Περι Αδωνιδος Γεωργιαδους Καταστροφολογιαι

  • Δημιουργός θέματος Χατζηκαρακλης
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Οπως το μεγα τερας μορφωσεως Αδωνις Γεωργιαδης ο μεγας βιβλιοπωλης το υπερτατο ον ο μελλοντικος πρωθυπουργος επεσε μεσα στις καταστροφολογικες του συνεπεις ετσι ζητω την φωτιση του για να γραψω αυτο το κειμενο

Εχουμε και λεμε για την αρχην των παντων απο δω και τουφεξης θα κανω μια μεγαλην προβλεψην για τον 42
Η cxc θα μπουν βορειοανατολικα με wait και την φυλην του genlyn
Η stop θα κλεισουν την ηπειρον τους
Η voodoo το ιδιο
sol και aje ενωση κλεινουν ηπειρο
η εξυπνη διπλωματικα wait σε βορειοανατολικην συνενοηση με cxc κλεινουν ηπειρο εξαιλωνωντας την φυλη του genlyn
εχουμε λοιπον 4 φυλες
stop, voodoo, sol-aje,cxc-wait
πιστευω σε ενα πολεμο ολοκληρωτικο που ο καθενας θα παιζει για τον εαυτο του με 4 φυλες αντιπαλες που στο τελος νικητης θα ειναι η cxc-wait και αυτο λογω της εξυπνης διπλωματικης κινιτικοτητας που εχει η wait και η ενωση με τους σιχισι
 

DeletedUser33970

Η aje ειναι απασχολημένη να ενώνεται με RIP και MΛ...

Δεν ξερω αν θα προλαβει να μας ενωσει πριν την παμε πυξιδα :cool:
 

DeletedUser33970

Ο ripply μετά την πυξίδα στον 33, και αφου σταματησανε να γελάνε εχθροί και σύμμαχοι μαζί του, αποφάσισε να μπει και σε δεύτερο κόσμο για να κάνει το παράσιτο...

Βρε αναίσχυντε νουμπα είσαι τοσο τελευταίος που ακομα και τα έντιτ τα κάνεις λαθος...
Αλήθεια σε ποιο φόρουμ ησουν διαχειριστής και τα γράψαμε εμεις αυτα? Μήπως έχεις και ρουφιάνο δόυκα στην σολ?

Κοίτα βρε τελευταίε να στείλεις καμια άμυνα σε κανεναν απο τους παίχτες σου γιατι εχουν γίνει η αιτία που φαρμάρουμε 2.000.000 σαν φυλή κάθε μερα.

Κοίτα να φτάσεις σε κανέναν κόσμο πάνω απο τα 10 χωριά. Παίκτη με 250 farm μέγιστο. Παίζεις 15 μέρες και δεν έχεις πάρει ακόμα 500 πόρους και 10 λεηλατημένα. Ανίδεε νουμπά. Που όσο φαρμ κάνει ο τελευταίος λογαριασμός της σολ έχεις φαρμάρει εσύ σε όλη σου την καριέρα στις φυλετικές.

Τράβα ψάξε καμια συμμαχία για να καθυστερήσεις την SOL.

Και οταν μαζευτείτε ολοι, πάρτε φορα.

Τελευταίε ασχετε.
 

DeletedUser33818

Τον Ripply στον κ33 τον βαραγαν οι 2 φυλες που απεμειναν για περιπου 1 μηνα.Αλλα τουλαχιστον πριν πεσω μοιρασα αρκετες κοκκινες στους φιλους σου.Και αφου ειμαι τοσο νουμπας γιατι μου ζητησατε να κανουμε Συμμαχια?Μηπως αμα δεχομουν να ερθω μαζι σας θα λεγατε αλλα?Καλα το καταλαβες δουκας σου μου τα εστειλε μαζι με κατι αλλα που δεν μπορω να δειξω γιατι θα φαω μπαν ****υλι μου ;)
 

DeletedUser33970

Constantine88
paolo13

Δεν θα σου πω τις αλλες φαρμες αλλα μόνο αυτους τους 2.
Ο δεύτερος ητανε χαμηλούς ποντους ανενεργος.

Ο πρώτος ομως είχε τους περισσότερους πόντους απο όλους τους άσχετους που εχεις μαζέψει εκει πέρα. Και όμως είστε τόσο άσχετοι που ακόμα και τον καλύτερο λογαριασμό της φυλής σας δεν τον βοηθάτε και τον αφήνετε να γίνει φάρμα απο τους εχθρούς σας και προτιμάτε να στέλνετε άμυνες στους ατζε. Γελάει ο κόσμος μαζί σου άσχετε.

Στον 33 ποιός σου ζήτησε συμμαχία? ΚΑΝΕΙΣ. Εδώ ειναι οι διοικήσεις και των 2 φυλών.

Ξέρεις τι σου ζητήσανε μόνο? να μπείς σε ένα ακκ για να σε έχουμε όλοι και να γελάμε μαζί σου στις κλήσεις. Βαρβαροφάγε.

Όσο για το περί δούκας σου τα έστειλε θα σου πώ το εξής: Δούκα δεν μπορείς να έχεις ρουφιάνο ούτε στην φυλή σου, όχι να έχεις και σε άλλη φυλή. Άσχετε.

Τέλος, για όσα έγιναν στον 33, περίμενε να σου εξηγήσω. Είχες χωρια στον πυρήνα της σολ (ναι ναι, βάρβαρα έπαιρνες και τα έχτιζες). Ασχοληθήκανε μαζί σου 15 λεπτά (ίσα ίσα να στείλουν τα τρένα) και έμεινες με 1 χωριο. Μετά πήγες και παρασίτισες πάνω-πάνω δίπλα στα παιδιά της σκούλ. Ασχοληθήκανε μαζί σου 15 λεπτά, πυξίδα.

Και για την ιστορία, η καλύτερη σου πορεία στις φυλετικές είναι η εξής:

Περισσότεροι βαθμοί: 32,997
Περισσότερα χωριά: 5

Έχεις λιγότερες απώλειες και απο βάρβαρο.

Εκεί είναι τα στατιστικά, άν μπορείς απόδειξε το αντίθετο.
 

DeletedUser33818

Για πρωτος κοσμος δεν νομιζω οτι ειναι ασχημα.Επισης δεν ειπα στον 33 μιλησα για εδω,καποιος δικος σου ζητησε συμμαχια αλλα εφαγε πορτα γιατι απλα ειστε οι ΣΟΛ οπως περηφανευεσαι.Κανεις απο τους 2 που ανεφερες δεν ειναι στην φυλη μας.Θες να σου πω και εγω μερικες φαρμες μας?The ConQueRorS,dmitropanos και ο ενας μαλιστα ειναι και καλα απο τους δυνατους σας παιχτες.Εμεις δεν στελνουμε αμυνες σε κανεναν αντιθετως εσεις φοβαστε τοσο και σας στακαρουν αμυνες οι ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ.Δικιο εχεις ο δουκας σου δεν θελει να γινει ρουφιανος μου γκομενα μου θελει να γινει και με καλοπιανει.Τα φιλακια μου ****υλι.
 

DeletedUser34439

ο 42 θα γίνει αξέχαστος κόσμος όχι μόνο για τις δυνατές φυλές που έχει αλλά για τις κόντρες και το τρολάρισμα που έχει να γίνει.

πάντως μεγάλη μαγκία του fumal που έκανε την aje τσιράκι του.
 

DeletedUser29831

Αρε μάπες όλοι θα κλαίτε..Ριπλευ εσύ κορίτσι που σε βρήκαμε στα τσίτος ανέκδοτα λες?
 

DeletedUser34497

Σαν ένας απλός παρατηρητής έχω να πω ριπλευ είσαι μεγάλος μάπας πυξιδολάτρη(γιώργο μπορείς εσύ μας οδηγείς)
 

DeletedUser33818

Σαν ενας απλος παρατηρητης δεν ξερεις που σου πανε τα 4.tseko απο ποιον υπονομο βγηκες εσυ?Τραβα πισω στην τρυπα σου.Εφτιαξες λογαριασμο ενω κοιταζουν στον καθρεφτη Τριαξονικο?
 

DeletedUser33703

Θες να σου πω και εγω μερικες φαρμες μας?The ConQueRorS,dmitropanos και ο ενας μαλιστα ειναι και καλα απο τους δυνατους σας παιχτες.

Πως ακριβώς εννοείς τις φάρμες;;;

Ένα λεπτό να ποστάρω κάτι όμορφα στατιστικά
e665d456b8274580aea38dc925ea1375.png



a88bed489bf24f35b0b752a1812bdeae.png


Μπράβο , τον ψηλοκοντράρεις αν και υπάρχει μια μικρή διαφορά , εσένα είναι ρεκόρ λεηλατημένων πόρων ενώ του conquerors είναι ρεκόρ λεηλασιών , μάλλον κάτι πάει στραβά εδώ γιατί μία φάρμα έχει φαρμάρει όσο έχει φαρμάρει όλη η φυλή σου μαζί , τώρα όσο για την άλλη φάρμα σας τον έχω επιτήρηση αυτή τη στιγμή .

απλά διαγραφή ...

Τώρα όσο για τη συμμαχία που λες ότι ζητήσαμε , στείλε ένα μήνυμα μου που να λέει κάτι τέτοιο και πατάω διαγραφή , αδερφέ σε κοροιδεύει η aje μέσα στα μούτρα σου , η μισή φυλή σου είναι φάρμες και αντί να υποστηρίξεις τους παίκτες σου , στέλνεις άμυνες σε aje .

Νταξ η aje είναι τσιράκια του φουμαλ , εσύ είσαι τσιράκι της aje που είναι τσιράκια του fumal , άρα πες μου πως νιώθεις που είσαι δύο φορές τσιράκι ;
 

DeletedUser34497

Γιε μ ριπλευ δεν έχω πει να μην μιλάς έτσι?Για γρήγορα σπίτι για νανι και γαλατάκι μάπα
 

DeletedUser33818

Blacko κανε τσουφ τσουφ ερχεται ο Ripply απο πισω σου.Δεν επιασε η λασπη σου και το καταλαβες οτι εκανες μαλ..ια.Έχω και άλλες φωτο ****υλι μου γιαυτο προσεχε τι λες.Ποιος σου ειπε οτι εχω στειλει αμυνες σε AJE?Ο ρουφιανος σου μαλλον ειναι απο τα λιντλ ****υλι μου.Ποιος ειναι ο φουμαλ?Ποιος εισαι εσυ?Γενικα ποιοι ειστε εσεις?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33818

Πες μας με ποιον λογαριασμο παιζεις ****υλι μου.Εκτος και αν εισαι και εσυ φεικ ακκ της ΣΟΛ τοτε παω πασο.ΥΓ για να κανεις παιδι πρεπει να εχεις γυναικα και εσενα δεν σου καθεται ουτε η Εφη Θωδη λιωμα ****υλι.
 

DeletedUser

Κυριες και κυριοι η πραγματευση των στοχων που εχουμε θεσει ως φυλη μας επιβαλλει να αναλυσουμε πολυ προσεκτικα και συνειδητα τις υπαρχουσες συνθηκες και τα θεσμικα πλαισια της φυλης και ταυτοχρονα η σταθερη ανοδος σε ποιοτοιτα πακτικη και την ποσοτητα του φαρμ μας υποχρεωνει να καθαρισουμε πολλα χωρια με ευρεα συμμετοχη στο πλανο ετσι κατα τον τροπο αυτον ενα νεο μοντελο πολυπλευρης ενεργητικοτητας συμβαλει με τροπο αποφασιστικο στο να σηματοδοτησει τις βασεις μιας προδευτικης μεταλλαξης της φυλης μας
 

DeletedUser

επισης ripply εισαι ασχετος και noob και θα πας πυξιδα συντομα
 

DeletedUser33818

Για πες μας με ποιον λογαριασμο και φυλη θα μου ριξεις πυξιδα?
 
Κορυφή