DnD vs DC - Κυριαρχία gr.36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser21068

Και η δύο μερίες να κρατήσουν ένα επίπεδο στα όρια του παιχνιδίου.
 

DeletedUser

ποσους πια έφερες ρε τρελέ και έχεις τόση σιγουριά πως κέρδισες κιόλας;

Απορω αν μιλαμε τα ιδια ελληνικα ωρες ωρες.

Οσο για την "ασχετη μου προπαγανδα".η τελευταια φραση μου δεν αναφεροταν κυριως σε σενα,καθως ολοι απο τον συρφετο σας,οποτε αναφερεται κατι για τον πολεμο πιανετε την καραμελα του 1ν3.Και επειδη ειπα κατι σχετικα για ισαξιο πολεμο,περιμενα να βγειτε σαν τα κοτοπουλακια και να λετε για 1ν3 και τετοια.
 

DeletedUser20435

Για λαιντσμαν περνιεσαι?
υπηρξες ο πρωτος που διεπραξες το σφαλμα :cop:

οποιος ******* στην θαλασσα το βρισκει στο αλατι
 

DeletedUser20435

τελικα ειδες, ντουρνοι ,ποσο αμετανοητος εισαι?

κακιασμενη βουβουζελα...:rolf:


σωτηρη απο τοτε που πατησες διαγραφη στον κ20 αρχισαν να αντιστεκονται τα βαρβαρα :hmmm:
το θεμα ειναι να μην τα παρατας οταν πεσεις και να εχεις κουραγιο να ξανασηκωθεις
 

DeletedUser

τελικα ειδες, ντουρνοι ,ποσο αμετανοητος εισαι?

κακιασμενη βουβουζελα...:rolf:


σωτηρη απο τοτε που πατησες διαγραφη στον κ20 αρχισαν να αντιστεκονται τα βαρβαρα :hmmm:
το θεμα ειναι να μην τα παρατας οταν πεσεις και να εχεις κουραγιο να ξανασηκωθεις

Διαγραφη στον κ20;Δεν νομιζω τακη,απο κ16 ξαναμπηκα κ30.
Η μνημη παιζει περιεργα παιχνιδια μαζι σου θειο!
 

DeletedUser20435

απ οσα διαβασα τοσες μερες εδω,το "θειο" με σκοτωσε....χαχαχα
σε περασα για τον σωτηρη
παλιοπαιδο,-))))
 

DeletedUser34142

Ααααα καλως τον ασχετο,ο οποιος πριν τον πολεμο ελεγε οτι θα πυξηδιασει την μιση λοκα και ξαφνικα,μετα απο ενα πλανο εξαφανιστηκε οπως εξαναφανιστηκαν και τα χωρια του.Που ειχες χαθει εσυ βρε ψυχη;

καλα ρε σκουπιδι,καλα ρε ******ιοζη,εσυ για ποιο λογο βγαινεις και μιλας για μαχες???εξηγησε μου λιγο ρε πουθενα!,σε 2 κοσμους σε ξερω ρε παλιονουμπα,στον 33 που σε κραζη ακομα και η πεπα το γουρουνακι και στον 36 που τι εχεις κανει μεχρι τωρα?
τρεις λαλουν

τρεις λαλουν
Πόντοι: 1.473.430
Θέση: 18 και μετα αυτο http://prntscr.com/atphxt και http://prntscr.com/atpi8a και εχεις το θρασος να κραζεις?εσυ?με αυτα τα στατιστικα εχεις το θρασος να κρινεις αλλους?με 1μισι μιριο ποντους εχεις 12εκ απωλιες και βγαινεις και μιλας ρε σκουπιδι?μιλας εσυ ρε τελευταιε?κραζεις εσυ ρε πουθενα?μιλας εσυ για μαχες ρε κανιβαλε?φημες λενε οτι μπαινεις ποιο συχνα στο εξωτερικο παρα στο παιχνιδι ρε ******ιοζη...εσυ δεν ησουν που την ελεγες και στον βουβουζελα?ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ απο εκει στην dc κακα τα ψεματα αμα δεν ηταν ο βουβουζελας θασασταν ποιο ευκολη και απο το καρπουζακι που λετε εσεις οι ιδιοι.κρινει ο ασεκουαντ τον ραντιξ,που δεν εχει ουτε τις μισες των μισων απωλιων που εχει ο ραντιξ...μιλαει ο ασεκουαντ για κουβαλημα,αμα εμας μας κουβαλαρε ρε νουμπα,εσενα εχουν φερει αμαξοστοιχια με γερανους ρε πολυλογα,αν εχεις το θεο σου ρε φιλε,ο ασεκουαντ εχει το θρασος να κρινει..

υγ.σταματα να γλυφεις τον βασιλη,ειναι παικταρας,το ξερουμε αλλα ενταξει ηρεμησε,χειροτερα και απο γκομενα σε ερημο νησι που εχει να δει αντρα 10 χρονια κανεις


[aig]10 Πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

καλα ρε σκουπιδι,καλα ρε ******ιοζη,εσυ για ποιο λογο βγαινεις και μιλας για μαχες???εξηγησε μου λιγο ρε πουθενα!,σε 2 κοσμους σε ξερω ρε παλιονουμπα,στον 33 που σε κραζη ακομα και η πεπα το γουρουνακι και στον 36 που τι εχεις κανει μεχρι τωρα?
τρεις λαλουν

τρεις λαλουν
Πόντοι: 1.473.430
Θέση: 18 και μετα αυτο http://prntscr.com/atphxt και http://prntscr.com/atpi8a και εχεις το θρασος να κραζεις?εσυ?με αυτα τα στατιστικα εχεις το θρασος να κρινεις αλλους?με 1μισι μιριο ποντους εχεις 12εκ απωλιες και βγαινεις και μιλας ρε σκουπιδι?μιλας εσυ ρε τελευταιε?κραζεις εσυ ρε πουθενα?μιλας εσυ για μαχες ρε κανιβαλε?φημες λενε οτι μπαινεις ποιο συχνα στο εξωτερικο παρα στο παιχνιδι ρε ******ιοζη...εσυ δεν ησουν που την ελεγες και στον βουβουζελα?ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ απο εκει στην dc κακα τα ψεματα αμα δεν ηταν ο βουβουζελας θασασταν ποιο ευκολη και απο το καρπουζακι που λετε εσεις οι ιδιοι.κρινει ο ασεκουαντ τον ραντιξ,που δεν εχει ουτε τις μισες των μισων απωλιων που εχει ο ραντιξ...μιλαει ο ασεκουαντ για κουβαλημα,αμα εμας μας κουβαλαρε ρε νουμπα,εσενα εχουν φερει αμαξοστοιχια με γερανους ρε πολυλογα,αν εχεις το θεο σου ρε φιλε,ο ασεκουαντ εχει το θρασος να κρινει..

υγ.σταματα να γλυφεις τον βασιλη,ειναι παικταρας,το ξερουμε αλλα ενταξει ηρεμησε,χειροτερα και απο γκομενα σε ερημο νησι που εχει να δει αντρα 10 χρονια κανεις

Χαιρομαι για την μεγαλη επιστροφη του dirty things.Εντι μεγαλε και τρανε,πολυλογα,προτιμω να μην εχω απωλειες στον κ36,παρα να μην προλαβαινω να μετραω τις απωλειες χωριων,ενω στην αρχη εταζα πυξιδες.Και σορρυ για αυτο που θα σου πω αλλα ναι εσενα σε κουβαλανε.Εσενα σε βγαλανε μετωπο,εκανες το μοναδικο ριγμα που εχει η φυλη σου στην κ55,οταν φαγατε πλανο και ενω ολοι δεν εχαναν χωριο,εσυ ελεγες "μαγκες ολα υπο ελεγχο" αλλα ξαφνικα απο οτι φαινεται χαθηκε ο ελεγχος.

Οσο για τον κ33,δεν με απασχολει ποιος με κραζει,ξερω οτι το κανουν πολυ και μακαρι να το κανανε μπροστα στα μουτρα μου για να μπορουσα να τους απαντησω.Μου φτανει ομως που ορισμενα ατομα(ειτε αντιπαλοι,ειτε συμπαικτες) με εκτιμανε,με συμπαθουνε,και παιζουμε και μαζι σε αλλους κοσμους.Α και κατι για το στορυ,στον 33 ημουν ο μοναδικος απο την φυλη μου κρατησε χωρια στον σταυρο(περιοχη που εγιναν τα περισσοτερα πλανα της σκουλ) οταν οι τριγυρω τα χανανε σε πλανα.Οποτε σκουπιδακι εντι,κατσε χασε κανα χωριο και κριμα τα ατομα που σε κουβαλανε,και ασε με εμενα να τα λεω με ραντιξ ;)

Τελος,επειδη ανεφερες τον Βασιλη,και κατι για γλυψιμο,ας βγει ο ιδιος εδω να πει τη σχεση εχουμε,και πως τα λεμε και απο σκαιπ.Εκτος και αν δεν θελει να ξεφτυλισει το ηδη απογοητευτικο και τραγικο προσωπο που εχεις σε αυτο το παιχνιδι!

Υ.Γ.επειδη καθε 2η λεξη σου ηταν και προσβλητικη λεξη(κατανοητο για το επιπεδο νοημοσυνης και παιδειας που εχεις) θα αντιγραψω λιγο τον Βασιλη και θα πω αυτο που προειπε και εκεινος,οταν πλεον καποιος δεν εχει τι να πει,ξεκιναει τις προσβολες μπας και καταφερει να κερδισει τις εντυπωσεις και να βγει απο πανω.
 

DeletedUser

μην αγχωνεσαι τα στατιστικα θα βελτιωθουν εχουμε καιρο..

φημες λενε οτι σε ξηλωσε η φυλη σου απο το μετωπο γτ δεν αντεχες το ξυλο(http://prntscr.com/atq8ow (αυτο εννοουμε οτι σε κουβαλανε)

http://prntscr.com/atqcd3 εδω τι εγινε ρε? σε τρωνε ριματοι? κατσε μη σε ξηλωσουν και απο το ριμ :oops:
 

DeletedUser34147

καλα ρε σκουπιδι,καλα ρε ******ιοζη,εσυ για ποιο λογο βγαινεις και μιλας για μαχες???εξηγησε μου λιγο ρε πουθενα!,σε 2 κοσμους σε ξερω ρε παλιονουμπα,στον 33 που σε κραζη ακομα και η πεπα το γουρουνακι και στον 36 που τι εχεις κανει μεχρι τωρα?

Είπε ο Dirty Things που γελάει όλος ο ελληνικός σέρβερ με σένα.
 

DeletedUser33711

Ο Σωτηρακης ειναι λατρεια (L)

Ευχομαι σε πολλους που παιζουν αντιπαλοι φατσα στο μετωπο να μπορεσουν να γινουν φιλοι οπως εγω με το Σωτηρη.
Αυτο που δε καταλαβαινουν πολλοι , ειναι οτι η ουσιαστικη αναγνωριση γινεται απο τον αντιπαλο. Η αξια του νικητη φαινεται και απο την αξια του ηττημενου.

Με τις νεες προσθηκες και με τους 1,2 λογαριασμους που υπηρχαν πριν απο την DC πιστευω θα δουμε καλυτερο παιχνιδι γιατι η αληθεια ειναι οτι ημουν λιγο απογοητευμενος απο τα πρωτα τουλαχιστον δειγματα της DC σε οτι αφορα την αμυνα, για την επιθεση η απογοητευση ηταν σιγουρη μιας και επι εναμιση μηνα δεν καταφεραν να κανουν ουσιαστικο ρηγμα σε μια φυλη που τους επαιζε απλα αμυνα. Απο την πλευρα της DnD πιστευω πρεπει να ανεβουν οι ρυθμοι και να αποδειξει τη συνοχη και την ομαδικοτητα που τη διακρινει απο την αρχη του κοσμου. Το καλοκαιρι θα ειναι καθοριστικη περιοδος εαν δε γινει κατι συνταρακτικο στην εξελιξη του κοσμου.
 

DeletedUser21068

Δέν έχω καταλάβει ακόμα πότε σκάει το πλάνο της DnD , είχα καταλάβει οτι ήταν σήμερα ...

#καζούρα. #ωραίο_πλάνο. #καμία_ελπίδα.
 

DeletedUser

Εντι τρελα,σημερα δεχθηκα 150 αριστους και δεν εχασα χωριο!

Τα πηγα καλα ή θελω ακομα για να σε φτασω; :noob:

Εσυ με το μετωπο στο ριμ τα καταφερνεις;Γιατι καπου πηρε το ματι μου κατι παικτες τους ριμ να σε νομπλαρουν!Ελπιζω να τους τιμωρησες με πυξιδα!
 

DeletedUser21068

Βρε παιδία μια ερώτηση την ώρα που εσκασε το πλανο σας εχτές , στόχος σας ηταν να πάρετε 4 χωρία ;
Μα τόση απογοητευση πάθατε που ριξατε σε μια μέρα 500+ αριστοκράτες και οτι επιθετικο είχατε για να πάρετε συνολο 15 χωρια μετα απο 30 αριστους σε κάθε χωρίο προσπάθεια ;

Όσο γλεντήσατε - γλεντήσατε μάγκες μου στα καβούκια σας τώρα.
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Ρε κρατήστε χαμηλά τους τόνους και διασκεδάστε το παιχνίδι.

Τι είναι αυτό το πράμα με εσάς!!!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή