± SOL - STOP family - ΚΟΥ.ΠΑ vs VooDoo - *N*M* ±

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser21068

Εγω λεω να αφησεις τις κλαψες και να παιξεις με αυτα που υπαρχουν στο παιχνιδι...
Τωρα αν σε τσουζει που καποιοι απ δω ανεβαζουν χωριο σε 7 μερες η κ λιγοτερο τερματισμενο κανε αιτηση στο παιχνιδι να κοψουν τα πρημιουμ κ αυτες τις δυνατοτητες...
Πραγμα αδυνατον οποτε η παιξε και μην μιλας, γι αυτα που κανουν παικτες μας εδω, η στον επομενο κοσμο φιλε.......

Καποιοι των βουντου μας γνωρισαν οπως κ τον κοκκινοδρακο...ρωτα τους γι το ποσα μπορει ν διαθετει στο παιχνιδι γιατι εχετε καταντησει κουραστικοι με τα συνεχως ιδια και ιδια...
Οποιον τον ενοχλει η τον πειραζει ας παιξει αλλου...
Αντε γτ εσεις οι ρομποταδες παιζετε το παιχνιδι κανονικα και βρηκατε να την πειτε κιολας σεμας...
Εχε χαρη που θα με στειλει μπαν ο αιγοκερος αλλιως θα παιρνες απαντηση που δεν θ απανταγες ξανα μετα...

Παιξε εκει και ασε μας να βαζουμε λεφτα...μεχρι ν νικησουμε η να χασουμε θα χωνουμε......γιατι υπαρχουν...
Νομιζω σε υπερκαλυψα και μην επανελθεις!
Ηλια μου περαστικά απο την Ελλαδα του 2016.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ηλια μου περαστικά απο την Ελλαδα του 2016.
Kανε μια προσφορα ευκαιριας για την Stop κουμαρα αρχοντα .
Δωσε γη και υδωρ οχι τσιγκουνιες .Τι δινεις αν δωθει συμμαχια? Συζήτησε το με το αφεντικο σου και ελα να μας πεις γιατι τα γραφεις ωραια .
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
απο οτι ειδα σημερα , οργανωμενο πλανο απο voodoo nm pop doom και τον ρουφιανο elenitsa στους ασχετους κουπα οπως λετε,
το αποτελεσμα μαλλον τραγικο για εσας, ελαχιστα χωρια καταφερατε να παρετε και ενας παικτης σας πηγε πυξιδα . παντα τετοια!!!:cool:
 

DeletedUser34610

Οργανωμενο πλανο και doom ....
κατι δεν μου καθετε καλα δεν ξερω αν τρολαρεις και τους βαζεις στις φυλες που επιτεθηκαν...

p
 

DeletedUser34473

Αγαπητοι συντροφοι και σντροφισσες σας καλω σε γενικη συνελευση εναντιων του καπιταλιστη βουβουζελα στην κεντρικη πλατεια των φυλετικων μαχων Αγαλμα, μην λειψει κανεις

Αγωνας ειναι να μην ακους τον Βουβουζελα
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
pop =cartel =??????

Ποιοι ειναι αυτοι τελικα ?Τρωνε τους Hug που δινουν τις αμυνες τους και ειναι συμμαχοι με ΝΜVoododes και χτυπανε και σε πλανο μαζι με ΝΜVoododes .Περιεργα πραγματα.
 

DeletedUser21068

Οργανομένο πλάνο ; που το είδες βρε Νικόλα το πλάνο ; μεμονομένα χτυπήσαμε το 70% των παικτών.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
μεμονομενα χτυπησατε στις 8:30 το πρωι 3-4 φυλες ταυτοχρονα??
εσεις ποσα τρενα στειλατε σημερα, απο το πρωι μεχρι το βραδυ? 20? ή παραπανω?

highlight του πλανου ο φωτοβλιδας που εβγαλε 8 αριστους σε ενα χωριο 9 ωρες μακρια απο τους στοχους και νομιζε οτι θα παρει χωρια.

μεχρι τωρα ειστε πολυ κατωτεροι των προσδοκιων παντως...
 

DeletedUser34610

Δεν νομιζω να τον πιστεψε και κανεις εχοντας τους ντοομ αναμεσα στις φυλες που χτυπησαν σε οργανωμενο πλανο γελαει ο καθε πικραμενος...

Προσδοκιες απο φυλες που κερδιζουν με ενωσεις και διπλωματια δεν νομιζω να υπαρχουν.

Προσδοκιες απο στοπ και σολ για ενα δυνατο τελικο υπαρχουν

Προσδοκιες για τον κουμαν να μαθει στον νταρκλινγκ να κανει κολωνες με αμυντικα στρατευματα και οχι με επιθετικα υπαρχουν
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21068

μεμονομενα χτυπησατε στις 8:30 το πρωι 3-4 φυλες ταυτοχρονα??
εσεις ποσα τρενα στειλατε σημερα, απο το πρωι μεχρι το βραδυ? 20? ή παραπανω?

highlight του πλανου ο φωτοβλιδας που εβγαλε 8 αριστους σε ενα χωριο 9 ωρες μακρια απο τους στοχους και νομιζε οτι θα παρει χωρια.

μεχρι τωρα ειστε πολυ κατωτεροι των προσδοκιων παντως...
Eίδες τον λογαριασμο μου να βαρεσε οργανομένα ;
Οχι δεν ηταν οργανομενο Νικόλα , υπηερχε καποιο πλανο αλλα miniτο 70 % ενεργησαν αυτοβουλος όπως εμείς.
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Τσονταρετε με κανα ψιλο αν μπορειτε στην προσπαθεια της στοπ να παει τελικο γιατι στεγνωσαμε!
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Eίδες τον λογαριασμο μου να βαρεσε οργανομένα ;
Οχι δεν ηταν οργανομενο Νικόλα , υπηερχε καποιο πλανο αλλα miniτο 70 % ενεργησαν αυτοβουλος όπως εμείς.
ή με απλα λογια ειστε κουλουρια
 

DeletedUser33703


Ερειστικός δεν γίνομαι και ούτε προσπαθώ να γίνω τουλάχιστον σε εσένα

Τα πράγματα δεν έγιναν ακριβώς έτσι όπως τα λες , για την ακρίβεια όταν έφυγες από τη φυλή δεν μου έγραψες ένα μήνυμα ή δεν με κάλεσες skype να μου το πεις .

Όταν σου είπα να μας βοηθήσεις με την aje είχαμε κάνει μια συζήτηση και μου είχες πει ότι αν είσαι έτοιμος και θες να βαρέσεις θα μου έστελνες μήνυμα εσύ σε 1-2 μέρες (ποτέ δεν πήρα από εσένα μήνυμα)

Επίσης όταν ήσουν εκτός φυλής είχαμε κάνει μια συζήτηση μου είχες πει ότι δεν ξέρεις τι θες να κάνεις και ότι θες 1-2 μέρες για να αποφασίσεις , σου είχα πει ότι θες να πας με τον Σάββα από την 1η μέρα , δεν μου είχες ξεκαθαρίσει την θέση σου (γιατί πιστεύω ότι είχες πάρει την απόφαση από την πρώτη στιγμή που αποφάσισες να βγεις από τη φυλή)
και σου είχα ζητήσει ότι αν πας σε άλλη φυλή θα ήθελα να το ξέρω πρώτα , μου είχες απαντήσει πως αν πας σε άλλη φυλή θα είμαι ο πρώτος που θα το μάθω και φυσικά πάλι δεν πήρα κανένα μήνυμα .

Εγω προσωπικά πιστεύω οτι δεν με σεβάστηκες με την συμπεριφορά σου , με τον τρόπο που αποχώρησες αλλά και με τον τρόπο σου αργότερα , αλλά μην περιμένεις να κρατήσω καμία κακία για ένα παιχνίδι ή να αλλάξω την συμπεριφορά μου προς τα εσένα για ότι έγινε .
 

DeletedUser21068

ή με απλα λογια ειστε κουλουρια

Oτι πείς εσυ κουκλα μου : http://prntscr.com/cx3wq6

Η πρωτη 10αδα της φυλης τον σολ δεν έχει ουτε τις μισές απωλειές μου .. βεβαια αυτο εχει να κανει με διπλους λογαριασμου ή δωρεαν παραχωρησεις χωριων για πατήματα.
Αρα το "κουλουρι" Θεία Άτζυ μου ποιος είναι ;
Ξέρεις εσυ τωρα ξεκινα τα του 36... γιατι εδω δεν σε παίρνει.
 

DeletedUser33711

Συνηθως εγω που παιζω κοπλει οταν αναφερομαι στο λογαριασμο μιλαω σε πληθυντικο , κανατε απωλειες σα λογαριασμος δεν εκανες μονος σου...


Pro-coplay Tips :D
 

DeletedUser21068

Συνηθως εγω που παιζω κοπλει οταν αναφερομαι στο λογαριασμο μιλαω σε πληθυντικο , κανατε απωλειες σα λογαριασμος δεν εκανες μονος σου...


Pro-coplay Tips :D
Σαν λογαριασμός μιλησα Βασίλη , σαν λογαριασμός Speeda οταν λέω της δικές μου .. Απλα ισως να ερμηνευετε κι αλλιως , εξαλλου εχω πει δεν ασχολουμε με κατι αλλο εχω μπεί να βοηθησω μονο τον Σπύρο.
 

DeletedUser25720

Oτι πείς εσυ κουκλα μου : http://prntscr.com/cx3wq6

Η πρωτη 10αδα της φυλης τον σολ δεν έχει ουτε τις μισές απωλειές μου .. βεβαια αυτο εχει να κανει με διπλους λογαριασμου ή δωρεαν παραχωρησεις χωριων για πατήματα.
.


http://prntscr.com/cx46yi . Ούτε αθροιστικά με 80 λογαριασμούς δεν φτάνετε τις επιθετικές μας βέβαια αυτό έχει να κάνει με το πόσο άσχετοι είστε.

Οι απώλειες σου είναι κατα βάση αμυντικές.Πήρες έναν επιτιθέμενο και χάρηκες :p ; και ο Vangelis πήρε με 1.500 τσεκ και 700 ελαφρά 15κ επιτιθέμενο σημαίνει κάτι ;

Η επειδιξιομανία μερικών δεν έχει όρια .Να καμαρώνεις για αμυντικές απώλειες της φυλής; κανένα απολύτως νόημα.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Να καμαρώνεις για αμυντικές απώλειες της φυλής; κανένα απολύτως νόημα.

πως ρε μπιλ...μερικοι καμαρωνουν και τις φαπες που εχουν φαει δεν ειναι κακο αναλογα τα πιστευω του καθενα

μολις φυγουν και απο την 45 θα πανηγυριζουν πιο πολυ λογικα....εκει να δεις ποσα μηδενικα θα μπουν πισω απο τις αμυντικες
 

DeletedUser21068

http://prntscr.com/cx46yi . Ούτε αθροιστικά με 80 λογαριασμούς δεν φτάνετε τις επιθετικές μας βέβαια αυτό έχει να κάνει με το πόσο άσχετοι είστε.

Οι απώλειες σου είναι κατα βάση αμυντικές.Πήρες έναν επιτιθέμενο και χάρηκες :p ; και ο Vangelis πήρε με 1.500 τσεκ και 700 ελαφρά 15κ επιτιθέμενο σημαίνει κάτι ;

Η επειδιξιομανία μερικών δεν έχει όρια .Να καμαρώνεις για αμυντικές απώλειες της φυλής; κανένα απολύτως νόημα.
ο 3 λαλλουν εφαγε ενα ολοκληρο νυκε και πήρε τόσες απώλιες σαν επιτηθομενος.
δεν με ενδιαφερει το βραβειο εγω ξερω οτι με αυτο το επιθετικο εχασαν συνολοικα 9 χωρια οι ΚΟΥ.ΠΑ απο εμενα και την φυλη μου και έριξαν 12 αριστους σε αυτο το χωριο για το πάρουν που ηταν αδείο οταν ξεκινησαν τσατσικα.

Μάθετε την ενοια του σεβασμου του αντιπάλου , οπως κανω και εγω αλλώστε σας σεβομαι σαν αντιπαλο και παίζω γιατι θα δωσετε νοημα στο παιχνιδι μου και τίποτα πραπάνω.
 
Κορυφή