Φυλές | Σχολιασμός|gr.42 |

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser21068

Έχουμε και λέμε _ κόσμος 42 . oh bliet ! ))) #SOL #STOP #VooDoo #AJE #WAIT! & ΣΙΑ.

Δεν βγηκαν οι πρώτοι nobleman καλά καλά , και αρχήσε το τρελό το πανηγυρί , που σε έναν μικρό ελληνικό σέρβερ , που ο καθένας έχει ενα φιλο σε άλλη φυλή που τα νέα ακουγοντε πιο γρήγορα και απο τα LC .

Βλέπω , μαθαίνω , διαβάζω πολλά καθημερινά , παλικάρια που λέγανε οτι σε αυτο τον κόσμο θα λύσουν και θα δέσουν , που προσκαλούσαν αντιπαλες φυλές να μπουν για να της μετρήσουν ( ποιός την έχει μεγαλυτερη την "υπόληψη" ) να γινοντε αδερφάκια σε αυτο τον κόσμο να ξεχνάνε έχθρες και να γίνοντε απο παικταράδες αγκαλίτσες για να καταφέρουν να κλείσουν τουλάχιστον την ηπειρό τους.

Ακόμα βλέπω φυλές να κάνουν τρελή προπαγάνδα ενω το μεγαλύτερο τους επιθετικο αποτελείτε ακόμα απο 1200 lc ( really?)
Βλέπω να ξεκινάνε πόλεμοι ηπείρων απο τωρα επειδη ο ταδε εβγαλε 1 άριστο και νομπλαρε το βαρβαρο διπλα του με βόλτες (k1rullez really?)

Υπάρχει καλο υλικο σε αυτο τον κόσμο , υλικο που οι περισσοτεροι μπηκαμε να παίξουμε να χάσουμε ή να κερδισουμε δικαιά.
Για μια φορά να δώ σωστο πόλεμο χωρις αγκαλίτσες και λουλουδιά , να δω μερικοί που φοράνε παντελονια και ειναι στρατηλάτες να παίξουν με τα δικά τους παπούτσια και οχι με το να κάθετε κάποιος στα γόνατα και να τους δένει τα γορδόνια.

Όλοι θέλουμε ένα καλό κόσμο με καλές μάχες . ετσί λεγατε όλοι υποστυρίξτε το λοιπόν.
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
τι ψαχνεις και εσυ τωρα..
 

DeletedUser21068

τι ψαχνεις και εσυ τωρα..

Ότι και να ψάχνω , το κόψιμο στους SΤΟΡ σημέρα είναι ευγενή χορηγια του οικου Βουβουζέλα.

Μπράβο 7.000 ποντους χωριό ο ένας 4.000 ο άλλος , 1200 Axe και 300lc x2 πάτε να πάρετε χωρίο με αγρόκτημα 25 ?

υπεροψια σε μεγάλο βαθμό.

#αα να μας ξαναερθετε σήμερα σας περιμένουμε.
 

DeletedUser34473

εσυ εισαι σε λαθος φορουμ , γιατι να σχολιαζεις εναν κοσμο που δεν εχεις μπει καν;
 

DeletedUser34473

εισαι πολυ αστειος στο ειπανε αυτο; Οπως μας πρηζαν οι Βουβουζελες στο μουντιαλ της νοτιας αφρικης ετσι μας πρηζεις και συ εδω
 

DeletedUser21068

εισαι πολυ αστειος στο ειπανε αυτο; Οπως μας πρηζαν οι Βουβουζελες στο μουντιαλ της νοτιας αφρικης ετσι μας πρηζεις και συ εδω
έλα γλυκουλη πές ποιος είσαι πίσω απο αυτο το γελοιο όνομα. η σου αρέσουν οι μασκες ;
 

DeletedUser31309

Βουβουζελα μητσο...
Προσεχε γιατι ακομη δεν ξεκινησε και το να λες παραμυθια και το κοψιμο που κανατε και μπλα μπλα ειναι 1 ωρα υποθεση να ξαναβγει ο αριστος!!
Αγκαλιτσες κανουν αλλοι και λαμογιες επισης!! Αυτα που ειπα στον δικο σου στο ξεκινημα ο οποιος με βρηκε μονος του στο σκαηπ και ηθελε συμμαχιες και λοιπα ηταν ντοπρα και εγιναν με ακριβεια οπως τα μιλησαμε...
Εγω ουτε που ψαχτηκα ουτε τιποτα και αυτα που του ειπα αυτα εγιναν σε ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΣΑΣ που πραξατε διαφορετικα...
Αν θες να μαθεις πιο πολλα σε πριντσκρην στα δειχνω...
Γι αυτο ασε τα παλαβα εδω γιατι δεν στα χουν πει σωστα και θα εκτεθεις γι αλλους και δεν αξιζει!

2πλη χορηγια απο το δρακο σημερα...
Και δεν ξεκινησε ακομη το παιχνιδι...ισως το μονο που κραταω απ ολα τα πιο πανω που εγραψες και συμφωνω!!
 

DeletedUser21068

Ξέρεις οτι σε εχω σε εκτιμηση γι αυτο οτι γραφετε εδω θα καταλαβαινεις οτι ειναι για το παιχνιδι.

Ξέρω τι εχει γίνει και κάνω αυτο που ξέρω να κανω καλα.. Ξέρουμε τι θέλουμε να κρατησουμε και τι οχι.

Κάτι άλλο τωρα..... Ελαααα ρε μην μου μιλάς για τον κοκκινο δράκο μην κλέβεις απο το παγκαρι της εκκλησιας στο εξωτερικο φόρουμ πές μου για κάποιον παίκτη καλυτερα αυτον γενικα μην μου τον αναφερεις.
 

DeletedUser31309

Οι υπολοιποι στην συνεχεια μητσο...
Ολοι εχουν παικτες που χωνουν πρημιουμ με το κιλο...
Απλα επρεπε να γραψω κατι να σε συμπληρωσω για το χτεσινο...
Χαχαχα τα ξαναμιλαμε!!!
 

DeletedUser34610

Μετα το ξυλο που εφαγε στον 36 ο Μητσος θα μας πρηξει στο φορουμ του 42 επειδη εκοψε ενα τρενο.
 

DeletedUser34473

Πες μου ξερεις απο ναρκοςςς
κατευθειαν απο λοσ σαντοςςς

billy sioooooooooooooooooooo
 

DeletedUser34610

Μαλλον ειχε την βουβουζελα στον κωλο και δεν μπορσουνε να κανει κλικ


30 πόντοι για αυτό το ποστ και όλα τα προηγούμενα ιδίου ύφους,
4. Προκλητικό Περιεχόμενο


από
aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21068

Η αληθεια να λέγετε ομώς , ένα μπράβο στο κόκκινο δράκο , αφου έφαγε τις κοκκινες του εχτές ειπε ας πάρω ενα βαρβαρο να το χτίσω σε κανα τετάρτακι όσους ποντους ηταν αυτο που ηθέλα να το νομπλάρω , βέβαια στο 24ωρο οκ θα είναι 10.000 χιλιάρο οποτε κανένα προβλημα μωρέ...

#Ελλαδισταν2016 #τρώμε_το_κασερι #νιώστε_είναι_ένα_παιχνίδι.
 

DeletedUser31309

Τουλαχιστον μητσο αυτος δεν στελνει μηνυματα σε αγνωστους και ζηταει σκαηπ γι να κανει στρατολογησεις!!
 

DeletedUser28807

Προ χωρις παρεξηγηση ρε μπρο :oops: αλλα εμαθα οτι στην στοπ δεν ζητατε καν το σκαηπ για την στρατολογηση :Ρ
 

DeletedUser30692

Ρε παιδιά ποιοί είναι αυτοί οι CARTEL που δεν μας παρουσιάζονται;
 

DeletedUser21068

Τουλαχιστον μητσο αυτος δεν στελνει μηνυματα σε αγνωστους και ζηταει σκαηπ γι να κανει στρατολογησεις!!

Αυτο στο παραδέχομαι είσαι καλος σε αυτο το κομμάτι αλλα ξέρεις οτι ειμαι παλιά καραβάνα και δεν μασάω απο αυτα.

Εγω προτείνω φιλαράκι να μην αλλάζουμε θέμα , αναλυσε μου το σκεπτικο του παίκτη σας καλύτερα , είναι σαν της γκόμενες ; που όταν τρώνε το κεφάλι τους μετά τρεχουν στην ευκολη λυση ; Αφου δινει το παιχνιδι αυτη την δυνατοτητα οκ βρε παιδι μου , δεκτό βοηθάμε όλοι δεω λέω αλλα 2.000 ευρο +++++ σε 3 εβδομάδες βρε παιδάκι μου δεν είναι λιγο.. λίγο.. οχι πολυ.. λίγο..

Θέλετε να πάρουμε στα σοβαρα αυτον τον "παικτη" βασικά θεωρείτε παίκτης ; βλακείες λέω δεν θεωρείτε παίκτης άκυρο απλα είναι ενάς καλο συμβουλος που μας δίχνει πως στην κοινωνια που ζουμε άλλοι κοιμουντε στους δρόμους , κι άλλοι καίνε το κασέρι μπελβεντέρε που λεεί ο μεγάς snik.

That' all , να μου μιλησεις για κάποιον αληθινο παίκτη οκ να το συζητησουμε αλλα σε αυτο το θέμα γελιοποιηστε ρε φιλαράκι , ετσι θέλετε να κλεισετε κόσμο ; εγω δεν θα μιλαγα στην θέση σου απλα θα εκανα αυτο που κανεις χωρις να μιλάω θα εκμεταλευομουν έναν ανεγκέφαλο.

Όσο για της προσκλήσεις είναι μεγάλο θέμα αν θές το ανοιγουμε αλλα ειλικρινα επιδη οντως σε έχω τρελη συμπάθια και το ξέρεις δεν θέλω να σε υποβαθμίσω. ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή