[ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ] Paysafe / Ερωτηση

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser7539
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser7539

Κώδικας:
30-09-15, 22:26 #1
Mad18  Ο χρήστης Mad18 δεν είναι συνδεδεμένος
Community Manager

Το Avatar του/της Mad18 Ημερομηνία Ένταξης
25-12-2008
Τοποθεσία
Δεν απαντάω σε pm και e-mail!!!
Δημοσιεύσεις
4.549
Προκαθορισμένο [ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ] Paysafe

Αγαπητοί παίκτες, 

εδώ και μέρες προσπαθούσαμε να βρούμε λύση για το πως θα μπορείτε να κάνετε ξανά αγορά πόντων μέσω της συγκεκριμένης υπηρεσίας. Δυστυχώς όμως δεν θα υπάρξει κάποια λύση μέχρι την οριστική άρση των capital controls για λόγους που η ενδιάμεση εταιρία που διασφαλίζει τις πληρωμές σας, κρίνει σωστούς. Μέχρι λοιπόν την άρση των Capital Controls ΔΕΝ θα είναι δυνατή η χρήση καρτών Paysafe στα παιχνίδια μας. 

Για ότι νεότερο θα ενημερωθείτε όπως ήδη σας λέμε και στις αιτήσεις σας, με κυκλικό μήνυμα στο παιχνίδι. 

/Mad18 & TW Team


Ερωτηση :
αν εχω μια paysafe και δωσω σε ενα φιλο απο Εξωτερικο ( Κυπρο π.χ ) να βαλει αυτος τους ποντους και μετα να μου του στειλει δωρο , γινεται ;
 

DeletedUser24216

Δε το ξερω προσωπικα.
Ξερω σιγουρα οτι κωδικοι απο καρτες paysafe αγορασμενοι στο εξωτερικο λειτουργουν.
το δοκιμασα συγκεκριμενα με paysafe αγορασμενη στη γερμανια.
μη παρω κανεναν στο λαιμο μου, απλα σας λεω τι μου συνεβη εμενα.
δοκιμαστε με καμμια μικρης αξιας για δοκιμη.
 

DeletedUser

Παιδες αφου δεν υπαρχει η επιλογη για αγορα με paysafe στο παιχνιδι,την εχουν αφαιρεσει. Οποτε στον .gr και στην αλλη ακρη της γης να φτασεις για να βαλεις λεφτα απλα δεν γινεται...
 

DeletedUser24216

α. δε το ειχα παρατηρησει.
εγω την ειχα χρησιμοποιησει απο γερμανια γι αλλο λογο.
 

DeletedUser7539

skoynt δεςτι ρωτησα. να βαλει αλλος την καρτα απο Κυπρο και μετα να σου κανει δωρο τους ποντους
 

DeletedUser2088

[aig]Εφόσον το Ελληνικό tw δεν έχει επιλογή για Paysafe πως σκέφτεστε να την βάλει?[/aig]
 

DeletedUser7539

αλλος παικτης που παιζει στον ελληνικο απο αλλη χωρα. Αυτο ρωταω . οι κυπρος εχει επιλογη να βαλει ?

- - - Eνημερώθηκε - - -

http://i.imgur.com/Gq7aTYa.png
 

DeletedUser7539

με λιγα λογια απο Ελλαδα η innogames θα εισπρατει 0. και θα μεινει χωρις παικτες
 

DeletedUser33265

καλησπερα εδω και καιρο ειχα ανανεωσει εγω απλα τωρα ειδα το θεμα...ειχα αγορασει μια paysafe πριν 6 μηνες που ακομα επαιζα στον κ31,εστειλα τους κωδικους σε εναν συμπαικτη μου στην κυπρο ο οποιος μπορουσε να ανανεωσει επειδη ηταν εκτος ελλαδας,εκανε αγορα με τον λογαριασμο του και μου εκανε μεταφορα στον λογαριασμο μου στο παιχνιδι....
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
Paysafe δεν πέρνει αλλά [aig]edit[/aig] πέρνει σίγουρα. Δοκίμασε το και θα με θυμηθείς.

[aig]Banned By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή