DnD vs DC - Κυριαρχία gr.36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Απαντηση προς τερας:ξερω και θυμαμαι τι κανατε με αθκαλ και δημητριο κ16,μονο που εσυ εδειξες για ποιον λογο παιζεις αυτο το παιχνιδι στον κ36.Εδειξες οτι στο βωμο της επιτυχιας του λογαριασμου θυσιαζεις τα παντα.Οποτε ναι γινανε περσινα ξινα σταφυλια και το μονο που απεμεινε ειναι η απορια για τοτε,πως και δεν σε ειδαμε στα κοκκινα μια μερα,οπως εγινε και στον κ36.

Σχολια προς ταραχη:καταντας μικρος με το να προσπαθεις να μειωσεις καθε πλανο-κινηση μας βρισκοντας τις πιο χαζες δικαιολογιες,αντι σαν μεγαλος ανθρωπος που εισαι,να βγεις παντελονατα και να πεις,μπραβο μαγκες καλο πλανο,πηρατε αρκετα,παμε στο επομενο.Αλλα ξεχασα,εκει στην δνδ σας μοιραζουν φουστιτσες και γοβακια ;)
 

DeletedUser33570

Σχολια προς ταραχη:καταντας μικρος με το να προσπαθεις να μειωσεις καθε πλανο-κινηση μας βρισκοντας τις πιο χαζες δικαιολογιες,αντι σαν μεγαλος ανθρωπος που εισαι,να βγεις παντελονατα και να πεις,μπραβο μαγκες καλο πλανο,πηρατε αρκετα,παμε στο επομενο.Αλλα ξεχασα,εκει στην δνδ σας μοιραζουν φουστιτσες και γοβακια ;)

Συγχαρητήρια,
η επιχειρηματολογια σου με αφηνει άφωνο...
Να το κοιταξεις αυτό!

Πήραμε μια ολόκληρη ήπειρο, ρητορα... ποσες φορες βγηκες και είπες ένα Μπράβο μάγκες... παντελονάτε...?

Είστε μονο για ΄κλάψα και τιποτα παραπέρα, κοκορευεστε ενω εχετε πετύχει τι....ακριβώς....?

Αϊντε ξυπνατε και ξεκαβαλήστε το ξύλινο αλογάκι...
 

DeletedUser34142

Σχολια προς ταραχη:καταντας μικρος με το να προσπαθεις να μειωσεις καθε πλανο-κινηση μας βρισκοντας τις πιο χαζες δικαιολογιες,αντι σαν μεγαλος ανθρωπος που εισαι,να βγεις παντελονατα και να πεις,μπραβο μαγκες καλο πλανο,πηρατε αρκετα,παμε στο επομενο.Αλλα ξεχασα,εκει στην δνδ σας μοιραζουν φουστιτσες και γοβακια ;)

αμα ο ταραχη ειναι μικρος,εσυ δεν υπαρχεις καν σε αυτον τον κοσμο
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
ταραχη ο ace1 εκανε τις ιδιες απωλειες που ειχα και εγω πριν 2 μερες
δεν εφαγε πλανο βρε κατι μαζεματα του ριξαμε και λιγες φεικ

α ρε βουβουζελα πας για 8 χωρια και μαζευουμε 80


υγ.1 ο φοβος σας μεγαλωνει περισσοτερο καθε μερα , και γραφετε συνεχως κοτσανες που σας κανουν ρεζιλι
υγ. 2 (για οποιον ξερει τα βασικα ειναι αυτο) ο χαρτης λεει DC, το υλικο λεει Dc και τα 2 αυτα μαζι δεν λενε ποτε ψεματα..
 

DeletedUser20435

Απαντηση προς τερας:ξερω και θυμαμαι τι κανατε με αθκαλ και δημητριο κ16,μονο που εσυ εδειξες για ποιον λογο παιζεις αυτο το παιχνιδι στον κ36.Εδειξες οτι στο βωμο της επιτυχιας του λογαριασμου θυσιαζεις τα παντα.Οποτε ναι γινανε περσινα ξινα σταφυλια και το μονο που απεμεινε ειναι η απορια για τοτε,πως και δεν σε ειδαμε στα κοκκινα μια μερα,οπως εγινε και στον κ36.

Σχολια προς ταραχη:καταντας μικρος με το να προσπαθεις να μειωσεις καθε πλανο-κινηση μας βρισκοντας τις πιο χαζες δικαιολογιες,αντι σαν μεγαλος ανθρωπος που εισαι,να βγεις παντελονατα και να πεις,μπραβο μαγκες καλο πλανο,πηρατε αρκετα,παμε στο επομενο.Αλλα ξεχασα,εκει στην δνδ σας μοιραζουν φουστιτσες και γοβακια ;)

Ο λογαριασμος οπως το εθεσες σαν ιστορικη αναδρομη εχασε κοσμους κ2 κ20 κερδισε κοσμους κ16 κ32 ομως ποτε μονος του παντα με ομαδα/φυλη ποτε επισης δεν αλλαξε φυλη αλλα παντα υποστηριξε και υποστηριχθηκε αυτο ποτε δεν εγινε σ αυτον τον κοσμο μαζι σας...

ισως δεν σας δοθηκε ο απαιτουμενος χρονος ,οπως θα θελες να πεις, αλλα αυτος ο χρονος ηταν υπεραρκετος για να χαθουν ολοι οσοι ηταν μαζι μου στην νες κι αυτο το τελευταιο δλδ η εγληματικη για ολους οσους σας ακολουθησαν ενεργεια απο πλευρας σας, εσας βαρυνει κι οχι οσους εφυγαν

αυτο εσεις το λετε πουλημα εγω το λεω αναζητηση νεας ομαδας ανθρωπων που εχουν κοινο σκοπο να δωσουν και να παρουν βοηθεια και να χαρουν το παιχνιδι εσεις το εννοουσατε ολο αυτο σαν ασπιδα

επισης ο ορος ρουφιανος αφορα αυτους που πουλανε τα σχεδια της μιας στην φυλης στην αλλη εγω δεν ενημερωσα κι ουτε ηταν σε γνωση μου καποιο σχεδιο ωστε να το μεταφερω σε αλλους
συνεπως μονον κακοηθης και κακεντρεχεις κι αστοχος ειναι ο χαρακτηρισμος ρουφιανος το οποιον αποποιουμε γιατι δεν μου ανοικει και τον επιστρεφω σε οποιους ειανι απο φυση και απο θεση τετοιοι
 

DeletedUser

ταραχη ο ace1 εκανε τις ιδιες απωλειες που ειχα και εγω πριν 2 μερες
δεν εφαγε πλανο βρε κατι μαζεματα του ριξαμε και λιγες φεικ

α ρε βουβουζελα πας για 8 χωρια και μαζευουμε 80


υγ.1 ο φοβος σας μεγαλωνει περισσοτερο καθε μερα , και γραφετε συνεχως κοτσανες που σας κανουν ρεζιλι
υγ. 2 (για οποιον ξερει τα βασικα ειναι αυτο) ο χαρτης λεει DC, το υλικο λεει Dc και τα 2 αυτα μαζι δεν λενε ποτε ψεματα..

μονο DA VINCI
 

DeletedUser21068

Μπραβο Δημητρακι,

Ανεξαρτητα του τι πιστευω για το πλανο σου... το αποτελεσμα σου δινει το δικαιωμα να ζητοκραυγαζεις!

Συγχαρητηρια... χρειαζοσασταν να παρετε κανα χωριο, γιατι ΜΟΝΟ με εσωτερικα ειχατε γινει εντελως ξεφτιλα...

Αμα δεν επερνες και τωρα με την ανακωχη που συμφωνηθηκε... και οταν εληγε... θα κοιτουσες γυρο σου και δεν ξερω εαν θα εβρισκες κανενα να σε ακολουθει...

Μια επιτυχια όμως αυτης της εκτασης μην σε τρελενει κιολας εεε

Κανατε συνεχομενα πλανα σε 2 παιχτες που το συνολο των χωριών τους ηταν μεσα στους πυρηνες σας, και τα χωρια τα δικα μας διπλα τους ανυπαρκτα, τα πατηματα με βαρβαρα (εμεις δεν ζητησαμε χωρια οπως ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΑ ανεφερες παραπανω... οτι θα ζηταγαμε να μας δωσουν) δεν εχουν προλαβει να φτιαχθουν για ουσιαστική υποστηριξη.

Ο Αντωνης και ο Νικος δεχονται συνεχεια το ξηλο και αναμενομενο ειναι να κουραζει αυτο, θα εχουν το χρονο να παρουν τις ανασες τους και να κανουν το παιχνιδι τους... σαν αναποσπαστο μερος μια οργανωμενης φυλής και με συμπαιχτες διπλα τους - οχι καιροσκοπους καννιβαλους...

Να το χαρεις αυτο οσο διαρκεσει... να και εγω σου λεω για 3η φορα BRAVO για να κρατησεις με την οποιαδηποτε μορφη τους ενεργους σας παιχτες που ολο και λιγοστευουν...

Οι λογαριασμοι που χτυπατε δεν ειχαν βαθος, δεν ηταν στημμενοι για αυτο το μετωπο... απορω ακομα γιατι χρειασθηκαν 3 μαζικοτατα πλανα για μια ντεμεκ επιτυχια...?

Μας τα εχεις ζαλισει 2 μηνες οτι και καλα μου τα χωρια που περνουμε δεν μετρανε - ενω τα χωρια που περνετε εσεις ειναι αυτα που μετρανε... χαχαχα

Ετσι για να ΜΗΝ ονειροβατεις... εχεις δει ποσα χωρια εχετε παρει εκτος των 2 account που καταφερατε να τους διωξετε και χρειασθηκατε τοσα πλανα για να κανετε μια ντεμεκ επιτυχια σε παιχτες που εχετε πολλακις απαξιωσει...?

Τα μετωπα στηθηκαν - ανεβηκαν αρκετοι εκει που βρηκατε να κανετε τα λιονταρια...θα εχουν μαλιστα την ευκαιρια και ο Νικος και ο Αντωνης να στηθούν πλεον πιο ορθολογικα στο μετωπο (οχι ολα αναμεσα σας- να εχουν και κανα χωριουδακι πισω...να κανουν παιχνιδι...).

Ταραχή Καλημέρα ,

Δεν με ενδιαφέρει τι πιστεύεις για το πλάνο μου , με ενδιαφέρει οτι μέχρι τώρα είμαστε 83+ χωρία απο τα 108 που σας πήραμε συνολικά και μόνο 26 ρεκλείμ που καταφέρατε και κάνατε.

Όσο για το εσωτερικά καλο ειναι ειδικά εσυ να μην μιλάς και πολύ , αν και ποτε δεν θεωρησα λάθος να παίρνουνε εσωτερικά παίκτες που θα τα αξιοποοιήσουν καλύτερα απο ανενεργους παίκτες , αλλο βεβαια που εσείς κανιβαλίζετε και ενεργούς παίκτες σας στο μέτωπο για να μην χάσετε κι αλλα χωρία αυτο δεν το κάναμε ποτέ εμεις. π.χ. Dirty και ΣΙΑ στο κάτω πυρίνα.

Ναι Ναι Ναι , αυτο περιμενα να αποδειξω στην φυλη μου για να με ακολουθησουνε , κούνα λίγο το κεφάλι σου γιατι μάλλον πάλι εκτιθεσε με τις προβλέψεις σου.

Σαφώς δεν με τρέλανε , δεν θα κρύψω όμως οτι γέλαγα σπαμοδίκα για τα προγνωστικά σου πρίν το πλάνο.

Ώπα Ώπα ο τέρας είχε συμπαγή πυρίνα πριν το πρωτο πλάνο μας σε αυτόν , και εννοειτε ο ασε 1 ήταν πολυ πιο πέρα και στο πρωτο πλανο έχασε χωρια και ας μας κρέμασε ο τέρας που ηρθε σε εσας , μετα λοίπον ηταν λογικο και επόμενο να φτίαξουμε σωστο πυρινα εκει και να χτυπάμε απο παντου αυτους τους παίκτες.

Ο Νίκος ναι δεχετε συνεχεια ξυλο , αν και σε αυτο το πλάνο δεν ηταν ο βασικός μας στόχος ,η φυλη που ανηκει που ηταν ; αααα ξέχασα φροντησε να στακάρει το χωριο σου μέσα μας που ριχναμε οτι επιθετικα δεν μας χρειαζοντουσαν στο πλάνο και ακόμα και ασε1 σου εστειλε αμυνες ! ο Αντώνης πρώτη φορα χτυπηθηκε με πλάνο και χι 2-3 χωρια μεμονομενα. Ενολίγης δεν δωσατε βάση στα χωρία τους δεν τους βοηθήσατε ενω ήταν τοσο ολοφάνερο το πλάνο....

Καιροσκοπους κανίβαλους ; άς γελάσω 2μιση φορές : χα χα χ :grrr:
Τι λές μωρε μωρε ; μάλλον και εσυ αναφερεσαιστο γεγονός που τους είπαμε να πάρουμε κάποια χωρια τους για να κάνουμε ζώνη άμυνας και να τους δίναμε πιο πίσω άλλα χωρία.. οχι να τους τρωγαμε τελειως απο το μέτωπο όπως κάνατε με τόσους παίκτες σας εσεις.

Όσο για τους ενεργους παίκτες της φυλής θα έλεγα οτι γίνοντε όλο και πιο πολλοί εσυ πάλι κάνεις τις εικασίες σου και πάλι πέφτεις έξω και δεν μπορεις να καταλάβεις οτι εμεις δέν εχουμε 7 υπερλογαριασμους αλλα 30+ ενεργους παίκτες.

Είναι ολοφάνερο γιατι χρείαστηκαν 3 πλάνα , το πρώτο για πατήμα , το δευτερο για στίσημο και το τρίτο για το αποτελεσμα το χθεσινό 83+ ... Σου έλυσα την απορεία τώρα ;

Ενολίγης φίλτατε Ταράχη σταμάτα να γράφεις ασυναρτησίες , Αν πιστευεις οτι τοσο καιρο που χτυπουσες ΝΕΣ και πέρνατε χωρια ήταν σοβαρός πόλεμος τοτε πολυ λυπάμαι για της γνώσης σου , εγω θα ξεφτυλιζομουν αν θα ελεγα κάτι τέτοιο και μάλιστα δημόσια , Το πόλεμο το σωστο εδώ θα το βρείς , εδώ είναι η σωστή πόρτα να χτυπίσεις και να μιλήσεις , έγινες ξεφτύλα με αυτα που έγραφες προχτές γελάγαμε 50 άτομα μαζί σου , σε κάνει να νιώθεις ωραία αυτο ;

Κράτα μικρό καλάθι φίλε , σκέψου πρίν πείς κάτι , παραδέξου όπως κάνω και εγώ όταν κάνετε κάτι σωστό , μπορεί να είπες 3 μπράβο αλλα κανένα απο αυτα δεν εννοουσες , σε τρωέι η ζήλια σου και το πάθος σου και ξεφτυλίζεσαι με ότι γράφεις , ακόμα και οι δικοι σου γελάνε μαζί σου για να μην κλάψουν με το αποτέλεσμα , μααα μας πήρατε 11 χωριά και εμείς 83 σε ένα τόσο προβλέψιμο πλάνο; Γιατι δεν το σκεφτεσαι να μας κάνει Stand_up Comedy νομίζω πως το έχεις...


Όσο για να απαντήσω και σε εσένα Dirty things αΚαα Εντυ , ρε φίλε σε κανιβαλήσανε να πάς σε σαφε περιχή και ξανα μας/με βρήκες μπροστά σου , σκέψου εχτες έχασες 2 χωρια απο την ακαδημια μας στο πλάνο φαντάσου να σε βαρέσουμε και εμείς και σε μεγαλυτερο πυρινα απο αυτον που είχες στο μέτωπο .. πάλι θα σε τρέχουν ρε φιλαράκι να σε κρύψουν για να μην χάσουν κι αλλα. Υπομονή!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33570

Δημητρακι...

Πρωην παιχτες σας τρως και χαιρεσε σαν να ΜΗν πω τι...

Σε ξερω απο παλια τι χαρακτηρας εισαι οπως και ολοι εδω μεσα...
Εσυ ΔΕΝ θα καθουν ουτε 1 λεπτο να κανεις αυτο που καναν τα παιδια που χλευαζεις και χαιρεσε σαν χα..χαρουμενος...

Ναι το πλανο σου το ΙΔΙΟ ακριβως ειναι η 3η φορα που το ριχνεις....στπυς ιδιους παιχτες και το ιδιο ακριβως στιλ εφαρμοζεις εδω και μηνες σε παιχτες της DnD που σε γλεντανε διαρκώς...

Γιατι επαισε τωρα το πλανο αραγε.... αλλαξες κατι...χαχαχα

Σου ξαναλεω να χαιρεσε οποτε μπορεις γιατι ειναι η μοναδικη φορα που εχεις χαρει απο τοτε που αρχισαμε να χτυπιωμαστε - ακομα και οι δικοι σου σε κραζουν...Ξυπνα λεβεντακο μου...χαχαχαχαα
 

DeletedUser17505

πωωωωωω βρε παλιοπαιδα απο τη σολ παλι θα κουβαλισετε... αν παιξεται οπως τον 33 δυσκολα θα την παλεψει η δντ.. καλες μαχες να εχετε
και να θυμαστε οι εχθροι.. βαρεστε μονο blacko ειναι χαλια στην αμυνα.. χεχεχεχεχε
 

DeletedUser33570

Δημητρακι τωαρ διαβασα ολους τους παροξυσμους που γραφεις...:rolf:

Ποιος μου εβαλε αμυνες....σε ποιο χωριο???

Μαλλον ΔΕΝ επικοινωνεις πλεον καθολου με την πραγαμτικοτητα!!

Ποσο στακα ηταν αυτο το χωριο...?ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΜΙΣΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΤΟΥ ΜΕΤΩΠΟΥ ΣΟΥ ΠΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΑ ΧΤΥΠΑ ΚΑΝΕΙΣ...:rolf:

Μιλας ΕΣΥ για εσωτερικα ακομα μεχρι και χθες εφαγες παλι ΟΛΟ τον Professor... xaxaxaa

Ασε ρε Δημητρακι - τραβα να κανεις τις χα..χαρουμενιες σου τωρα.. και αμα χτυπησεις κανα ενεργο - ελα να μας τα πεις και απο την καλη....
 

DeletedUser21068

Ταράχη συνεχίζουμε να γελάμε ακατάπαυστα με αυτα που γράφεις να είσαι καλά !

πω πω ένας περίγελος ! μετα τα προγνωστικά σου τωρα λέμε και ασυρνατησίες !

Όταν πονάει κάτι ξεκινάει ο παρολογισμός .. υπομονή θα περάσει , για λίγο ..
 

DeletedUser33570

Τελικα μου φαινεται οτι κανεις... αυτο καυτηριαζεις...:rolf:

Οταν δεν υπαρχουν επιχειρηματα... αρχιζει να βγαινει ο πραγματικός Δημητρακης...

Ειρωνια... χλευμασμος...

Που ειναι το επιπεδο σου Δημητρακι.... μολις μαζεψες 5-6 χωρια αρχισες να βγαζεις αλλαζονία ετσι....

Εσυ ΔΕΝ μου κλαιγοσουν με προσωπικα πμ να μην σε παω κοντρα στο external...μεγαλοι ανθρωοι και τετοια μου εγραφες...

Προσεξε Δημητρακι γιατι το ποιος ειναι ο ξεφτιλας εδω μεσα... δεν χρειαζεσε να στο πει κανεις... το νιωθεις και εσυ ο ιδιος...

Εβαζες ακομα και το Γιαννη να με παρακαλα να ΜΗΝ γραφω - τι... αυτα που εσυ ο ιδιος εχεις πει εδω πριν απο 1 μηνα....

...εεεε Δημητρακι....τωρα ξεκαβαλα το αλογακι....σου ειπαμε και 3 μπραβο και το εκαψες...
 

DeletedUser

Συγχαρητήρια,
η επιχειρηματολογια σου με αφηνει άφωνο...
Να το κοιταξεις αυτό!

Πήραμε μια ολόκληρη ήπειρο, ρητορα... ποσες φορες βγηκες και είπες ένα Μπράβο μάγκες... παντελονάτε...?

Είστε μονο για ΄κλάψα και τιποτα παραπέρα, κοκορευεστε ενω εχετε πετύχει τι....ακριβώς....?

Αϊντε ξυπνατε και ξεκαβαλήστε το ξύλινο αλογάκι...

Ισχυει,λαθος μου που εβαλα τα παντελονια μαζι με την ηλικια,ο τερας εχει αποδειξει οτι αυτα τα 2 δεν πανε παντα μαζι.Οσο για την ηπειρο,μιλωντας ειλικρινα,δεν προκειται να σου λεγα μπραβο που στρατολογησες 3 ρουφιανους σου,νομπλαρες 2-3 μπαναρισμενους λογαριασμους,και την μονη αντισταση την ειδες απο 2 λογαρισμους.Μπραβο για αυτο ρε τραγικε;Πιστευα απο αυτα που ειχα ακουσει για σενα οτι εισαι για παραπανω.

Εντι αγορι μου,πανε παιξε στο ριμ και νομπλαρε κανα χωριο εκει περα γιατι παλι μετωπο εφτασες και βλεπω και σενα να πετας επιτηρησεις στις δυσκολες στιγμες.
 

DeletedUser33703

Λοιπόν μάγκες για να ξεκαθαρίσω κάτι ως αρχηγός της SOL , βλέπεται καμία SOL στον κόσμο ; Ή μήπως την είδατε πουθενά στις αρχές του κόσμου ;
Επειδή μπήκαμε 5 άτομα από SOL να βοηθήσουμε τα παιδιά και να παίξουμε ενάντια στην DnD δεν λέει κάτι , η SOL αποτελείται από 30-40 άτομα μην τρελένεστε και μην θέλετε να υποτιμήσετε τον αντίπαλο σας (επειδή έχετε καταλάβει ότι ο κόσμος θα χαθεί) η ~DC~ θα είναι αυτή που θα σας νικήσει και όχι η SOL .
Καλές μάχες και ένα μεγάλο μπράβο στον Μήτσο για το χθεσινό πλάνο ο οποίος το έβγαλε μόνος του.
 

DeletedUser33570



Για πες μου για τι ακριβως ολος αυτος ο ενθουσιασμος...

Με δικα σου λογια... τι ειναι το διαφορετικο, αυτο που σας κανει το χαρουμενους...

Χτυπατε σε μια περιοχη που την ελεγχατε 100%...χανετε παιχτες που οσο ηταν σε εσας, εχω 1 καρο αναφορες για ρεκλέϊμ σε χωρια που επερνα και εισερχομενες κατα πολύ περισσοτερες απο αυτες που βαζετε ολοι μαζι...

Ποια η ουσια της επιτυχιας αυτής... τι ειχαμε και χασαμε δηλαδη θελω να μου εξηγησεις...

Εκτος εαν και εσυ εισαι στον αστερισμος του Δημητρακι...

- - - Eνημερώθηκε - - -

....... η ~DC~ θα είναι αυτή που θα σας νικήσει και όχι η SOL .....

Μπραβο ρε παλικαρι...!

Ευχαριστουμε που τουλαχιστον αυτο το ξεκαθαρισες!

Ειχα μια αγωνια τελικα απο ποιον θα χασουμε τον κοσμο....

Να και 1ας που ξερει τι λεει.............
 

DeletedUser

Η ουσια της επιτυχιας αυτης ειναι οτι ενισχυσαμε την θεση μας στην κ45 παιρνοντας χωρια που ηταν αναμεσα μας και διαμορφωνοντας το μετωπο πλεον με μονο ενεργους και καλους λογαριασμους.Δεν χρειαζεται και πολυ μυαλο για να καταλαβει κανεις οτι 80+ χωρια σε ενα πλανο για μια φυλη ειναι ενας καλος αριθμος!Αλλα προφανως για να το καταλαβει αυτο πρεπει να ειναι αντικειμενικος(Σορρυ για την αγνωστη λεξη).

Και στο ολο θεμα με σολ και μπλα μπλα,με καλυψε ο μπλακο.

Υ.Γ.ειπες καπου για την επιχειρηματολογια μου,και ειδα καπου μια απαντηση σου που εχεις γραψει "+++++++++++++ rofl".Αληθεια απορω με τον εαυτο μου που σου δινω ακομα σημασια.
 

DeletedUser33570

Δεχομαι οτι ενισχυσατε την θεση σας κατα 80-100 χωρια, αποδεκτο πληρως!

Εσεις γιατι ΠΟΤΕ δεν δεχθηκατε οτι ενισχυσαμε την θεση μας κατα μια ηπειρο δεν μπορω να καταλαβω και περιμενε αναγνωριση για 80 χωρια...

Οσο για τον εαν μου απαντας ή οχι ΔΕν εχει να κανει με το τι λεω εγω... αλλά με το πως αισθανεσε εσυ...

Εμενα απαντησεις - δεν απαντησεις,.... οι ερωτησεις ειναι διευκρινιστικού περιοχομενου που αναδικνυουν την αληθεια, δεν απαίτουν απαντηση...σου...

απλά παντα σε τετοιες ερωτησεις απαντουν κατα βαση οσοι θελουν να στρευλώσουν τα πραγματικά γεγονοτα.

Την DnD να την παιξεται εσεις....ναι ρε φιλε θα σκαω στα γελια....:rolf:.... ουτε στα πιο τρελα ονειρά σας... που λενε!
 

DeletedUser

Ειπα εγω οτι δεν ενισχυσες την θεση σου με μια ηπειρο που πηρες;
Εγω βρε αποτυχημενε δεν ημουν αυτος που πρωτος παραδεχτηκα οτι ο πολεμος ειναι δικος σας;;
Δες λιγο πιο παλια ποσταρισματα,ενημερωσου και σταματα να κουραζεις με την αποτυχημενη προπαγανδα που κανεις.

Επισης,εγω ημουν αυτος που οταν εγιναν οι προσθηκες σε εμας βγηκα και ειπα οτι τωρα ο πολεμος ειναι ισαξιος,γιατι παλιοτερα,η διαφορα υλικου ηταν εμφανης.Αρα βγαλε τα κεφαλαια που μοστραρεις στην λεξη ποτε,και προσπαθησε οντως αυτα που λες να αναδεικνυουν την αληθεια και οχι την αληθεια που σε συμφερει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή