Πολεμος Κ36-Στατιστικα και αποψεις

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2749
  • Ημερομηνία έναρξης

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Η αληθεια ειναι οτι η ΛΟΚΑ τα πρατησε μετα τα μπαν και εχετε μεινει ουσιαστικα χωρις αντιπαλο. Ειναι αξιοι οσοι εμειναν και προσπαθουν αλλα οτι και να γινει σε αυτο τον κοσμο νικητες ειναι οι Dc .
 

DeletedUser33711

Μπηκαν λυτοι και αλυτοι να σταματησουν τη DnD στο να πετυχει αυτο που δεν εχει πετυχει κανεις στις ελληνικες φυλετικες... Και ολοι φευγουν ηττημενοι... Οτι και να γινει απο αυτον τον κοσμο θα μεινει οτι η DnD γυρισε κοσμο 3v1 και ας ποναει αρκετους...
 

DeletedUser16890

Μπηκαν λυτοι και αλυτοι να σταματησουν τη DnD στο να πετυχει αυτο που δεν εχει πετυχει κανεις στις ελληνικες φυλετικες... Και ολοι φευγουν ηττημενοι... Οτι και να γινει απο αυτον τον κοσμο θα μεινει οτι η DnD γυρισε κοσμο 3v1 και ας ποναει αρκετους...

κατά αρχήν αυτό που έκανε η dnd 3v1 όντως είναι δύσκολο και χρονοβόρο αλλα δεν είναι η μονη φυλή που το έχει κάνει το έχουν κάνει και άλλες χωρίς αυτό να αναιρεί την την προσπάθεια που έκανε

για την συνεχεια

δυστυχώ οι προκάτοχη μας δεν σεβάστηκαν συμφωνίες . τις καταπατήσανε όλες. φυσικά δεν υπάρχουν πλέον στον 36 καθώς για γελοίους λόγους όσο άνανδρα φέρθηκαν στους αντιπαλους τους τόσο άνανδρα φέρθηκαν και στους συμπαίχτες τους που τους αφήσανε και φύγανε γιατί τάχα θίχτηκαν

όσο αφορά τον 36 και μιλώντας πάντα αντικειμενικά τον πόλεμο βάση πάντα στατιστικών τον κερδίζει η dnd

φυσικά έχουν αλλάξει πολλά στην dc και συνεχίζουν να αλλάζουν προς το καλύτερο

πλέον και οι δυο φυλές είναι σχεδόν στα ίδια να μοιράζονται τον ίδιο ακριβώς χάρτη
ο οκτώβρης θα δείξει το τι ακριβώς θα γίνει στον k36 και ποια φυλή θα τον κερδίσει

καλές μάχες να έχουμε
 

DeletedUser33711

Στις ελληνικες φυλετικες δε το εχει κανει κανεις, τουλαχιστον στην συντομη παρουσια μου στο παιχνιδι ολοι αυτο μου εχουν πει.

Και επειδη εχω βρεθει σε παρομοιες καταστασεις αντι να κατσουν να παλεψουν πατουσαν διαγραφες ή οσοι τιμιοι καθονταν εχαναν. Η DnD το εφερε στα ισια, παρολο που ειχατε απιστευτα πολλες τρυπες απο την πρωην ενωση και ειναι αυτο που ουσιαστικα σας κραταει ζωντανους ακομα , γιατι σε μοιρασμενο μετωπο 50-50 χωρις τρυπες καμια ελπιδα...
 

DeletedUser16890

Στις ελληνικες φυλετικες δε το εχει κανει κανεις, τουλαχιστον στην συντομη παρουσια μου στο παιχνιδι ολοι αυτο μου εχουν πει.

Και επειδη εχω βρεθει σε παρομοιες καταστασεις αντι να κατσουν να παλεψουν πατουσαν διαγραφες ή οσοι τιμιοι καθονταν εχαναν. Η DnD το εφερε στα ισια, παρολο που ειχατε απιστευτα πολλες τρυπες απο την πρωην ενωση και ειναι αυτο που ουσιαστικα σας κραταει ζωντανους ακομα , γιατι σε μοιρασμενο μετωπο 50-50 χωρις τρυπες καμια ελπιδα...
Στις ελληνικες φυλετικες δε το εχει κανει κανεις, τουλαχιστον στην συντομη παρουσια μου στο παιχνιδι ολοι αυτο μου εχουν πει.

Και επειδη εχω βρεθει σε παρομοιες καταστασεις αντι να κατσουν να παλεψουν πατουσαν διαγραφες ή οσοι τιμιοι καθονταν εχαναν. Η DnD το εφερε στα ισια, παρολο που ειχατε απιστευτα πολλες τρυπες απο την πρωην ενωση και ειναι αυτο που ουσιαστικα σας κραταει ζωντανους ακομα , γιατι σε μοιρασμενο μετωπο 50-50 χωρις τρυπες καμια ελπιδα...




παίζεις πολύ λίγο καιρό μάλλον ίσως και όλοι όσοι σου το έχουν πει..εχει γίνει στον k5 και δεν είμαι σίγουρος για k8

επίσης 50 50 είμαστε και θα δείξει
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Τι λεμε τωρα ποιο 3V1 αλλαξαν ?Αφου το 50% εφαγε μπαν και το αλλο 50% τα παρατησε . Αυτοι δεν μπορουσαν να παρουν την Νες που ηταν 5 ατομα που επαιζαν .και επρεπε να φανε μπαν και εκει ο να μαιεγω με 2-3 ακομα και μετα να παρουν την ηπειρο με στρατολογησεις φυσικα.Με κανατε και γελασα παλι ,τα πιστευετε αυτα που γραφεται πραγματικα?Τοσο μεγαλη αναγκη εχετε να φανειτε σπουδαιοι? Helloooo παιζατε χωρις αντιπαλο για πολυ καιρο σε αυτον τον κοσμο και ακομα να τον παρετε αυτη ειναι η πραγματικοτητα.
 

DeletedUser21068

Ταράχη να σκεπάζεσαι τα βράδια μην κρυώσεις !
Μετά απο 3 μήνες ακόμα εμένα αναφέρεις στην κειμενά σου , αν θές έλα να σε πάω ένα 3ημερο εκδρομή να αναζωπυρωθει ο έρωτας σου για εμένα , αα και μην ανησυχεις κράτα τα λεφτά σου για πρέμ θα στο κάνω δώρο εγώ. ;)

Για τους υπόλοιπους καλή επιλογή οι καλοκαιρινες διακοπές , θα μπείτε δυνατά και οι δύο φυλές και θα κερδίσει αυτή που θα προλάβει να κάνει το καλύτερο στήσιμο στην ειρήνη!
Καλη επιτυχια και στις 2 μερίες !

Ό παλίος κακός , ρουφιάνος , παρτάκιας , μυθοπλάστης φίλος* σας !
 

DeletedUser33711

Τι λεμε τωρα ποιο 3V1 αλλαξαν ?Αφου το 50% εφαγε μπαν και το αλλο 50% τα παρατησε . Αυτοι δεν μπορουσαν να παρουν την Νες που ηταν 5 ατομα που επαιζαν .και επρεπε να φανε μπαν και εκει ο να μαιεγω με 2-3 ακομα και μετα να παρουν την ηπειρο με στρατολογησεις φυσικα.Με κανατε και γελασα παλι ,τα πιστευετε αυτα που γραφεται πραγματικα?Τοσο μεγαλη αναγκη εχετε να φανειτε σπουδαιοι? Helloooo παιζατε χωρις αντιπαλο για πολυ καιρο σε αυτον τον κοσμο και ακομα να τον παρετε αυτη ειναι η πραγματικοτητα.

Εμεις δεν εχουμε αναγκη να φανουμε σπουδαιοι, εσυ εχεις αναγκη να ασχολησε με τη DnD. Και επειδη καταλαβαινω οτι δε το πας για σοβαρη λογικη συζητηση αλλα εχεις τα θεματα σου δικαια αδικα δε ξερω και δε με νοιαζει...

Τον πολεμο με Nes τον κερδιζαμε πολυ καιρο και αυτο φαινοταν και απο τα στατιστικα, όπως και αυτον με DC η συνολικη διαφορα ειναι +600(περιπου) για την DnD υπενθυμιζοντας ότι η DC είχε τρελα πατηματα και τρυπες λογω της ενωσης με Nes... Και η Nes και η νυν DC προβαλουν αντισταση , σε εναν κοσμο που η DnD παει να παρει με πολεμο και οχι με ενωσεις τυπου 29 για να κλεινεις τους κοσμους στο 5αμηνο(λυπαμαι). Σε λιγες μερες η DnD θα εκλεινε 7 μηνες συνεχους πολεμου-πλανων-αμυντικων και επιθετικων.
 

DeletedUser20435

για την DnD υπενθυμιζοντας ότι η DC είχε τρελα πατηματα και τρυπες λογω της ενωσης με Nes...

στα χαρτια αυτο η καλυτερα στα λογια ...
που εκεινο τον καιρο αν δεν ακουσα λογια...


η ενωση αυτη δεν εγινε ουσιαστικα ποτε, λογω των γνωστων θεματων που ειχαν σαν αποτελεσμα να ερθουμε εδω μαζι σας
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Οτι και να γρφεται δεν ισχυει απο την στιγμη που η κυρια φυλη του κοσμου εχει αποχωρηση και μιλαω για την ΛΟΚΑ .Η DC προσπαθησε να μαζεψει τα αμαζευτα σε αυτο τον κοσμο.
στα χαρτια αυτο η καλυτερα στα λογια ...που εκεινο τον καιρο αν δεν ακουσα λογια...

η ενωση αυτη δεν εγινε ουσιαστικα ποτε, λογω των γνωστων θεματων που ειχαν σαν αποτελεσμα να ερθουμε εδω μαζι σας
Το τερας λεει οτι ποτε δεν εγινε η ενωση αυτη και ειναι αληθεια αφου οταν εγινε η λοκα τα παρατουσε και μαζεψε μια ηπειρο η dc απο βαρβαρα και παρατημενους λογαριασμους εκει να δεις τρυπες που μπορουσαν να ειχαν παρει η dnd αλλα τοσο ξερουν,τοσο παιζουν χαχαχαχαAser μεγαλη μαγκια που τον εκλεισα στο πενταμηνα και αργησα κι ολας θα επρεπε να τους ειχα πεταξει εξω απο τον κοσμο πιο νωρις χαχαχα Στον κ32 που ενωθηκε η dnd με ολους για να χτυπησει την συμμαχικη ,ουπς,ΜΑΟ και να κλεινουν στο τριμηνο χωρις να εχουν κανενα αλλο πολεμο δεν σε ειδα να ξυνιζεις τα μουτρακια σου χαχαχα
 

DeletedUser33711

Εγω σου μιλαω για τον 36 και εσυ παλιες ιστοριες. Τωρα η DnD ειχε κανονισει κοσμο 50-50 με τη Loca. Της επαιξε ιστορια η Loca , και προσπαθησε να ενωσει και την Nes. Το γεγονος οτι δε καταφεραν να πετυχουν το συνδιασμο δε σημαινει και οτι δεν εγινε.


Στον 32 εγω επαιζα ΜΑΟ, ποτε δεν ξυνισα για τον τροπο που κλεινουν οι κοσμοι. Ισα ισα ειμαι της αποψης τελειωνε οσο πιο γρηγορα μπορεις και οσο πιο ευκολα μπορεις. Αλλα μη μου το παιζεις και στρατηλατης που εκλεισες τετοιο κοσμο... Ειλικρινα τωρα
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Μπηκαν λυτοι και αλυτοι να σταματησουν τη DnD στο να πετυχει αυτο που δεν εχει πετυχει κανεις στις ελληνικες φυλετικες... Και ολοι φευγουν ηττημενοι... Οτι και να γινει απο αυτον τον κοσμο θα μεινει οτι η DnD γυρισε κοσμο 3v1 και ας ποναει αρκετους...

λυτοι και δεμενοι φιλτατε
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εγω σου μιλαω για τον 36 και εσυ παλιες ιστοριες. Τωρα η DnD ειχε κανονισει κοσμο 50-50 με τη Loca. Της επαιξε ιστορια η Loca , και προσπαθησε να ενωσει και την Nes. Το γεγονος οτι δε καταφεραν να πετυχουν το συνδιασμο δε σημαινει και οτι δεν εγινε.


Στον 32 εγω επαιζα ΜΑΟ, ποτε δεν ξυνισα για τον τροπο που κλεινουν οι κοσμοι. Ισα ισα ειμαι της αποψης τελειωνε οσο πιο γρηγορα μπορεις και οσο πιο ευκολα μπορεις. Αλλα μη μου το παιζεις και στρατηλατης που εκλεισες τετοιο κοσμο... Ειλικρινα τωρα

Σου εξηγω και δεν θες να το καταλαβεις οτι ο κ29 ηταν 50-50 αλλα ως γνωστον ειναι ασχετοι και νουμπαδες οι DND και δεν βοηθησαν την Ακαδημια τους και επεσε και γυρισε ο κοσμος .Τωρα αν ειμαι ή οχι στρατηλατης ποσώς με ενδιαφερει ο χαρακτηρισμος μετα απο τοσα χρονια εχω απομυθοποιηση τα παντα σε αυτο το παιχνιδι .
Στον κ36 δεν ειχε αντιπαλο, αφου η Λοκα επαψε να υπαρχει ,για πολυ μεγαλο χρονικο διαστημα .Η Dc ηταν η τριτη φυλη και καταφερε να γινει πρωτη .Αυτη ειναι η αληθεια ειτε το θες ειτε οχι
Εδω δεν μπορουσαν να παρουν την Νες πλακα κανεις? Με στραολογηση πηρε την ηπειρο ,τοσο ασχετοι .Οταν χτυπουσαν την Νες ενας επαιζε ο ναμαικαι εγω και αυτος εχασε χωρια μονο οταν εφαγε μπαν.Θες να πουμε οτι ειναι υπερφυλη? Πες το καλύτερα για εμενα αφου τους εχω κερδισει χαχαχαχαχα αλλα δεν ειναι ενα ματσο ασχετοι ειναι χωρις αντιπαλο .Τι θες να σου πω τωρα οτι ο κο μου και οχι μονο ,παιζει εκει ? Φαντασου να ξυπνησω ενα πρωι και να θελω να κανω χαβαλε τι εχει να γινει . Εψαχναν απεγνωσμενα για ατομα για παιξουν λογαριασμους ,αυτη ειναι η κατασταση την ξερεις .Σε αυτο τον κοσμο μονο να κανουν αιτησεις υποστηριξης σε μορφη τρενου εχουν να επιδείξουν λες και αυτοι ειναι αθωες περιστερες .
 

DeletedUser33711

Δε ξερω για τον 29 οποτε δεν εμβαθυνω εκει, αλλα μαλλον και εσυ δε ξερεις τιποτα για τον 36 και το τι εκανε ο ναμαικαιεγω :D με 20 βαρυ στη νυχτερινη απο κλειδωμενη επιτηρηση του τα επαιρνα <3

Εγω παντως τσουτσουριασα για το τι θα συμβει εαν ξυπνησεις με ορεξη το πρωι... Φημες λενε οτι στον 33 πηγες να παρεις το επιτευγμα του πυξιδα 5 φορες πριν καν κατακτηθουν οι ηπειροι... και ΕΣΥ κραζεις τη DnD που γυρισε κοσμο 3β1 , καλο πετυχημενο ευγε :D
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ναι εισαι παικτης καλος για αυτο χαχαχαχα

Στον κ33 ,εκει που εφαγες πυξιδα λες .Βρε κουτο στον κ30 επαιξα μετα και οχι στον κ33 ,κΧΧ .Μπαινω για πριμιουμ και κανω και τον χαβαλε μου αν τυχη αλλα σε ενα κοσμο παιζω καθε φορα Δεν με ξερεις απλα
 

DeletedUser33711

Εφαγα πυξιδα στον 33 εισαι σιγουρη ?

Το εαν ειμαι καλος παικτης η οχι δε το κρινω εγω , απλα σου λεω τη γνωμη μου για αυτα που λες...
 

DeletedUser34520

μονο letsakmar νουμπαδες...μου γινατε ολοι μαστοροι......
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Letsakmar σου επαιρνε χωρια ο Aser?Αυτος ειναι λογος για να μην σου ξανα μιλησω ποτε .
 

DeletedUser33570

Ταράχη να σκεπάζεσαι τα βράδια μην κρυώσεις !
Μετά απο 3 μήνες ακόμα εμένα αναφέρεις στην κειμενά σου , αν θές έλα να σε πάω ένα 3ημερο εκδρομή να αναζωπυρωθει ο έρωτας σου για εμένα , αα και μην ανησυχεις κράτα τα λεφτά σου για πρέμ θα στο κάνω δώρο εγώ. ;)

Για τους υπόλοιπους καλή επιλογή οι καλοκαιρινες διακοπές , θα μπείτε δυνατά και οι δύο φυλές και θα κερδίσει αυτή που θα προλάβει να κάνει το καλύτερο στήσιμο στην ειρήνη!
Καλη επιτυχια και στις 2 μερίες !

Ό παλίος κακός , ρουφιάνος , παρτάκιας , μυθοπλάστης φίλος* σας !

Τι εγινε Δημητράκη...?
Την καναμε με ελαφρα πηδηματάκια...χαχαχαχα
Δυσκολη η καλογερική...!!!
Αντε τραβα παιξτω τωρα παιχτουρα στον 41... και παρακαλα μην τελειωσει ο 36 γρηγορα...

Στα λοιπά...
Βλεπω γραφουν κατι παιχτουρες αρσενικές & θηλυκές...οι οποίοι/ες πολέμανε ΜΟΝΟ με παγκοσμιες ενωσεις και το παιζουν μετα μαγκες στους τελειωμενους...

3v1 ειναι γεγονώς και τον ΑΡΠΑΞΑΤΕ παταγωδώς... τωρα τα ρεστα απλά δείχνουν τον ΠΟΝΟ....

Η αξία του αντιπάλου δείνει παντα την Δοξα στον νικητή!
Μεχρι τωρα το ΜΟΝΟ που αντιμετωπισε η DnD ειναι μπουτακηδες-μηθοπλάστες- υπερόπτες καννίβαλους.
Σιμο φίλε, είσαι από τους λίγους που δίνουν αξια πλεον στην μαχη για τον Κ36.

Και εχω δει το ΣΙΜΟ να πολεμα μονος και τον χαρηκα - οταν οσοι γραφετε εδω ακομα δεν γνωριζατε απο που κλάνει το μπαρμπούνι...

Καλες Μαχες να εχουμε
και ας επικρατήσει ο Καληήτερος!

ΥΓ
Ο κόσμος ειναι μοιρασμένος (εξακολουθω να πιστευω οτι η DnD εχει διαφορα δυναμικότητας λογο ποιότητας παιχτων), παρόλα αυτα όλοι θα χρειασθει να αφιερωσουν ώρες πολλές αμα θελουν να φτάσουν στο τελος.
Τίποτα δεν εχει κριθεί ακόμα.
 

DeletedUser16890

Τι εγινε Δημητράκη...?
Την καναμε με ελαφρα πηδηματάκια...χαχαχαχα
Δυσκολη η καλογερική...!!!
Αντε τραβα παιξτω τωρα παιχτουρα στον 41... και παρακαλα μην τελειωσει ο 36 γρηγορα...

Στα λοιπά...
Βλεπω γραφουν κατι παιχτουρες αρσενικές & θηλυκές...οι οποίοι/ες πολέμανε ΜΟΝΟ με παγκοσμιες ενωσεις και το παιζουν μετα μαγκες στους τελειωμενους...

3v1 ειναι γεγονώς και τον ΑΡΠΑΞΑΤΕ παταγωδώς... τωρα τα ρεστα απλά δείχνουν τον ΠΟΝΟ....

Η αξία του αντιπάλου δείνει παντα την Δοξα στον νικητή!
Μεχρι τωρα το ΜΟΝΟ που αντιμετωπισε η DnD ειναι μπουτακηδες-μηθοπλάστες- υπερόπτες καννίβαλους.
Σιμο φίλε, είσαι από τους λίγους που δίνουν αξια πλεον στην μαχη για τον Κ36.

Και εχω δει το ΣΙΜΟ να πολεμα μονος και τον χαρηκα - οταν οσοι γραφετε εδω ακομα δεν γνωριζατε απο που κλάνει το μπαρμπούνι...

Καλες Μαχες να εχουμε
και ας επικρατήσει ο Καληήτερος!

ΥΓ
Ο κόσμος ειναι μοιρασμένος (εξακολουθω να πιστευω οτι η DnD εχει διαφορα δυναμικότητας λογο ποιότητας παιχτων), παρόλα αυτα όλοι θα χρειασθει να αφιερωσουν ώρες πολλές αμα θελουν να φτάσουν στο τελος.
Τίποτα δεν εχει κριθεί ακόμα.



αγορίνα μιλάω πάντα αντικειμενικά όπως είπα ποιο πάνω
η ένωση έγινε ακόμα και να μην έγινε ουσιαστικά ήταν 3 με 1 δεν μπορεί να το αναιρέσει κάποιος

σίγουρα έχετε ένα πολύ ενδιαφέρον υλικό άλλωστε με τα περισσότερα παιδιά έχω παίξει ποιο παλιά μαζί
δεν ξέρω αν θα γραφει ο κόσμος dc η dnd αλλα προτιμώ να κλείνω έναν πόλεμο (όχι κόσμο) με άξιους αντιπαλους παρα να περνάω αέρα

ο πόλεμος έχει δρόμο ακόμα είμαστε σε ποιο μειονεκτική θέση αλλα μπορεί να γυρίσει ένας .μακροχρόνιος πόλεμος κρίνετε από τις συγκυρίες όχι από τους παίχτες

και όσο αφορά τον aser και ελισισι

δεν μας νοιάζει τι κάνατε σε άλλους κόσμους

πρώτον γιατί όλοι μα όλοι έχουν κάνει κάτι σε κάποιο κόσμο
δεύτερον υπάρχουν παίχτες που έχουν κάνει περισσότερα και τους το αναγνωρίζουν άλλοι όχι το εγώ τους

τρίτων και κυριοτερων εδώ είναι 36

και τέταρτον που μάλλον αυτό είναι το κυριότερο βαριέμαι να διαβάζω ανούσια πράγματα μέχρι να βρω ένα σωστό post
 
Κορυφή