ΚΟΣΜΟΣ 40

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser31262

Καλησπέρα σε όλους. Χρόνια πολλά και ΧΡΙΣΤΟΣ Ανέστη! Γνωρίζω ότι είναι κάπως νωρίς να ρωτήσω αλλά μήπως ξέρει κάποιος (έστω και κατα προσέγγιση) πότε πρόκειται να ανοίξει ο κόσμος 40; Δεν προλαβαίνω, λόγω εκτεταμένων υποχρεώσεων, να ασχοληθώ με κανένα κόσμο που βρίσκεται "εν ενεργεία" και θα ήθελα να πληροφορηθώ εκ των προτέρων για τη δημιουργία του νέου, που συμπεραίνω ότι θα ανοίξει κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού, αλλά δε γνωρίζω τον ακριβή μήνα. Ρωτάω από τόσο νωρίς, γιατί δεν έχω πολλές ευκαιρίες να συνδέομαι και να περιεργάζομαι το φόρουμ. Ευχαριστώ για την κατανόηση, και πάλι χρόνια πολλά!
 

DeletedUser

Καλησπερα! Συνηθως βγαινει νεος κοσμος ανα 2 με 3 μηνες αναλλογως. Οποτε πολυ πιθανον αυτο το μηνα σε λιγες μερες να βγει ανακοινωση για νεο κοσμο.
 

DeletedUser2088

[aig]Όταν η εταιρία αποφασίσει για νέο κόσμο,
θα ενημερωθείτε εγκαίρως όλοι με τους τρόπους που πάντα σας ενημερώνουμε, (e-mail και forum).[/aig]
 

DeletedUser32957

το σωστο ερωτημα θα ειταν...
Μα θα εχει ενδιαφερον ο κ40?
Γιατι τελευταια βλεπω εγω προσωπικα, ολο και λιγοτερους!
 

DeletedUser31262

το σωστο ερωτημα θα ειταν...
Μα θα εχει ενδιαφερον ο κ40?
Γιατι τελευταια βλεπω εγω προσωπικα, ολο και λιγοτερους!


Δεν μπορώ παρα να συμφωνήσω. Παιδακι πρωτογνωρισα το παιχνίδι από 11 χρονων (τωρα πια ειμαι 19). Εχω παιξει και στο κοσμο 1. Τετοια καταντια πρωτη φορα στα χρονικα.
 

DeletedUser

Κι ο νετ στα ιδια χαλια επεσε... προσωπικα επαιξα πριν χρονια πρωτη φορα στον κ3.
Αξιζε να παιζεις διοτι ολοι οι ηπειροι ηταν σχεδον γεματοι. Τωρα ουτε 4 ηπειρους δεν γεμιζουν ^_^
 

The Lost Assassin

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
αυτο με τις ηπειρους το εχουν δημιουργησει κυριως οι παικτες καθε σερβερ με την συμπεριφορα τους(γνωμη μου)
 

DeletedUser33818

Τι είσαι ρε φίλε μάντης?Ανοίξανε τον κ40 μόνο για σένα :)
 

DeletedUser2088

[aig]Οι ρυθμίσεις του Κ40 είναι εδώ,
μπορείτε να συνεχίσετε την συζήτησή σας εδώ.

το θέμα κλείδωσε.[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή