± SOL - STOP family - ΚΟΥ.ΠΑ vs VooDoo - *N*M* ±

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ολα ειναι θεμα εγκεφαλου και ο δικος σου ειναι αργος .

Θυμαμαι καποτε οτι παιζαμε στην ιδια φυλη και ηταν και ο φουμαλ σε αυτη την φυλη και τρωει μπαν και πας εσυ ο εξυπνακιας και τον γκρεμιζεις και τον φαρμαρεις ,ενω σε μια εβδομαδα θα εφευγε το μπαν ήταν και πολυ αρχη δεν ειχαμε και εχθρους εκει γυρω ,σαν να μην το ειχε φαει θα ηταν .Καλα ρε συ πηγαινες και γκρεμιζες και φαρμαρες τον συμπαικτη σου ? Τωρα ομως βλεπω να βρηκατε χαχαχαχαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser21068

Ολα ειναι θεμα εγκεφαλου και ο δικος σου ειναι αργος .

Θυμαμαι καποτε οτι παιζαμε στην ιδια φυλη και ηταν και ο φουμαλ σε αυτη την φυλη και τρωει μπαν και πας εσυ ο εξυπνακιας και τον γκρεμιζεις και τον φαρμαρεις ,ενω σε μια εβδομαδα θα εφευγε το μπαν ήταν και πολυ αρχη δεν ειχαμε και εχθρους εκει γυρω ,σαν να μην το ειχε φαει θα ηταν .Καλα ρε συ πηγαινες και γκρεμιζες και φαρμαρες τον συμπαικτη σου ? Τωρα ομως βλεπω να βρηκατε χαχαχαχαχαχα

Ναι μου την εχει πει την Ιστορια ο Σάββας , μονο που με μπερδευεις γιατι τον λογαριασμο αυτο παρολο που ειναι δικος μου τον εχω παιξει μονο σε 4 κόσμους σε οτι αλλο κόσμο εχει παίξει ηταν ο canibal ο Μαριος που παίζαμε co' . 16/31/32/36 εκει υπηρχα μονο εγω οποτέ σκεψου ποσα ξέρεις για εμενα και μιλάς .
Σου εχω πει μπερδευεσαι οταν με γνωρισεις θα σου αλλάξει η ζωή.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Χαχαχα βρε χαιβανακι αφου μιλουσαμε εσυ ησουν ,ασε την παραμυθα για κανεναν αλλον .
Σε ρωτησα γιατι το εκανες και μου ειπες δεν θελω να φαρμαρει αλλος διπλα μου .
 

DeletedUser21068

Χαχαχα βρε χαιβανακι αφου μιλουσαμε εσυ ησουν ,ασε την παραμυθα για κανεναν αλλον .
Σε ρωτησα γιατι το εκανες και μου ειπες δεν θελω να φαρμαρει αλλος διπλα μου .

χαχαχαχα ημουν και εγω εε ; πω ρε Αγγελικη σε λατρευω !

Ρέ μπάς και είσαι καμια πρωήν μου ; μονο αυτες εχουν ψυχολογικα μετα απο εμενα .. λές ;!;
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Δακρυσα ρε μην τα λες ετσι .

Ο Μαριος με ρωσιδα ηταν και τον ελεγαν και κουμαν!!! πολυ μοιαζεις με τον κο σου ,παλιοπαιδο ομως ηταν, να φαρμαρει συμπαικτη του και μαλιστα τον φουμαλ ?.Τυχερακια τωρα βρηκες καλο παιδι αλλα δυστυχως τον εχεις κανει ρεζιλι ,Τρεχει να μαζεψει τα αμαζευτα .

Κουμαν κανε μου μια χαρη παρε ενα πιεσομετρο και αστο μονιμα διπλα στο PC ,μαντεψε ποιος ερχεται διπλα σου .
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser21068

Δακρυσα ρε μην τα λες ετσι .

Ο Μαριος με ρωσιδα ηταν και τον ελεγαν και κουμαν!!! πολυ μοιαζεις με τον κο σου ,παλιοπαιδο ομως ηταν, να φαρμαρει συμπαικτη του και μαλιστα τον φουμαλ ?.Τυχερακια τωρα βρηκες καλο παιδι αλλα δυστυχως τον εχεις κανει ρεζιλι ,Τρεχει να μαζεψει τα αμαζευτα .

Κουμαν κανε μου μια χαρη παρε ενα πιεσομετρο και αστο μονιμα διπλα στο PC ,μαντεψε ποιος ερχεται διπλα σου .


xaxaxaxxaxaxaxaxaxaxa πωπω παιδακι μου τι καπνιζεις ;;; κλαιω με το "Ρωσιδα" λές και ειναι ειδος .. αλλα οχι δεν με είχε η "ρωσιδα" τοτε κρίμα αλλη με χαιροταν και οχι δεν ημουν εγω ρε ομορφια .. πες κανα ψεμααφου το θές αλλα μαθε λιγο τι παιζει πρώτα ομως , μπερδεψες της γκόμενες μου... και αυτο με τσαντιζει πιο πολύ. kaniesna ;;;

Οσο για το αλλο οποιος και αν ερθει Νικολα θα μου δωσει την χαρα να παιξω οποτε it's ok !
 

DeletedUser21068

Παιξε οπως στον κ36 μην αλλαξεις στυλ ,τα πηγες πολυ καλα για τα δικα σου δεδομενα .


ΟΟΟΟοοο μας μπουκωσε ο Μητσακος , μας το γεμισε το στόμα με κρέατοβεργα (σουβλάκι*) και ειπαμε αφου δεν εχουμε τι να πουμε για τον 42 , τι να πουμε για τον 14 με το φουμαλ , τι να πουμε για την "Ρωσιδα" ας πουμε για τον 36 που κατι εχουμε ακουσει μπας και γραψείς κάτι για να κανείς καλα τον ψυχαναγκασμό σου.

#ΣΚΟΥΠΙΔΙ ΜΠΕΡΕΤ ! #ΑΡΡΩΣΤΗ !


10 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο
από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33703

δυσκολος κοσμος για την υπερσυμμαχια σολ-κουπα-στοπ..ευγε παλικαρια..

9 απο τις 15 πρωτες φυλες συμμαχιαα..και οι υπολοιπες καφε και στρατολογησεις των πιο ενεργων(βλεπε wait)

Νταξ στο ότι επιλέξατε άσχετους συμμάχους , φταίμε εμείς από ότι κατάλαβα ...

Στο ότι και εσείς άσχετοι είστε , πάλι εμείς φταίμε ;
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
ΟΟΟΟοοο μας μπουκωσε ο Μητσακος , μας το γεμισε το στόμα με κρέατοβεργα (σουβλάκι*) και ειπαμε αφου δεν εχουμε τι να πουμε για τον 42 , τι να πουμε για τον 14 με το φουμαλ , τι να πουμε για την "Ρωσιδα" ας πουμε για τον 36 που κατι εχουμε ακουσει μπας και γραψείς κάτι για να κανείς καλα τον ψυχαναγκασμό σου.

#ΣΚΟΥΠΙΔΙ ΜΠΕΡΕΤ ! #ΑΡΡΩΣΤΗ !
Eιμαι Βεγκαν ρε μπουρτζοβλαχοβαρβαροκαλιεργητη χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34610

Eσυ ειχες δεξεια στου στην 45 τους doom και τους κουπα την στιγμη που η sol ειχε στην ηπειρο της aje που εχει κλησει τον 28 και η stop που μας θεωρειτε ασχετους ειχαμε στην ηπειρο μας τις φυλες σου που εχουν κλησει 2 κοσμους.
Τωρα η φυλη που εισαι εκλεισε τον 38 χωρις κανενα πολεμο και με ενωση με τους omg σαν νμ.omg και εκλεισε τον 34 με στρατολογηση τον μισο χαρτη χωρις να εχετε αντιπαλο σε κανενα απο τους 2 κοσμους.

Αντιθετα η stop εχει κλησει τον 31 κανονικα με πολεμο και η sol 30-33 που εχασε στον ενα κοσμο και κερδισε στον αλλο επαιξε πολεμο επεισης.

Aν δεν μπορειτε καντε ηρωικη εξοδο καταγγελοντας την διπλωματεια της stop και της sol και πειτε οτι nm.voodoo.aje.doom χασατε απο stop-sol-κουπα.

Αν ηταν στο στοιχημα η δικια σου πλευρα πριν ξεκινησει ο κοσμος θα εδεινε 1.40 να κερδισει και η δευτερη 3.60 .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33711

ναι αυτος ειμαι..το θεμα ναι..ειμαστε ασχετοι..αλλα δεν μπορεις να θεωρεις κ εσυ τον εαυτο σου προ αν κλεισειςνενα κοσμο με 15 συμμαχιες και παιζοντας επιτηρηση οτι σκουπιδι υπαρχει στον κοσμο..τεσπα..κριμα..

Οταν ξεκινησε ο κοσμος η Βουντου ΝΜ ειχε στο πλευρο της Aje,Doom,ML,Pm και ηθελε να βαλει και την CxC κυριολεκτικα εχοντας παρουσια σε 3 ηπειρους γεματες και βάζοντας τους Aje φυλή με όνομα στην ηπειρο των Sol(Δε θυμαμαι και τις υπολοιπες 10 φυλες οι οποιες ειναι στην 45 ειναι της ΝΜ και σου εχουν στειλει και το καθε δορι που βγαινει απο την παραγωγη). Και θέλεις να μου πεις οτι εσυ κραζεις για την σταθερη διπλωματια των δυο φυλων που στην προκειμενη περιπτωση η NM ειχε κανει πιο τρομακτικη διπλωματια οπως ηταν και αναμενομενο δηλαδη και εαν της εβγαινε δε θα ειχε εναν χαρτη 3v1 θα είχε εναν χαρτη απο τον δευτερο μηνα που θα ηταν 3v1 και με ισχυρο αντιπαλο στην ηπειρο της Sol.

ΟΚ!
 

DeletedUser33703

ναι αυτος ειμαι..το θεμα ναι..ειμαστε ασχετοι..αλλα δεν μπορεις να θεωρεις κ εσυ τον εαυτο σου προ αν κλεισειςνενα κοσμο με 15 συμμαχιες και παιζοντας επιτηρηση οτι σκουπιδι υπαρχει στον κοσμο..τεσπα..κριμα..

Επειδή μπήκες λίγο καθυστερημένα στον κόσμο και ίσως να μην είσαι καλά ενημερωμένος θα σε ενημερώσω εγώ χωρίς καμία δόση προπαγάνδας .
Η αρχική εικόνα του κόσμου ήταν μία Ν/Μ που μπήκε με 2 δυνατές φυλές με 2 κλεισμένους κόσμους και μεγάλη προιστορία , μία AJE με κλεισμένο κ28 και αρκετά βαρύ όνομα , μία DOOM , κομπάρσοι μεν αλλά τον ρόλο τους τον παίζουν καλά , και μία CxC που έχει βγάλει επίσημη ανακοίνωση ότι θα μπει στον κόσμο 20 μέρες μετά .

Η SOL γνωρίζοντας ότι με καμία από τις παραπάνω φυλές δεν είχε φιλική σχέση αναζήτησε να βρει σύμμαχο και εγώ προσωπικά μίλησα με τον Ηλία τον promanager από τους STOP (εκείνη την μέρα έμαθα ότι και ο Foumal του είχε μιλήσει δηλαδή ότι ήθελαν και τους STOP με το μέρος τους) μία φυλή που κανείς δεν υπολόγιζε πολλά και όμως σας έχει διαψεύσει .

Και μιλάμε και με τη φυλή του Genlyn που κανονικά θα έμπαιναν στην SOL εξ αρχής αλλά λόγω της εικόνες του κόσμου αποφασίζουμε να τους βγάλουμε στην κ45 .

Οπότε ως μία πρώτη εικόνα έχουμε N/M-AJE-CXC-DOOM vs SOL-STOP-ΚΟΥΠΑ

Ξεκινάει λοιπόν ο κόσμος και η N/M με μία τρομερή σιγουριά απλώνεται σε 3 ηπείρους και η AJE με μία επίσης εκπληκτική σιγουριά μπαίνει από πίσω μας στην ίδια ήπειρο λέγοντας ότι θα μας καθαρίσει .
και μία DOOM να μπαίνει στο αριστερό κομμάτι της 45 για να αφήσει χώρο για το δεξιό κομμάτι της 45 που θα έμπαιναν οι CxC .

16 μέρες μετά λοιπόν έχουμε στον κόσμο μία τελείως διαφορετική εικόνα , μία AJE να έχει εξαφανιστεί από τον χάρτη , μία CxC να δηλώνει ότι τελικά δεν θα μπει γιατί ο κόσμος είναι ήδη στημένος και οι ήπειροι έχουν γεμίσει και μία N/M να χάνει χωριά από STOP , παίκτες να πηγαίνουν πυξίδα και να παίρνουν βάρβαρα στο ριμ της 44 .

Το μόνο λοιπόν που έφταιξε σε αυτόν τον κόσμο ήταν η απύθμενη υπεροψία σας , η υπεροψία του αρχηγού σας να μπει σε 3 ηπείρους και η υπεροψία των συμμάχων σας των AJE να μπαίνουν από πίσω μας νομίζοντας ότι θα μας βγάλουν νωρίς από τη μέση .

Πολλά λάθη , το ένα πάνω στο άλλο ...

Και βγαίνετε και κλαίτε στο φόρουμ λες και έχει τελειώσει ο κόσμος (που ακόμα δεν ξεκίνησε)
ποιο ξεφτίλα δεν θα μπορούσατε να είχατε γίνει (και όσο και να σας πονάει αυτό που έκανε η SOL αλλά και η STOP σε αυτόν τον κόσμο είναι άξιο σεβασμού και πραγματικά μακάρι να δούμε έναν τελικό πόλεμο ανάμεσα σε αυτές τις 2 φυλές γιατί μέχρι στιγμής έχουν αποδείξει ότι είναι οι καλύτερες στον κ42 .)

Καλές πυξίδες κύριοι , η αλήθεια είναι ότι μας απογοητεύσατε , νομίζαμε ότι μπαίνοντας στον 42 θα βρούμε σοβαρότερους αντιπάλους ...
η SOL απέδειξε περίτρανα σε αυτόν τον κόσμο και θα συνεχίσει να αποδυκνίει ότι τα ονόματα δεν μας λένε κάτι
Παίξτε το παιχνίδι σας λοιπόν και αφήστε τα κλάματα


Υ.Γ. Βλάση να σου θυμίσω ότι μιλάς ως εκπρόσωπος ενός λογαριασμού (top3) στον κόσμο που ήταν στην SOL και μέσα σε ένα βράδυ έφυγε χωρίς κανέναν απολύτως λόγο και πήγε σε εχθρική φυλή
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Τout ηταν λαθος που ο λογαριασμος εφυγε απο ΣΟΛ ,αυτο ειναι το προβλημα σου και τιποτα αλλο.
 

DeletedUser31309

Εγω λεω να αφησεις τις κλαψες και να παιξεις με αυτα που υπαρχουν στο παιχνιδι...
Τωρα αν σε τσουζει που καποιοι απ δω ανεβαζουν χωριο σε 7 μερες η κ λιγοτερο τερματισμενο κανε αιτηση στο παιχνιδι να κοψουν τα πρημιουμ κ αυτες τις δυνατοτητες...
Πραγμα αδυνατον οποτε η παιξε και μην μιλας, γι αυτα που κανουν παικτες μας εδω, η στον επομενο κοσμο φιλε.......

Καποιοι των βουντου μας γνωρισαν οπως κ τον κοκκινοδρακο...ρωτα τους γι το ποσα μπορει ν διαθετει στο παιχνιδι γιατι εχετε καταντησει κουραστικοι με τα συνεχως ιδια και ιδια...
Οποιον τον ενοχλει η τον πειραζει ας παιξει αλλου...
Αντε γτ εσεις οι ρομποταδες παιζετε το παιχνιδι κανονικα και βρηκατε να την πειτε κιολας σεμας...
Εχε χαρη που θα με στειλει μπαν ο αιγοκερος αλλιως θα παιρνες απαντηση που δεν θ απανταγες ξανα μετα...

Παιξε εκει και ασε μας να βαζουμε λεφτα...μεχρι ν νικησουμε η να χασουμε θα χωνουμε......γιατι υπαρχουν...
Νομιζω σε υπερκαλυψα και μην επανελθεις!
 

DeletedUser2088

Μόνο 10 πόντοι στον παίχτη tout (εκτιμώ ότι διέγραψε αμέσως το περιεχόμενο)
για προκλητικό περιεχόμενο.


 
Κορυφή