DnD vs DC - Κυριαρχία gr.36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser31166

Προς Radix
Σκέψου πόσο άσχετος είσαι που παίζεις από το 2008 και κατάφερες να γίνεις γνωστός ακόμα και με την ασχετοσύνη σου 8 χρόνια μετά , μπράβο σου φίλε μου συνέχισε να κάνεις τα αδύνατα δυνατά και ίσως πιστέψουμε πως ο γάιδαρος πετάξει κάποτε .
beyonder μην ξαναμιλήσεις αν δεν κάνω λάθος έκανες εγγραφή και εσύ το 2015

Radix μια ερώτηση ο kaboum που έκανε το 2013 την εγγραφή του μπορεί να μιλήσει ; Σε παρακαλώ δώσε του την άδεια να γελάσουμε λίγο ακόμα

Προς kaboum
Συνέχισε να βγάζεις τα απωθημένα σου , πλάκα έχει

Εισαι ποιο ****ς και απο μπετον ρε μαν. Καλα κανεις και ζεις εδω μεσα.
 

DeletedUser

μιλησε και ο ασχετος με τα 3 μηνυματα...τρεις λαλουν να σε ρωτησω...πριν 1 μηνα τι ειχες παθει? επεσες σε κλιμακτήριο? και τωρα ηρθες στα καλα σου? τωρα εισαι σε κλημακτηριο και αυριο θα ερθεις στα καλα σου? πες να ξερουμε τι παιζει με την παρτι σου...

για εξηγησε τι εννοεις γιατι βαριεμαι να αποκωδικοποιω τις ασυναρτησιες σου βραδιατικα
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
αντε βρε γατακια του ελεους....που θα πεις οτι τα χωρια ειναι της φυλης...αυτο ποτε δεν το δεχτηκα σε κανεναν κοσμο...τα χωρια ειναι του παιχτη...ο παιχτης ριχνει τα πριμιουμ ο παιχτης παιζει τον λογαριασμο...

απο εκει και περα σκεφτητε...πηρατε μια φυλη ολοκληρη...κανατε τον κοσμο 3vs1 και καταφεραμε πηραμε 2-3 παιχταραδες..γιατι ειναι παιχταραδες για μενα και τοσο που ασχολουντε...μεγαλοι ανθρωποι ειναι με οικογενεια και δουλεια...τοσο μπορουν τοσο το πανε το παιχνιδι..αλλα ειναι εδω για να σας πληγονουν...και ναι κυριοι να γουσταρουν εμας..γιατι εμεις του δινουμε και το τελευταιο δορι μας οταν εσεις του ειχατε στο ματι να τους φατε...

Φιλικα Γιαννης

Τα χωρια ανήκουν στη φυλή όπως σωστά είπε ο Blacko.
Οποιοσδηποτε παιχτης αλλαζει φυλη υπο οποιεσδήποτε συνθήκες για να σωσει το λογαριασμό του χωρίς την άδεια της ηγεσίας του αναγκαστικά παίρνει αυτή την ταμπέλα.

Γνωμη μου ειναι οτι αν το 3 vs 1 "κρατούσε" και η DnD έχανε το διαστημα που πανηγύριζε η απο εκεί πλευρά ο κάθε teras θα εκανε μοκο και ετσι και εβλεπε βαρβαρα απο διαγραφες θα πανηγύριζε και για την κατακτηση του κόσμου :p

Όπως και στον 33 καποιοι (βλεπε blacko) αξιζαν τα βαρβαρα μας, καποιοι αλλοι ομως οχι...

Το οτι καποιοι θα ειναι στη νικητηρια φυλη του κόσμου δεν σημαινει οτι θα ειναι και νικητες. Λίγοι ειναι αυτοι που ξενυχτανε για μια φυλή και αυτοί οι λίγοι ειναι που ποτε δεν βγαίνουν να το παίξουν ιστορία. Να ξενυχτησεις για το λογαριασμο σου ειναι το ευκολο, να ξενυχτησεις για τη φυλή ειναι το ζορι.

Και επαναλαμβανω τα χωρια ανηκουν στη φυλη και ας χωνει οποιος θελει 50€ premium καθε βδομαδα. ;Eτσι ήταν είναι και θα είναι αγαπητε συμπαίχτη (με την εννοια οτι παιζαμε στην ιδια φυλη) :p
 

DeletedUser

μιλησε και ο ασχετος με τα 3 μηνυματα...τρεις λαλουν να σε ρωτησω...πριν 1 μηνα τι ειχες παθει? επεσες σε κλιμακτήριο? και τωρα ηρθες στα καλα σου? τωρα εισαι σε κλημακτηριο και αυριο θα ερθεις στα καλα σου? πες να ξερουμε τι παιζει με την παρτι σου...

Εξεταστικη ασχετε.
Εχουμε ερθει στα καλα μας,και αν ερθεις προς τα εμας θα δοκιμασεις καλα,εκτος βεβαια και αν σε κρατησουν πισω μονο και μονο για να σπας τα επιθετικα σου και να χτιζεις τις απωλειες για τις οποιες τοσο περηφανευεσαι.Για το γελιο που τους προσφερεις σε εχουν στην δνδ βλακακο.

Και ξανατονιζω γιατι παρα εισαι ****ς για να το καταλαβεις,σε παλιοτερο ποστ σε θεμα του κ36 ειχα πει οτι παιζω στο τρεις λαλουν,και το νειμ στο προφιλ ειναι απο την πρωτη μερα που μπηκα.Επειδη εσυ τοτε μαλλον μαθαινες πως να στελνεις τρενο με την ρυθμιση του παιχνιδιου,δεν ειχες προλαβει να δεις αυτα που αναφερω.Και αν δεν με πιστευεις,το οποιο βεβαια μου ειναι απεριγραπτα αδιαφορο,ρωτα τα μελη της φυλης σου,ξερεις αυτους τους 5 που σε κουβαλανε!
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Radix να ξερεις οτι με αυτα που γραφεις εδω μεσα εκτος απο ασχετος αποδεικνυεις οτι εισαι και καθυστερημενος

και επειδη εχουμε βαρεθει να βλεπουμε σκουπιδια εδω μεσα να γραφουν ετοιμασου να μας δεις συντομα

νεος κο του filipsan εδω

υγ. ο beyonder που τον κρινεις απο τις δημοσιευεσεις που εχει στο εξωτερικο ενω αυτος ειναι απλα ενας απο τους πολλους λογαριασμους του, πριν λιγους μηνες διδαξε φυλετικες τον κυριο που εγραψε πιο πανω (chessknight)

για να ξερεις τι σε περιμενει ρωτα τον vc που παιζαμε αντιπαλοι πριν λιγους μηνες να σου εξηγησει τι ερχεται...
 

DeletedUser2749

βγαλτε χολι...δωστε και αλλο καθυστεριμενο πονο...αντε μεγαλε co play του filip σε περιμενω...παλι ιστοριες απο τα παλια...στον κ36 μιλατε...ξυπνατε μεγαλοι παιχταραδες...δεν ειχαμε που ειστε εσεις? τι εχετε κανει τεραστιοι παιχταραδες? αντε σας βαρεθηκα...πειτε οτι θελετε...βγαλτε την χολη σας εδω μεσα...εγω πλεον απαξιω να απαντησω σε οποιον με βριζει και με προσβαλει..μονο αυτο εχετε...λογια του πληκτρολογιου..τιποτα παραπανω δεν εχετε να δειξετε
 

DeletedUser30332

Κομμούνια, φασίστες, πολιτική και καριέρες, η συζήτηση έχει πάει σε άλλο επίπεδο!! :mad: :rolf:

Μαζεύονται σιγά σιγά οι 20 σκυλάτοι που έλεγε σε προηγούμενο ποστ ο Δημήτρης.. :help

Με τους καινούργιους κο-πλει θα παραμείνετε ως DC ή θα αλλάξετε όνομα; :hmmm:

Καλές μάχες κι ελπίζω να μην δούμε (ξανά) βάρβαρα στον χάρτη :oops:
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
υγ. ο beyonder που τον κρινεις απο τις δημοσιευεσεις που εχει στο εξωτερικο ενω αυτος ειναι απλα ενας απο τους πολλους λογαριασμους του, πριν λιγους μηνες διδαξε φυλετικες τον κυριο που εγραψε πιο πανω (chessknight) :confused:

για να ξερεις τι σε περιμενει ρωτα τον vc που παιζαμε αντιπαλοι πριν λιγους μηνες να σου εξηγησει τι ερχεται...

ρε νουμπά απατεώνα τί κάθεσαι και λες; :D

chessknight. vs beyonder 28-20 ήταν το σκορ αλλα έχεις δίκιο με δίδασκε στις 5 το πρωί που έστελνε τρένα και ήμουν στο 2ο όνειρο :D

Να ρωτησει τον VC να του πει οτι έρχεται ο Da Vinci? Ακόμα δεν ξεκαβάλησες; :p Νικολακι τελειωσα τον κοσμο με πάνω απο τα διπλάσια νομισματα απο εσενα με καμια 70αρια χωρια περισσοτερα και μου έριχνες και 2 μηνακια εγγραφη.

Αλλα αν ετσι γουστάρεις μπορουμε να τις βγαλουμε να τις μετρήσουμε αλλά θα απογοητευτείς :p

ΥΓ. Ο beyonder παιχτουρα (ασχετα με τα ****άκια που είχε) αλλα δεν ειναι ψωνάρα σαν μερικούς μερικούς

_______________________________

Μακαρι να μπουν καλοι παιχτες στην αντιπαλη πλευρα να εχει ενδιαφερον ο συγκεκριμένος κόσμος αν και πλεον η δικη μου γνωμη ειναι οτι το παιχνιδι ειναι χασιμο χρόνου άσχετα απο το οτι ειναι πολύ ενδιαφέρον
 

DeletedUser

Νικολα(DA vinci) μην τον τσιγκλας τον τσες ρε μαν
ασε μην παρει κανα λογαριασμο και δε γυριζει με τιποτα μετα ο κοσμος

εγω βλεπω ωραιο χαρτη και ομορφες μαχες οποτε φιλτατε κωστα μονο χασιμο χρονου δεν ειναι αυτος ο κοσμος^^
 

DeletedUser

ρε νουμπά απατεώνα τί κάθεσαι και λες; :D

chessknight. vs beyonder 28-20 ήταν το σκορ αλλα έχεις δίκιο με δίδασκε στις 5 το πρωί που έστελνε τρένα και ήμουν στο 2ο όνειρο :D

Να ρωτησει τον VC να του πει οτι έρχεται ο Da Vinci? Ακόμα δεν ξεκαβάλησες; :p Νικολακι τελειωσα τον κοσμο με πάνω απο τα διπλάσια νομισματα απο εσενα με καμια 70αρια χωρια περισσοτερα και μου έριχνες και 2 μηνακια εγγραφη.

Αλλα αν ετσι γουστάρεις μπορουμε να τις βγαλουμε να τις μετρήσουμε αλλά θα απογοητευτείς :p

ΥΓ. Ο beyonder παιχτουρα (ασχετα με τα ****άκια που είχε) αλλα δεν ειναι ψωνάρα σαν μερικούς μερικούς

_______________________________

Μακαρι να μπουν καλοι παιχτες στην αντιπαλη πλευρα να εχει ενδιαφερον ο συγκεκριμένος κόσμος αν και πλεον η δικη μου γνωμη ειναι οτι το παιχνιδι ειναι χασιμο χρόνου άσχετα απο το οτι ειναι πολύ ενδιαφέρον

Κυριε κωστα πιστευω οτι ερχεται η ωρα να παρετε ακκ στην δνδ!
κ33 θα τον κανουμε τον 36 σε λιγο :p

Ραντιξ ασχετε,το μονο που εχεις να επιδειξεις εσυ αυτη τη στιγμη ειναι το μετωπο των 5 χωριων σε αυτη την περιοχη
http://prntscr.com/asx1x3...Οποτε εσυ μαλλον κρυβεσαι πισω απο πληκτρολογια και περιμενεις το κουβαλημα.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
ρε νουμπά απατεώνα τί κάθεσαι και λες; :D

chessknight. vs beyonder 28-20 ήταν το σκορ αλλα έχεις δίκιο με δίδασκε στις 5 το πρωί που έστελνε τρένα και ήμουν στο 2ο όνειρο :D

Να ρωτησει τον VC να του πει οτι έρχεται ο Da Vinci? Ακόμα δεν ξεκαβάλησες; :p Νικολακι τελειωσα τον κοσμο με πάνω απο τα διπλάσια νομισματα απο εσενα με καμια 70αρια χωρια περισσοτερα και μου έριχνες και 2 μηνακια εγγραφη.

Αλλα αν ετσι γουστάρεις μπορουμε να τις βγαλουμε να τις μετρήσουμε αλλά θα απογοητευτείς :p

ΥΓ. Ο beyonder παιχτουρα (ασχετα με τα ****άκια που είχε) αλλα δεν ειναι ψωνάρα σαν μερικούς μερικούς

_______________________________

Μακαρι να μπουν καλοι παιχτες στην αντιπαλη πλευρα να εχει ενδιαφερον ο συγκεκριμένος κόσμος αν και πλεον η δικη μου γνωμη ειναι οτι το παιχνιδι ειναι χασιμο χρόνου άσχετα απο το οτι ειναι πολύ ενδιαφέρον

παντα χαρα μου να σε νευριαζω :p

πανω απο τα διπλασια νομισματα ναι αλλα εγω ειχα 10 εκκ περισσοτερες επιθετικες απωλιες
πανω απο 70 χωρια ναι αλλα εγω ειχα στον πολεμο με σκουλ +80

οσο για τον beyonder του κανατε 2 ατομικα πλανα φυλης και οσα πηρατε εσεις σου τα πηρε σολο αυτος και με το παιχνιδι του σε αναγκασε να βαλεις ****ακια οπως παραδεχτηκες και για αυτο αλλωστε χασατε (L) :ban:

πονεμενη ιστορια το ξερω :'(, αλλα εδω ειναι κ36
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34147

ρε νουμπά απατεώνα τί κάθεσαι και λες; :D

chessknight. vs beyonder 28-20 ήταν το σκορ αλλα έχεις δίκιο με δίδασκε στις 5 το πρωί που έστελνε τρένα και ήμουν στο 2ο όνειρο :D

Να ρωτησει τον VC να του πει οτι έρχεται ο Da Vinci? Ακόμα δεν ξεκαβάλησες; :p Νικολακι τελειωσα τον κοσμο με πάνω απο τα διπλάσια νομισματα απο εσενα με καμια 70αρια χωρια περισσοτερα και μου έριχνες και 2 μηνακια εγγραφη.

Αλλα αν ετσι γουστάρεις μπορουμε να τις βγαλουμε να τις μετρήσουμε αλλά θα απογοητευτείς :p

ΥΓ. Ο beyonder παιχτουρα (ασχετα με τα ****άκια που είχε) αλλα δεν ειναι ψωνάρα σαν μερικούς μερικούς

_______________________________

Μακαρι να μπουν καλοι παιχτες στην αντιπαλη πλευρα να εχει ενδιαφερον ο συγκεκριμένος κόσμος αν και πλεον η δικη μου γνωμη ειναι οτι το παιχνιδι ειναι χασιμο χρόνου άσχετα απο το οτι ειναι πολύ ενδιαφέρον

chessknight vs beyonder όσο έπαιζα εγώ φίλε Κώστα ήταν 13-10 νομίζω.Σαν λογαριασμοί(chessknight vs smileq) ήταν 28-20 σαφώς.Όσο για τις ώρες που σου έκανα επιδρομές ήμουν νυχτερινός παίχτης όπως και εσύ με νόμπλαρες μερικές φορές στις 12 το μεσημέρι αφού κοιμόμουν εγώ :p.Αλλά ήταν πολύ ωραίες οι μάχες :p όπως και να χει.
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
παντα χαρα μου να σε νευριαζω :p

πανω απο τα διπλασια νομισματα ναι αλλα εγω ειχα 10 εκκ περισσοτερες επιθετικες απωλιες
πανω απο 70 χωρια ναι αλλα εγω ειχα στον πολεμο με σκουλ +80
[SPOIL]
0iruZCd.png
[/SPOIL]
6k αφου ναι επαιζες 1-2 :p ... +80?? Γιατι εγω στον πολεμο ποσα ειχα ρε θηριο; +10? :p
60.000 νομισματα παραπανω και 90 χωρια παραπανω βαλτα κατω και μετρα τι απωλειες θα ειχα εγω αργοτερα lol

οσο για τις νυχτερινες επιδρομησεις του beyonder τι να κανουμε; καποιοι κοιμομαστε τις νυχτες :p

ασε που ολες οι αμυνες μου ως γνωστον τον τελευταιο καιρο ηταν στον uppercut (αν και θα το ειδε ο beyonder απο κατακτησεις)

ΥΓ. Μηπως να γραφαμε στο forum του 33 καλυτερα;
ΥΓ2. Τσαντιζομαι δεν νευριαζω εχει διαφορα. Οσο για το game δεν παιζει να παιξω ξανα εκτος αν ειμαι ανεργος :p Αν θες να παιξεις καλα θες full time ρυθμούς και κάτι τετοιο είναι πολυτέλεια :p
 

DeletedUser34063

Ο ραντιξ καθεται αυπνος και μαζευει οτι χανει ο φιγκο το τερας ο σαλας κλπ κλπ κλπ! ο φιγκο μας γραφει ονομα χωριων ''χωριο θα χασω οταν θελω εγω" και στην ωρα πανω χανει χωριο. και το παιρνει ο ραντιξ απο κροκαλα και φουσκωνει αυτοπεποιθηση "α τον εχω για πλακα τον κροκαλα.νομπλαρει στον πυρηνα μου και κανω ρικλειμ στην ωρα πανω!" σιγα μην παιξει και μετωπο... μονο νεκρους ΝΕΣ ξερει να πλαναρει. μας απειλησε με 1000 σπαθακια και το μονο που εκανε ηταν να χτυπησει ενα επιθετικο στις 40 ωρες.

μπεεεεεε

δεν βρεχει. σας φτυνουν ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ

- - - Eνημερώθηκε - - -

Κομμούνια, φασίστες, πολιτική και καριέρες, η συζήτηση έχει πάει σε άλλο επίπεδο!! :mad: :rolf:

Μαζεύονται σιγά σιγά οι 20 σκυλάτοι που έλεγε σε προηγούμενο ποστ ο Δημήτρης.. :help

Με τους καινούργιους κο-πλει θα παραμείνετε ως DC ή θα αλλάξετε όνομα; :hmmm:

Καλές μάχες κι ελπίζω να μην δούμε (ξανά) βάρβαρα στον χάρτη :oops:



εσυ δεν εχεις κοπλευ ε? ουτε οι συμπαικτες σου?! η φυλη αυτη ειναι η DC γι αυτο και ξαναονομαστηκε ετσι. δεν αλλαζει τιποτα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή