Update στην εφαρμογή για iOS

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Καλημέρα παίδες.

Δυστυχώς έκανα καταλάθος το τελευταίο update στην εφαρμογή και θέλω να σπάσω το κινητό.

Βέβαια δε βλέπω να έχει διαμαρτυρηθεί άλλος, οπότε ελπίζω να μην έχω βρει την επιλογή που ψάχνω.

Κάτω στη βοηθητική μπάρα (μενού-παιχνίδι-χάρτης κτλ) τέρμα δεξιά είχε το λογαριασμός.

Μέσα σε αυτό το μενού είχε ένα που έλεγε ρυθμίσεις εφαρμογής.

Εκεί ΞΕΚΛΙΚΑΡΑ πάντα το κλασική επισκόπηση χωριού οπότε στην κεντρική εικόνα εμφάνιζε μικρογραφία του χωριού και ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ από κάτω την παραγωγή μου, το στρατό μου κτλ. (δλδ στην ίδια σελίδα ας το πούμε έβλεπα και εικόνα του χωριού και τις πληροφορίες που αναφέρω).

Τώρα εμφανίζει μία τεράστια εικόνα του χωριού (που δε χωράει καν στην οθόνη και πας δεξιά αριστερά) και για να εμφανιστούν οι άλλες πληροφορίες κλικάρεις το εικονίδιο πάνω πάνω δίπλα στο χώρο που έχει το αγρόκτημα σου και σε πετάει σε άλλη "σελίδα"...

Μπορεί κανείς να βοηθήσει?
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
Κάνε απεγκατασταση της εφαρμογής για το κινητό και μετά επανεγκατάσταση.
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Δεν άλλαξε τίποτα δυστυχώς.

Καλά κανένας δεν έχει ξενερώσει?

Εγώ θέλω να σπάσω το κινητό!!!
 

The Lost Assassin

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
εγω εχω προβλημα στο φαρμ απο κινητο γτ μου λεει εκεινο με τις 5 επιθεσεις ανα δευτερολεπτο και με στελνει παλι στην αρχη ή οταν παω προφιλ και παταω επιτευγματα μου ανοιγει τον καταλογο
 

The Lost Assassin

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
καμια ενημερωση απο την εταιρια??εξακολουθει να λεει εκεινο με το οριο 5 επιθεσεων ανα δευτερολεπτο και ειναι εκνευριστικο
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
καμια ενημερωση απο την εταιρια??εξακολουθει να λεει εκεινο με το οριο 5 επιθεσεων ανα δευτερολεπτο και ειναι εκνευριστικο

Αυτό δεν πρόκειται να αλλάξει. Το κάνουν για να μην μπορούν να χρησιμοποιούν ****άκια (η τουλάχιστον τα μέχρι στιγμής γνωστά ****άκια).
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή