Ghetto elite club ακαδημιοφαγων

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34427
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34427

Μπορει στην ηγεσια να υπαρχουν 1-2 ατομα που ξερουν και αλλα 10 στην φυλη που ξερουν αυτο παει να παει οτι ολοι οι υπόλοιποι παιχτες δεν εχουν το δικαιωμα να ζουν στον κοσμο και πως τα καλυβουν ολα αυτα ε δεν ειχε φαρμ δεν ειχε τιποτα
WELL DONE EVERY1 ghetto ρε κανιβαλε
 

DeletedUser34427

δεν ειναι η GHETTO του κ6,μια wannabe ειναι.
προφανως αλλα τουλαχιστον να παιζαμε φυλετικες μαχες και οχι αυτο που γινεται μονο και μονο επειδη ειμαστε ακαδημια
και αν για αυτους αυτο που μετραει παραπανω ειναι να κλεισουμε εναν κοσμο και να μπουμε σε αλλον και ξανα το ιδιο χωρις να κερδιζεις ουσια απο το παιχνιδη τοτε τους λυπαμαι ηλικρινα
 

DeletedUser30244

προφανως αλλα τουλαχιστον να παιζαμε φυλετικες μαχες και οχι αυτο που γινεται μονο και μονο επειδη ειμαστε ακαδημια
και αν για αυτους αυτο που μετραει παραπανω ειναι να κλεισουμε εναν κοσμο και να μπουμε σε αλλον και ξανα το ιδιο χωρις να κερδιζεις ουσια απο το παιχνιδη τοτε τους λυπαμαι ηλικρινα
πες τους προσωρινα να αλλαξουν το ονομα της φυλης να μην γελαει ο σερβερ μαζι τους που νομιζουν οτι ειναι οι GHETTO και τα υπολοιπα θα φτιαξουν ;)
 

DeletedUser33580

προφανως αλλα τουλαχιστον να παιζαμε φυλετικες μαχες και οχι αυτο που γινεται μονο και μονο επειδη ειμαστε ακαδημια
και αν για αυτους αυτο που μετραει παραπανω ειναι να κλεισουμε εναν κοσμο και να μπουμε σε αλλον και ξανα το ιδιο χωρις να κερδιζεις ουσια απο το παιχνιδη τοτε τους λυπαμαι ηλικρινα

εισαι ελευθερος να φυγεις απο τη φυλη ..γιατι εισαι ο επομενος με 3.500 ποντους χωριο και 1600 τσεκουρια πρεπει να εισαι πολυ καλος νουμπος για να εκφερεις και αποψη

πες τους προσωρινα να αλλαξουν το ονομα της φυλης να μην γελαει ο σερβερ μαζι τους που νομιζουν οτι ειναι οι GHETTO και τα υπολοιπα θα φτιαξουν ;)

σε περιμενουμε κ42 να γελασουμε με τη παρτη σου..για την ωρα παρε τα λικε του χτιστη και του παιδιου που κρεμαει πλανα
 

DeletedUser34427

εισαι ελευθερος να φυγεις απο τη φυλη ..γιατι εισαι ο επομενος με 3.500 ποντους χωριο και 1600 τσεκουρια πρεπει να εισαι πολυ καλος νουμπος για να εκφερεις και αποψη
λελ αυτο ακριβως ειπα και στο 1ο μηνυμα και το ποιος ειναι νουμπας και το ποιος οχι θα φανει στον 42 που ειπες στο αλλο παιδι γιατι μπηκα πολυ αργα στον 40 :)
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
σε περιμενουμε κ42 να γελασουμε με τη παρτη σου..για την ωρα παρε τα λικε του χτιστη και του παιδιου που κρεμαει πλανα



θα κανεις στρατοδικειο και στον 42?να ξερω να μπω να γελασω με την ψυχη μου
οσο για το ''κρεμασμα'' μην το σχολιασω καλυτερα

το γεγονος οτι ειχα ζητησει πριν 2 μερες επιτηρηση επειδη δεν θα εμπαινα τακτικα για μια εβδομαδα βλεπω δεν το εχεις αναφερει..

τελως παντων καλη συνεχεια στον κοσμο και καλες μαχες(ελπιζω;))
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser33011

Ολος ο gr βλεπει οτι υποστηριζεις παιχτες παικτικου επιπεδου παρομοιου με το δικο σου. Κατωτατου. Οσο για το ονομα της γκεττο πιπιλα το εκανες μαστορα, βρες τιποτα αλλο να ασχοληθεις. Ναι ειπαμε δεν ειναι τα ιδια ατομα αλλα αυτος που εφτιαξε τη φυλη και ειναι αρχηγος, ηταν μελος της original Ghetto του 6. Αν δε σαρεσει, τα παραπονα σου στον ιδιο, διαφορετικα με το να γραφεις το ιδιο μου δειχνεις οτι απλα ζητας τα βλεμματα πανω σου. Μπραβο, επαιξες κ6 γκεττο, συγχαρητηρια, παμε παρακατω.

Οσο για το σουτζουκακι, για πες, με ποιο account επαιζες στον 38 που ησουν και στη φυλη μου? Ετσι να γελασουμε λιγο.

Τελος προς τον κυριο kabaneri.

Βρισκεσαι σε μια φυλη στην οποια μπηκες μονο και μονο για να προστατευτεις απο τους ιδιους της τους παικτες, γιατι γνωριζεις οτι παικτικα τρως πυξιδα σε χρονο dt.

Ξερεις τους κανονες, απο τη 1η μερα φατσα φορα μπροστα σου ηταν, αλλα λογω ελλειψης πολλων παραγοντων (παικτικο επιπεδο, θελεις να κανεις τα μπανακια σου και βαριεσαι, δε ξερεις να φαρμαρεις κτλπ κτλπ), ουσιαστικα εκμεταλλευεσαι τη θεση για να μη σε φαμε. Και βγαινεις και στο εξτερναλ και μας το παιζεις κιολας πως θα επρεπε να παιζουμε το παιχνιδι.

Παικτης που παιζει 1μιση μηνα και δεν εχει καν 1 εκατ πορους ενω βρισκεται γυρω του με βαρβαρα μεχρι και 1200 ποντους γυρω του, που παρ'ολο που βγαινει και κραζει εξτερναλ τη φυλη που εκμεταλλευεται ο ιδιος για να κανει τα μπανακια του και να ειναι αραχτος, ενω αλλοι παικτες λιωνουν για αυτη, εχει την απαιτηση να μη φαγωθει (που εντομεταξυ δεν φαγωθηκες), καθεται ακομα στη φυλη και δε βγαινει. Γελαω ειλικρινα.
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Ολος ο gr βλεπει οτι υποστηριζεις παιχτες παικτικου επιπεδου παρομοιου με το δικο σου. Κατωτατου. Οσο για το ονομα της γκεττο πιπιλα το εκανες μαστορα, βρες τιποτα αλλο να ασχοληθεις. Ναι ειπαμε δεν ειναι τα ιδια ατομα αλλα αυτος που εφτιαξε τη φυλη και ειναι αρχηγος, ηταν μελος της original Ghetto του 6. Αν δε σαρεσει, τα παραπονα σου στον ιδιο, διαφορετικα με το να γραφεις το ιδιο μου δειχνεις οτι απλα ζητας τα βλεμματα πανω σου. Μπραβο, επαιξες κ6 γκεττο, συγχαρητηρια, παμε παρακατω.

Οσο για το σουτζουκακι, για πες, με ποιο account επαιζες στον 38 που ησουν και στη φυλη μου? Ετσι να γελασουμε λιγο.

Τελος προς τον κυριο kabaneri.

Βρισκεσαι σε μια φυλη στην οποια μπηκες μονο και μονο για να προστατευτεις απο τους ιδιους της τους παικτες, γιατι γνωριζεις οτι παικτικα τρως πυξιδα σε χρονο dt.

Ξερεις τους κανονες, απο τη 1η μερα φατσα φορα μπροστα σου ηταν, αλλα λογω ελλειψης πολλων παραγοντων (παικτικο επιπεδο, θελεις να κανεις τα μπανακια σου και βαριεσαι, δε ξερεις να φαρμαρεις κτλπ κτλπ), ουσιαστικα εκμεταλλευεσαι τη θεση για να μη σε φαμε. Και βγαινεις και στο εξτερναλ και μας το παιζεις κιολας πως θα επρεπε να παιζουμε το παιχνιδι.

Παικτης που παιζει 1μιση μηνα και δεν εχει καν 1 εκατ πορους ενω βρισκεται γυρω του με βαρβαρα μεχρι και 1200 ποντους γυρω του, που παρ'ολο που βγαινει και κραζει εξτερναλ τη φυλη που εκμεταλλευεται ο ιδιος για να κανει τα μπανακια του και να ειναι αραχτος, ενω αλλοι παικτες λιωνουν για αυτη, εχει την απαιτηση να μη φαγωθει (που εντομεταξυ δεν φαγωθηκες), καθεται ακομα στη φυλη και δε βγαινει. Γελαω ειλικρινα.


ενας παλιονουμπ ο οποιος μπηκε στην hate και εμπιστευονταν τους αρχηγους της μεχρι το τελος..που εμπιστευτηκε και εσενα και τον ilias Samos οταν θα φτιαχνατε μια φυλη με ολους τους ενεργους της NWO

ντρεπομαι να πω το ονοματακι μου επειδη ειμαι παλιονουμπ,ενα στοιχειο μονο:εφυγα απο την BB μολις πριν απο κανενα μηνα εφυγα...
μεχρι το τελος εκατσα και επαιζα ξυλο με nightmare στο μετωπο

πως σε αλλαζουν οι φυλετικες απο την μια στιγμη στην αλλη ε?
απο την μια εισαι επαρκης και καλος παιχτης και απο την αλλη για γελια

ξεφυγα λιγο:D το θεμα ειναι η γκετο του κ40
καλη συνεχεια
 

DeletedUser273

Ετσι για να γελάσουμε λίγο...
https://gr40.fyletikesmaxes.gr/public_report/b61bb3096f3b6abf20700d1681973825
Και μην πεί κανείς ότι ξεφόρτωσε άχρηστες μονάδες. Έχει ξανασυμβεί επανειλειμένα.

Η "υποτίθεται" GHETTO προσφέρει στιγμές αστείρευτου γέλιου...

Είμαι βέβαιος ότι ένας καλός λογαριασμός (το μισό του άρχοντα tourloubouki δηλαδή) μπορεί να τους πάρει όλα τα χωριά σε 1 μήνα.
 

DeletedUser

Ετσι για να γελάσουμε λίγο...
https://gr40.fyletikesmaxes.gr/public_report/b61bb3096f3b6abf20700d1681973825
Και μην πεί κανείς ότι ξεφόρτωσε άχρηστες μονάδες. Έχει ξανασυμβεί επανειλειμένα.

Η "υποτίθεται" GHETTO προσφέρει στιγμές αστείρευτου γέλιου...

Είμαι βέβαιος ότι ένας καλός λογαριασμός (το μισό του άρχοντα tourloubouki δηλαδή) μπορεί να τους πάρει όλα τα χωριά σε 1 μήνα.

Ο άρχοντας tourloubouki εσένα θα σε έβαζε στη φυλή όμως δεν μας λες;
 

DeletedUser34427

μπλα μπλα μπλα ο gr μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα. Κατωτατου. μπλα μπλα μπλα μπλα γκεττο μπλα μπλα μπλα μπλα μαστορα, μπλα μπλα μπλα μπλα.μπλα μπλα μπλα μπλα αρχηγος, μπλα μπλα μπλα μπλα original Ghetto μπλα 6. μπλα μπλα μπλα μπλα, μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα. μπλα, μπλα κ6 γκεττο, συγχαρητηρια, μπλα μπλα μπλα μπλα.

μπλα μπλα μπλα μπλα, μπλα μπλα , μπλα μπλα μπλα μπλα account μπλα μπλα μπλα μπλα 38 μπλα μπλα μπλα μπλα? Ετσι μπλα μπλα μπλα μπλα λιγο.

μπλα μπλα μπλα μπλα kabaneri1.

μπλα μπλα μπλα μπλα φυλη μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα απο μπλα μπλα μπλα μπλα, γιατι μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα dt.

μπλα μπλα μπλα μπλα, μπλα μπλα μπλα μπλα , μπλα μπλα μπλα μπλα πολλων παραγοντων (μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα), μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα. Και μπλα μπλα μπλα μπλα εξτερναλ μπλα μπλα μπλα μπλα κιολας μπλα μπλα μπλα μπλα παιχνιδι.

Παικτης μπλα μπλα μπλα μπλα1μιση μηνα μπλα μπλα μπλα μπλα 1 εκατ πορους μπλα μπλα μπλα μπλα βαρβαρα μπλα μπλα 1200 μπλα μπλα μπλα μπλα, μπλα μπλα μπλα μπλα εξτερναλ μπλα μπλα μπλα μπλα εκμεταλλευεται ο ιδιος μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα, μπλα μπλα μπλα μπλα λιωνουν μπλα μπλα μπλα μπλα, μπλα μπλα μπλα μπλα (μπλα μπλα μπλα μπλα), μπλα μπλα μπλα μπλα. μπλα μπλα μπλα μπλα ειλικρινα.
Και οπως ειπα και σε προηγουμενο παιχτη δες το πρωτο μηνυμα, τα σβηνεις απο φυλετικο φορουμ και ξερεις για πιο πραγμα μιλαω ακριβως μιλαω για ακκουντ αδερφου που καθησε και φαρμαρε παραπανω και επαιξε ωρες παραπανω και ειχε απωλιες απο δικια σου εντολη που μαλλον εγινε για αυτο αν και παλι θες να απαντησεις κατι τα εχω ξαναπει επανω και οτι δεν ειπα πανω τα λεω εδω
:)
 

DeletedUser30244

Ολος ο gr βλεπει οτι υποστηριζεις παιχτες παικτικου επιπεδου παρομοιου με το δικο σου. Κατωτατου. Οσο για το ονομα της γκεττο πιπιλα το εκανες μαστορα, βρες τιποτα αλλο να ασχοληθεις. Ναι ειπαμε δεν ειναι τα ιδια ατομα αλλα αυτος που εφτιαξε τη φυλη και ειναι αρχηγος, ηταν μελος της original Ghetto του 6. Αν δε σαρεσει, τα παραπονα σου στον ιδιο, διαφορετικα με το να γραφεις το ιδιο μου δειχνεις οτι απλα ζητας τα βλεμματα πανω σου. Μπραβο, επαιξες κ6 γκεττο, συγχαρητηρια, παμε παρακατω.

δεν υποστηριζω κανεναν παικτη κατωτατου επιπεδου οπως ειμαι και εγω,εγω απλα γραφω στους υπολοιπους υπερπαικταραδες οπως εισαι και εσυ την φυλη αυτη να μην την περασουν με του κ6 μιας και δεν ειναι ουτε ο βασικος της κορμος στον κ40 ουτε συμφωνα με τα μελη της βλεπω καποιον απο τα διοικητικα της μελη απο τον κ6.Τα υπολοιπα που εγραψες δεν ειναι αξια σχολιασμου,αυτα,καλη συνεχεια της wannabe GHETTO στην υπολοιπη πορεια του κ40.
 

DeletedUser33580

Ετσι για να γελάσουμε λίγο...
https://gr40.fyletikesmaxes.gr/public_report/b61bb3096f3b6abf20700d1681973825
Και μην πεί κανείς ότι ξεφόρτωσε άχρηστες μονάδες. Έχει ξανασυμβεί επανειλειμένα.

Η "υποτίθεται" GHETTO προσφέρει στιγμές αστείρευτου γέλιου...

Είμαι βέβαιος ότι ένας καλός λογαριασμός (το μισό του άρχοντα tourloubouki δηλαδή) μπορεί να τους πάρει όλα τα χωριά σε 1 μήνα.

Καλησπερα κυριε δημοκρατη Μητσο που θες η φυλη να ψηφιζει για το οτιδηποτε..ως γνωστον ο μεγαλος τουρλου θα ξερει οτι ετσι γινεται στις φυλες.
Ο άρχοντας tourloubouki εσένα θα σε έβαζε στη φυλή όμως δεν μας λες;

Σςςς θα ερθει ο αλλος ο πυξιδιαρης και θα πει μη παιζεται με το μαθητη μου ..
Και οπως ειπα και σε προηγουμενο παιχτη δες το πρωτο μηνυμα, τα σβηνεις απο φυλετικο φορουμ και ξερεις για πιο πραγμα μιλαω ακριβως μιλαω για ακκουντ αδερφου που καθησε και φαρμαρε παραπανω και επαιξε ωρες παραπανω και ειχε απωλιες απο δικια σου εντολη που μαλλον εγινε για αυτο αν και παλι θες να απαντησεις κατι τα εχω ξαναπει επανω και οτι δεν ειπα πανω τα λεω εδω
:)

Συγνωμη κυριε χτιζεται και οικοδομες εκτος απο χωρια ?

δεν υποστηριζω κανεναν παικτη κατωτατου επιπεδου οπως ειμαι και εγω,εγω απλα γραφω στους υπολοιπους υπερπαικταραδες οπως εισαι και εσυ την φυλη αυτη να μην την περασουν με του κ6 μιας και δεν ειναι ουτε ο βασικος της κορμος στον κ40 ουτε συμφωνα με τα μελη της βλεπω καποιον απο τα διοικητικα της μελη απο τον κ6.Τα υπολοιπα που εγραψες δεν ειναι αξια σχολιασμου,αυτα,καλη συνεχεια της wannabe GHETTO στην υπολοιπη πορεια του κ40.

Παρε και τον αλλο πυξιδιαρη και παμε 1v1 στο λολ να δουμε ποιος γραφει καλυτερα στο φορουμ
 

DeletedUser33703

Μπορεί η GHETO του κ6 με του κ40 να έχουν διαφορετικούς παίκτες και άλλη διοίκηση ,έχουν όμως και μία μεγάλη ομοιότητα .
ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΑΣΧΕΤΕΣ

πάμε παρακάτω ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29315

Μέτριοι όλοι και μαμ.εσεις κανιβαλιστε και εμείς μαμ εσάς.εκτος αν κάνετε μεταγραφή τον τουρλουμπουκι.και παίξει μπας και παίξουμε φυλετικες εδώ μέσα.γιατι μέχρι τώρα παίζουμε τις κουμπάρες.αν δεν παίξει και αυτόν μαμ.ολους μαμ.σαν διπιτο.
 

DeletedUser29315

Αυτός θα γίνει μαμ στον κ42
ΑΣΧΕΤΟΙ ΟΛΟΙ μονο SOL και λίγο clown χεχεχε
Είναι δύσκολακι,θέλει πολύ δουλειά αυτό ρε.εγω έχω πρόταση πάντως για εδώ.αφου έγινε (γκετο ρε κανιβαλε) η φάση,εσωτερικό τον προφεσορα και κανιβαλιστε τον για την ιερή συγκίνηση.
 

DeletedUser33011

Εγω βγαζω πριντ σκριν να τα ποσταρω παλι εδω αυτα που λετε οταν θα μας παρακαλατε να στρατολογησουμε τα απομειναρια σας :cool::D
 
Κορυφή