερει γι αυτο και είσαι μεσα στην ξινίλα θεία Ατζύ.

Εμεις εδώ παίζουμε ξύλο.... δνε παίρνουμε ετοιμα χωρια απο 2πλους λογαριασμους και δωρεές αλλων φυλων για να σώσουν το τομάρι τους επειδη τους ταζετε λαγους και πετραχιλια...

Και μην μιλας ειδικα εσυ για διπλωματικα θέματα ρε αμφιλεγομενη υπαρξη του ανθρωπινου ειδους .. έχετε πάρει μαζι σας όλες τις ισχυροτερες φυλες εναντιον μας και μιλας για αγκαλιτσες εσυ..

Αλλα ξεχνας τι έκανες στο κ29 για να κλεισεις κόσμο ρε κωλοτουμπα του κερατα εε? οταν ενώνες 3 ηπειρους εναντιαν τον DnD για να μην χάσεις ή τα ξεχνάς ή τα καταπινεις τώρα ; (τα λογια σου)*.

Να σου θυμισω λίγο : http://gr.twstats.com/gr29/index.php?page=rankings&mode=tribes

Ετσι ξέρεις να κερδιζεις .. Βγενετε εδω στο εξωτερικο το παιζετε αμαω ταω πηθετε κατι πιτσιρικαδες αμυαλους απο χ.ψ. φυλές και τους εχετε πιονια να κανουν τις δουλείες σας...

Ξέρεις εσυ τωρα ξεκινα για Ρωσιδες , δουλειες , 3vs1 που εχασα στον κ36 που δεν ημουν καν στην δοικηδη οταν εγινε η ενωση και κλπ κλπ ... νουμερο ε νουμέρο του εξωτερικου φόρουμ..


10 Πόντοι για Ρατσιστικό Περιεχόμενο
Από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Είσαι μια ΤΡΥΠΑ ... αραχνιασμένη τρύπα που ξεχνας οτι σε συμφερει γι αυτο και είσαι μεσα στην ξινίλα θεία Ατζύ.
Σιγα ρε μεγαλε γεμισες τον φορουμ τεστοστερονη .Πρεπει να εχεις φαει πολυ χυλοπιτα στην ζωη σου για να μιλας ετσι σε αγνωστη γυναικα .Αν σε εχει αδικηση η φυση παλεψετε το με τις φυλετικες για να ξεχαστεις χαχαχαχαχα

Στον κ29 εκανα την μαγκια γιατι ειμαι μεγαλητερος μπαγκας απο εσενα ,εσυ εφαγες πυξιδα απο τους ιδιους αντιπαλους και με χειροτερη φυλη για αυτο τουμπεκι για τον κ29 δεν σε παιρνει .

Αμυαλος εισαι εσυ που αντι να κατσεις να βγαλεις κανενα φραγκο καθεσε και παιζεις φιλετικες με τους πιτσιρικαδες που τους θεωρεις και αμυαλους .Τι παιζεις τοτε μαζι τους μαζεψε αλλους 3 και παιξτε καμια μπιριμπα .
Τι να πω για την καημενη την Ρωσιδα υπηκοοτητα ηθελε να παρει η κοπελιτσα νταξει την συμπονώ δις ,επεσε στην αναγκη

10 Πόντοι για Ρατσιστικό Περιεχόμενο
Από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21068

Σιγα ρε μεγαλε γεμισες τον φορουμ τεστοστερονη .Πρεπει να εχεις φαει πολυ χυλοπιτα στην ζωη σου για να μιλας ετσι σε αγνωστη γυναικα .Αν σε εχει αδικηση η φυση παλεψετε το με τις φυλετικες για να ξεχαστεις χαχαχαχαχα

Στον κ29 εκανα την μαγκια γιατι ειμαι μεγαλητερος μπαγκας απο εσενα ,εσυ εφαγες πυξιδα απο τους ιδιους αντιπαλους και με χειροτερη φυλη για αυτο τουμπεκι για τον κ29 δεν σε παιρνει .

Αμυαλος εισαι εσυ που αντι να κατσεις να βγαλεις κανενα φραγκο καθεσε και παιζεις φιλετικες με τους πιτσιρικαδες που τους θεωρεις και αμυαλους .Τι παιζεις τοτε μαζι τους μαζεψε αλλους 3 και παιξτε καμια μπιριμπα .
Τι να πω για την καημενη την Ρωσιδα υπηκοοτητα ηθελε να παρει η κοπελιτσα νταξει την συμπονώ δις ,επεσε στην αναγκη


Οπως το περιμενα ΟΛΟΙ γελαμε σε μια κληση ¨ΟΛΟΙ μαζι σου.. είσαι πιο γραφικη και απο το Ναυπλιο ... Δεν ξερουμε και που μενεις να σου στειλουμε ασθενοφορο εισαι σε κρισημη ηλικια για πιέση τέτοια ώρα !

Αν με εχει αδικησει η φυση ρωτα κανεναν που με ξέρει απο την φυλη που υποστιριζεις... Δεν λέγομαι τζάμπα ο ομορφος τον φυλετικών:cool: . αλλα θα είσαι και εσυ απο εκεινες τις θείαδες που με βλέπουν και ξερογλύφοντε.. ουρτ !

Αλλα εδω εκλαψα εγω :
"για να μιλας ετσι σε αγνωστη γυναικα" μουαχαχαχαχα δηλαδη εσυ που μιλας τοσα χρονια ετσι να υπολογιζω ουτε την εχεις μυρισει ; (την χυλοπιτα )

Ασε μας ρε Θεία κολοτουμπα... πές και τι εκανα στην μικρη Αννουλα στις τουαλετες του σχολειου το 1998.. αίντε.. τραβα να δεις τολμη και γοητια στον alpha .. μας τα εχεις κάνει τσουρέκια (τα μάτια ).

10 Πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο
από aigoakiros
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Οπως το περιμενα ΟΛΟΙ γελαμε σε μια κληση ¨ΟΛΟΙ μαζι σου.. είσαι πιο γραφικη και απο το Ναυπλιο ... Δεν ξερουμε και που μενεις να σου στειλουμε ασθενοφορο εισαι σε κρισημη ηλικια για πιέση τέτοια ώρα !

Αν με εχει αδικησει η φυση ρωτα κανεναν που με ξέρει απο την φυλη που υποστιριζεις... Δεν λέγομαι τζάμπα ο ομορφος τον φυλετικών:cool: . αλλα θα είσαι και εσυ απο εκεινες τις θείαδες που με βλέπουν και ξερογλύφοντε.. ουρτ !

Αλλα εδω εκλαψα εγω :
"για να μιλας ετσι σε αγνωστη γυναικα" μουαχαχαχαχα δηλαδη εσυ που μιλας τοσα χρονια ετσι να υπολογιζω ουτε την εχεις μυρισει ; (την χυλοπιτα )

Ασε μας ρε Θεία κολοτουμπα... πές και τι εκανα στην μικρη Αννουλα στις τουαλετες του σχολειου το 1998.. αίντε.. τραβα να δεις τολμη και γοητια στον alpha .. μας τα εχεις κάνει τσουρέκια (τα μάτια ).
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Δεν λέγομαι τζάμπα ο ομορφος τον φυλετικών:cool:

Βούρκωσα.
Τα πιτσιρικια ειναι πιο τυπαδες σε εχουν ανετα .Χτενίσου και βαλε καμια φωτο και αν εχεις πολλα like χαρισμα σου ο κοσμος .
 

DeletedUser21068

Βούρκωσα.
Τα πιτσιρικια ειναι πιο τυπαδες σε εχουν ανετα .Χτενίσου και βαλε καμια φωτο και αν εχεις πολλα like χαρισμα σου ο κοσμος .

Θεία Άτζυ μεταξυ μας τώρα ειμαι λιγο πιο κραβγαλεώς μαζι σου γιατι μου αρεσει που τα χωνεις ετσί ειμαι μαζόχας ρε παιδι μου , ολα ειναι στο ορια του παιχνιδιου και παντα γι αυτο θα στα χωνω εδω μέσα , πιο πολυ για την καζουρα που ελεγε και ο φιλος μου ο Radix.

Οσο για το όμορφος ακου εμενα που σου λέω , εχω κερδισει αλλα με την ομορφια μου δεν θελω να κερδισω και κοσμο γι αυτο.
Οσο για τα πιτσιρικια έχουν το τυπο τους δεν λέω αλλα με τον ΚΑΦΑΟ που βγαινουν δεν θα δουν ασπρη μέρα..

p.s.Νικολα εκλαψα με τον σεφερλη χαχαχα
 

DeletedUser33758

Oτι πείς εσυ κουκλα μου : http://prntscr.com/cx3wq6

Η πρωτη 10αδα της φυλης τον σολ δεν έχει ουτε τις μισές απωλειές μου .. βεβαια αυτο εχει να κανει με διπλους λογαριασμου ή δωρεαν παραχωρησεις χωριων για πατήματα.
Αρα το "κουλουρι" Θεία Άτζυ μου ποιος είναι ;
Ξέρεις εσυ τωρα ξεκινα τα του 36... γιατι εδω δεν σε παίρνει.

τη λες ρε κουλουρι βουβουζελα 4 παικτες της σολ εχουν πανω απο σενα επιθετηκες απολειες. http://prntscr.com/cxcig4 και αλοι 4 ειναι πολυ κοντα σου οποτε εσε την sol και ασχολησου με την νουμποφυλη σου εκει
 

DeletedUser34170

Dif113 ο εγκέφαλος της sol .
Ένας σοφός άνθρωπος .
 

DeletedUser33758

klaus poppe τουλαχηστον εγω εχω εγκεφαλο. εσυ που το εχεις ακατηκιτο το κεφαλακι σου πως νιωθεις ασχετε?
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Θεία Άτζυ μεταξυ μας τώρα ειμαι λιγο πιο κραβγαλεώς μαζι σου γιατι μου αρεσει που τα χωνεις ετσί ειμαι μαζόχας ρε παιδι μου , ολα ειναι στο ορια του παιχνιδιου και παντα γι αυτο θα στα χωνω εδω μέσα , πιο πολυ για την καζουρα που ελεγε και ο φιλος μου ο Radix.

Οσο για το όμορφος ακου εμενα που σου λέω , εχω κερδισει αλλα με την ομορφια μου δεν θελω να κερδισω και κοσμο γι αυτο.
Οσο για τα πιτσιρικια έχουν το τυπο τους δεν λέω αλλα με τον ΚΑΦΑΟ που βγαινουν δεν θα δουν ασπρη μέρα..

p.s.Νικολα εκλαψα με τον σεφερλη χαχαχα

Ορια ειναι οταν δεν βριζεις επι προσωπικου εγω σε λεω νουμπα εσυ επειδη σε εδερνε η μανα σου μικρο και μαλλον τρως ακομα παντοφλα βριζεις μια γυναικα ,αναδρο εντελως αυτΟ αλλα δεν μασαω ρεεεεεεε.Τα παιδια εδω που στα χωνουν χειροτερα δεν βλεπω να αντιδρας ετσι αρα εχεις θεματακια λογο φυλλου μπαρμπα.
Επισης ξεχασα να σου οτι ειμαι ενα ΠΙΣΤΟΛΙ που σε συμαδευει ,θα φας πολυ ξυλο οσο δεν εχεις φαει απο τους ντιντιδες που σε εστειλαν 2 συεχομενες φορες πυξιδα ,μα καλα 2 φορες πυξιδα απο τους ντιντιδες που τους πεταξα απο τον κοσμο με κλωτσιες ,εισαι κουλουρι φυλετικο χωρις καμια αμφιβολια .

Ομορφος ειναι ο Φουμαλ ,οπως ειχε πει και ο ιδιος σε κληση σκαιπ ειναι ο Σακης Ρουβας των φυλετικων και ειχαμε πεσει απο τις κρεκλες μας απο τα γελια και καθε φορα που θυμομαστε φυσικα τρανταζομαστε απο τα χαχανιτα .εσυ μπροστα του εισαι μηδεν .Ποιος θα συγκριθει με τον SAKISSSS ??????


Παντως η Σολ εχει τους πιο ωραιους τυπαδες χωρις αμφιβολια εσυ εισαι και μεγαλος τωρα οτι και εισαι δεν τραβας.Παντου πρωτιες η Σολ γιατι δεν μπαινεις Σολ να παρεις λιγο απο την δοξα και εσυ?


10 πόντοι για 2. Συμπεριφορά
από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34610

NOYS 1,079
Τα καταφερε ο μαγκας περασε τους 1000 ποντους δεν τον ειχα.
Αναμενουμε νεο σπαμ στο εξωτερικο και κυκλικο στον 42 απο νους νταρκλινγ για την διπλωματια
 
Κορυφή