εχουμε ξεφυγει

  • Δημιουργός θέματος Είμαι ο καλύτερος
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser34504

μονο το οτι βριζουν στον εξτερναλ και δεν περνουν ποινες εμενα μου αρκει εγω δεν μηλησα ασχημα σε κανεναν για να μην μηλησω για αλλα ποστ στον εξτερναλ που σβηστηκαν ολοκληρα, νταβιντσι οι παικτες σου ηταν στον 36 τι με νοιαζει τι ονομα ειχαν στην φυλη? ο δουκας της σε σενα παιζει και ολλοι οσοι πηραν τα ΒΑΝ για το παρανομο φαρμ σκριπτ. Επησης εχετε μια φυλη Candy λεγετε που μπαινετε να περνετε αμυνες μια απο τις πολλες δηλαδη που ολλες οι ΙΠ απολλους τους λογαριαζμους της ειναι απο publik vpn υπηρεσια (ολλες οι ip εκτως ελλαδας) και οι λογαριαζμοι της δεν εχουν παιξει πουθενα σαν λογαριαζμοι παρα μονο σαν suport τεσπα δεν ειναι δουλεια μου να ασχολουμε μαζι σας αλλα μην βγαζετε και γλωσσα δημοσια ειναι τουλαχιστον κρημα. Οσο για το κο πλαυ εσεις το κανατε νομημο καποτε αυτο το παιχνηδι μπορουσες να το παιξεις κια χωρης κο πλαυ και κακος εμας που δεν μας αρεσει το κο πλαυ το συνεχιζουμε γιατι με το κο πλαυ για μας το παιχνηδι ειναι αδικο ειμαστε εκτως συναγωνιζμου, καποτε αυτο ηταν παιχνηδι πρωτα και μετα πολεμος απο τοτε που επαψε να εναι παιχνηδι καταστραφηκε καθε ομορφια που ειχε, μηλησατε για τον καλυτερο κοσμο με ολλες τις δυνατες φυλες και αλλα και τελικα ειναι ακομα ενας κοσμος με λιοτερες απο 3000 συμματοχες.

Δώστε του τον κόσμο μαζί με 2 τενεκέδες λάδι και 3 τενεκέδες φέτα αρκεί να σταματήσει να σκοτώνει την ελληνική γλώσσα!!!!


10 πόντοι
2.β. Γραμματική/ορθογραφία
Δεν επιτρέπεται ο σχολιασμός της γραμματικής/ορθογραφίας ενός άλλου μέλους. Αν η γραμματική/ορθογραφία ενός μέλους δεν είναι κατανοητή, παρακαλούμε να το αναφέρετε χρησιμοποιώντας την "αναφορά", ώστε ένας διαχειριστής του παιχνιδιού ή του φόρουμ να μπορέσει να τη διορθώσει.

από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34407

μαλακες κλαιω σταματηστε....

10 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο

από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30832

Να στε καλα ρε παιδια ... τετοιο γελιο που πεφτει στον κ42 εχει χρονια να πεσει

Δεν ξερω αν η SOL ειναι καλη φυλη η' αν εχει παικταραδες διοτι οταν επαιζα εγω αυτοι οι λογαριασμοι δεν υπηρχαν αλλα το σιγουρο

ειναι οτι εχουν τρελο γελιο με αυτα που γραφουν κ οπως τα γραφουν ... εχετε δωσει αλλη πνοη στο φορουμ :D:D:D
 

DeletedUser

Να στε καλα ρε παιδια ... τετοιο γελιο που πεφτει στον κ42 εχει χρονια να πεσει

Δεν ξερω αν η SOL ειναι καλη φυλη η' αν εχει παικταραδες διοτι οταν επαιζα εγω αυτοι οι λογαριασμοι δεν υπηρχαν αλλα το σιγουρο

ειναι οτι εχουν τρελο γελιο με αυτα που γραφουν κ οπως τα γραφουν ... εχετε δωσει αλλη πνοη στο φορουμ :D:D:D
Οχι ρε τι καλη φυλη η SOL, αχρηστοι ειναι αχρηστοιιιι
 

DeletedUser30832

Προφανως η SOL ειναι δυνατη φυλη για να καθαρισει ετσι γρηγορα τους διαπλεκομενους Aje οι οποιοι ομως δεν ειχαν ολους τους καλους λογαριασμους μεσα ( αλλα μικρη σημασια εχει αυτο ) . Κατι αναλογο ειχε γινει με την cxc στον κ26 αλλα εκαναν restart στο ριμ κ εδειξαν τι αξιζουν. Παντως για οσους ξερουν ενας ωραιος κοσμος θα ηταν με SOL , NOBLES του κ22 , CxC του κ26 , OUT , χωρις ενωσεις , κολλητηλικια κτλ
 

DeletedUser27572

μα δεν χρειαζετε να κανω καν αναφωρα, στον 36 δεν εκανα αναφωρα και ομως μετα απο κατι μηνες φαγανε μπαν και ο equalizer και πολλοι αλλοι που λετε οτι δεν ειναι σολ αλλα καποια αλλη φυλη,τιχαια στον 42 τα μησα και παραπανο acounds της σολ εχουν ιδια ονοματα απλα ζητησα σε αυτον τον κοσμο να ελενχθουν οι λογαριαζμοι τους ποιο γρηγωρα δημοσια δεν ειναι η δουλεια μου να ασχολουμε με το fair play κανονικα δεν θα επρεπε να ζητουντε τα αυτονοητα απλα γιατι ακομα και στον external ο davintsi που στο παιχνηδι μας κανει τον φιλο παρουσιαζει το 2 προσωπο του προσβαλει βρηζει και βλεπω οτι δεν τιμωρειτε τι να κανω? ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΙ ΣΟΛ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΦΩΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΥΠΟΠΤΟ ΑΥΤΟ ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΡΦΟΝΟΝΤΕ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ? προφανως βεβαια και παικτικα ομως αδικος μηλανε γιατι καναν δηπλοματια με την ΣΤΟΠ για να την φανε τελευταια βλεπετε δεν εχουν την δυναμη να χτυπησουν παραλληλα και τις 2 γειτονικες υπειρους φοβουντε τον ασχετο gkratsiani να τον χτυπησουν παραλληλα με την στοπ. Εγω απο την αλλη δεν θα κανω και δεν εχω κανει καμια δηπλοματια ουτε με vodoo - nightmaree ουτε με σολ και θα παιξω στην μεση και με τους 2 παραλληλα και με σοβαρες φυλες στο ριμ, αυτο θα πει gkratsiani γατακια και χωρης να πληροφορουμε για το αν κανετε ρεπορτ η οχι τον λογαριαζμο μου !
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
μα δεν χρειαζετε να κανω καν αναφωρα, στον 36 δεν εκανα αναφωρα και ομως μετα απο κατι μηνες φαγανε μπαν και ο equalizer και πολλοι αλλοι που λετε οτι δεν ειναι σολ αλλα καποια αλλη φυλη,τιχαια στον 42 τα μησα και παραπανο acounds της σολ εχουν ιδια ονοματα απλα ζητησα σε αυτον τον κοσμο να ελενχθουν οι λογαριαζμοι τους ποιο γρηγωρα δημοσια δεν ειναι η δουλεια μου να ασχολουμε με το fair play κανονικα δεν θα επρεπε να ζητουντε τα αυτονοητα απλα γιατι ακομα και στον external ο davintsi που στο παιχνηδι μας κανει τον φιλο παρουσιαζει το 2 προσωπο του προσβαλει βρηζει και βλεπω οτι δεν τιμωρειτε τι να κανω? ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΙ ΣΟΛ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΦΩΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΥΠΟΠΤΟ ΑΥΤΟ ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΡΦΟΝΟΝΤΕ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ? προφανως βεβαια και παικτικα ομως αδικος μηλανε γιατι καναν δηπλοματια με την ΣΤΟΠ για να την φανε τελευταια βλεπετε δεν εχουν την δυναμη να χτυπησουν παραλληλα και τις 2 γειτονικες υπειρους φοβουντε τον ασχετο gkratsiani να τον χτυπησουν παραλληλα με την στοπ. Εγω απο την αλλη δεν θα κανω και δεν εχω κανει καμια δηπλοματια ουτε με vodoo - nightmaree ουτε με σολ και θα παιξω στην μεση και με τους 2 παραλληλα και με σοβαρες φυλες στο ριμ, αυτο θα πει gkratsiani γατακια και χωρης να πληροφορουμε για το αν κανετε ρεπορτ η οχι τον λογαριαζμο μου !
Ολοι ξερουμε οτι βοηθας φουμαλ ο οποιος σε εχει κοκκινο και σε μερικες μερες θα σε χτυπησει, οταν δεις το τρενο απο τον jason bourne θα ειναι αργα. Μια ζωη το ιδιο θυμα θα εισαι !!
 

DeletedUser34473

ησυχια διαβαζει ο γιωργαρας το φορουμ παιδια
 

DeletedUser33970

μα δεν χρειαζετε να κανω καν αναφωρα, στον 36 δεν εκανα αναφωρα και ομως μετα απο κατι μηνες φαγανε μπαν και ο equalizer και πολλοι αλλοι που λετε οτι δεν ειναι σολ αλλα καποια αλλη φυλη,τιχαια στον 42 τα μησα και παραπανο acounds της σολ εχουν ιδια ονοματα απλα ζητησα σε αυτον τον κοσμο να ελενχθουν οι λογαριαζμοι τους ποιο γρηγωρα δημοσια δεν ειναι η δουλεια μου να ασχολουμε με το fair play κανονικα δεν θα επρεπε να ζητουντε τα αυτονοητα απλα γιατι ακομα και στον external ο davintsi που στο παιχνηδι μας κανει τον φιλο παρουσιαζει το 2 προσωπο του προσβαλει βρηζει και βλεπω οτι δεν τιμωρειτε τι να κανω? ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΙ ΣΟΛ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΦΩΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΥΠΟΠΤΟ ΑΥΤΟ ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΡΦΟΝΟΝΤΕ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ? προφανως βεβαια και παικτικα ομως αδικος μηλανε γιατι καναν δηπλοματια με την ΣΤΟΠ για να την φανε τελευταια βλεπετε δεν εχουν την δυναμη να χτυπησουν παραλληλα και τις 2 γειτονικες υπειρους φοβουντε τον ασχετο gkratsiani να τον χτυπησουν παραλληλα με την στοπ. Εγω απο την αλλη δεν θα κανω και δεν εχω κανει καμια δηπλοματια ουτε με vodoo - nightmaree ουτε με σολ και θα παιξω στην μεση και με τους 2 παραλληλα και με σοβαρες φυλες στο ριμ, αυτο θα πει gkratsiani γατακια και χωρης να πληροφορουμε για το αν κανετε ρεπορτ η οχι τον λογαριαζμο μου !

Ρε φιλε πινεις τιποτα?

Στον 36 σου παιρναμε ολα τα χωρια, εσωζες ενα 2κ και δεν μπορουσαμε να σε φαμε με ηθικο, επαιρνες 2-3 βαρβαρα και μετα τα ξαναεχανες.
Στην εθνικη σπιντ δεν ησουν ο δεκατος που σε βαζαμε και γελουσαμε? που εμπαινες και ειχες 4κ ποντους χωριο και το 1/10 στρατου των υπολοίπων?


Μπορείς να κάνεις όσες αιτήσεις θελεις, εδώ ειμαστε και σε περιμένουμε

Ασχετε ψυχακια
 

DeletedUser34473

ταταταττατατατατατατατατα
σας ριχνει γαζωμα ο γκρατσιανι σας μηδενιζει και σεις γκρινιαζετε γιατι σας πονααααα
δωσε πονο κωσταρα παιδαρεε τρελε αριανεε και μεγα επιστημοναα
 

DeletedUser27572

οταν εγραψα οτι τα περνετε ολλα πολυ στα σοβαρα ενω αυτο ειναι ενα παιχνηδι διαγραψατε ενα ποστ, θα το ξαναγραψω, ειναι ενα παιχνηδι και σιγουρα δεν ειναι ο ψηχακιας που λετε αυτος που τρολαρει σε ενα παιχνηδι, αυτος που κανει σαν να του βριζουν την μανα καποιο θεμα εχει εγω ετσι πηστευω το ποιος απο τους 2 μας εχει δικαιο θα το αποφασησει η κοινη γνωμη.
 

DeletedUser34504

οταν εγραψα οτι τα περνετε ολλα πολυ στα σοβαρα ενω αυτο ειναι ενα παιχνηδι διαγραψατε ενα ποστ, θα το ξαναγραψω, ειναι ενα παιχνηδι και σιγουρα δεν ειναι ο ψηχακιας που λετε αυτος που τρολαρει σε ενα παιχνηδι, αυτος που κανει σαν να του βριζουν την μανα καποιο θεμα εχει εγω ετσι πηστευω το ποιος απο τους 2 μας εχει δικαιο θα το αποφασησει η κοινη γνωμη.

Όταν λές ολλα εννοείς ολλλλλλλλλλα????

ΥΓ1: aigokeros δώσε άλλους 20 εγώ όσο αυτός δολοφονεί την ελληνική γλώσσα τόσο θα τον δουλεύω
ΥΓ2: Το να είσαι τόσο killer είναι το ίδιο με το να γράφεις greeklish που αν δεν κάνω λάθος απαγορεύετε σωστά???
ΥΓ3: Δώσε πόντους στον λαό aigokeros!!!!!!


10 πόντοι
από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34504

Aigokairos κάνε μια σούμα ρε φίλε και πές μου πόσους πόντους έχω στο σύνολο έτσι για να ξέρω :)

ΥΓ: Όταν γράφεις με greeklish δεν υπάρχει ορθογραφία :)
ΥΓ2: Τελικά εννοεί όλλλλλλλλα η απλά όλλα??? :p
 

DeletedUser2088

Παρακαλώ να επανέλθετε στο θέμα,
το φόρουμ είναι για να σας διασκεδάζει και προσπαθώ να κρατήσω τις ισορροπίες.

Είναι καλό να μην μπερδευτεί η ελευθερία με την ασυδοσία, (στην ελευθερία του λόγου αναφέρομαι).
 

DeletedUser34473

Αιγοκερε στεκομαι στο πλαι σου
ριχτους και αλλους ποντους ειμαι μαζι σου
 

DeletedUser2088

το γράφω και εδώ που υπάρχει μπούγιο για να το δείτε γιατί οι συζητήσεις γαι την αναβάθμιση βαράνε μύγες...
με την αναβάθμιση που έγινε, αναγνωρίζεις κανονικά αλλά όταν πατάς αίτημα βοήθειας δεν μπαίνει η αναγνώρηση στο κείμενο και πρέπει να τα γράφεις όλα με το χέρι...
αν δέχεσε πολλές επιθέσεις και αν έχεις και καμιά 10αριά επιτηρήσεις που δέχονται επιθέσεις, τον είπιες...
σας παρακαλώ να το κοιτάξετε άμεσα γιατί ζορίζομα και θα μου φύγουνι....

Το διάβασα και στο άλλο θέμα που το αναφέρατε,
παρακαλώ να κάνετε αίτηση υποστήριξης στην ομάδα του παιχνιδιού.

Το θέμα όντως είναι αυτό που λέτε, αλλά ο δημιουργός άλλο ήθελε να πει όχι ότι συζητάτε τώρα.
 

DeletedUser34504

Παρακαλώ να επανέλθετε στο θέμα,
το φόρουμ είναι για να σας διασκεδάζει και προσπαθώ να κρατήσω τις ισορροπίες.

Είναι καλό να μην μπερδευτεί η ελευθερία με την ασυδοσία, (στην ελευθερία του λόγου αναφέρομαι).

Συγνώμη αλλά επειδή έχω μπερδευτεί λίγο...η φάση εδώ είναι σαν την eurovision??? όποιος μαζέψει τους περισσότερους πόντους κερδίζει??? xD
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή