εχουμε ξεφυγει

  • Δημιουργός θέματος Είμαι ο καλύτερος
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33703

Βρε Νοομπακλα...ολη η πρωτη 40δα εχει χωσει πρεμ...και φυσικα και η φυλη σου....και αν λες τ αντιθετο ποσταρε μας το Πρεμ που εχεις ξοδεψει.....
Και μη μου το ριξεις εμενα οτι και καλα κανετε Φαρμ....γιατι τα διπλα ακκ φωναζουν απο τοσο Φαρμ που τ εχετε ριξει...

prem έχουμε ρίξει , λεφτά δεν έχουμε ρίξει , όσο για τους διπλούς που λες ένα έχω να σου πω
Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κραμαστάρια άσχετε

ακόμα περιμένω το όνομα σου in game ...
Αν έπαιζες ή παίζεις AJE έχεις γίνει φάρμα ή είσαι μελλοντική πυξίδα
 

DeletedUser33970

ΚΑταρχας μην εκτιθεστε ρε παιδια...Πηρατε 2 ****ακια και νομισατε γινατε παικτες...Δλδ στον 33 που επαιζε και η ΣΟΛ και η School με το ιδιο **** ειναι τυχαιο που εφαγε ΒΑΝ μονο η μια πλευρα??

Επισης καθεστε και συγκρινετε παιχτες της AJE και CxC....Μιας Aje και CxC που δεν εχουν καμια σχεση με παλαιοτερους κοσμους...και βγαινουν και μιλανε παικτες σαν τον Da vinci,Afrikanos και εσενα που πριν παρετε τα **** ησασταν καρπαζοεισπρακτορες...Αυτος ο κοσμος θα ειναι ο κοσμος του ΒΑΝΑΚΙΑ ομως....τωρα που ο Greg δεν ειναι καλος χορηγος να δουμε τι θα κανετε...Το γεγονος οτι εχετε μια ακαδημια Support και διπλα acc και παιζεται σε μια αποδυναμωμενη Aje δε σας κανει παικτες...

Ελπιζω να μπει μια CxC οπως του Κ26 να σας μπουκωσει το στομα να μη μιλατε για πολλους ακομη κοσμους...

Καλες μαχες καλη συνεχεια καλα Φθινοπορινα ΒΑΝΑΚΙΑ...


Απο οσα ειπες τολμώ να πώ οτι μου φάνηκαν όλα παπαριες...

Αρχικά, γιατι μιλάς απο ανώνυμο ακκ?
Δεύτερον, στον 37 η cxc εχει μετρήσει 15 ban. Τα μισά απο αυτά ήταν η διοίκηση της aje. Η Sol (που ισχυρίζεσαι οτι ηταν δικό της το ****άκι) πώς δεν έφαγε μπαν?
Τρίτον, βρε ΆΣΧΕΤΕ, έχω κλείσει κόσμους πρίν μπείς πληκτρολογήσεις www.fyletikesmaxes.gr στο pc σου. Ψάξου να δεις. Τελευταίε άσχετε.
Τέταρτον, η CxC έβγαλε ανακοίνωση και τώρα δεν μαζεύει άτομα, η Aje έχει γίνει 50% φάρμες. Για ποιές μεγάλες φυλές μου μιλάς? Προκαλούμε ευθέως όποιον εχει τα guts να λογκάρει 42.
Τέλος, αποδυναμωμένη aje και support διπλα ακκ? ΡΕ ΣΤΟΚΕ, 10 ΦΥΛΈΣ ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΊΑ ΕΚΑΝΕ Η AJE ΚΑΙ ΚΑΤΆΦΕΡΕ ΝΑ ΤΑ ΧΆΣΕΙ ΌΛΑ ΣΕ 3 ΏΡΕΣ.

Loggαρε με δικό σου όνομα και έλα κερδισε μας. Μέχρι τοτε στην τρύπα σου. Ζωο

20 πόντοι για
4. Προκλητικό Περιεχόμενο
&
2. Συμπεριφορά

απο aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34473

Με κατακοκκινα ματια διαβαζω αυτα που λετε, εγω ενα εχω να πω , θα μπει η rox και δεν θα υπολογισουμε τουρλουμπουκι, σολ,ατζε,φουμαλ και τετοιους. Ολοι κοκκινοι οπως και τα ματια μου...
 

DeletedUser27572

μονο το οτι βριζουν στον εξτερναλ και δεν περνουν ποινες εμενα μου αρκει εγω δεν μηλησα ασχημα σε κανεναν για να μην μηλησω για αλλα ποστ στον εξτερναλ που σβηστηκαν ολοκληρα, νταβιντσι οι παικτες σου ηταν στον 36 τι με νοιαζει τι ονομα ειχαν στην φυλη? ο δουκας της σε σενα παιζει και ολλοι οσοι πηραν τα ΒΑΝ για το παρανομο φαρμ σκριπτ. Επησης εχετε μια φυλη Candy λεγετε που μπαινετε να περνετε αμυνες μια απο τις πολλες δηλαδη που ολλες οι ΙΠ απολλους τους λογαριαζμους της ειναι απο publik vpn υπηρεσια (ολλες οι ip εκτως ελλαδας) και οι λογαριαζμοι της δεν εχουν παιξει πουθενα σαν λογαριαζμοι παρα μονο σαν suport τεσπα δεν ειναι δουλεια μου να ασχολουμε μαζι σας αλλα μην βγαζετε και γλωσσα δημοσια ειναι τουλαχιστον κρημα. Οσο για το κο πλαυ εσεις το κανατε νομημο καποτε αυτο το παιχνηδι μπορουσες να το παιξεις κια χωρης κο πλαυ και κακος εμας που δεν μας αρεσει το κο πλαυ το συνεχιζουμε γιατι με το κο πλαυ για μας το παιχνηδι ειναι αδικο ειμαστε εκτως συναγωνιζμου, καποτε αυτο ηταν παιχνηδι πρωτα και μετα πολεμος απο τοτε που επαψε να εναι παιχνηδι καταστραφηκε καθε ομορφια που ειχε, μηλησατε για τον καλυτερο κοσμο με ολλες τις δυνατες φυλες και αλλα και τελικα ειναι ακομα ενας κοσμος με λιοτερες απο 3000 συμματοχες.
 

DeletedUser18131

μονο το οτι βριζουν στον εξτερναλ και δεν περνουν ποινες εμενα μου αρκει εγω δεν μηλησα ασχημα σε κανεναν για να μην μηλησω για αλλα ποστ στον εξτερναλ που σβηστηκαν ολοκληρα, νταβιντσι οι παικτες σου ηταν στον 36 τι με νοιαζει τι ονομα ειχαν στην φυλη? ο δουκας της σε σενα παιζει και ολλοι οσοι πηραν τα ΒΑΝ για το παρανομο φαρμ σκριπτ. Επησης εχετε μια φυλη Candy λεγετε που μπαινετε να περνετε αμυνες μια απο τις πολλες δηλαδη που ολλες οι ΙΠ απολλους τους λογαριαζμους της ειναι απο publik vpn υπηρεσια (ολλες οι ip εκτως ελλαδας) και οι λογαριαζμοι της δεν εχουν παιξει πουθενα σαν λογαριαζμοι παρα μονο σαν suport τεσπα δεν ειναι δουλεια μου να ασχολουμε μαζι σας αλλα μην βγαζετε και γλωσσα δημοσια ειναι τουλαχιστον κρημα. Οσο για το κο πλαυ εσεις το κανατε νομημο καποτε αυτο το παιχνηδι μπορουσες να το παιξεις κια χωρης κο πλαυ και κακος εμας που δεν μας αρεσει το κο πλαυ το συνεχιζουμε γιατι με το κο πλαυ για μας το παιχνηδι ειναι αδικο ειμαστε εκτως συναγωνιζμου, καποτε αυτο ηταν παιχνηδι πρωτα και μετα πολεμος απο τοτε που επαψε να εναι παιχνηδι καταστραφηκε καθε ομορφια που ειχε, μηλησατε για τον καλυτερο κοσμο με ολλες τις δυνατες φυλες και αλλα και τελικα ειναι ακομα ενας κοσμος με λιοτερες απο 3000 συμματοχες.


Welcome to the Candy Shop...

Πραγματικά έχεις περάσει σε άλλο επίπεδο!!!
Μιας και είμαστε άσχετοι μπορείς να μας εξηγήσεις τί ειναι τα " publik vpn " , farm bots κτλ , μπας και μπούμε στο κλίμα της συζήτησης; Σάμο μένω αδερφέ όχι στις Βρυξέλλες. Πες μου πως τσεκάρεις αυτές τις Ip . Έχουμε και δύο ip από Πακιστάν μεριά τις βρήκες και αυτές;
Κάπου έχουμε παίξει και εμείς βρε αδερφέ μην μας μειώνεις έτσι.... Πληροφοριακά όλοι μας επιθετικοί είμαστε μόνο για support δεν κάνουμε... Τεσπα..
Περιμένω απαντήσεις γιατί κάπου έχω χαθεί...
 

DeletedUser34473

αυτο που γινεται ειναι σκετη αλητεια , χωρις να διαβασω τι εγραψε συμφωνω με τον γκρατσιανι
αν και αυτος πυξιδα θα δει απο την roxanne
στον γκρατσιανι θα λετε παντα ναι γκεγκε;
 

DeletedUser33970

μονο το οτι βριζουν στον εξτερναλ και δεν περνουν ποινες εμενα μου αρκει εγω δεν μηλησα ασχημα σε κανεναν για να μην μηλησω για αλλα ποστ στον εξτερναλ που σβηστηκαν ολοκληρα, νταβιντσι οι παικτες σου ηταν στον 36 τι με νοιαζει τι ονομα ειχαν στην φυλη? ο δουκας της σε σενα παιζει και ολλοι οσοι πηραν τα ΒΑΝ για το παρανομο φαρμ σκριπτ. Επησης εχετε μια φυλη Candy λεγετε που μπαινετε να περνετε αμυνες μια απο τις πολλες δηλαδη που ολλες οι ΙΠ απολλους τους λογαριαζμους της ειναι απο publik vpn υπηρεσια (ολλες οι ip εκτως ελλαδας) και οι λογαριαζμοι της δεν εχουν παιξει πουθενα σαν λογαριαζμοι παρα μονο σαν suport τεσπα δεν ειναι δουλεια μου να ασχολουμε μαζι σας αλλα μην βγαζετε και γλωσσα δημοσια ειναι τουλαχιστον κρημα. Οσο για το κο πλαυ εσεις το κανατε νομημο καποτε αυτο το παιχνηδι μπορουσες να το παιξεις κια χωρης κο πλαυ και κακος εμας που δεν μας αρεσει το κο πλαυ το συνεχιζουμε γιατι με το κο πλαυ για μας το παιχνηδι ειναι αδικο ειμαστε εκτως συναγωνιζμου, καποτε αυτο ηταν παιχνηδι πρωτα και μετα πολεμος απο τοτε που επαψε να εναι παιχνηδι καταστραφηκε καθε ομορφια που ειχε, μηλησατε για τον καλυτερο κοσμο με ολλες τις δυνατες φυλες και αλλα και τελικα ειναι ακομα ενας κοσμος με λιοτερες απο 3000 συμματοχες.

http://prntscr.com/cl5ep6

Μίλησε μας για τα άθρησκα αμυντικα που εχανες τοτε και μην ξεχασεις να αναφέρεις οτι δεν ειχες χρονο... Σωστα?


http://prntscr.com/cl5fba

Μίλησε μας για εκείνο τον ΗΡ που απο θέση 2 σου μείνανε 2 χωρια και αυτά με ηθικό. Α και τοτε δεν ειχες πολυ χρονο.... Σωστα?

http://prntscr.com/cl5fvi

Έχεις loggάρει σε 38 ελληνικούς server και εχεις καταφέρει να αποτύχεις σε ΟΛΟΥΣ.

Ήσουν στην εθνική σπίντ και σε έβριζαν μέχρι και τα ****άκια των πολωνών που σε νομπλάρανε. Με 1000 στρατό είχες 4000 ποντους χωριό.


ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΟΛ? ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ PUBLIC IP ΕΣΥ? ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ 2 ΜΗΝΕΣ ΣΕ ΚΟΣΜΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΕ ΝΟΜΠΛΑΡΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΛΑ ΓΡΑΨΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΟΛ. ΑΣΧΕΤΕ

Κοιτα μην αρχίσεις να γράφεις στον κ42 οτι δεν εχεις παλι χρονο. Αστείε
 

DeletedUser27572

μπορειτε ελευθερα να χερεστε οταν περνετε τα χορια μου ενω εγω κανω διακοπες και τωρα αυτο θα κανω σε κανεναν μηνα θα σας κουνησω μαντηλι να χερεστε παλη που περνετε χορια χωρης να παιζω, δεν με νοιαζει να κλησω κοσμο παιζω για να περασω καλα και για αυτον τον λογο κιολας ειμαι ο μονος που δεν παιζω ποτε co play, δεν χρησιμοποιησα ποτε παρανομο σκρηπτ και ας ειμαι προγραμματιστης επισης δεν εχω φαει ποτε ΒΑΝ για σκριπτ, θελετε να γραψω στον external πως να κλεβετε το παιχνηδι? αν δεν ξερετε κατι τι ειναι ψαξτε στο google δεν χρειαζετε να πω εγω κατι παραπανω... επισης δεν εκανα ποτε ρεπορτ παικτη περα απο απρεπη μυνηματα μεσα στο παιχνηδι δεν θελω να παρω την δουλεια των διαχειρηστων αλλα οταν θα το παιζουν μαγκες θα απανταω οπως πρεπει και μονο το οτι αντι να απαντησουν στις κατηγοριες ουτε στο γιατι βριζουν και δεν περνουν ποινες μηλησαν παλη για τις πυξιδες μου ισως κατι να σημαινει... το οτι εφαγες πυξιδα στο παρελθον απο αυτους απο ποτε τους δικαιολογει να μηλανε ετσι?
 

DeletedUser27572

συμφωνω απολυτα φυσικα και ειναι η καλυτερη φυλη και με διαφωρα γιαυτο και κοτεψαν να μπουν οι cxc γιατι θα γινοταν ρεζηλι και αν δεν πεσουν ΒΑΝ θα τον κλησει ευκολα και γρηγωρα ομως αν ειναι να πεσουν ΒΑΝ να γινουν γρηγωρα οι ελενχοι και οχι παλη μετα απο 4 μηνες που θα εχουν κλησει 3 υπηρους και θα εχω μαζεψει 3 πυξιδες, μετα και ολλους ΒΑΝ να τους ρηξουν ο σερβερ δεν θα αναστηθει ισα ισα θα πεθανει, δεν εχει νοημα.
 

DeletedUser

συμφωνω απολυτα φυσικα και ειναι η καλυτερη φυλη και με διαφωρα γιαυτο και κοτεψαν να μπουν οι cxc γιατι θα γινοταν ρεζηλι και αν δεν πεσουν ΒΑΝ θα τον κλησει ευκολα και γρηγωρα ομως αν ειναι να πεσουν ΒΑΝ να γινουν γρηγωρα οι ελενχοι και οχι παλη μετα απο 4 μηνες που θα εχουν κλησει 3 υπηρους και θα εχω μαζεψει 3 πυξιδες, μετα και ολλους ΒΑΝ να τους ρηξουν ο σερβερ δεν θα αναστηθει ισα ισα θα πεθανει, δεν εχει νοημα.

ΤΙΚ ΤΑΚ ΤΙΚ ΤΑΚ
 

DeletedUser34610

trolls πίσω στο τρύπες σας μετά την πυξίδα στην aje ανακαλύψατε Το premium.
αργότερα η δικαιολογία για την πυξίδα θα είναι ότι δεν έχετε χρόνο
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εγω θα ηθελα να ευχαριστήσω τους
*N*M* και τους

VooDoo που και σε αυτόν τον κόσμο αγόρασαν και αγοράζουν πορους .Να είστε καλά πελάτες μου, καλές μάχες να εχετε και πάντα είμαι στην διαθεση σας με το καλύτερο εμπόρευμα της αγοράς .
 

DeletedUser33970

Μίλησε η φυλή που έδωσε μόνο απο την εταιρία 1000 ευρώ πρέμ μονο απο 3 λογαριασμούς για πρεμ.
Έφαγε κόκκινες, έφαγε και πυξίδα.
Καλη συνέχεια στον κ43

Moνο SOL
 

DeletedUser27572

ακομα νομιζουν πως η σολ ερηξε πρεμ, ρε googlarete ΒΟΤ φαρμ να δειτε ζητηστε απο τον διαχειρηστη του σερβερ να σας πει ποσους λογαριαζμους με ξενη ΙΠ εχουν στις αλεπουδες και στην candy και οπου αλλου τα χωσανε μην παραμηθιαζεστε...
 

DeletedUser34610

ΔΙασκεδαστε το οσο κρατησει ο γκρατσιανι σε καθε νεο σερβερ κανει τον κλοουν στο external και in game καθεται μεχρι 2-3 πυξιδες μετα μπαινει στον επομενο.
 

DeletedUser

ρε αληθεια τωρα ο γρατσιανι ειναι ΤΟΣΟ ΒΛΑΚΑΣ η το παιζει?
 

DeletedUser34610

Ο γκρατσιανι με τον νικο ζαρο πρεπει να ειναι συμμαθητες
 

DeletedUser33970

Γκρατσιάνι, όταν πας πυξίδα (2-3 βδομάδες ακόμα δηλαδή) εγω προσφέρομαι να σε πάρω κο πλευ με την προυπόθεση να γράφεις εξτέρναλ 2 φορές την μέρα.
Το ίδιο ισχύει και για τον ζάρο.

Κάτι ακόμα, νομίζω οτι αμφισβητείς την δύναμη της ομάδας διαχείρισης. Έχεις 2 δικαιώματα (ίσως και 3) σαν παίχτης, οπότε άσε με να σε ενημερώσω σχετικά με αυτά.

1. Κάνεις αίτηση υποστήριξης αναφέροντας όλους τους λογαριασμούς που πιστεύεις οτι είναι διπλοί. Εάν συνεχίσεις να θεωρείς την διαχείρηση του παιχνιδιού το οποίο κακοποιείς και στο οποίο γίνεσαι περίγελος εδώ και 6-7 χρόνια μπορείς να τους το πείς.
2. Πάς σε έναν κόσμο στο εξωτερικό και παίζεις εκεί (Πρόσεχε μην πας .νετ γιατι παίζουμε και εκει)
(3. Σταματάς το παιχνίδι και μας απαλλάσεις απο την παρουσία σου)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή