Δεν ηξερες δεν ρωταγες;

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33709
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33709

Τι εγινε ρε παιδια στον 41; Γιατι διαλυσε ο κοσμος; Ξερει κανεις;
 

DeletedUser24815

Δεν νομιζω,εχει ακομα πολλα να δειξει αυτος ο κοσμος.

Η σκακιερα στηθηκε...καποια πιονια αρχισαν να πεφτουν.

Το παιχνιδι μολις ξεκινισε...
 

DeletedUser33709

Ρε ρουλη εσυ εισαι; Ο Ρουλης Γερανουλης.Καλα ρε με ποσα ονοματα παιζεις;
 

DeletedUser34427

summergift να σου πω κατι αστειο εφοσον μιλαει για αγκαλιες ΜΙΑ ΦΥΛΗ Η ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΟΝΟΜΑ ΕΝΩΣΗ
επισης http://prntscr.com/cskqrr μιλας πολυ για ηθως φυλετικων μαχων για ατομο που δεν εχει βαρεσει ουτε καφε ουτε κοκκινο
 

DeletedUser34427

γελαω summergift μπορω να κατσω και εγω να σου λεω διαφορετικα κριτιρια για το τι εστει παιχτης το θεμα ειναι οτι κραζετε τις αλλες 2 φυλες για αγκαλιτσα ενω ξαναλεω σαν φυλη ειστε ολοι σας μια αγκαλιτσα και επειδη χρισημοποιησαν και αλλες φυλες αυτο που λεγετε διπλωμματια εσεις το μονο που μπορεσατε να κανετε ειναι κλαφτειτε για μια μαζικη διαγραφη λογαριασμου και μην μου το παιζεις αρχηγαρα φανηκες αδυναμος να υποστιριξεις ολο αυτον τον λαο που εσειρες απο πισω σου τουλαχιστων αν και ανιθηκα ο Λεωνιδας δεν τους παρατησε ετσι και ανιθηκα ειναι η δικια σας αποψη , τελως παντων το ονομα μου δεν μπορω να στο δωσω κρυνονται πολλα απο αυτο
 

DeletedUser33709

Ρουφιανους ακουω,αληθεια πως διαλυσαν οι STAR; Υπαρχει κανεις να μας πει;

Λενε για "στημενο" υπευθυνο επιθεσης απο τους NAVI.
 

DeletedUser34427

χαχαχαχα ρε συ μην με κανεισ και γελαω αληθεια.......απλα εισαι νοοβασ για να καταλαβεισ την διαγραφη μ....ειμαι αδυναμοσ?χ0αχ0α0χα0χ0 απο ποιον θα χασω χωριο αν παιξω? να τουσ νοβλαρω ειναι μεγαλυτερη πιθανοτητα......ΚΑΛΑ ΡΕ ΤΟΣΟ ΝΟΟΒΑΔΕΣ ΕΙΣΤΕ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΔΙΑΓΡΑΦΗΣ?ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ.....για να μαθεισ μικρε μ παιχταρα η διαγραφη ειναι για λογουσ ηθικης αξιας και δεν καθομαστε να ασχολιθουμε με πουστιδεσ που κανουν μονο πουστιεσ ενω ειμαστε καθαροι οτι λεμε αυτοειναι..............αν λοιπον οι φοβεροι αυτοι ναβι μασ λεγανε εξαρχησ οτι θα πανε με ρεβελσ και δεν μασ κανανε συμμαχια σημερα η δεν θα υπηρχαν η θα ηξερα τι μου γινετε για να παιξω σε ενα διπλο μετοπο.....προφανωσ ομως εισαι παρα πολυ κακοσ παιχτησ για να καταλαβεις οτι αυτο ειναι το σωστο να γινετε σε καθε κοσμο με πουστιεσ...........ΔΥΣΤΙΧΟΣ ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ
καταλαβαινεις ποσο πολυ σε πειραξε που καποιος μιλαει με επιχηρηματα

ααα ειναι ηθικο να κρυβετε πισω απο μια ψευτικη συμμαχια για να μην τον νοβλαρουμε ε?ΠΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΝΕΤ ΠΑΡΕΑ.......καλυτερα που φυγαμε κοιτα εδω με τι παιδια παιζουμε.........μ λενε ηθικο ολο αυτο επειδη δεν εχουν @@ να πουνε μαγκα σ.ε μεχρι ταδε του μηνος και οτι καταλαβεισ........ΟΧΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΟΙ ΞΗΓΗΜΕΝΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑΡΑΤΕΣ.............εεε τι τωρα...........το ονομα σου?δεν χρειαζετε φιλε μου μονο που κρυβεσε μ ειναι αρκετο.....απο αυτα που λεσ καταλαβαινουμε ολοι το ηθοσ και τισ αξιεσ που μεγαλωσες στο σπιτι σου ...αμολα κρυψου στο καβουκι σασ τωρα......εδω μιλαμε με ονοματα να τα βλεπει ο κοσμος *****ατα.....ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΗΣ Π.....ΑΣ ΕΙΣΤΕ
δεν σου ειπα πουθενα οτι ειμαι παιχταρας αυτο που σου λεω ειναι για τετοιους νουμπαδες εσυ διαγραφεις τον λογαριασμο σου και σου ξαναλεω εχετε ηθικο προβλημα με κατι εσεις για ξανα πες μου πως πηρες την ηπειρο σου;πες μου με ποιον εκανες πολεμο; και ποσους εχθρους κατεκτησες ; !!
 

DeletedUser33709

Αν ηξεραν οι ρεμπελς(οσοι τουλαχιστον ειναι απο τους SOS) οτι πισω απο 4 λογαριασμους ειναι ο Ρουλης θα εκαναν συμαχια μαζι του;

Γιατι ακουω οτι ειναι στους NAVI με 4 λογαριασμους.
 

DeletedUser34427

δεν εχεις βαρεθει να δειχνεις τον εαυτο σου οσο για την αληθεια δεν με ποναει καθολου εγω δεν γκρινιαζω για την ηθικη του παιχνιδου συμβαδιζω με αυτην που υπαρχει Σχετικα για τον Λεωνιδα εγω δεν απανταω εκ μερος του εγω σου λεω οτι τον σεβομαι σαν αρχηγο οτι και αν εχει κανει για πρντ σκριν δεν υπαρχει αγχος ανεβασε οσα θες πραγματικα δεν με νοιαζει και αλλο ενα προσπαθησε να βλεπεις καλυτερα τι γραφει καποιος πριν αρχισεις να κραζεις γενικα και αοριστα σε κανενα μηνυμα δεν σου ειπα οτι θα σου μαθω τι εστει παιχτης αυτο που σου ειπα ειναι οτι μπορουμε να κατσουμε και να συζηταμε με διαφορετικα κριτηρια καθε φορα για το τι εστει παιχτεις οταν θα καταλαβεις την διαφορα δυο τοσο απλων πραγματων μετα πανε και στα λιγο πιο συνθετα
 

DeletedUser34427

Αν ηξεραν οι ρεμπελς(οσοι τουλαχιστον ειναι απο τους SOS) οτι πισω απο 4 λογαριασμους ειναι ο Ρουλης θα εκαναν συμαχια μαζι του;

Γιατι ακουω οτι ειναι στους NAVI με 4 λογαριασμους.
μπορει να ειναι και 8 λογαριασμοι κανε αναφορα εφοσον ξερεις τοσα πολλα πραγματα να δουμε τι ισχυει και τι οχι
 

DeletedUser34427

δεν ασχοληθηκα με κατι τετοιο για να ξερω ,γιατι δεν ψηνεσαι να καταλαβεις αυτο που λεω δεν θα το ξαναγραψω βαλε λιγο το μυαλο σου να λειτουργησει δεν θα παθεις τιποτα,τωρα το πως φερεσαι εσυ ειναι καθαρα δικο σου θεμα,και το θα πεσει πολυ γελιο γελαει ο κοσμος και αλλα τετοια δεν βλεπω κανεναν να γελαει παρα μονο εσενα να tryhardarεις να αποδηξεις κατι.Οτι τι ας πουμε μας την ειπες ξερω γω και δεν εχουμε δικαιομα να ζουμε τωρα ξυπνα λιγο 2016 φτασαμε και ακομα μυαλο δεν βαζετε
 

DeletedUser33709

Και τι θα κανουν τωρα NAVI και ρεμπελς; Θα μαζεψουν τα βαρβαρα και θα κλεισουν τον κοσμο ή θα φαγωθουν μεταξυ τους;

Γιατι οντως πανε απο ΕΝΩΣΗ για διαγραφη μονο βαρβαρα θα μεινουν.
 

DeletedUser34427

ποια βια ρε φοβαμαι μην μαζευτουμε ολοι να δουμε τι εχετε να πειτε και πατησετε διαγραφη και απο το εξτερναλ
 

DeletedUser34427

ΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑ να ξερεις ρε εισαι οτι πιο αστειο κυκολοφορει στην ελλαδα δικε μου δωσε κανα stand-up comedy να ερθω να πληρωσω να σε δω
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
summergift Εσυ ποιος εισαι αγορι μου που θα μιλησεις για τον na mai kai egw ετσι, οτι και καλα δεν μπορει να κλεισει κοσμους διαφορετικα. Οταν σας λεγαμε θα παιξουμε τιμια και λεγατε ναι ετσι θα γινει.
Οκ σας λεγαμε δεν στρατολογητε κανεναν στην ηπειρο μας δεν νομπλαρεται στην ηπειρο μας λεγατε ναι, τι πραξατε τπτ πηγατε οι καρεκλοκενταυροι της Ενωσης και περνατε χωρια μεσα στην ηπειρο μας 1) αυτο.
2) Στελνατε αμυνες σε φυλες που βαρουσαμε στο ριμ μας απο απεναντι ηπειρο ελεως
3) ειχατε τη θελησει να παρετε 3 χωρια μεσα στην εκκλησια μου και αυτο μας το ειπε παιδι που του ειπατε πας εσωτερικο το ειδε απο τα κλειδωματα και μας ενημερωσε πολυ τιμιο ετσι πας και παιρνεις 3 χωρια μεσα στην νυχτερινη μεσα στην εκκλησια του na mai kai egw τα τουμπανιαζεις με αμυνες του κοβεις την αναπτυξη.
4) Μιλας για αγκαλιτσες αγορινα μου απο τι στιγμη που εκανες 8 φυλες για να μην βλεπεις σπαθακι και εκανες συμμαχια με φυλη που ειχε ολοκληρη ηπειρο και ακομα συμμαχια με τα καταθια της ηπειρου των ρεμπελς τι ηθελες δηλαδη να κανεις δεν ξερω?

Αντι να βγητε να πειτε ειμαστε ασχετοι διοικητηκα και διπλωματικα που καψαμε και τα παιδια που ηθελαν και μπορουσαν να παιξουν βασιζομενη στη μεγαλη και τρανη ενωση και να ζητησετε συγνωμη.
Γιατι απλα εσεις οι μεγαλοι και τρανοι της ενωσης δεν θελατε να βλεπετε σπαθακια και να γιγαντονετε το λογαριασμο σας κανοντας μονο εσωτερικα και πηγαινοντας πισω ολα τα υπολοιπα αξια μελη σας δημιουργησατε αυτο το εκτρωμα την ενωση και χαλασατε τον κοσμο. Αντι να ζητησετε συγνωμη που χαλασατε τον κοσμο και τζαμπα καηκαν ατομα βγαινετε να κραξετε κιολας.
Βρε φουκαραδες πριν σκασει το πλανο μας σας πηραμε 20 χωρια και οταν καταλαβατε οτι δεν εσκασε το πλανο των ρεμπελς και απλα εκαναν την πλακα τους καποιοι λογαριασμοι κλαταρατε. Και το καταλαβατε οταν αλλαξε το φεικ σκριπτ οτι αλλου στειλατε αμυνες αλλου βαραμε, νομιζατε τοσο μεγαλα μυαλα που ειστε οτι ολοι η φυλη παιζει για τον na mai kai egw. Αυτο αποδειχτηκε απο το σκριπτ που βγαλατε και την μανια που εβαζαν ολοι της επιθεσης στον na mai kai egw.

Ο Χρηστος που λες μεγαλε σας το ειπε μολις δημιουργησατε την ενωση οτι χαλασατε εναν υποσχομενο για ξυλο κοσμο γιατι το υλικο ηταν μοιρασμενο σε ολες τις ηπειρους.
Αντι να βγητε να ζητεσετε συγνωμη για ολα τα λαθη σας βγαινετε και βριζετε σε δημοσιο φορουμ.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Ακομα οταν μιλησαμε για τα μη υποσχομεθα σας με τον/την Γερακινα αρχησε να μας λεει μην μου λες πολλα πολλα γιατι εχω κανει και 2 αυτοφορα χαχαχαχαχαχ.... τι να κανω φορεσα τσιγκινο βρακακι... τελικα στο τελος της βραδιας ηθελε να με παντρεψει με την Γερακινα- Αρυα του λογαριασμου.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
χαχαχαχαχαχα.... κλαιω με το επιπεδο σου και την απαντηση σου κριμα που δεν ξερει τι ατομα παιζουν στο λογαριασμο και εχεις μεγαλο στομα.
Οσο για τα υπολοιπα που ειπα απαντηση δεν πηρα οχι οτι περιμενα κατι παραπανω απο εσενα αγορινα μου.

Υ.Γ εγω το πιστεψα για την Αρυα εκανα ονειρα, ειδα και την καημενη την φωτογραφια που βγαλατε με την διαλυση της φυλης λες και θα κρεμασω πενθος με αυτο που κανατε ηταν μεσα στην κληση και η Αρια αμα ειναι αυτη οντος η φωτο της αρχισα να την ερωτευομαι χαχαχαχαχαχα
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Ρε εισαι με τα καλα σου μηπως ηθελες να σου αδειασω και τα χωρια μου για να βγαλεις τα αποθημενα που εχεις με το λογαριασμο?
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Εδω παλικαρι μου ειναι Κ41 δεν ειναι Κ39 δεν θα κατσω να ασχοληθω εδω με τον τροπο που εκλεισα γιατι δεν ηταν μονο δικοι μου αποφαση αυτο ηταν ολων των μεγαλων λογαριασμων γιατι κουραστικαμε απο αλλους κοσμους π.χ Κ36,Κ37 αλλα που να ξερεις εσυ απο τετοια τι λεω.
 
Κορυφή