DnD vs DC - Κυριαρχία gr.36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Ραντιξ απαντησε μας,δεν δαγκωνουμε!

Εκτος αν χεστηκες πανω σου απο τωρα και κρυφτηκες στην σπηλια σου!
 

DeletedUser33711


Εκτός απο αγενής και άσχετος είσαι και κατι άλλο μεζεδάκι ?

Εχε χαρη που μπηκε coplay στο λογαριασμο σου αλλιως στο χαρτη ειχες ιδιο χρωμα στην ομαδα νουμπακια.
Πλεον εισαι ο coplay του λογαριασμου σου ασχετε και βγαινεις και κραζεις άλλους, για πισω στην τρυπα σου για πισω.
 

DeletedUser34063

Εκτός απο αγενής και άσχετος είσαι και κατι άλλο μεζεδάκι ?

Εχε χαρη που μπηκε coplay στο λογαριασμο σου αλλιως στο χαρτη ειχες ιδιο χρωμα στην ομαδα νουμπακια.
Πλεον εισαι ο coplay του λογαριασμου σου ασχετε και βγαινεις και κραζεις άλλους, για πισω στην τρυπα σου για πισω.


δεν σε πολυκαταλαβαινω. με μηδεν πλανα πανω μου μαλλον δεν ειμαι τοσο νουμπακι. νουμπακια ειναι αυτοι που νομπλαρετε. εμενα ασε να ξερω τι ειμαι! ελα και εσυ για να το μαθεις!

απο ποτε απαγορευεται το κοπλει? α ναι ξεχασα οι ντιενντι πανε σολο χαχαχαχαχα

βαζεις και χρωματα στο χαρτη? ουαου! καλλιτεχνης!!

ο λογαριασμος ειναι απο τοτε που βυζαινες γαλα και μιλαω παντα εγω για τον λογαριασμο μου. εσεις ποιος ειστε κυριε? το aser δεν μου λεει κατι
 

DeletedUser33711

Στο Γρηγορο Φτυαρι παιζω, εγω μπορει να βυζαινα γαλα οταν ξεκινησες αλλα αυτο δε μου λεει κατι αφου εκει εμεινες τοσα χρονια.

Δεν ειπα οτι απαγορευεται το κοπλει ειπα οτι απλα ειναι αστειο να εισαι το coplay του λογαριασμου σου και ο main player να ειναι ο αλλος.

Ναι ειμαι καλλιτεχνης, αλλωστε ενας αλλος καλλιτεχνης μπηκε να σε κουβαλησει γιατι αλλιως ειχατε ηδη χασει.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Φημες λενε οτι εσυ εισαι ο εντυ δε μπεστ, ισχυει;
 

DeletedUser2749

ο ραντιξ..μετα απο ολα αυτα που ειδε σε αυτο το θεμα..και αφου συμπέρανε οτι ολοι ειστε παιχταραδες...σταματαει το παιχνιδι..οποιος θελει μπορει να ερθει να παρει τα χωρια μου...τι αλλο να πουμε? ολοι καριερα εχετε..που παω εγω ο ταπεινος δουλος του Θεου να τα βαλω μαζι σας?

για αυτο για κοπιαστε...να μου λετε ποια θελετε για να τα αδειαζω....

τι εγινε ρε φιλε με ερωτευτικες και φωναζεις το ονομα μου???
 

DeletedUser

Εσένα σε τρώει πολυ ο ποπουδακος σου ε?Θες να τσακώνεσαι και να το παίζεις υπεράνω κλπ σωστά?έλα φιλε,πολυ μας τα ζάλισες,κλείσε το στόμα σου τώρα

Ααααα καλως τον ασχετο,ο οποιος πριν τον πολεμο ελεγε οτι θα πυξηδιασει την μιση λοκα και ξαφνικα,μετα απο ενα πλανο εξαφανιστηκε οπως εξαναφανιστηκαν και τα χωρια του.Που ειχες χαθει εσυ βρε ψυχη;

ο ραντιξ..μετα απο ολα αυτα που ειδε σε αυτο το θεμα..και αφου συμπέρανε οτι ολοι ειστε παιχταραδες...σταματαει το παιχνιδι..οποιος θελει μπορει να ερθει να παρει τα χωρια μου...τι αλλο να πουμε? ολοι καριερα εχετε..που παω εγω ο ταπεινος δουλος του Θεου να τα βαλω μαζι σας?

για αυτο για κοπιαστε...να μου λετε ποια θελετε για να τα αδειαζω....

τι εγινε ρε φιλε με ερωτευτικες και φωναζεις το ονομα μου???

Ελα ρε τρελε,αγχωθηκα που δεν απανταγες.
Εεε δεν το εννοεις,ποιος θα κουβαλησει την δνδ μετα;

Ειτε τα αδειασεις ειτε οχι,πιστευω δεν θα υπαρχει και μεγαλη διαφορα στην κατακτηση τους.Ετοιμασου τωρα γιατι ερχονται δυσκολοι καιροι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2749

φτερουγίζεις την καρδια μου ρε τρελα....τετοια να μου λες να με φτιαχνεις...σαν το αυριανο ας πουμε??? με εφτιαξες την μερα και την νυχτα μου...ζεστανε και ο καιρος..θα παρω μερικες μπυριτσες και θα περιμενω να ερθεις να παρεις τα χωρια μου...αλλα αν μου τα ζητουσες ευγενικα που ξερεις..ισως σας εδεινα αδεια...οπως θα ερχεσαι παρε και πιεσομετρο γιατι ποτε δεν ξερεις...
 

DeletedUser30332

Κροκαλα προφανώς και δεν κατάλαβες ούτε μία πρόταση μιας και σου πέσανε πολύ δύσκολα, άλλη φορά θα γράφω πιο απλά για σένα, εφόσον γενικά φαίνεται να μην "πολυκαταλαβαίνεις".
Είσαι μεγάλος παίχτης που βγαίνεις και κράζεις τους συμπαίχτες σου, φούσκωσες με αυτοπεποίθηση τώρα;

Πριν μια βδομάδα ο ραντιξ με 50 επιθέσεις (λιγότερες ήταν) σου έφαγε επιθετικά και αμυντικά στον σταυρό.. σε προηγούμενο ποστ κάτι μας έλεγες για 100.000 επιθέσεις!
Εδώ ρε μεγάλε δε ντοτζαρες καμία στις 10, ποιες 100.000 μας λες?!?!!?! Δε μας... αφήνεις ρε Νταλάρα;

Όταν λοιπόν βγαίνετε δημόσια να το παίζετε παιχταράδες με πολλά κιλά σκιλλ και ιστορία βαριά "και καλά" τουλάχιστον μην εκτίθεστε έτσι στο παιχνίδι. Με το να ψάχνεις κανα άδειο χωριό 3 με 5 το πρωί μήπως και βρεις κανεναν offline δεν σε κάνει παίχτη.

Το γιατί κάναμε πλάνο στην 54 κι όχι σε σένα στην 45 δεν θέλει και πολύ σκέψη αλλά προφανώς θα μείνει άλυτος ο γρίφος για σένα!

AceQuad αυτό περιμένατε για να παίξετε "εσείς"..; τις καινούργιες σας προσθήκες; άλλους να έρθουν να παίξουν τους λογαριασμούς σας; ποσους πια έφερες ρε τρελέ και έχεις τόση σιγουριά πως κέρδισες κιόλας; χαχα
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
φτερουγίζεις την καρδια μου ρε τρελα....τετοια να μου λες να με φτιαχνεις...σαν το αυριανο ας πουμε??? με εφτιαξες την μερα και την νυχτα μου...ζεστανε και ο καιρος..θα παρω μερικες μπυριτσες και θα περιμενω να ερθεις να παρεις τα χωρια μου...αλλα αν μου τα ζητουσες ευγενικα που ξερεις..ισως σας εδεινα αδεια...οπως θα ερχεσαι παρε και πιεσομετρο γιατι ποτε δεν ξερεις...

βλεπω τα μυριζεσαι απο μακρια τα πλανα καμαρι μου....εχει να πεσει πολυ γελιο λεμε :noob:
 

DeletedUser2749

τοσο γελιο..που ριχνω παντα...για κοπιαστε μαναρια μου
 

DeletedUser

φτερουγίζεις την καρδια μου ρε τρελα....τετοια να μου λες να με φτιαχνεις...σαν το αυριανο ας πουμε??? με εφτιαξες την μερα και την νυχτα μου...ζεστανε και ο καιρος..θα παρω μερικες μπυριτσες και θα περιμενω να ερθεις να παρεις τα χωρια μου...αλλα αν μου τα ζητουσες ευγενικα που ξερεις..ισως σας εδεινα αδεια...οπως θα ερχεσαι παρε και πιεσομετρο γιατι ποτε δεν ξερεις...

Πιεσομετρο θα χρειαστεις εσυ.Λιγο η ηλικια,λιγο τα νευρα,λιγο το οτι θα εισαι ανικανος να σωζεις τα χωρια σου.
Το οτι σου εφτιαξα τη μερα και τη νυχτα με ικανοποιει ιδιαιτερα,χαιρομαι να δινω νοημα και χαρα στις ζωες ανθρωπων μεσω ενος παιχνιδιου.
Οσο για τις μπυρες,σου προτεινω τις μπυρες sol ;)

Elapoueisai...Μια βασικη ερωτηση για να δεις ποσο ασχετη προπαγανδα κανεις.Με ειδες πουθενα να λεω οτι κερδισα;
Ειπα απλα οτι ερχονται δυσκολοι καιροι για τον ραντιξ.Δεν το ειπα και στα αγγλικα για να ειναι δυσκολη η μεταφραση!
Και δεν ειναι οτι αυτο περιμεναμε για να παιξουμε.Ειναι οτι εξαιτιας αυτων των προσθηκων,αποκτησαμε περισσοτερη ορεξη για να παιξουμε και εγινε πιο ισαξιος(απο θεμα παικτων) ο πολεμος.(Μην πειτε παλι την καραμελα του 3ν1,τους εαυτους σας μειωνετε που θεωρουσατε αντιπαλους τους ρουφιανους σας και τους ανενεργους της νες)
 

DeletedUser34063

Στο Γρηγορο Φτυαρι παιζω, εγω μπορει να βυζαινα γαλα οταν ξεκινησες αλλα αυτο δε μου λεει κατι αφου εκει εμεινες τοσα χρονια.

Δεν ειπα οτι απαγορευεται το κοπλει ειπα οτι απλα ειναι αστειο να εισαι το coplay του λογαριασμου σου και ο main player να ειναι ο αλλος.

Ναι ειμαι καλλιτεχνης, αλλωστε ενας αλλος καλλιτεχνης μπηκε να σε κουβαλησει γιατι αλλιως ειχατε ηδη χασει.



ο κοπλει του λογαριασμου μου? να με κουβαλησει? εισαι πραγματικα καθυστερημενος με αυτα που λες... ουτε μια εισερχομενη δεν εχω δει απο σενα και μπορεις και κρινεις το παικτικο μου επιπεδο? κανε μας την χαρη αδερφακο! το ονομα κροκαλας θα το τρως στην μαπα οτι και να λες οτι και να κανεις. οσο για τις φημες που διαδιδεις συνεχισε τες! χαιρομαι που ειναι καλλιτεχνης ο νεος μου κοπλει! θα συνεχισει το καλλιτεχνημα του ιδιοκτητη! και μαλλον τρομαζεις στην ιδεα αυτην και αρχιζεις να λασπολογεις! πραγματικα χαιρομαι

- - - Eνημερώθηκε - - -

Κροκαλα προφανώς και δεν κατάλαβες ούτε μία πρόταση μιας και σου πέσανε πολύ δύσκολα, άλλη φορά θα γράφω πιο απλά για σένα, εφόσον γενικά φαίνεται να μην "πολυκαταλαβαίνεις".
Είσαι μεγάλος παίχτης που βγαίνεις και κράζεις τους συμπαίχτες σου, φούσκωσες με αυτοπεποίθηση τώρα;

Πριν μια βδομάδα ο ραντιξ με 50 επιθέσεις (λιγότερες ήταν) σου έφαγε επιθετικά και αμυντικά στον σταυρό.. σε προηγούμενο ποστ κάτι μας έλεγες για 100.000 επιθέσεις!
Εδώ ρε μεγάλε δε ντοτζαρες καμία στις 10, ποιες 100.000 μας λες?!?!!?! Δε μας... αφήνεις ρε Νταλάρα;

Όταν λοιπόν βγαίνετε δημόσια να το παίζετε παιχταράδες με πολλά κιλά σκιλλ και ιστορία βαριά "και καλά" τουλάχιστον μην εκτίθεστε έτσι στο παιχνίδι. Με το να ψάχνεις κανα άδειο χωριό 3 με 5 το πρωί μήπως και βρεις κανεναν offline δεν σε κάνει παίχτη.

Το γιατί κάναμε πλάνο στην 54 κι όχι σε σένα στην 45 δεν θέλει και πολύ σκέψη αλλά προφανώς θα μείνει άλυτος ο γρίφος για σένα!

AceQuad αυτό περιμένατε για να παίξετε "εσείς"..; τις καινούργιες σας προσθήκες; άλλους να έρθουν να παίξουν τους λογαριασμούς σας; ποσους πια έφερες ρε τρελέ και έχεις τόση σιγουριά πως κέρδισες κιόλας; χαχα



αν και εισαι εντελως ****ς θα απαντησω απλα για να το καταλαβεις! μετα το πρωτο νουκ που εφαγα προφανως και ολα ντοντζαριστηκαν. δυστυχως οι αμυνες δεν μπορουν να ντοντζαριστουν. και οταν ηρθε ο φιγκο προφανως και δεν βρηκε αδεια... αλλα που να σκαμπασεις εσυ... τρως το κουτοχορτο που σου πετανε... δηλαδη καθε φορα που αδειαζει χωριο του ραντιξ αυτος δεν εχει ντοντζαρει!!! χαχαχα εχεις γελιο μικρε καναδεζε

που ακριβως εκραξα συμπαικτες μου? (η νες δεν ηταν ποτε συμπαικτες μου. ηταν προβατα στο 20% ρουφιανοι στο 60% και συμπαικτες το 20%)


[AIG]Προειδοποίηση
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33711

ο κοπλει του λογαριασμου μου? να με κουβαλησει? εισαι πραγματικα καθυστερημενος με αυτα που λες... (1) ουτε μια εισερχομενη δεν εχω δει απο σενα και μπορεις και κρινεις το παικτικο μου επιπεδο? .... (2) χαιρομαι που ειναι καλλιτεχνης ο νεος μου κοπλει!

Τα παραπανω δειχνουν δυο πραγματα.

1. Ειναι πλεον δεδομενο οτι δεν σαφηνει να μπεις ουτε λεπτο στο λογαριασμο μιας και πλεον ουτε για αναγνωρισεις δεν εισαι αξιος
2. Δε μιλαω για τον δικο σου coplay αλλα μεταφορικα για τον Da Vinci.


Οσο για το καθυστερημενος ξερω οτι οταν δεν εχουμε επιχειρηματα και ειμαστε τσατισμενοι το ριχνουμε στις βρισιες, αλλα τι επιπεδο τωρα εδω σε κουβαλανε αλλοι τον ιδιο σου το λογαριασμο εχεις πιασει πατο, τι πατο... ο πατος ειναι το ταβανι σου. Το θετικο ειναι οτι πλεον εχεις χρονο για να μιλας external να γελαμε και εμεις λιγο.

ΥΓ: Προσεχε μη σου κανουν πλανο οι ριματοι :doh:
 

DeletedUser30332

Acequad παλικάρι μου κάτι έχεις μπερδέψει με την έννοια της προπαγάνδας..
Εδώ βγήκατε και είπατε μόνοι σας, εμμέσως πλην σαφώς, ότι βάλατε άτομα απο την sol σε λογαριασμούς και σε ρώτησα: «τόσους πολλούς πια φέρατε και αντλείς τέτοια σιγουριά στα τελευταία ποστ σου;» Που ακριβώς προπαγανδίζω; Για πες μου.. στο ότι κάνατε προσθήκες; Αφου μόνοι σας τα είπατε!
Αντιθέτως, την σχετική(!) προπαγάνδα την κάνεις εσύ με την τελευταία φράση σου, επαναφέροντας ένα θέμα που δεν αναφέρθηκα καν και πρέπει να γυρίσει κανείς 7-8 σελίδες πίσω για να το βρει.. οπότε τι ακριβώς μου λες; ποιος κάνει φθηνή προπαγάνδα;

δεν σε πολυκαταλαβαινω. με μηδεν πλανα πανω μου μαλλον δεν ειμαι τοσο νουμπακι. νουμπακια ειναι αυτοι που νομπλαρετε. εμενα ασε να ξερω τι ειμαι! ελα και εσυ για να το μαθεις!
...
ο λογαριασμος ειναι απο τοτε που βυζαινες γαλα και μιλαω παντα εγω για τον λογαριασμο μου.

Στο τελευταίο πλάνο 35-40 χωριά δεν τα πήραμε από τη ΝΕΣ, αλλά από συμπαίκτες σου.. ή θα τους αποκυρρήξεις κι αυτούς;

Όσο για το επίπεδο σου εκτός από τη γλώσσα, φαίνεται και σε κάθε ποστ σου που διψάς για κάποια αναγνώριση, αυτό δείχνει πόσο μικρός "ελληνέζος" είσαι.. Την επόμενη να απαντήσεις με ουσία και όχι μπούρδες να μου πεις ότι είμαι ****ς, αλλιώς τράβα πίσω στη ζούγκλα τώρα απολίτιστε.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή