DnD vs DC - Κυριαρχία gr.36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser26663

Και έχασα αυτό το σόου από την απάντηση του Dirty Things?
Εεε οχι ρε παιδια :(
 

DeletedUser26663

Μπορεί να μας κάνει την χάρη ο admin να μας το δείξει;;
 

DeletedUser2088

[aig]Αν ήθελα να είναι σε κοινή θέα δεν θα το διέγραφα.
Συνεχίστε και να παραμείνετε εντός θέματος παρακαλώ.[/aig]
 

DeletedUser2749

Χρονια πολλα...Χριστος Ανεστη..με υγεια ευτυχια σε ολους σας και στης οικογενειες σας..
 

DeletedUser16877

Χριστός Ανέστη ....
Άντε ρε παίδες κάνα ποστ , κάνας καβγάς ..... Πέρασε το Πάσχα και οι άγιες μέρες , δεν έχει και τίποτα η τηλεόραση ........

Εσωτερικά φαγώματα & βαρβαροφαγία εκατέρωθεν , επιθέσεις πριν λήξη η περίοδος της ειρήνης ( μεμονωμένα απο έναν παίχτη που προφανώς μπερδεύτηκε ) .... Κανένας σχολιασμός ?????
 

DeletedUser

Χριστός Ανέστη ....
Άντε ρε παίδες κάνα ποστ , κάνας καβγάς ..... Πέρασε το Πάσχα και οι άγιες μέρες , δεν έχει και τίποτα η τηλεόραση ........

Εσωτερικά φαγώματα & βαρβαροφαγία εκατέρωθεν , επιθέσεις πριν λήξη η περίοδος της ειρήνης ( μεμονωμένα απο έναν παίχτη που προφανώς μπερδεύτηκε ) .... Κανένας σχολιασμός ?????


Σου έρχεται πυξίδα νουμπάκο !
 

DeletedUser16877

Να κανονίσουμε όχι .
Σε είχα για πιο εύγλωττο.
Απογοήτευση !
Τα χωριά πότε θα μου τα πάρεις MASTER ?
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Φορεσε το κολαν ο Τεο ...ναι εκεινο που φορουσε στην συναυλια της Lady Gaga και κλαιει ,δειξτε σεβασμο .

ΥΓ.Bαλε βγαλε το εχεις το κολανακι παντως ,αξιζε τα λεφτα του!


[aig]10 Πόντοι
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα).


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26663

Εγώ λέω να του δώσεις μέχρι να τελειώσει η απεργία
48ωρη είναι
 

DeletedUser16877

Όλο υποσχέσεις ......... Βάλτε καμιά φεικ τουλάχιστον .....
Πάει πέθανε το φορουμ ......
 

DeletedUser20435

θα ειναι απαγοητευμενοι απο το τελευταιο πλανο τους πανω μου κι απο τοτε δεν πολυμιλανε...ειναι ακομα μπουκωμενοι ...απο τοσα που συνεβησαν εκεινη την αποφραδα μερα:rip:
 

DeletedUser

http://prntscr.com/b1b2w6

Ραντιξ φιλτατε,να σε ενημερωσω οτι στα οπλοποιεια μας δεν εχουμε εξερευνησει ακομα πυραυλους τομαχοκ.

Επισης,καποτε κραζατε για στακ.Κριμα.

Προς τερας,οταν περασεις τον αριθμο νομπλαρισμενων χωριων σου απο dc,με νομπλαρισματα σε βαρβαρα,τοτε ισως αποκτησουν ουσια οι αερολογιες σου.
 

DeletedUser21068

Λοίπον μην βιαζόμαστε να μιλήσουμε , εγω αυτό λέω.

Το καλυτερο πλάνο δεν ηταν στον figo που μετα απο τον Ace1 έτσι και αυτός έβαλε φωτιά στον υπολογιστή και χωρευε ζειμπέκικο γυρο του .
Και έτρεξαν να αφήσουν εδω και 3 ώρες επιτηρηση στον μπαμπά "φτιάρυ" όπως κάνανε όλοι όσοι χτυπήθηκαν μέχρι σήμερα. ααα ακυρο αυτοι δεν ηταν δικοί σας όπως έχετε πει ... ο figo ομως ;

Το καλύτερο πλάνο λοιπόν ηταν στον ράντιξ... καθαρα και όμορφα του δεσμευσαμε όλα τα αμυντικα του στα χωριά του , του δεσμευσαμε πολυτιμο χρόνο στο να βοηθισει έγκαιρα τον figo , και το αποτελεσμα είναι http://prntscr.com/b1b2w6 (που έβαλε απο πάνω ο AceQuad ),
Μιλάτε για στακαρισμένα χωρια τόσο καιρο δικά μου και που ; αυτα που έχω μέσα σας... και στακάρετε με 20.000 καταπέλτες χωριό που ; 3 ωρες + ο ποιο κοντινός μας αριστοκράτης.
Θά θελα να έβεπα τα πρόσωπα σας όταν καταλάβατε οτι είναι όλα φείκ.
Η μεγαλυτερη ευχαριστη μου για το πλάνο αυτο ειναι το Φάκε πλάνο.

Τώρα οσο αναφορά το τέρας , χαχχαχα γελάνε οι πέτρες ρε φίλε ... αληθεια στο τελευταιο πλάνο ιδικα που δεν ησουν κάν στόχος εσυ ηταν ο Ace1 και λιγο ο Dirty εσενα σε χτυπησαμε μεμονομένα , μήπως θες να σου ανεβασω της αναφορες απο το αθρησκο στακαρισμενο χωριο σου με 7.000+ καταπελτες με φανάρι που έπεσε με 5-6 νυκε άθρησκο ; Εχεις μια ηλικιά ρε φίλε σταμάτα να ξεφτυλίζεσαι έτσι .. παίξε με τα βαρβαράκια σου αριθμης - 80+ χωριά απο εμάς .

Βασίλη μακράν ο καλύτερος και πολυτημότερος παίκτης της DnD κρίμα που θα σε πάρει ο Ε.Σ. εσένα..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2749

λοιπον ..πολλα λετε..Δημητρη...ξερεις πολυ καλα..οτι απο ενα δικο μου λαθος καταλαβες της εκκλησιες...εκανες ενα fake πλανο καλο ομολογουμενος...αλλα μετα την δικια μου ****μαρα...οποτε τι θελετε να κανουμε τωρα?? να τα αδειασουμε ολα και να σας πουμε οριστε περαστε ριξτε μας και της εκκλησιες και παρτε ολα τα χωρια για πλακα?εγω ασφαλισα την εκκλησια μου..τιποτα παραπανω. αν το χωριο δεν ηταν εκκλησια αδειο θα το εβρισκες φυσικα...

απο εκει και περα το πλανο σας πηγε και παει καλα οπως φαινετε...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή