± SOL - STOP family - ΚΟΥ.ΠΑ vs VooDoo - *N*M* ±

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34170

Πολεμος ειναι ξυπνηστε!! Το θεμα του πολεμου ειναι να πιασεις τον αλλον στον υπνο. Και πηγαινε στους real life πολεμους και πες μου που εχει υπαρξει fair play.

Άλλο το τι γίνεται στην πραγματικότητα . Οι φυλετικές παιχνίδι είναι . Προφανώς μπορείς να χρησιμοποιήσεις οποιοδήποτε νόμιμο μέσο για να κερδίσεις αλλά αυτό δε σημαίνει πως ηθικά θα έπρεπε να θεωρείται σωστό αυτό που έγινε από την ηγεσία των κουπα . Οτιδήποτε έγινε βασικά από ηγεσία κουπα .
Προσωπικά όταν σταμάτησα να παίζω τέτοιες συμπεριφορές δεν έβλεπες από φυλή στο top 5 ενός σέρβερ , και αν ποτέ γινόταν κάτι τέτοιο , κανείς εκτός αυτής δε θα το στήριζε .
 

DeletedUser33711

Στον 34 η φυλη που παιζεις εκανε ακριβως το ιδιο πραγμα και ημουν μελος της και δε με πειραξε καθολου κιολας, σπασιμο ΣΕ γυρισμα του κοσμου σε 3β1 και λοιπες ιστοριες. Αυτο που μενει στο τελος ειναι οτι ο Σαββας εκλεισε εναν ακομα κοσμο κι με γεια του με χαρα του εγω πρωτος λεω μπραβο. Ειναι πολεμικο παιχνιδι, η τεχνη του πολεμου ειναι να παρεις τον πολεμο με τις λιγοτερες δυνατες απωλειες. Ειναι τροπος παιχνιδιου, και η μεγαλυτερη φυλη των φυλετικων η CxC ειναι φημισμενη για ρουφιανους σε αλλες φυλες και καλα κανει, ολα αυτα ειναι ηθικα θελεις να μου πεις και μιλαμε για την 1η φυλη του σερβερ....

Τελοσπαντων...Μερικοι να φυγετε απο το συνεφακι γιατι ειναι βαρετο τα ιδια και τα ιδια. Deal with it, στον 36 η DnD γυρισε κοσμο 3v1 γιατι καηκε. Εαν πραγματικα θελουν ολα τα μελη μιας φυλης να καουν θα καουν και θα κανουν ωραια πραγματα ανεξαρτητα τις ρουφιανιες και τις διπλωματιες με το τσεκουρι τους. Αυτα
 

DeletedUser34610

Η ωρα για τις πυξιδες εφτασε οι ασχετοι κερδισαν κατι νουμποκοσμους στυλ 34-38 με Merge και στρατολογησεις τωρα ομως εχουν κανονικο αντιπαλο απεναντι που δεν μπορουν να στρατολογησουν ουτε να κανουν ενωση μαζι του,το Nm stop θα ηταν και χαλια ονομα οχι πως το nm.omg λεει κατι.
Σταματηστε να ψαχνετε για βαλτους στην στην στοπ δεν θα καταφερετε τπτ και αφηστε τα παιχνιδακια να βγαινετε με αλλα ονοματα οι αρχηγοι της νμ και να κανετε προπαγανδα για να σπασουμε με τους συμμαχους μας.
Αφου το τσιρκο με τις βουβουζελες θα τελειωσει συντομα.
 

DeletedUser21068

Bουβουζελα στον 36 ειχες εισουνα 3v1 και εχασες ενω στο τελος σε εβριζαν εχθροι συμπαικτες και οποιος περασε απο την dc η την dnd.

Τωρα ξεχασες να βαλεις στον τιτλο τους ασχετους τους doom που πηγαν πυξιδα στον μηνα στον 36 με παικτες σαν τον noys που μετα απο 1 μηνα στον 42 εχει 900 ποντους και τον γελοτοποιο τον darkling καθως και ολες τις αλλες κρυφες φυλες που εχετε με αλλα ονοματα και τους υποτακτικους τους aje που τους βαλατε στην πλατη της σολ για να τους καθυστερησουν και πυξιδιαστηκαν.

Ρουφα το αυγο σου και ετοιμασου για μια πυξιδα νεα
Kαθεστε και ασχολειστε με τον βουβουζελα στον 36 υπηρχε συμφωνεια μεταξυ loca και dnd να πανε πολεμο στο τελος και κατι ασχετοι σαν τον βουβουζελα πηγαν να πιασουν στον υπνο τον αντιπαλο στρατολογησαν τους ασχετους τους NES και πηγαν σε πολεμο με αναλογια 3 προς 1 και καταφερε και εχασε.
Οσο κατσει και εδω μετα θα παει στον επομενο κοσμο για πυξιδες εκτος αν κατσει κανα merge στυλ κ38 NM.omg.
1 NM.OMG 45,612,376 45,612,376 38 1,200,326 4,551 10,022
2 *N*M* 13,906,586 13,906,586 34 409,017 1,476 9,422
3 OmG 8,577,623 8,577,623 38 225,727 906 9,468
4 LOOSER 2,465,457 2,465,457 27 91,313 307 8,031
5 *N*Μ* 2,093,540 2,093,540 11 190,322 225 9,305
6 OΜG. 1,292,107 1,292,107 7 184,587 130 9,939
7 *Ν*M* 711,879 711,879 8 88,985 75 9,492


Βουβουζελα πηγαινε τραβα καμια φωτογραφεια και ασε το παραμυθι


χαχαχα να σε βοηθησω κλάψα acount με το να σου πώ οτι εδώ είναι ο κ42
Αλλα και στον 36 που λές 3vs 1το έχασα εγω ναι που ημουν ο μονος αντιθετος σε αυτη την ενωση με ΝΕΣ , όσο για την συμφωνια λοκά και DnDn απλά γελάω ... δεν ημουν κάν εγω στην δοιηκηση οταν σπασανε την Σ.Ε.

Μιλάω τεκμηριομενα με στοιχεια στο ποστ μου για τον 42 και μπαινεις και γραφεις για τον κ36 προπαγανδίες τρολερίνο..
#περαστικά
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Βουβουζελα εισαι ασχετος πραγματικα ,αν δεν ειχε γινει η ενωση θα ετρωγες πυξιδα πιο νωρις αυτο ουτε που σου περασε απο το μυαλο ,εισαι τοσο νουμπας που ακομα και τωρα δεν εχεις καταλαβει γιατι εχασες ,αλλα σιγα να μην σου πω μεγα στρατηγε πως επρεπε να τους πυξιδιασεις,Το οτι δεν ησουν στην διοικηση ,που πολυ αμφιβάλλω, δεν σημαινει οτι δεν συμφωνησες παντελονατε , πρωτος χτυπησες και χαιρόσουν κι ολας.

2 μηνες πριν το σπασιμο ΣΕ το ονομαζες στρατηγικη ,Ενα σου λεω παρε αγκαλια το μαξιλαρι σου και φιλησετο γιατι θα κανεις πολυ καιρο να το δεις ,θα λιωσεις στην καρεκλα του pc σου ,νουμπα . Μαντεψε ποιος ερχεται διπλα σου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser21068

Βουβουζελα εισαι ασχετος πραγματικα ,αν δεν ειχε γινει η ενωση θα ετρωγες πυξιδα πιο νωρις αυτο ουτε που σου περασε απο το μυαλο ,εισαι τοσο νουμπας που ακομα και τωρα δεν εχεις καταλαβει γιατι εχασες ,αλλα σιγα να μην σου πω μεγα στρατηγε πως επρεπε να τους πυξιδιασεις,Το οτι δεν ησουν στην διοικηση ,που πολυ αμφιβάλλω, δεν σημαινει οτι δεν συμφωνησες παντελονατε , πρωτος χτυπησες και χαιρόσουν κι ολας.

2 μηνες πριν το σπασιμο ΣΕ το ονομαζες στρατηγικη ,Ενα σου λεω παρε αγκαλια το μαξιλαρι σου και φιλησετο γιατι θα κανεις πολυ καιρο να το δεις ,θα λιωσεις στην καρεκλα του pc σου ,νουμπα . Μαντεψε ποιος ερχεται διπλα σου.


Πατάς που δεν πατάς στο σήμερα ωρε Αγγελική , μιλά για τον 42 που ειμαστε αλλιως μπές στο φορουμ του κ36 και γραψε , μην στεναχωριεσαι που εξεφτλισαμε τους φιλους σας τους ΚΟΥ.ΠΑ.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Σε καθε κοσμο ,συμφωνα με τα λεγομενα σου ,οριζεται αλλιως ο παντελονατος !!!

Μερικες φορες νιωθεις οτι ειστε δυο αντι για ενας ,μηπως ακους και φωνες?
 

DeletedUser21068

Σε καθε κοσμο ,συμφωνα με τα λεγομενα σου ,οριζεται αλλιως ο παντελονατος !!!

Μερικες φορες νιωθεις οτι ειστε δυο αντι για ενας ,μηπως ακους και φωνες?

Τι να σου πω βρε Αγγελική , είμαι αλλοκοτός χαρακτηράς , υπομονή θα με αγαπήσεις κάποια στιγμη.

Πάντώς , Φημές θέλουν τον Τέτο-τετουλινο-τετίτο να εβαλέ φωτια στον υπολογιστή του και να χορευε ζεϊμπεκικο γύρο του. :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34439

Μεγάλο στραπάτσο και κάκιστος χειρισμός σε πλάνο ,σε άμυνα και διπλωματικά απο μεριάς Κου.Πα.
Βέβαια δεν είχανε και πολλές επιλογές μιας και η Βουντου-Ναιτμερ τους έχει εγκλωβίσει,χωρίς να γνωρίζω λεπτομέριες, αρκετές φυλές στην ύπειρο 45 ειναι "φιλικά" προσκείμενες σε Βουντου-Ναιτμερ αλλα και αρκετοί λογαριασμοί διάσπαρτα σε φυλές ουδέτερες ακόμη και εχθρικές
θα δείξει το επόμενο διάστημα αλλά ενα μεγάλο κομμάτι της 45 τελικά θα γίνει Βουντου-Ναιτμερ.

Όμως κύριε Βουβουζελα το να αυτοπαινεύεις την φυλή σου που αντέδρασε σωστά απέναντι σε ένα αιφνιδιαστικό μεν αλλά πολύ λάθος πλάνο απο μια μέτρια φυλή ειναι ανόητο.
Δηλάδη αν κόψεις ένα πλάνο απο τους στοπ ή τους σολ και τους το αντιστρέψεις και πάρεις και χωρια, τι θα κανεις θα οργανώσεις τρικούβερτο γλεντι?

Όπως επίσης το να κοροιδεύεις τον άλλον τον νουμπά ,τετουλινο-τετίτο και άλλα τέτοια ,τι νόημα έχει νιώθεις καλύτερα,κάθεσαι με τους φίλους σου και λες πω πω τι τους είπα!!! ή μήπως τους σπας το ηθικό και θα τους κερδίσεις ευκολότερα?
Ρώτα εκει στη φυλή σου τον αρχηγό σου αλλα και άλλα παιδιά να σου πούνε μερικά πράγματα περι προπαγάνδας και σπάσιμο ηθικού αντιπάλων ,γιατί έχετε πολλούς μετρ αυτού του είδους,γιατί αυτά που γράφεις φαίνονται σαν ****-πανηγυσμοί εφήβων σε ένα ποδοσφαιρικό αγώνα

Από εκεί και πέρα όντως στοπ και σολ και κούπα κινούνται εναντίον σας δυστηχώς για εσάς οι aje αποδείχτηκαν λίγοι αλλά έχετε κάποιες φυλές υπερ σας οπως doom και ισορροπεί κάπως η κατάσταση αλλά αυτο δεν λέει τίποτα ακόμη για την τελική έκβαση του κόσμου.

ο κόσμος θα κριθεί σε 2 πράγματα ποιός θα κερδισει τον πόλεμο στοπ εναντίον βουντου-ναιτμερ
και στο ποιός θα επικρατήσει στην 45
τις περισσότερες πιθανότητες για εμένα τις έχουνε βουντου-ναιτμερ οριακά μεν, αλλά τις εχουνε λογω εμπειριας και διπλωματιας.

βεβαια κλειδί θα ειναι και η διάρκεια των σολ,γιατί αν έχουνε αυτον τον ρυθμό πολύ δυσκολα χάνουνε αλλα πιστεύω κάποια στιγμή θα σταματήσει το start up και θα πέσει ο ρυθμός τους
 

DeletedUser25720

Η SOL μπήκε στον τίτλο , επειδή εγώ και ο Da Vinci πήραμε ενα 6ωρο από μια επιτήρηση;

Ωραίος ο kouman ....
 

DeletedUser

Billmez , κατσε λιγο 2 παιχτες σασ ειχαν επιτηρηση παιχτες παιχτες τον ΚΟΥΠΑ για να κανουν της παντελονατες επιθεσεις και μας οτι σου φαινεται περιεργο που μπηκε στον τιτλο η sol ? Δεν μας τα λετε καλα μαγκες .
(Δεν εχω καμια σχεση με τα παιδια , απλα λεω το σωστο γιατι πατε να βγειτε και απο πανω ).
 

DeletedUser25720

Όταν βάζεις μια φυλή στον τίτλο εννοείς ότι συμμετέχει στον πόλεμο . Η SOL δεν έχει σηκώσει ακόμη σπαθάκι σε N*M , οπότε το θεωρώ άκυρο να μπει στον τίτλο.

Μπορούσατε να βάλετε Da Vinci & Uppercut μεσο επιτήρησης αλλά θα ήταν πολύ ξεφτίλα , οπότε είπατε ας βάλουμε SOL.

Δεν μαρέσει να ειρωνεύομαι συχνά , αλλά είστε για γέλια.
 

DeletedUser

Καταρχας σου ειπα δεν εχω καμια σχεση με τα παιδια οπως σου ειπα πιο πανω και ουτε τους ξερω απλα ειπα '' μην βγαινετε και απο πανω '' μιλαω σαν αναγνωστης του Φορουμ . Θεωρω επισεις και οτι δεν χρειαζοταν να γινει ολο αυτο θεμα γιατι καλως η κακως ολα μεσα στο παιχνιδι ειναι .
 

DeletedUser21068

Όμως κύριε Βουβουζελα το να αυτοπαινεύεις την φυλή σου που αντέδρασε σωστά απέναντι σε ένα αιφνιδιαστικό μεν αλλά πολύ λάθος πλάνο απο μια μέτρια φυλή ειναι ανόητο.
Δηλάδη αν κόψεις ένα πλάνο απο τους στοπ ή τους σολ και τους το αντιστρέψεις και πάρεις και χωρια, τι θα κανεις θα οργανώσεις τρικούβερτο γλεντι?

Όπως επίσης το να κοροιδεύεις τον άλλον τον νουμπά ,τετουλινο-τετίτο και άλλα τέτοια ,τι νόημα έχει νιώθεις καλύτερα,κάθεσαι με τους φίλους σου και λες πω πω τι τους είπα!!! ή μήπως τους σπας το ηθικό και θα τους κερδίσεις ευκολότερα?
Ρώτα εκει στη φυλή σου τον αρχηγό σου αλλα και άλλα παιδιά να σου πούνε μερικά πράγματα περι προπαγάνδας και σπάσιμο ηθικού αντιπάλων ,γιατί έχετε πολλούς μετρ αυτού του είδους,γιατί αυτά που γράφεις φαίνονται σαν ****-πανηγυσμοί εφήβων σε ένα ποδοσφαιρικό αγώνα


Καλησπέρα , Night King επιτέλους ενα σωστο post.
Στο πρωτο σκέλος και βεβαια θα πενεψω τοσπιτι μου γιατι αν δεν το κάνω θα πεσει να με πλακώσει.

Στο δευτερο σκέλος η κοροϊδια οπως λές του" teto-tetoulino-tetito κλπ" δεν ηταν καθολου κροϊδια αλλα η πραγματικοτητα , ο εν λογο παίκτης είχε κολλητα του ολους αυτους τους λογαριασμους του με αυτα τα ονοματα , θα μπυ πεις τοσο ****ς είναι θα σου πώ ομως εγω οχι δεν ειναι ****ς γιατι βρηκε τροπο να ανεβασει πολλαπλα ακουντ δικα του χωρις να τον πιασει η ομαδα διαχειρησης και χωρις να βρουν κάτι στα αιτηματα υποστυριξης , οπως αλλωστε μας είπε ο αρχηγος τους σε κλήση Genlyn οτι εχει τον τρόπο του ή εχουν τους τρόπους τους να το κανουν χωρις να πιαστουν. Δεν είναι ουτε προπαγανδα απλα η πραγματικότητα .


Η SOL μπήκε στον τίτλο , επειδή εγώ και ο Da Vinci πήραμε ενα 6ωρο από μια επιτήρηση;

Ωραίος ο kouman ....

Σαφώς Βασίλη , και μπηκατε γι αυτο τον λογο , το να βοηθάτε μια φυλη στην αμυντικη της λειτουργια προσδιοριζει την σχέση σας με την αντιπαλη φυλη , θεωρείτε πολεμική πράξη . ειναι πολυ απλο και γέλα όσο θές οπως γράφεις πιο κάτω , πόσο μαλλον να σας δίνουν ελευθερα χωρια για να μπείτε στην ηπεριο μας ή τα πηρατε με μάχη ; προσεχετι θα πεις γιατι έχω αναφορες στα χέρια μου.
 

DeletedUser25720

Δηλαδή αν είχε πάρει κάποιος δικό σας επιτήρηση τον αστο να παει , λέμε τώρα θα έπρεπε να φτιάξω θέμα στο φόρουμ N*M vs SOL ; Κάπου χάνει το επιχείρημα σου.


Και το ποιανού είναι η ήπειρος είναι άλλη κουβέντα...:D . Καλή συνέχεια .
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Καλησπέρα , Night King επιτέλους ενα σωστο post.
Στο πρωτο σκέλος και βεβαια θα πενεψω τοσπιτι μου γιατι αν δεν το κάνω θα πεσει να με πλακώσει.

Στο δευτερο σκέλος η κοροϊδια οπως λές του" teto-tetoulino-tetito κλπ" δεν ηταν καθολου κροϊδια αλλα η πραγματικοτητα , ο εν λογο παίκτης είχε κολλητα του ολους αυτους τους λογαριασμους του με αυτα τα ονοματα , θα μπυ πεις τοσο ****ς είναι θα σου πώ ομως εγω οχι δεν ειναι ****ς γιατι βρηκε τροπο να ανεβασει πολλαπλα ακουντ δικα του χωρις να τον πιασει η ομαδα διαχειρησης και χωρις να βρουν κάτι στα αιτηματα υποστυριξης , οπως αλλωστε μας είπε ο αρχηγος τους σε κλήση Genlyn οτι εχει τον τρόπο του ή εχουν τους τρόπους τους να το κανουν χωρις να πιαστουν. Δεν είναι ουτε προπαγανδα απλα η πραγματικότητα .




Σαφώς Βασίλη , και μπηκατε γι αυτο τον λογο , το να βοηθάτε μια φυλη στην αμυντικη της λειτουργια προσδιοριζει την σχέση σας με την αντιπαλη φυλη , θεωρείτε πολεμική πράξη . ειναι πολυ απλο και γέλα όσο θές οπως γράφεις πιο κάτω , πόσο μαλλον να σας δίνουν ελευθερα χωρια για να μπείτε στην ηπεριο μας ή τα πηρατε με μάχη ; προσεχετι θα πεις γιατι έχω αναφορες στα χέρια μου.

απο ποτε ακριβως ειναι ηπειρος σας?? εχουμε 18 χωρια και εσεις 43, νομιζω οτι η ηπειρος δεν ειναι κανενος απο τους 2..
πολεμικη πραξη θα ειναι οταν θα αρχισουν οι επιθεσεις, μεχρι τωρα υπαρχει ενας ''ψυχρος'' πολεμος αναμεσα στις 2 φυλες καθως η μια προσπαθει να καθυστερησει την αλλη με διαφορους τροπους
Επιπλεον ο μεγαλυτερος λογαριασμος σας στην 45 ξεκινησε στην sol και μετα μπηκε nm , αυτος πρωτος χτυπησε ΚΟΥΠΑ αρα την Σ.Ε. την σπασατε εσεις . Ειστε η πιο βρωμικη φυλη του gr και αυτο το ξερουν ολοι οσοι παρακολουθουν τους τελευταιους κοσμους.
υγ. συντομα στην 45 θα πεσει πολυ ξυλο , πιστευω οτι θα ειναι η ηπειρος με το μεγαλυτερο ενδιαφερον και θα δουμε καλες μαχες
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
και αρκετοί λογαριασμοί διάσπαρτα σε φυλές ουδέτερες ακόμη και εχθρικές
Kouman τι διαβαζω εδω εσεις οι παντελονατοι κανετε τετοια πραγματα ? Στρατηγικη του Φουμαλ και του Τουρλουμπουκι για να κλεισουν τον κοσμο με το καλημερα σας. Εχετε ακομα ελπιδες οτι θα τα καταφερετε?Να δω ποιος απο ολους εκει μεσα που το παιζει παικταρας θα κατσει να βγαλει αμυνα .


Επιπλεον ο μεγαλυτερος λογαριασμος σας στην 45 ξεκινησε στην sol και μετα μπηκε nm , αυτος πρωτος χτυπησε ΚΟΥΠΑ αρα την Σ.Ε. την σπασατε εσεις . .
Ελα ρε γιατι τα λες?και η ζιπ κιλοτ παντελονι ειναι θελουν να φορανε τα παιδια κατι πιο ανετο.
 

DeletedUser21068

Συμφωνω σε αυτο Νικόλα , θα εχει ελπιζω ωραιο νοημα αυτη η μερια που ειμαστε , αληθεια το χωριο που πηρες , ηταν πολυ σωστο απο πολλους παραγοντες εξυπνη κινηση ;)

Αγγελική δεν ξερω περι δοιηκησεις για να σου απαντησω αλλα θα το έκανα αν ηξερα , εσυ απλα χαμογελα μου και όλα θα γίνουν όμορφα ;)
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Δεν χρειαζομαι βιζα και δεν ξερω ρωσικα αρα δεν εχεις καμια ελπιδα.
 

DeletedUser33703

Σαφώς Βασίλη , και μπηκατε γι αυτο τον λογο , το να βοηθάτε μια φυλη στην αμυντικη της λειτουργια προσδιοριζει την σχέση σας με την αντιπαλη φυλη , θεωρείτε πολεμική πράξη . ειναι πολυ απλο και γέλα όσο θές οπως γράφεις πιο κάτω , πόσο μαλλον να σας δίνουν ελευθερα χωρια για να μπείτε στην ηπεριο μας ή τα πηρατε με μάχη ; προσεχετι θα πεις γιατι έχω αναφορες στα χέρια μου.

Από πότε η κ45 έγινε ήπειρος σας ;
Κλείστε πρώτα την 44 γιατί σας βλέπω ότι δυσκολεύεστε λίγο και ξαναμιλάμε ...

Σε 1 μήνα θα έχουμε περισσότερα χωριά από εσάς στην 45
Σε 2 μήνες θα έχουμε περισσότερα χωριά από εσάς στην 44

δυστυχώς για εσάς ο κόσμος δεν θα ανοίξει άλλο , αυτό ήταν , 4 ήπειροι
οπότε ψάξτε ήπειρο να κρυφτείτε ή καλύτερα ψάξτε κόσμο να κρυφτείτε
 
Κορυφή