Πολεμος Κ36-Στατιστικα και αποψεις

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2749
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33711

Ετσι ξεκινησα και εγω να την κραζω γιατι βαρεθηκα να λεει ασχετα και κατεληξα να με ριξει στο επιπεδο της. Προσεχε μην κανει το ιδιο και με εσενα.

Σιγουρα ο πολεμος ειναι ενας μαραθωνιος, και απο τη στιγμη που ειναι 50-50 ειναι στο χερι και των δυο φυλων. Προβαδισμα απο τις τρυπες εχει η DC, προβαδισμα σε αξιοπιστια παικτων εχει η DnD το θεμα ειναι να το μετουσιωσει αυτο και στο παιχνιδι γιατι στα λογια ολα ωραια ειναι.

Σιγουρα δεν εχω να χωρισω τιποτα με τα παιδια απο DC ενα παιχνιδι ειναι, η ζωη ειναι εξω!!
 

DeletedUser34520

Letsakmar σου επαιρνε χωρια ο Aser?Αυτος ειναι λογος για να μην σου ξανα μιλησω ποτε .


ποιος μου επαιρνε χωρια?letsakmar και χαμενο χωριο ειναι εννοιες αντιθετες.φιλε κυθνο πριν λιγο κοιταγα απο περιεργεια το "ενδιαφερον" υλικο της dnd και γελαγανε και τα κορδονια των αρβυλων μου....κ4 yakuza noobs ουτε στα ονειρα σας δε θα δειτε τετοιες φυλετικες...
 

DeletedUser33711

κ4 yakuza noobs ουτε στα ονειρα σας δε θα δειτε τετοιες φυλετικες...

Γνωριζοντας σε απο τον 34-ευκολος κοσμος, νταξει καλος εισαι αλλα αραξε και εσυ, δεν υπαρχει παικτης που δε χανει χωριο αυτο ειναι η χειροτερη @@@ που ακουω καθε φορα. Ο μονος που δε χανει χωριο ειναι ο kpap. Ολοι οι αλλοι αστο. Απο κει και περα οπως ειπε και ο Σιμος ο καθενας εχει τη γνωμη του για τον κοσμο του. Παιζεις σε αυτο τον κοσμο ? Ξερεις τι υλικο εχει η DnD ? Ξερεις τι αμυνες και τι επιθεσεις εχει βγαλει ? Εαν οχι δε ξερω για ποιο λογο ακομα σου γραφω.

Τελος το ονομα σου το θυμαμαι καπου σε ενα προφιλ της Nes-ισως κανω και λαθος ομως, εαν εισαι κανας πικραμενος απο κει τοτε συγνωμη <3
 

DeletedUser34520

κανουμε και χαβαλε φιλος.ολοι χανουν χωρια,δε νομιζω να θυμασαι εμενα σε προφιλ καποιου,αυτο το ακκ το παιζω μονος χρονια.ο κ34 ηταν ο πιο αστειος κοσμος,αλλα παιζεις γτ μπηκαμε οι γνωστοι,αν παρακολουθεις σωστα δεν μπαινω με nightmare σε καθε κοσμο.ειναι και βαρετο να ξερεις οτι τον κλεινεις πριν ανοιξει.εσυ που ξερεις τις αμυνες και τις επιθεσεις για κοιτα το υλικο απο τη 10 θεση και κατω και πες μου που ακριβως θες να γελασω?αν θες να με πικρανεις μπες σε κοσμο εναντιον μου...παιχνιδι ειναι θα περασουμε καλα...εγω δηλαδη εσυ δεν το νομιζω,αλλα υγεια


υγ kpap k4 yakuza...για οσους νιωθουν!

υγ2 επαιζες κ34?με τετοιο ακκ?γτ δε μου λεει κατι
 

DeletedUser33711

Δες απο ολες τις φυλες απο τη θεση 10 και κατω και βρες μου σοβαρους και γνωστους παικτες. Πλην της CxC. Καθε φυλη την κουβαλανε 4-5 ατομα,δυστυχως, αλλα υπαρχουν πολυτιμα εργαλεια που εν τελει αυτα κρινουν τους πολεμους στο εαν σου στελνουν σωστα το πλανο και εαν βοηθανε στα αμυντικα πλανα οπως πρεπει(αφανεις ηρωες αλλα για μενα αυτοι κρινουν τους πολεμους). Τωρα απο κει και περα προκαλεις λαθος ατομο γλυκουλι <3.

Κ34 επαιζα με το King Diamond. Δε παιζω μονος μου λογαριασμους γιατι εχω και μια ζωη, οποτε μπαινω κοπλει σε φιλους(γλιτωνω και τα λεφτα τα δινω στους καφεδες :D )
 

DeletedUser34520

ειπες κατι για πικραμενους αγορινα δε σε προκαλεσα...ασε που για μενα δεν υπαρχουν λαθος ατομα,υπαρχουν ευκολα και ευκολοτερα....τεσπα να μην μακρυγορουμε εφοσον επαιξες στον χρηστο(king) κανε μια συγκριση το υλικο της nightmare(ολα τα μελη)με αυτο που εισαι τωρα(αν εισαι γιατι παλι δεν βλεπω αυτο το ονομα καπου)και εφοσον επαιξες κ 34 ξερεις οτι ο letsakmar δεν βγαινει στην ηπειρο της φυλης του...αλλα στην ηπειρο με τα κοκκινα για να κανει ρηγμα...


υγ η συγκριση δε γινεται για ν αποδειξουμε κατι απλα για να δειξουμε ποσο πεσμενο ειναι το επιπεδο των φυλετικων
 

DeletedUser33711

Επειδη ειμαι καινουριος στο παιχνιδι και οτι βλεπω κρινω(ξεκινησα στον 32), συμπερασματικα και επειδη ο 34 ηταν ευκολος δε μπορω να ξεχωρισω καποιον καλο παικτη απο εκει γιατι ουσιαστικα δεν παιξαμε ποτε ουσιωδες ξυλο(θυμαμαι εσενα ενα τριημερο αυπνιας να κρατας κατι χωρια που σε βαρουσαν κατι νουμπια, για αυτο σου λεω οτι ξερω οτι αξιζεις-για μενα αξιζει οποιος ξερει να παιζει αμυνα) Το επιπεδο των φυλετικων πεφτει γιατι χανεται το νοημα του παιχνιδιου για μενα , ειναι τα ιδια και τα ιδια με τις ρυθμισεις και τις καταστασεις του παιχνιδιου να δυσκολευουν τον φιλο του παιχνιδιου να το ευχαριστηθει και σκεψου οτι εγω παιζω μονο δυο χρονια, απορω πως εχετε ορεξη ακομα και παιζετε.. Μονο για την παρεα το καταλαβαινω πλεον, αλλιως δεν αξιζει.

Στο Γρηγορο Φτυαρι παιζω στον 36.

Και για να επαναφερουμε το κλιμα του ποστ ευχομαι καλες γιορτες σε συμπαικτες και αντιπαλους(μονο στο παιχνιδι) ενοψει και 15αυγουστου.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Αser οταν μαθεις φυλετικες ελα να ξαναμιλησουμε .Νιωθω σαν να κλεβω εκκλησια οταν σου μιλαω .Ξεκινησα 30 κοσμους πιο πριν απο εσενα και κοιμησμενη να επαιζα κατι θα ξερω παραπανω απο εσενα .
Ψυχραιμια λοιπον και απολαυσε την καζουρα
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser33711

Εσυ εκανες 30 κοσμους για να γινεις μια ασχετη που κλεινει κοσμους με ενωσεις και ρουφιανιες.

Εγω εκανα εναν κοσμο για να με αναγνωριζουν οι αντιπαλοι μου.

Δυστυχως οποιον ρωταω μου λενε για μια ασχετη με μεγαλη γλωσσα, για το εξτερναλ καλη εισαι.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Τι εγινε περιμενες εναγωνιως να απαντησω για να νιωσεις καποιος? Ενταξει μετα το κλεισιμο 6 συνεχόμενων κοσμων απο τους δυσκολοτερους , στους 5 ως δουκας, καλη ειμαι και στο φορουμ .Εσυ σε πιο κοσμο επαιξες στο κ32 που εκλεισε με ενωση και ρουφιες απο τον πρωτο μηνα? Για πες λιγο γιατι εχω χασει την προοδο των νηπιαγωγιων .
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser33570

Επειδη ακούω πολλά περι νέων & παλιών...
Οι φυλετικές δεν ειναι επιστήμη... οποιος ενδιαφερθει μαθαινει τα παντα, όποιος ειναι αργόστροφος...100 χρονια να παιζει το ίδιο ασχετος θα ειναι...!
Οι περισσοτεροι που το παιζουν παλαιοί... ειναι τοσο ασχετοι που μέχρι και πριν απο 1 χρονο ουτε τρενο δεν μπορουσαν να ριξουν...αλλά ήταν παλιοί...χαχαχα
Οποιος μπορει να κανει παρεάκι και εχει χρόνο να καεί μπορει να ξεφτιλίσει τον οποιοδήποτε παλιό & νέο.

Θα συμφωνήσω οτι για να κλείσεις κοσμο παλιά έπρεπε να παίζεις χρονια...
Αλλά για να κλείσει παλιά καποιος κοσμο, το μονο που χρειαζόταν ήταν υπομονή... ούτε ικανοτητα ούτε τιποτα!
Υπάρχουν παίχτες που εχουν την αφεντομουτσουνάρα τους & το παιζουν παιχτούρες... και δεν είχαν δει επι 3-4 χρονια ΟΥΤΕ 1 σπαθι...χαχαχαα
Αφήστε τα λοιπόν τα πολλά & τα μεγαλα - τα παλιά και τα νέα... όποιος αξιζει
«ιδού η Ρόδος, ιδού και το πήδημα» ...
 

DeletedUser22409

Συμφωνω Δημο
Εχω δει παιχτουρες και παιχτουρες που μολις ειδαν 100 σπαθακια ουρλιαζαν ΑΜΥΝΕΕΕΕΕΕΣ
η Χαλασε ο υπολογιστης κοπηκε το ρευμα και τα σχετικα παρτε επιτηρηση.

Η πηραν ενα μυστικο και θα ερχοταν ο αλλος απο την αλλη ακρη μεσα στα μπλε να το παρει. χαχαχαχα βλεπε μπερετ στο 24 χαχαχαχα ακομα γελαω.

Ενα ξερω κατα γενικη ομολογια οποιος το παιζει παιχτουρτα και κοκορευται ειναι απλα ασχετος.
Εδω ταιριαζει το: <<οπου ακους μεγαλο τρυγο κρατα και μικρο καλαθι>>

Ο καθε παιχτης εχει το δικο του τροπο και το δικο ττου ποστο
καλος η κακος οταν εχει ορεξη για καψιμο θα κερδισει τον παιχτουρα που τον υποτιμα και το παιζει υπερανο.

Ο καθε παιχτης μπορει να χρησμοποιηθει συμφωνα με της δυνατοτιτες του και να αποδωσει τα μεγιστα για την φυλη του.
Εδω παιζει ρολο η φυλη η διοικιση το στησιμο το πως θα κανεις τον αλλο οσο ασχετος και να ειναι να παιξει να βαλει το λιθαρακι του στην κατακτηση του κοσμου.

Οπως και να εχει το παιχνιδι ειναι ομαδικο αν δεν υπαρχει συνεργασια δεν προχωραει τιποτα οσο προ παιχτες και να εχει μια φυλη.
Εχει παρατηρηθει οτι ολοι αυτοι οι Προ καβαλανε το καλαμι και το αποτελεσμα ειναι να μη συνεργαζοντε η να μη συντονιζοντε με την φυλη που ανοικουν .

Οι παιχτες οι καλοι οι Προ για μενα συνηθως ειναι αυτοι που δεν φαινονται και αφηνουν να τους κρινουν στο παιχνιδι δε βγαινουν να το παιζουν Προ <<ελα να σε παω πυξιδα>> και τα γνωστα που ακουμε εδω χαχαχαχα
Γελαω οποτε ακουω καποιο να φλαφλατιζει << εγω εκλεισα κοσμους , εγω ειχα τοσα χωρια ,εγω εχω παιξει απο τον 2 τον 5 κτλ >>

Πλακα μεγαλη εχουν και περισσοτερη απο ολους η Αγγελικη που ολοι εκτος απο αυτην ειναι νουμπαδες συμφωνα παντα με την γνωμη της

Σε καποιο ποστ καμποσο καιρο πριν για να προβληθει ελεγε ακομα και τον Τομαραγια νουμπα
χαχαχαχαχα τον Τομαραγια και τον Τσες
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχα

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Βγαινει τωρα η κυρα Λενη να μας κανει μαθηματα φυλετικων που εστελνε αριστο για ανακαταληψη και αυτοκοβοταν ,δεν υπαρχει ελεος ρεεεεεεε .Οταν εμαθα εγω φυλετικες στις καλυτερες φυλες του σερβερ ο τομαραγια επαιζε με τα λεγκο του μανταμ και αφου τον κερδισα ,μπορω να τον πω και νουμπα.Ειχε καλυτερη ομαδα ειχε τα καλυτερα **** μπορουσε να κερδισει αλλα εχασε σαν νουμπακι πρωταρικο.Τι να κανουμε? Θελει και λιγο εξυπναδα το παιχνιδι μανταμ

Γινατε ολοι παικτες με τα **** αντε απο εδω ....πυξιδες ολοι .
 

DeletedUser28807

Κριμα που ποτε κανεις δεν θα σε σεβαστει , σαν ατομο ή σαν παιχτη οπως τον τομαραγια και αλλους πολλους. Κριμα που παντα θα σαι μια μετρια παιχτικα απολιθομενη σαυρα που μας τα πρηζει στο εξτερναλ.
 

DeletedUser34520

Επειδη ακούω πολλά περι νέων & παλιών...
Οι φυλετικές δεν ειναι επιστήμη... οποιος ενδιαφερθει μαθαινει τα παντα, όποιος ειναι αργόστροφος...100 χρονια να παιζει το ίδιο ασχετος θα ειναι...!
Οι περισσοτεροι που το παιζουν παλαιοί... ειναι τοσο ασχετοι που μέχρι και πριν απο 1 χρονο ουτε τρενο δεν μπορουσαν να ριξουν...αλλά ήταν παλιοί...χαχαχα
Οποιος μπορει να κανει παρεάκι και εχει χρόνο να καεί μπορει να ξεφτιλίσει τον οποιοδήποτε παλιό & νέο.

Θα συμφωνήσω οτι για να κλείσεις κοσμο παλιά έπρεπε να παίζεις χρονια...
Αλλά για να κλείσει παλιά καποιος κοσμο, το μονο που χρειαζόταν ήταν υπομονή... ούτε ικανοτητα ούτε τιποτα!
Υπάρχουν παίχτες που εχουν την αφεντομουτσουνάρα τους & το παιζουν παιχτούρες... και δεν είχαν δει επι 3-4 χρονια ΟΥΤΕ 1 σπαθι...χαχαχαα
Αφήστε τα λοιπόν τα πολλά & τα μεγαλα - τα παλιά και τα νέα... όποιος αξιζει
«ιδού η Ρόδος, ιδού και το πήδημα» ...



δε νομιζω οτι μπορει ο καθενας να ξεφτιλισει καποιον που νιωθει απλα επειδη διαθετει "χρονο"παιχνιδι ειναι,οχι καρτα κινητου.περα απο τον χρονο χρειαζεται εμπειρια(διαβασμα αντιπαλου)συγκεντρωση και μερακι.δεν ηταν ολοι οι παλιοι κοσμοι το ιδιο.εννοειται στον κ1 οι πιο πολυ δεν ξεραμε τι γινεται...στον κ4 ομως που επεσε το ξυλο της αρκουδας ηθελε ικανοτητα και οχι μονο υπομονη.οταν ειχες μονιμα 40000 σπαθακια(χωρις νυχτερινες)επρεπε να παραδωσεις πνευμα....θα σε παω πυξιδα κ αυτα λεγονται χαριτολογωντας κυριως...λιγο πολυ αυτοι που ξεχωριζουν φαινονται....συνηθως σε μια φυλη αξιζουν 5-10 λογαριασμοι οι υπολοιποι δεν ξερουν ουτε να κοψουν τρενο με ακυρωση απλα μαζευονται να τρωνε βαρβαρα να τα μεγαλωνουν να στελνουν αμυνες.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Κριμα που ποτε κανεις δεν θα σε σεβαστει , σαν ατομο ή σαν παιχτη οπως τον τομαραγια και αλλους πολλους. Κριμα που παντα θα σαι μια μετρια παιχτικα απολιθομενη σαυρα που μας τα πρηζει στο εξτερναλ.
Καλα εσυ ζεις σε ενα παραλληλο συμπαν που αλλα κανουν και αλλα βλεπεις .Πρεπει να καεις πολυ ακομα για να εχεις αποψη ,προς το παρον βγαλε την γλωσσιτσα και γλυψε μπας και σου δωσουν κανενα **** και νιωσεις λιγο παικτης.Αγροκαλλιεργητης βαρβαρων και τριτοδευτρος cp σε λογαριασμους εισαι .Όργωσε κανενα βαρβαρο οπως πολυ καλα ξερεις . Ο καλυτερος κερδιζει σε αυτο το παιχνιδι ετσι ειναι .Μετα την σεζον μπαινω σε κοσμο ,ανασκουμποθειτε νουμπακια και φτιαξτε φυλη να γελασουμε .Να δω ποιος εχει τα κοτσια να το κανει και δεν ειναι μονο λογια.
 

DeletedUser22409

Παιδια τσουτσουριασα ανατριχασα μπαινει η Μπερετ σε κοσμο η ΠΡΟΟΟΠΡΟ ΠΡΟ κατα φαντασια δικια της παντα
χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Ελπιζω να πεις με ποιο ονομα θα παιζεις και οχι να κρυβεσαι για να μπορεις να πεις οτι δεν επαιξες οταν σε πανε πυξιδα οπως το χεις κανει σε ολους τους κοσμους απο τον 24 και μετα γιατι και στον 29 δεν επαιξες με δικο σου νικ παλι κρυβοσουν για να μπορεσεις να μηχανοραφησεις και να χαλασεις το παιχνιδι ολων

χαχαχαχαχαχαχααχαχα κλαιω κλαιω απο τα γελια
χαχαχαχαχαχαχα βγηκε και η προ να κρινει παιχτες που ολος ο σερβερ σεβεται και αναγνωριζει οχι για το ξεκατινιασμα του εξωτερικου σαν εσενα αγαπητη Αγγελικουλα αλλα για το παιξιμο τους.
100 χρονια να παιζεις δεν θα φτασεις το 1/3 των ικανοτιτων τους

Οσο για τα **** εχεις αποδειξεις γλυκια μου? Δωσε τις στους ατμιν και μη μασας την καραμελα εχει **** γι αυτο ειναι καλος. Αυτα ειναι για να δικαιολογεις την δικη σου παιχτικη ανυπαρξια

φιλακια πολλα γλυκια μου

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ

Υ.Γ καλη μου παλι ξεφυγαμε εδω δεν ειναι για να γραφουμε την παιχτικη σου ικανοτιτα υπαρχει ειδικο ποστ ολο δικο σου.
Αν χεις να γραψεις κατι που να αφορα τον πολεμο στον 36 γραψε αλλιως στο ειδικο ποστ για τα υπαρξιακα σου

Ας επανελθουμε λοιπον στο θεμα στα του 36 ευχαριστω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ας την μαζεψει καποιος ,παλι θυμηθηκε τις πυξιδες της και επαθε παρακρουση.
 

DeletedUser21068

Παίζω φυλετικές και 2 χρόνια παραπάνω απο το νούμερο εεε απο την κυριά πρίξω και ο Βασίλης (aser) είναι πολύ καλύτερος μου.
Και έχω κλείσει κόσμους και κόσμους εκτός Ελλάδας και βλέπω να χαίρεται η αλλή που έκλεισε Ελληνικούς σέρβερς.
Το παιχνιδι θέλει μυαλο πάνω απ όλα χρόνο και υπομονή οτι παίζουμε 10 χρόνια+ tw δεν μας κάνει καλους παίκτες , καμένους μας κάνει !

Επειδη λέω για το Βασίλη ξέρει η LOCA είμαι ρουφιάνος. ούρτ !
 
Κορυφή