Φυλές | Σχολιασμός|gr.42 |

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser34473

ζητω η φυλη των καρτελ
ανταρτικο σε ολες τις φυλες σας
 

DeletedUser27572

τιποτε θαυμαστες μου θα ειναι παλη για να μπηκαν σε αυτην την υπειρο, παντος δεν νομιζω να ειναι τυχαιο που ολλα τα αλλα ριμς ειναι αδια και δεν πιεζονται οι φιλες που βρησκοντε στο εσωτερικο σε αντιθεση με την υπειρο της wait! τοσο πολυ μας φοβαστε? τοσο πολυ τρεμετε στην χρεια του ονοματος gkratsiani? παιζω χαλαρα χωρης να φαρμαρω μονο για πρεμ δεν υπαρχει λογος ανυσηχειας αν και ειμαι σιγουρος πως ουτε αυτο αρκει για να σας κθυσηχασει... πανως τα αψογα ισπανικα μου ειμαι σιγουρος πως θα τους καθηλοσουν και θα τους κανουν να αισθανθουν σαν τον σερβερ τους μωλης η λαιλαπα της wait! κυρηξει και σε αυτους πολεμο, ιδη σκευτομαι που να χωρεσω τα μελη της φυλης που κυρηξαμε πολεμο σημερα και μου ζηταν κατα μηλουνια να δηξω ελεως και να τους στρατολογησω....
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Αυτο στο παραδέχομαι είσαι καλος σε αυτο το κομμάτι αλλα ξέρεις οτι ειμαι παλιά καραβάνα και δεν μασάω απο αυτα.

Εγω προτείνω φιλαράκι να μην αλλάζουμε θέμα , αναλυσε μου το σκεπτικο του παίκτη σας καλύτερα , είναι σαν της γκόμενες ; που όταν τρώνε το κεφάλι τους μετά τρεχουν στην ευκολη λυση ; Αφου δινει το παιχνιδι αυτη την δυνατοτητα οκ βρε παιδι μου , δεκτό βοηθάμε όλοι δεω λέω αλλα 2.000 ευρο +++++ σε 3 εβδομάδες βρε παιδάκι μου δεν είναι λιγο.. λίγο.. οχι πολυ.. λίγο..

Θέλετε να πάρουμε στα σοβαρα αυτον τον "παικτη" βασικά θεωρείτε παίκτης ; βλακείες λέω δεν θεωρείτε παίκτης άκυρο απλα είναι ενάς καλο συμβουλος που μας δίχνει πως στην κοινωνια που ζουμε άλλοι κοιμουντε στους δρόμους , κι άλλοι καίνε το κασέρι μπελβεντέρε που λεεί ο μεγάς snik.

That' all , να μου μιλησεις για κάποιον αληθινο παίκτη οκ να το συζητησουμε αλλα σε αυτο το θέμα γελιοποιηστε ρε φιλαράκι , ετσι θέλετε να κλεισετε κόσμο ; εγω δεν θα μιλαγα στην θέση σου απλα θα εκανα αυτο που κανεις χωρις να μιλάω θα εκμεταλευομουν έναν ανεγκέφαλο.

Όσο για της προσκλήσεις είναι μεγάλο θέμα αν θές το ανοιγουμε αλλα ειλικρινα επιδη οντως σε έχω τρελη συμπάθια και το ξέρεις δεν θέλω να σε υποβαθμίσω. ;)

Μπορουμε να συζητησουμε για τις κοκκινες που φαγατε πανω στους ms-13? Κατι πουλακια μου στην ηπειρο σας μου ειπαν οτι φωτοβολιδας, φουμαλ, dimi77 τα ειδα ολα κοκκινα!! Θελατε να μπειτε σε 3 ηπειρους και δεν μπορειτε να νομπλαρετε την δικια σας ηπειρο, ευχομαι μονο να μην παρατησετε τον κοσμο μεχρι να ερθουμε διπλα σας !!
 

DeletedUser21068

Μπορουμε να συζητησουμε για τις κοκκινες που φαγατε πανω στους ms-13? Κατι πουλακια μου στην ηπειρο σας μου ειπαν οτι φωτοβολιδας, φουμαλ, dimi77 τα ειδα ολα κοκκινα!! Θελατε να μπειτε σε 3 ηπειρους και δεν μπορειτε να νομπλαρετε την δικια σας ηπειρο, ευχομαι μονο να μην παρατησετε τον κοσμο μεχρι να ερθουμε διπλα σας !!
Junior δείχτε για αρχή την παικτικη ικανοτητα σας που μας τσαμπουνάτε τόσο καιρο μέ την τεράστια διπλωματική αγκαλιά σας και μετά μιλά για το εάν θα φτασετε διπλα μάς..
  • και ψίτ Junior ξέρεις καλα οτι έχω και εγω πολλα μα πολλα πουλάκια . ;)
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
http://prnt.sc/cnlb6p οι αγκαλιτσες σας...
Μιλατε εσεις για διπλωματια? που σαν φυλη δεν εχετε κερδισει ποτε πολεμο?
Εμεις μπηκαμε στην πιο δυσκολη ηπειρο του κοσμου με 5 κοκκινες φυλες και ουτε μια Σ.Ε και πεταξαμε μια διεκδικητρια φυλη εκτος κοσμου μεσα σε 16 μερες. Μητσο ξερουμε και οι 2 οτι εισαι ασχετος και παικτικα και στην προπαγανδα, μπηκα ενα μηνα σε φυλη που ησουν αρχηγος και σε πεταξανε εξω με τις κλωτσιες.
Η SOL θα κλεισει πρωτη την ηπειρο της και θα ειναι συντομα διπλα σας αν υπαρχετε μεχρι τοτε βεβαια...
 

DeletedUser21068

http://prnt.sc/cnlb6p οι αγκαλιτσες σας...
Μιλατε εσεις για διπλωματια? που σαν φυλη δεν εχετε κερδισει ποτε πολεμο?
Εμεις μπηκαμε στην πιο δυσκολη ηπειρο του κοσμου με 5 κοκκινες φυλες και ουτε μια Σ.Ε και πεταξαμε μια διεκδικητρια φυλη εκτος κοσμου μεσα σε 16 μερες. Μητσο ξερουμε και οι 2 οτι εισαι ασχετος και παικτικα και στην προπαγανδα, μπηκα ενα μηνα σε φυλη που ησουν αρχηγος και σε πεταξανε εξω με τις κλωτσιες.
Η SOL θα κλεισει πρωτη την ηπειρο της και θα ειναι συντομα διπλα σας αν υπαρχετε μεχρι τοτε βεβαια...


Junior μην χτυπάς αλλους κόσμους εδώ οχι γιατι δεν πρεπει αλλα δεν θέλω να σας ξεφτυλίσω , Καταστραψατε μια ολοκληρη φυλη μέσα σε 3 εβδομάδες στον κ36 μην τα μπερδευεις τα πραγματα , μόνος μου σταματησα τον κ36 γιατι εχω αρκετη αξιοπρεπεια για να συνηπάρξω με κομπλεξικα κακομαθημένα παιδάκια που με ωμή βια κλέψανε τα προνομια μια φυλης και απηλούσαν με την διαλυση της έαν δεν γινόταν το δικο τους για κάτι που είχαν άκουσει.... σαχλαμάρα ξεφτυλιζεσαι.

Εν μέρη εγω το βλέπω σαν παιχνιδι ; εσεις ακόμα πιστευετε οτι την έχετε μαγαλύτερη έτσι (την νίκη) ;

Όσο για την διπλωματιά του κ38 κλπ κλπ Junior , δεν έχετε συμφωνισει τιποτα μωρέ , ούτε κατω απο το τραπέζι με καμια ηπείρο.. μόνη σας εναντίον όλων είστε αλάνια μου ..
Και αν είναι δυαντον ρε Junior , βγαινεις και απαντας εσυ για τον promanager που σε πόστ σε άλλα ροομ του έλεγες μπες με την φυλη σου να σας πάμε πυξιδα , που τον έλεγες άσχετο ; τωρα τι έγινε φιλαράκια ; το φοβηθηκατε και κάναμε την συμφωνιουλά μας να χτυπηθείτε στο τέλος σαν αδερφές ψυχές ; #ούρτ

Η θα παίξετε το ιδιο σεναρίο που επαιξε ο τρουμπλε και με την LOCA στον κ36 φιλαράκια με DND και βάζανε μέλη να τα μπουστάρουν για να τους χτυπησουν απο το πουθενα άλλο που ηρθαν απο το πουθενά τα μπάν. Γι αυτο με είχαν βαλει και εμένα τοτε ο κυρ Παναγίωτης σας και παλιος μου κο πλαυ. μπορώ να σας ξεφτυλίσω κι άλλο..

Που είσαι Junior έχω και κατι ωραίες συζητησουλες φυλαγμένες που ειμαι λιγο πιο πονηρούλης απο εσας που μοιράζες κάτι δερμάτινες μπότες στον κ36 σε μια κληση με τα εμπιστα αλανακια σου τότε που τα λέγαμε.

Αντέ Junior βαριεμαι να ασχολουμε μαζι σου , καλο παίκτακη είσαι , καλη νοημοσυνη εχεις , έξυπνος εισαι αλλα πιτσιρικάς που έχει πιάσει το παππά απο τα φρύδια και όπως είπα τότε που ανακοινώσα οτι σταματάω τον κ36 μετα απο οτι κάνατε το ίδιο λέω και τώρα αξια σε παιδάκια του τύπου σας δεν αρμόζει να δίνω για ένα παιχνίδι.

Οτι και να γράψεις απο κάτω μην περιμένεις απαντήση αρκετα χρόνο χαλασα για εσένα Junior.

Βάλτε το καλα στο μυαλό σας χάσω η κερδίσω θα το διασκεδάσω δεν τον μετράω όπως εσάς ( τον στρατό μου ).

Get a life kid's
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
μπλα μπλα μπλα μπλα

αποδειξεις για οτι λες περιμενω να δω..μεχρι τοτε κανεις δε σε παιρνει στα σοβαρα
εγω εβγαλα εδω να δουν ολοι την διπλωματια σας και τις αγκαλιες που εχετε κανει απο τωρα με αλλες ηπειρους, εσυ παλι απλα λες αερολογιες ,μαλλον τα πουλακια σου ειναι μπουφοι :p
 

DeletedUser32443

Μεγαλε βουβουζελα ασχετε, (εεεε προ ηθελα να πω)

μετα απο τοσα χρονια παιχνιδιου εμαθες επιτελους να παιζεις?
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Φυλή που είναι μέσα ο βουβουζελας πάντα χάνει ,νόμος .

Τα φραγκα στο παιχνιδι τα ριχνει η φυλη σου καθως και τις αγκαλιτσες ...συμμαχια με doom????
Ειστε κουλουρια μεγαλα .,βγαλε το σκασμο τωρα
 

DeletedUser33970

Θα εκραζα, αλλα μαζευτηκατε πολλοι, Λεω να τον υποστηριξω.

Ο ΒΟΥΒΟΥΖΕΛΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΣΑΣ ΚΑΤΟΥΡΑΕΙ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ, Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΗΓΕΤΗΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΣΥΜΠΑΝΤΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ.
 

DeletedUser21068

Εγω πάλι έχω να πώοτι έχετε χάσει κάθε νοημα παιχνίδιου.

Στα 12 χρόνια που παίζω δεν είπα ποτε οτι είμαι καλός παίκτης δεν ειπα ποτε οτι είμαι καλος αρχηος φυλής , σε ένα είμαι καλος στην οργάνωση και αυτο ειναι αποδεδηγμένο παν πολλές φορές. οποτέ σας αφήνω να κάνετε παρέα με της αερολογίες σας .

#Ελλαδισταν2016.
 

Deleted User - 751811

να ρωτήσω κάτι .. ; βλέπω μια φυλή εδώ μέσα σολ είναι η ίδια αυτή που ήταν και στον 30?
αυτός ο ντα βίντσι και ο άλλος ο μπλανκος είναι τα ίδια νούμερα με τότε?
παιδιά καλησπέρα τότε..
κάπου πήρε το μάτι μου για κάτι συμμαχίες και κάποιος έθιξε αυτή της DOOM.
περίεργο που δεν ανέφερε την υπερσυμαχια του γκαρτιανη πως τον λένε που έχει κάνει ενα ολόκληρο κόσμο για να παραδώσει τα χωρία στην σολ...
8 φυλες για να πολεμησουν την σολ υποτηθετε .. και ποιον πολεμενε αυτες ? τις αλλες φυλες// και ο γκαρτιανη να γλειφει συνεχος τους σολιστες.... στο φορουμ εννοω
και να ρωτησω τωρα κατι παιχταραδες . τωρα που σας τσιτοσα λιγο αυτο το πραγμα που βγαινετε σε καθε κοσμο με ολο και πιο μεγαλο καλαμι για ποσα χρονια θα τραβηξει?
ενταξη ειστε υπερπαιχταραδες , δεν ξεκαβαλατε λιγο για να εχει και ενα επιπεδο το φορουμ.?
 

DeletedUser33703

να ρωτήσω κάτι .. ; βλέπω μια φυλή εδώ μέσα σολ είναι η ίδια αυτή που ήταν και στον 30?
αυτός ο ντα βίντσι και ο άλλος ο μπλανκος είναι τα ίδια νούμερα με τότε?
παιδιά καλησπέρα τότε..
κάπου πήρε το μάτι μου για κάτι συμμαχίες και κάποιος έθιξε αυτή της DOOM.
περίεργο που δεν ανέφερε την υπερσυμαχια του γκαρτιανη πως τον λένε που έχει κάνει ενα ολόκληρο κόσμο για να παραδώσει τα χωρία στην σολ...
8 φυλες για να πολεμησουν την σολ υποτηθετε .. και ποιον πολεμενε αυτες ? τις αλλες φυλες// και ο γκαρτιανη να γλειφει συνεχος τους σολιστες.... στο φορουμ εννοω
και να ρωτησω τωρα κατι παιχταραδες . τωρα που σας τσιτοσα λιγο αυτο το πραγμα που βγαινετε σε καθε κοσμο με ολο και πιο μεγαλο καλαμι για ποσα χρονια θα τραβηξει?
ενταξη ειστε υπερπαιχταραδες , δεν ξεκαβαλατε λιγο για να εχει και ενα επιπεδο το φορουμ.?

Από το καλάμι θα καταίβουμε μέχρι να βρεθεί κάποιος να μας κατεβάσει μέχρι τότε σκασμός άσχετοι
 

Deleted User - 751811

ο γκαρτσιανη σε αυτο το κοσμο κολαει παντου.. ολοι το ξερουν...
αυτο το ποστ δεν ειναι σχολιαζμος των φυλων του κ42 .?
εδω παιζει και η σολ με τα σολοπαιδα..
αρα μπορω να γραφω. να σχολιαζω τις φυλες.

την υπερφυλη σολ.
την υπερσυμαχια της σολ.
και τις αλλες τις μικρες φυλες.
μπλανκο εκει πανω στην κορυφη εχεις κατσει?
η ο ντα βιντση ειναι πιο ψηλα?
 

Deleted User - 751811

στο δευτερο κοματι θα στεκωμουν εγω. στο να παραδωσει τα χωρια στην σολ.....
 

DeletedUser34473

κραζεις; θαυμαζεις!
κωσταρα γκρατσ συνεχισε δυναμικα αστους να λενε
 

DeletedUser1292

Πολυ μπλα μπλα στο φορουμ...μας τα χετε κανει τσουρεκια ...εχω παρακολουθω τοσες μερες φορουμ κ συνεχεια βλεπω τις ιδιες κ τις ιδιες συζητησεις σε ολα τα τοπικ
..ανουσια πραγματα...παρτε το χαμπαρι το κοσμο θα τον παρουν οι cxc ..ti voodoo sol k gratsiani υπερσυμμαχιες μ λετε τωρααα
 

DeletedUser33703

οι cxc μόνο τον πούλο μπορούν να πάρουν έτσι όπως είναι , και αυτός ακόμα παίζεται

αλλά επειδή δεν είναι ****ί , ξέρουν τις δυνατότητες τους και την ενεργητικότητα τους αυτή τη χρονική στιγμή και καλά κάνουν και δεν μπαίνουν .
 

DeletedUser1292

Προφανως το ειπα χιουμοριστικα ..ξερω οτι τ παιδια δν θα μπουν...ενιγουει αφρικανε προτιμοτερο ν αφησετε τα πολλα πολλα λογια κ ν αραξετε ν παιξετε...γιατι σκασιλα μας αν η σολ κλισει την ηπειρο,σκασιλα.μας αν ο γκρατσιανι εχει υπερσυμμαχια,σκασιλα μας ο νταβιντσι εχει κοντρα με το φουμαλ,σκασιλα μας το ποσο παιχταρας ειναι ο καθενας σας γενικα κ ειδικα μας σκοτισατε με το πολυ μπλα μπλα.εδω μεσα...κ δεν μιλαω σαν μελος της voodoo μιλαω σαν απλος αναγνωστης του φορουμ...ενταξει τ καταλαβαμε κανατε ενα πλανο φαγατε την ηγεσια της aje γιουπιιι πηρατε την ηπειρο ..ουαοο..ν βγουμε κ εμεις να πουμε καναμε μια φυλετικη αμυνα φαγαμε 2 φορες απ εντεκα επιθετικα την καθε φορα τον στοπ πανω μ...ουαοο ο king silva εχεις περισσοτερες αμυντικες απωλιες απ ολη την sol παρεα ...παιχτουρα ..κλαπ κλαπ κλαπ

Συνελθετε ...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή