Ο κύβος ερρίφθη

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33703

f569dc807e084d6ea011016758790668.png


Κανείς άλλος έχει σειρά;

Τελικά μόνο ο μπαταριάς την γλύτωσε που έστελνε τη nuke του ταξίδι .

Υ.Γ. Μάλλον μαζί με τα τοστάκια του αρχηγού σας κάηκαν και λίγες nukes σήμερα (ο θεός να τις κάνει δηλαδή)
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
ωραιο πλανακι απο aje σημερα...!!
Ημασταν τυχεροι και καταφεραμε να γλιτωσουμε...τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα για την sol η ηπειρος σχεδον εχει κλεισει απο aje
 

DeletedUser33970

Καλη συνέχεια στα τσιρακια της aje στον κ43! Καλή αρχή και καλή επιτυχία! Εύχομαι ο κ43 να σας επιφυλάσσει όλες τις ενώσεις-στρατολογήσεις-υπερσυμμαχίες που χρειαζεστε για να κλείσετε κόσμο.
 

DeletedUser31340

Μετα απο ομοφωνη αποφαση (ο ιεροθεος οπως ξερετε εχει ενα μαγαζι στην θεσσαλονικη) δεχτηκε λοιπον σημερα να σας κερασει κοκκινιστο. Μιλαμε για πολυ κοκκινιστο ομως, εχει αφθονο για ολους
 

DeletedUser31340

Κοκκινο δεν ηταν κοκκινο ειχε το χρωμα του ουρανου και την αγαπη ενος τρελουυυυ
 

DeletedUser26309

η aje εφαγε πακετο απο τους sol.σε αλλα συνταρακτικα νεα ο ουρανος ειναι χρωματος μπλε.θα κανουμε ποστ και για αυτο?
 

DeletedUser34610

Τρεχουν στα βουνα οι aje θα κανουν ρεκορ πυξιδας για φυλη που εχει κλησει κοσμο ουτε μηνα δεν εβγαλαν.
O αρχηγος immortals πηγε ηδη πυξιδα.....
Θα κανω προβλεψη οτι θα μπουν σε λογαριασμους για να παρουν εκδεικηση στα αφεντικα τους βορεια.
Δεν λεω παραπανω γιατι πρεπει να πονανε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser27572

οτι και να κανουν ειναι αργα η σολ ειναι ιδη αυτοκρατορια. Αξιζουν συνχαρητηρια οι βοριοι ουτε καν υπειρο δεν θα κλησουν. Εγω μωλης βγαλω πισω το πρεμ που ερηξα θα τους χαρησω τα χορια μου πρως ενδηξη σεβαζμου! (δεν τρολαρω)
 

DeletedUser31309

Γκρατσιανη αγορινα μου παιξε το παιχνιδι σου και μην τα λες αυτα...δεν θα σε παιζει ουτε ο κοπλεη σου αν εχεις στο τελος...πραξε χωρις να τα λες αυτα...

Δεν ξερω την συνεχεια των ατζε παντως αν απ τωρα τα παιρνουν δυο-δυο τα παιδια της σολ,ειναι τελειωμενοι...
Αρχηγος πραμα πρωτη πυξιδα...καληνυχτα!
Τα καμωματα του κ28 ειναι αυτα!!!
Αλλαξε και λιγο το προφιλ της ομαδας σας γιατι θα κλαινε στα γελια και οι συμμαχοι σας και θα αναρωτιουνται!!
Ηδη ο γκρατσιανη εκδηλωθηκε!!
 

DeletedUser34502

Εγω δεν υποστηριζω σολ με την καμια εγω ειμαι οπαδος της μεγαλης Morpho !!!
Νασια σαγαπαω παρτα ολα μην αφησεις τιποτα!

Υ.Γ για μερικους μερικους η θειτσα δεν ξεχναει ποτε το ξυπνητηρι
 

DeletedUser34610

Immortals πυξίδαααααααααααααααααααααααααααααααααα
ούτε 1 μήνα δεν κατάφερε να επιβιώσει
μεγάλη φυλή
 

DeletedUser

τι έγινε βρε παιδιά;
έβαλε γκολ ο θρύλος στην ευρώπη και βγήκατε στους δρόμους;
η μπάγιερν/μπαρτσελόνα/ρεάλ θα το πάρει, μην ενθουσιάζεστε...
σαν σολ δεν τον κλείνετε τον κόσμο...
μόνο με ένωση σολκάτι...
τέλος συνχαρητήρια για το παίξιμό σας, έπρεπε να πουλάω πρεμ από την αρχή, όλοι όσοι πουλάγανε βγάλανε από 7-8000 ο καθένας γμτ...
Εχεις δικαιο παιζει να μην κλεισουμε σαν SOL,

σαν πSOLιαζουμαι θα ειναι το ονομα
 

DeletedUser27572

promanager εισε σε μια υπειρο που μπηκες μονο εσυ να παιξεις και εκανες και κληκα με την σολ απο την δηπλα υπειρο για να χτυπησεις την βουντου και καλα, εξασφαλησατε 2 υπειρους πρην παιξουμε 1 μηνα το παιχνηδι, αποκει φενετε η καταντια του .γρ, εχουν καταλαβει ολλοι οτι κλεβουν οι σολ και δεν παιζουν δικαια γιαυτο και πλεον μονο εσεις τους δινετε δηπλοματια, οταν αποφασησω να σταματησω ορηστικα θα πω εδο δημοσια τι χρησιμοποιουν μεχρι τοτε μπορεις να πλεκεις το εγκομειο τους ελευθερα εγω ετσι κι αλλιως με την φυλη που εχω δεν μπορω να τα βαλω με σολ ξερω το μελλον μου και δεν με πειραζει καθολου που θα παω πυξιδα αρκει αυτην την φωρα να με πανε οντως πυξιδα και να μην βαρβαρευσουν τα χωρια μου για να τα παρουνε...
 

DeletedUser

φιλε ζαρο μην το λες
και εγω που μπηκα για πριμ στη συγκεκριμενη ηπειρο δεν εβγαλα πολλα.
οι σολιστες με το φαρμ που κανουνε οχι μονο δεν αγοραζουν αλλα πουλανε κιολας..
ξεπεταξαν και την ατζε γρηγορα και τωρα δεν αγοραζει κανεις..
 
Κορυφή