LETSAKMARΩΦΟΝΑ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18019
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18019

Ακόμα ένας κόσμος από την fumalοσχολή !!!!
Της πίσω πόρτας και των λουκουμάδων ...
.Αναφέρομαι βέβαια στα φερέφωνα του LETSAKMAR ( με τον οποίο δεν έχω τίποτα προσωπικό, ούτε τον ξέρω τον άνθρωπο ) ...τους κατά περίπτωση και κατά καιρούς, αρχηγούς των GENESI.

Μας έβαλαν λοιπόν στην οικογένειά τους , έτσι ώστε να κινηθούμε εναντίων των Boxeur ή των R-L.
Μαύρα μεσάνυχτα είχαν για το τί έγραφαν τα μελλούμενα του κόσμου !!! Έως ότου μίλησα με R-L και μου ξεκαθαρίστηκε το τοπίο. Ενημέρωσα λοιπόν τον «αρχηγό» των GENESI , ο οποίος με άκουγε σαν τη γελάδα το τραίνο. ΧΕΣΤΗΚΕ ο «αρχηγός τους» και πήγε στο bigBoss (LETSAKMAR) για να καταστρώσουν το σχέδιο φαγώματος της .R.P.B... γιατί πλέον δεν είχαν προς τα που να κινηθούν ...Και κινήθηκαν προς τους συμμάχους τους , δηλαδή εμάς.

Βέβαια κάποιοι μου τα έλεγαν ΓΡΑΠΤΆ αλλά εγώ επειδή είχα μιλήσει με μερικούς απ΄αυτούς , ήλπιζα ότι φοράνε παντελόνια και δεν είναι στελλες....

Αμπαλοι είναι....πιο πολυ να φοβάσαι τους γεννεσις από πίσω.....είναι δεξιοτεχνες στις φούστες αυτοί....καλή επιτυχία

.Θα πρέπει τουλάχιστον να ντρέπονται για την μπινιά που μας έκαναν και καλό θα είναι να αλλαξουν nicknames , γιατί με τα ίδια θα τρώνε κράξιμο......όπου τους ανταμώνουμε.
Περιμέναμε χτύπημα απο boxeur και μας την έφεραν από πίσω μετά τις οδηγίες που πήραν από τον αρχηγό τους LETSAKMAR.
Ας είναι ...παράταση ζωής πήραν το 90% των παικτών της GENESI ,,,,Σε λίγο καιρό θα φαγωθούν και θα κανιβαλίζονται μεταξύ τους .
Από την μεριά μας, είμασταν και είμαστε ντόμπροι με όσους συναναστραφήκαμε και αυτό και μόνο είναι ένα τεράστιο κέρδος για τους μικρούς που φτιάχνονται ....καθαρά και όχι πισωγλέντικα.

Άλλωστε φυλετικές μάχες είναι και αυτό θα παίξω με τη φυλή μου....

Καλή Συνέχεια.......




O σεβασμός κερδίζεται και η ηθική αναγνωρίζεται , όχι απο σένα αλλά από τους άλλους για σένα.............
 

DeletedUser34224

πλακα θα εχει να θιχτουν οι μποξερ και να αρχισουν και αυτοι...
 

DeletedUser33910

Αμπαλοι είναι....πιο πολυ να φοβάσαι τους γεννεσις από πίσω.....είναι δεξιοτεχνες στις φούστες αυτοί....καλή επιτυχία

Κατι μου θυμιζουν αυτα τα λογια Γιωργο....στο ειχα πει απο την ωρα που το επαιζαν κινεζοι οι ΓΕΝΕΣΙΣ για την σχεση μποξερ- ρλ....
Δυστηχως ηταν προφανες αυτο που ακολουθησε.....και σκεψου μερικοι απο αυτους το επαιζαν και ηθικοι οταν την εφεραν πρωτα σε εμενα....χαχαχαχα
 

DeletedUser34520

εχουμε ενημερωσει οτι οποιος παιρνει βαρβαρα στην 45 τρωγεται,δεν κοιταμε φυλες κοιταμε μονο το λογαριασμο που το κανει αυτο.οταν ενωθηκατε με γενεσι(κατι που δεν ηταν στη σ.ε που ειχαμε μαζι τους)τους ειπαμε τους περναμε μωβ με ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΡΟ.να μην παιρνουν βαρβαρα στην 45.και ενω ειχα τη διαβεβαιωση των γενεσι οτι δε θα γινει αυτο.το επομενο 3μερο πηρανε οχι ενα,οχι δυο,αλλα 10(ΔΕΚΑ)βαρβαρα στην ηπειρο μας.στην ηπειρο που φαρμαρουμε για να τρεχουμε τους λογαριασμους μας.ειπαμε τους γενεσι ομορφα και ωραια πως το κονε με σ.ε με βαρβαροφαγους δεν προχωραει....να επιλεξουν αν θελουν να συνεχιστει η σ.ε δεν περιλαμβανει φυλες που δε σεβονται τους ορους.δεν κρυφτηκαμε ποτε πισω απο το δαχτυλο μας.δε βαρεσαμε κανεναν υπουλα.ολοι ηταν ενημεροι,εννοειται πως και εσεις θα χτυπηθειτε στην 45.μεχρι και χωριο 26 ποντων θα τα μαζεψουμε ολα....δεν ειναι παιχνιδι αυτο που παιζετε ρε μαγκες,εχω πιο πολλες απωλειες ΜΟΝΟΣ μου απ οτι εχει ολη η φυλη σας....φυλετικες μαχες λεγονται...τα καημενα τα βαρβαρα δεν αμυνονται....ας μας πει μια φυλη οτι την βαρεσαμε χωρις να εχουμε αφορμη....οποτε καλες μαχες να εχουμε και με σας....


υγ τσιγκεο γραφεις ανακριβειες τουλαχιστον οτι αφορα εμενα και που δινω οδηγιες....οδηγιες δινω μονο στη φυλη μου και πουθενα αλλου...
 

DeletedUser34224

εχουμε ενημερωσει οτι οποιος παιρνει βαρβαρα στην 45 τρωγεται,δεν κοιταμε φυλες κοιταμε μονο το λογαριασμο που το κανει αυτο.οταν ενωθηκατε με γενεσι(κατι που δεν ηταν στη σ.ε που ειχαμε μαζι τους)τους ειπαμε τους περναμε μωβ με ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΡΟ.να μην παιρνουν βαρβαρα στην 45.και ενω ειχα τη διαβεβαιωση των γενεσι οτι δε θα γινει αυτο.το επομενο 3μερο πηρανε οχι ενα,οχι δυο,αλλα 10(ΔΕΚΑ)βαρβαρα στην ηπειρο μας.στην ηπειρο που φαρμαρουμε για να τρεχουμε τους λογαριασμους μας.ειπαμε τους γενεσι ομορφα και ωραια πως το κονε με σ.ε με βαρβαροφαγους δεν προχωραει....να επιλεξουν αν θελουν να συνεχιστει η σ.ε δεν περιλαμβανει φυλες που δε σεβονται τους ορους.δεν κρυφτηκαμε ποτε πισω απο το δαχτυλο μας.δε βαρεσαμε κανεναν υπουλα.ολοι ηταν ενημεροι,εννοειται πως και εσεις θα χτυπηθειτε στην 45.μεχρι και χωριο 26 ποντων θα τα μαζεψουμε ολα....δεν ειναι παιχνιδι αυτο που παιζετε ρε μαγκες,εχω πιο πολλες απωλειες ΜΟΝΟΣ μου απ οτι εχει ολη η φυλη σας....φυλετικες μαχες λεγονται...τα καημενα τα βαρβαρα δεν αμυνονται....ας μας πει μια φυλη οτι την βαρεσαμε χωρις να εχουμε αφορμη....οποτε καλες μαχες να εχουμε και με σας....


υγ τσιγκεο γραφεις ανακριβειες τουλαχιστον οτι αφορα εμενα και που δινω οδηγιες....οδηγιες δινω μονο στη φυλη μου και πουθενα αλλου...

εχει κανα δυο μηνες που θα μας βαρουσατε
τωρα που βαλατε τους γενεσις να μας χτυπανε απο πισω δειξτε κι εσεις τι παιχτουρες ειστε...
 

DeletedUser18019

εχουμε ενημερωσει οτι οποιος παιρνει βαρβαρα στην 45 τρωγεται,δεν κοιταμε φυλες κοιταμε μονο το λογαριασμο που το κανει αυτο.οταν ενωθηκατε με γενεσι(κατι που δεν ηταν στη σ.ε που ειχαμε μαζι τους)τους ειπαμε τους περναμε μωβ με ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΡΟ.να μην παιρνουν βαρβαρα στην 45.και ενω ειχα τη διαβεβαιωση των γενεσι οτι δε θα γινει αυτο.το επομενο 3μερο πηρανε οχι ενα,οχι δυο,αλλα 10(ΔΕΚΑ)βαρβαρα στην ηπειρο μας.στην ηπειρο που φαρμαρουμε για να τρεχουμε τους λογαριασμους μας.ειπαμε τους γενεσι ομορφα και ωραια πως το κονε με σ.ε με βαρβαροφαγους δεν προχωραει....να επιλεξουν αν θελουν να συνεχιστει η σ.ε δεν περιλαμβανει φυλες που δε σεβονται τους ορους.δεν κρυφτηκαμε ποτε πισω απο το δαχτυλο μας.δε βαρεσαμε κανεναν υπουλα.ολοι ηταν ενημεροι,εννοειται πως και εσεις θα χτυπηθειτε στην 45.μεχρι και χωριο 26 ποντων θα τα μαζεψουμε ολα....δεν ειναι παιχνιδι αυτο που παιζετε ρε μαγκες,εχω πιο πολλες απωλειες ΜΟΝΟΣ μου απ οτι εχει ολη η φυλη σας....φυλετικες μαχες λεγονται...τα καημενα τα βαρβαρα δεν αμυνονται....ας μας πει μια φυλη οτι την βαρεσαμε χωρις να εχουμε αφορμη....οποτε καλες μαχες να εχουμε και με σας....


υγ τσιγκεο γραφεις ανακριβειες τουλαχιστον οτι αφορα εμενα και που δινω οδηγιες....οδηγιες δινω μονο στη φυλη μου και πουθενα αλλου...

Τί λες τώρα ???? Δεν είχα πρόθεση να ανοίξω μαζί σου λογαριασμούς αλλά πάρε να 'χεις......... περί ανακριβειών.......

1ον... LETSAKMAR το ClearDeath σήμερα στις 16:06 Εκδήλωση ευχαριστιών Απόσπασμα Επεξεργασία
τους R.P.B. που είναι στο ριμ της 45 θα τους νομπλάρουμε εμείς, μετά την Ο.Β. θα περάσω κόκκινο ότι χωριό έχουν οι R.P.B. μέσα στην 45, αν θέλετε να τους κρατήσετε στην φυλή τότε θα σας περάσω κόκκινους και εσάς. Ενημερωτικά εγώ σύμβαση ειρήνης έκανα με τους GENESI και με τον samourai. Οι R.P.B. δεν ήτανε μέσα στην συμφωνία, δεν υπάρχει περίπτωση για διπλωματία πλην του κόκκινου μαζί τους και θα τους φάω όλους.

9e602bf664b64183b164d028453e1a30.png

2db2e0fea2d34ed9897bc05f39ec705b.png

τα πιο πάνω απαιτήθηκαν από Δούκα των GENESI

2ον...kontbe. Από NEW DAYS ... Ο LETSAKMAR μας έχει αφήσει να αναπτυχθούμε και οι πιο μεγάλοι λογαριασμοί θα πάμε μαζί τους στο τέλος.

Όσο για τους πρώην συμμάχους ?????

3ον...
ClearDeath σήμερα στις 16:10 Εκδήλωση ευχαριστιών Απόσπασμα Επεξεργασία Διαγραφή
πιθανές επιλογές προς το παρόν:
1ον) πετάμε τους R.P.B. και τους βαράμε και εμείς μαζί με Boxeur ---->>>> (αυτό ακριβώς έγινε .....)
2on) κρατάμε τους R.P.B. και πάμε πόλεμο με Boxeur

4ον... King Armageddon94 σήμερα στις 16:17 Εκδήλωση ευχαριστιών Απόσπασμα Επεξεργασία Διαγραφή
Εάν είναι έντιμος στα λόγια του ο συγκεκριμένος εγώ έχω να πώ τα εξής.!

Η φυλή μας είναι κουρέλι από ταους ανενεργούς και τους νουμπάδες, επίσης οι R.P.B. μας πρόσθεσαν και άλλους τέτοιους παίκτες..

Γνώμη μου εάν θέλουμε να νικήσουμε τον κόσμο μέσω Διπλωματικών και στρατηγικών κινήσεων πρέπει να κάνουμε ακριβώς αυτό...τους πετάμε τους τρώμε εμείς τους από εδώ και αυτοί τους από εκεί και αφού οι Ριμ είναι μαζί τους μένουμε εμείς και αυτοί....είτε λήγουμε τον κόσμο εκεί με μια ένωση-συμμαχία είτε εάν είναι ανέντιμος πέφτουμε πάλι σε πόλεμο απλά χωρίς νουμπάδες.!

5ον... ClearDeath σήμερα στις 16:26 Εκδήλωση ευχαριστιών Απόσπασμα Επεξεργασία Διαγραφή
ο καθένας που βλέπει κρυφό καλείτε να πει την γνώμη του όποια και να είναι αρκεί να μην περιέχει βωμολοχίες...
διευκρίνηση 1:
με R.P.B. από όσο γνωρίζω από την αρχή ήτανε συμφωνημένο μεταξύ μας να έρθουν σε εμάς...
θεωρείτο δικιά μας φυλή εξ' αρχής...
ότι τους ζητήσαμε κουτσά στραβά το κάνανε...
αν τώρα τους βαρέσουμε ή τους κρεμάσουμε θα είμαστε πουλητάρια και λαμόγια... (σωπάτε ρε σεις )

Τέλος όσον αφορά εσένα και τη φυλή σου .:
----Εσύ ξεκίνησες και μέσα σε ένα μήνα είχες φτάσει 30.000 πόντους με 6 κανιβαλίσματα (είναι η τακτική σου )
---- Και τα μέλη σου που ανέβηκαν στην 45 ψηλά έτσι ήρθαν , με βάρβαρα και κανιβαλίσματα (είναι η τακτική σας )

Αντε και καλές μάχες ...παντελωνάτες ......Αν ξέρετε τι σημαίνει αυτό......στέλλες.
 

DeletedUser34520

ρε φιλε δεν εχω χρονο ν ασχολουμαι με αυτονοητα.αυτα που εγραψα μου γραφεις?αφου συνεχισατε να παιρνετε βαρβαρα στην 45.ειπα οτι σ.ε με αυτους δεν κανω.τι δεν καταλαβες?πες μας και τη δικη σου τακτικη να γελασουμε ρε φιλε,...32 χωρια 32 βαρβαρα....μην ασχολεισαι μαζι μου.οι απωλειες μιλανε αυτο μας ελειπε να σταματαει παικτης στη φυλη μου και να δινω τα χωρια σε σενα και οχι να παιρνω εγω....μην χαρακτηριζεις για ενα παιχνιδι.ετσι κ αλλιως μεχρι ν ανοιξουν τα σχολεια δε θα παιζεις αλλο....αυτο που εγραψε ο kontbe πρεπει ν απαντησω εγω?η τις δικες σου ασυναρτησιες?μηπως ειμαι υπολογος για ολο τον σερβερ? http://prntscr.com/cbhnur διαβασε να ξεστραβωθεις...ζητησαμε να μην παιρνετε βαρβαρα στην ηπειρο μας κ εσυ μου το παιζες ανεξαρτητος τσε γκε βαρα....αν θες να το παιζεις καποιος πρεπει και να εισαι...για σε δουμε στο πεδιο της μαχης ποσο καποιοι ειστε λοιπον....
 

DeletedUser34520

εχει κανα δυο μηνες που θα μας βαρουσατε
τωρα που βαλατε τους γενεσις να μας χτυπανε απο πισω δειξτε κι εσεις τι παιχτουρες ειστε...


αν τα ξερετε ολα γτ να ποσταρουμε εμεις ρε ντερβισια?στην 45 εισαι δε θα σε χτυπαγα?οταν επαιρνες τα βαρβαρα τι σκεφτοσουν οτι θα παιξουμε περνα-περνα η μελισσα στην ηπερο μας?δεν κανουμε επιδειξη δυνατοτητων ρε φιλαρακο,ενα παιχνιδι παιζουμε που λεγεται φυλετικες ΜΑΧΕΣ,αν δεν ξερεις η λεξη μαχη ειναι μεταξυ 2 η και περισσοτερων αντιπαλων και οχι με ανυπερασπιστα βαρβαρα.αντε πολυ την τεντωσαμε την κουβεντα....παιξτε το παιχνιδακι σας(κοψτε κανενα τρενο) και εδω θα μαστε,,,εμεις δηλαδη,για σας δεν το νομιζω....
 

DeletedUser33910


ευτυχως αμπαλε λεχαζαρρρρρρ- λεψευταρρρρρ δεν παρακαλαγες καμια γενεσις να χτυπισει οβ απο πισω οπως ειχες γραψει σε αλλο ποστ.....οχι οτι δεν το ηξερα αλλα παρουσιασου και σαν γαματος αλλη μια φορα
α ρε νουμερο...κλεισε τον νουμποκοσμο σου και θα τρως καλα οπου και αν ξαναμπεις
 

DeletedUser34520

χαχαχαχαχαχαχα οε εισαι ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΣ οε εισαι ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΣ οε εισαι ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΣ οε εισαι ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΣ!!!!!!!!!! ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ....οτι πυξιδιαζεις να βγαζει υστερια γτ δεν ειναι ουτε μια τριχα απο τα φρυδια σου....ειμαι και στον 38 και στον 41 ετσι για την πλακα μου...εσενα δεν βλεπω πουθενα....ειναι κ τελευταιο μυνημα που απανταω σε λογαριασμο που το ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ του ειναι οτι εκοψε τρενο....επισης εχω κλεισει 5 κοσμους αλλα ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥΘΕΝΑ.πριν γινεις για μια ακομη φορα ο ****ς του χωριου ρωτα την ημερομηνια του μυνηματος,βλακα ΑΝΥΠΑΡΚΤΕ.ΠΥΞΙΔΙΑΡΗ
 

DeletedUser18019

υγ τσιγκεο γραφεις ανακριβειες τουλαχιστον οτι αφορα εμενα και που δινω οδηγιες....οδηγιες δινω μονο στη φυλη μου και πουθενα αλλου.

Ας μην ξεφεύγουμε .....Σε αυτό πιο πάνω απάντησα , και σου έβαλα τις παρεμβάσεις που έχεις κάνει σε άλλες φυλές .....πιο απλά δε γίνετε !!!!
......
αν θέλετε να τους κρατήσετε στην φυλή τότε θα σας περάσω κόκκινους και εσάς. (στον δούκα των GENESI)
9e602bf664b64183b164d028453e1a30.png
(πάλι στον δουκα των GENESI)
2db2e0fea2d34ed9897bc05f39ec705b.png
(ξανά στον δουκα των GENESI )


Αν δεν είναι αυτό παρέμβαση τότε ή εσύ δεν ξέρεις να γράφεις , ή εγώ δεν ξέρω να διαβάζω.......Έχω πολλές ακόμα τέτοιες, πιο πιπεράτες.......


ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ
ρε φιλε δεν εχω χρονο ν ασχολουμαι με αυτονοητα.αυτα που εγραψα μου γραφεις?αφου συνεχισατε να παιρνετε βαρβαρα στην 45.ειπα οτι σ.ε με αυτους δεν κανω.τι δεν καταλαβες?πες μας και τη δικη σου τακτικη να γελασουμε ρε φιλε,...32 χωρια 32 βαρβαρα....μην ασχολεισαι μαζι μου.οι απωλειες μιλανε αυτο μας ελειπε να σταματαει παικτης στη φυλη μου και να δινω τα χωρια σε σενα και οχι να παιρνω εγω....μην χαρακτηριζεις για ενα παιχνιδι.ετσι κ αλλιως μεχρι ν ανοιξουν τα σχολεια δε θα παιζεις αλλο....αυτο που εγραψε ο kontbe πρεπει ν απαντησω εγω?η τις δικες σου ασυναρτησιες?μηπως ειμαι υπολογος για ολο τον σερβερ? http://prntscr.com/cbhnur διαβασε να ξεστραβωθεις...ζητησαμε να μην παιρνετε βαρβαρα στην ηπειρο μας κ εσυ μου το παιζες ανεξαρτητος τσε γκε βαρα....αν θες να το παιζεις καποιος πρεπει και να εισαι...για σε δουμε στο πεδιο της μαχης ποσο καποιοι ειστε λοιπον....

Προς τί λοιπόν ο εκνευρισμός ????
Κοίτα τα δικά σου χάλια καννίβαλε των Boxeur - των ND και πρότινος των GENESI (χωριά του SAMURAI)
Βέβαια και θα μας δεις στο πεδίο της μάχης ......
Δεν ήρθαμε να παίξουμε cim city.....
Φυλετικές ήρθαμε να παίξουμε , και δεν γλείφουμε τα @@ κανενός.....
Πάρτε το χαμπάρι φερέφωνα , υποτακτικοί και Mr πλανητάρχη.....

Εσύ ήρθες με τα αδερφοξαδερφα και τα κολλητοκουμπαροπαρεάκια να κλείσεις κόσμο.

..
 

DeletedUser34520

τελευταιο ποστ.ΠΟΛΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ με λογαριασμους που οι απωλειες τους ειναι πιο λιγες απ οτι ειχα εγω με προστασια αρχαριων.δε μου γλυφεις τα @@ γτ δε στα εδωσα...αν στα εδινα θα τα καταπινες....


10 ΠΟΝΤΟΙ
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα).
Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18019

Πάλι δεν απάντησες γιατί το μπούκωμα που σου έβαλα με τις ερωτήσεις -απαντήσεις είναι αρκετά μεγάλο.
Πάλι ξέφυγες ......πονηρούλα...
Θα πέσω στο επίπεδό σου , τί να κάνω ???? ας είναι .....
Αλήθεια ποιος σου είπε ότι μιλούσα για σένα όταν μίλαγα για @@.??? Γιατί τσίμπησες ???
Μπαίνεις σε ξένα χωράφια ..... εσύ αρκέσου στο πλησταριό και άσε άλλους να σου κάνουν τα γούστα τους.

Πάντως σκέψου τη διαγραφή , ίσως είναι το μόνο έντιμο που μπορείς να κάνεις για να ξεβρωμίσει ο κόσμος και να σώσεις το nickname σου .
Τα επόμενα που θα ανεβάσω, θα χρειαστείς αμμοβολή για να καθαριστείς .
 

DeletedUser34224

αν τα ξερετε ολα γτ να ποσταρουμε εμεις ρε ντερβισια?στην 45 εισαι δε θα σε χτυπαγα?οταν επαιρνες τα βαρβαρα τι σκεφτοσουν οτι θα παιξουμε περνα-περνα η μελισσα στην ηπερο μας?δεν κανουμε επιδειξη δυνατοτητων ρε φιλαρακο,ενα παιχνιδι παιζουμε που λεγεται φυλετικες ΜΑΧΕΣ,αν δεν ξερεις η λεξη μαχη ειναι μεταξυ 2 η και περισσοτερων αντιπαλων και οχι με ανυπερασπιστα βαρβαρα.αντε πολυ την τεντωσαμε την κουβεντα....παιξτε το παιχνιδακι σας(κοψτε κανενα τρενο) και εδω θα μαστε,,,εμεις δηλαδη,για σας δεν το νομιζω....
τωρα ρε παιχτουρα που εχουμε μετωπο με γενεσις θα μας χτυπησεις κι εσυ???
αντε εμεις βαρβαροφαγοι γιατι δεν ειχαμε αλλα χωρια να παρουμε..
εσεις που μας χτυπατε απο παντου εμας τους βαρβαροφαγους τι ειστε?
οι γεναιοι του Λεωνιδα???
εργολαβε της πλακας των φυλετικων μαχων...
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
χαχαχαχαχαχαχα οε εισαι ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΣ οε εισαι ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΣ οε εισαι ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΣ οε εισαι ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΣ!!!!!!!!!! ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ....οτι πυξιδιαζεις να βγαζει υστερια γτ δεν ειναι ουτε μια τριχα απο τα φρυδια σου....ειμαι και στον 38 και στον 41 ετσι για την πλακα μου...εσενα δεν βλεπω πουθενα....ειναι κ τελευταιο μυνημα που απανταω σε λογαριασμο που το ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ του ειναι οτι εκοψε τρενο....επισης εχω κλεισει 5 κοσμους αλλα ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥΘΕΝΑ.πριν γινεις για μια ακομη φορα ο ****ς του χωριου ρωτα την ημερομηνια του μυνηματος,βλακα ΑΝΥΠΑΡΚΤΕ.ΠΥΞΙΔΙΑΡΗ
Δωσε πονο !!!!!Παιζει να ειναι το πιο ωραιο ποστ που εχω διαβασει τα 2 τελευταια χρονια
 

DeletedUser34520

Πάλι δεν απάντησες γιατί το μπούκωμα που σου έβαλα με τις ερωτήσεις -απαντήσεις είναι αρκετά μεγάλο.
Πάλι ξέφυγες ......πονηρούλα...
Θα πέσω στο επίπεδό σου , τί να κάνω ???? ας είναι .....
Αλήθεια ποιος σου είπε ότι μιλούσα για σένα όταν μίλαγα για @@.??? Γιατί τσίμπησες ???
Μπαίνεις σε ξένα χωράφια ..... εσύ αρκέσου στο πλησταριό και άσε άλλους να σου κάνουν τα γούστα τους.

Πάντως σκέψου τη διαγραφή , ίσως είναι το μόνο έντιμο που μπορείς να κάνεις για να ξεβρωμίσει ο κόσμος και να σώσεις το nickname σου .
Τα επόμενα που θα ανεβάσω, θα χρειαστείς αμμοβολή για να καθαριστείς .


απαντησα με τσεκουρια κ πυξιδες..... 70 χωρια σε μια μερα...... νιαου
 

DeletedUser34520

ηρεμα νουμπα ομηρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

DeletedUser18019

απαντησα με τσεκουρια κ πυξιδες..... 70 χωρια σε μια μερα...... νιαου

Την ώρα που γύριζα τρία κοντοσούφλια στον Παρνασσό και μύριζα τα έλατα , εσύ έπαιρνες 70 χωριά !!!!
Σα δεν ντρέπεσαι λέω εγώ .....Ανελέητη ....Κακιά και Άκαρδη.....
Έπεσα σε τέτοια θλίψη που την επομένη στα Καλύβια βάρεσα στο Νιάρχο και δυο κιλά αρνάκι σούφλας.
Άντε και καλά κρασσά......χοντρονούμερο ....

Φαγωθείτε μεταξύ σας τώρα να σπάω πλάκα......
 
Κορυφή