DnD vs DC - Κυριαρχία gr.36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

θελεις να πεις οτι δεν δεχτηκα πλανο εγω? τοσα ξερεις τοσα λες...ναι ειμαι νευρικος..μην με γνωρισεις απο κοντα στο συνηστω

αλλα εσυ δεν εχεις τα κακαλα να πεις ειμαι ο co play του τρεις λαλουν...να ξερουμε με ποιον μιλαμε...εσυ μεχρι και αυτην την ωρα μας το παιζεις μυξα παρθενα...λες και δεν θα μαθω ποιος εισαι...το πως παιζω και το τι αξιζω και το αν ουρλιαζω..ασε αυτοι που τα ακουνε να με ανεχοντε ακομα και να ειναι συμπαικτες μου...

οταν θα φτασεις εσυ εμενα και σαν χαρακτηρας και σαν παιχτης..ελα να ξαναμιλησεις...γατακι..κρυψου τωρα στον υπολογιστη σου...

Αδιαφορο αν σε γνωρισω,αδιαφορο και αν δεν σε γνωρισω,και με αφηνει παγερα αδιαφορο τι μου συνηστας.
Εχω πει ποιος ειμαι σε παλιοτερο ποστ,δεν θα το λεω καθε μερα.Σορρυ που δεν σκεφτομαι τα προβληματα της ηλικιας που αφορουν την μνημη ;)

Να φτασω σε σενα σαν χαρακτηρας και σαν παικτης,ειλικρινα δεν το θελω.Μεγαλη πτωση,θα χτυπησω.
Χαιρομαι που πιστευεις οτι εισαι καποιος.Λυπαμαι απο την αλλη που δεν υπαρχει αρκετο υλικο απο μεριας dc για να σου δειξει ποσο ασχετος εισαι.

Λοιπον,κουρασες,φιλακια κουκλα!
 

DeletedUser2749

το με κουβαλανε 5 ατομα..για πες τι θελεις να πεις με αυτο το πραγμα...ετσι πες το να γελασουμε.......
 

DeletedUser33703

Αραξε μαν. χαχαχαχαχ! Με εκανες και γελασα αληθεια. Αυτη η καραμελα με την αντοπροσωπευση εικονων με σκοπο να τα φερετε οπου θελετε καθε φορα που σας βολευει διαφορες κουφαλες και μεγαλο-κουφαλες των Φμ αληθεια κατανταει αστεια. Θυμασαι τη φυλη που εφτιαξες στον 20? θυμασαι πως την εγκατελειψες για να πας ΟΥΤ ενω ησουν ΛΟΚΑ? Διαφορες δικαιολογιες υπαρχουν ξερω. Να σου θυμισω τα του 25? Καλυτερα οχι θα ειμαι εκτος θεματος. Τα του 30 να σου τα θυμισω? Να σου πω και τη φημη που κυκλοφορει για την παρτυ σου στην εξωτερικη σου ζωη? Φανταζομαι ξερεις εισαι περηφανος και δε το θεωρεις κατι μεμπτο. Νικολακη λοιπον ασε το ποιημα και εισαι ο τελευταιος που μπορει να κριτικαρει και να μιλησει για αντιπροσωπευσεις.

Προς ολους τους παρατηρητες. ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΔΕ ΜΑΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ. Εδω λειτουργουμε ιμπεριαλιστικα τελειως. Ξεκινα κοσμος. Ειμαστε 3-4 χιλιαδες και μενουν 40-60 κατοχοι του κοσμου που εχουν "σακατεψει" παικτικα τους υπολοιπους. Ε οχι. αν φερεστε ετσι και στην κανονικη σας ζωη, δηλαδη πατε να φατε τον διπλα σας δινοντας ολον σας τον χρονο και ενεργεια τι να πω. Καλο καλοκαιρι.

Πολυ ωραιο πλανο απο DND. Μπραβο στα παιδια. Ελπιζω η προπαγανδα οπυ κανουν να μη λειτουργησει ανασταλτικα για τους DC και να συνεχιστει ο κοσμος.

Ρε κομπλεξικέ κoυμoυνιστάκο σταμάτα να βγάζεις το κόμπλεξ σου σε κάθε ποστ που γράφω και να το γυρνάς στο πολιτικό , δεν είσαι ικανός να με κριτικάρεις ούτε για πλάκα .
Πάμε τώρα στα των φυλετικών , μάλλον τα πράγματα δεν τα θυμάσαι καλά ή κάνεις πως δεν τα θυμάσαι καλά , η φυλή που είχα φτιάξει στον κ20 ήταν αποκλειστικά για να βοηθήσω τον Παναγιώτη και να δώσω το ριμ στους LOCA όπου και το έκανα με την προσάρτηση της φυλής μου στην τότε LOCA , αργότερα ήρθε η ένωση της LOCA με τους ΔΟΥΚΕΣ (τους τωρινούς OUT) δηλαδή , δεν εγκατέλειψα καμία φυλή όπως έκαναν τα καλόπαιδα πιο πάνω .
Όσο για τον κ25 και τον κ30 τι έχεις να μου πεις ; Αλήθεια θέλω να μάθω πολύ


[AIG]10 Ποντοι,
4. Προκλητικό Περιεχόμενο
Οτιδήποτε είναι ακραίο, οτιδήποτε εκφράζει πολιτικές πεποιθήσεις, ........απαγορεύεται στο forum είτε γίνει απευθείας με post είτε αναφερθεί με link.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2749

Αδιαφορο αν σε γνωρισω,αδιαφορο και αν δεν σε γνωρισω,και με αφηνει παγερα αδιαφορο τι μου συνηστας.
Εχω πει ποιος ειμαι σε παλιοτερο ποστ,δεν θα το λεω καθε μερα.Σορρυ που δεν σκεφτομαι τα προβληματα της ηλικιας που αφορουν την μνημη ;)

Να φτασω σε σενα σαν χαρακτηρας και σαν παικτης,ειλικρινα δεν το θελω.Μεγαλη πτωση,θα χτυπησω.
Χαιρομαι που πιστευεις οτι εισαι καποιος.Λυπαμαι απο την αλλη που δεν υπαρχει αρκετο υλικο απο μεριας dc για να σου δειξει ποσο ασχετος εισαι.

Λοιπον,κουρασες,φιλακια κουκλα!

για σενα γατακι εχω για την γουνα σου...αφου δεν θελεις να μας πεις οτι εισαι το co play του τρεις λαλουν (κου κου κου )..οταν δεις τα στατιστικα σε αυτον τον κοσμο...ελα εσυ να μιλησεις για τον λογαριασμο ραντιξ....ουτε ενα...ουτε ενα χωριο δεν πηρε ΚΑΝΕΙΣ και να το κρατησει......πρωτος σε επιθεση που σημαινει παιζω το παιχνιδι και δεν κοιμαμε ουτε περνω ετοιμα χωρια...

αρα γατακι οταν θα με φτασεις σε απολειες αμυντικες και επιθετικες θα ξαναμιλησεις μαζι μου...γιατι εισαι αναξιος να πεις κατι για τον λογαριασμο ραντιξ...γατακι κανε και ενα νιαου τωρα...
 

DeletedUser17325

Αραξε μαν. χαχαχαχαχ! Με εκανες και γελασα αληθεια. Αυτη η καραμελα με την αντοπροσωπευση εικονων με σκοπο να τα φερετε οπου θελετε καθε φορα που σας βολευει διαφορες κουφαλες και μεγαλο-κουφαλες των Φμ αληθεια κατανταει αστεια. Θυμασαι τη φυλη που εφτιαξες στον 20? θυμασαι πως την εγκατελειψες για να πας ΟΥΤ ενω ησουν ΛΟΚΑ? Διαφορες δικαιολογιες υπαρχουν ξερω. Να σου θυμισω τα του 25? Καλυτερα οχι θα ειμαι εκτος θεματος. Τα του 30 να σου τα θυμισω? Να σου πω και τη φημη που κυκλοφορει για την παρτυ σου στην εξωτερικη σου ζωη? Φανταζομαι ξερεις εισαι περηφανος και δε το θεωρεις κατι μεμπτο. Νικολακη λοιπον ασε το ποιημα και εισαι ο τελευταιος που μπορει να κριτικαρει και να μιλησει για αντιπροσωπευσεις.

Προς ολους τους παρατηρητες. ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΔΕ ΜΑΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ. Εδω λειτουργουμε ιμπεριαλιστικα τελειως. Ξεκινα κοσμος. Ειμαστε 3-4 χιλιαδες και μενουν 40-60 κατοχοι του κοσμου που εχουν "σακατεψει" παικτικα τους υπολοιπους. Ε οχι. αν φερεστε ετσι και στην κανονικη σας ζωη, δηλαδη πατε να φατε τον διπλα σας δινοντας ολον σας τον χρονο και ενεργεια τι να πω. Καλο καλοκαιρι.

Πολυ ωραιο πλανο απο DND. Μπραβο στα παιδια. Ελπιζω η προπαγανδα οπυ κανουν να μη λειτουργησει ανασταλτικα για τους DC και να συνεχιστει ο κοσμος.

Μην είσαι τόσο σκληρός μαζί του. Τον έχεις βρει μικρό και αθώο και το εκμεταλλεύεσαι. Ασ'τον εκεί να κοιμάται τον ύπνο του δικαίου. :rolf:
 

DeletedUser2749

ποιος ειναι ο blacko? τον ξερει η μανα του στον 36? τον μονο blacko που ξερω στον 36 ειναι τον κολλητο μου....ενα παιδι που γνωρισα μεσα απο αυτο το παιχνιδι...αεκτσακι τρελο...παοκτσης τρελος εγω...και ομως εχουμε την καλυτερη σχεση..ετσι γινεται στο παιχνιδι...κανεις φιλια κρατατει...και αν χρειαστει να παιξουμε αντιπαλοι σε αυτο το παιχνιδι..θα παιξουμε αλλα η φιλια μας θα κρατησει..και θα εχουμε την καζουρα που θα λεμε ''θυμασαι τοτε που σε εκανα ''αυτο''..'' η ''θυμασαι τοτε που καναμε μαζι ''εκεινο''...''

και ετσι παει η ζωη μας...το να πορονεστε και να κρατατε τοσο εχθρα...η ακομα καλυτερα το να το παιζεις ποιο εξυπνος απο μενα...το μονο που σε κανει ειναι κουτο...κουτο που κρυβεσαι πισω απο εναν υπολογιστη και πουλας ιστορια για κοσμους 6 16 26 και λοιπα...κοιτα απο ποτε εχω λογαριασμο στο παιχνιδι..και μην κοιτας το ιστορικο μου...αυτο ειναι μια οφθαλμαπατη που θελω να πεσεις στην παγιδα...αν εχεις τα κοτσια ελα να παιξουμε...καταλαβες? ναι η ου?
 

DeletedUser33703

Άσχετε μάλλον πήρες πολύ αέρα από το πουθενά

Δεν παίζω κ36 αλλά θα με δεις σύντομα , ετοιμάσου να αποκτήσεις νέο γείτονα
 

DeletedUser2749

αντε ρε τρομπα...χαχαχαχαχα...ποσο γελιο μου εβγαλες...τρομαξα και με επιασε λόξιγκας....ρε φιλε...τσουτσουριασα...
 

DeletedUser33703

Η μάνα μου με ξέρει καλά , τώρα ετοιμάσου να με μάθεις και εσύ.
 

DeletedUser

ναι.. ντραπηκε ο Σωτηρης να πει οτι παιζουμε το τρεις λαλουν..για αυτο το εχουμε και στο προφιλ χαχαχα
χαλαρωσε ραντιξ..τρομαξαμε..
 

DeletedUser2749

Κούνα λίγο το κεφάλι σου να έρθει το μυαλό στην θέση του..

μιλησε και ο ασχετος με τα 3 μηνυματα...τρεις λαλουν να σε ρωτησω...πριν 1 μηνα τι ειχες παθει? επεσες σε κλιμακτήριο? και τωρα ηρθες στα καλα σου? τωρα εισαι σε κλημακτηριο και αυριο θα ερθεις στα καλα σου? πες να ξερουμε τι παιζει με την παρτι σου...
 

DeletedUser33703

Radix πως νιώθεις που θα είσαι ο λόγος που η φυλή σου θα χάσει τον πόλεμο;

Για να έκανες τον beyonder να κάνει την 3η δημοσίευση του πάει να πει ότι τα πράγματα είναι σοβαρά
Ξέρεις τι με πειράζει εμένα και πολλών άλλων από ότι έχω καταλάβει

Όταν ένας άσχετος σαν και εσένα το παίζει παίκτης επειδή είναι 2ος στην κατάταξη (προς το παρόν τουλάχιστον)
Φαίνεται πως θα μαζέψεις πολύ κόσμο στον 36

4 τωρα..τι εχεις να πεις;βελτιωνομαι παικτικα;

Χαχα έλιωσα , Μπιλ μέχρι τα 110 που έχει ο Radix θες ακόμα πολλά ψωμιά για να τον φτάσεις.
 

DeletedUser2749

Radix πως νιώθεις που θα είσαι ο λόγος που η φυλή σου θα χάσει τον πόλεμο;

Για να έκανες τον beyonder να κάνει την 3η δημοσίευση του πάει να πει ότι τα πράγματα είναι σοβαρά
Ξέρεις τι με πειράζει εμένα και πολλών άλλων από ότι έχω καταλάβει

Όταν ένας άσχετος σαν και εσένα το παίζει παίκτης επειδή είναι 2ος στην κατάταξη (προς το παρόν τουλάχιστον)
Φαίνεται πως θα μαζέψεις πολύ κόσμο στον 36



Χαχα έλιωσα , Μπιλ μέχρι τα 110 που έχει ο Radix θες ακόμα πολλά ψωμιά για να τον φτάσεις.

τετοια να μου λες να τρελενομαι....εσυ υπαρχεις στον κοσμο? παιζεις καπου??? τι γινεται με σενα?

αν δεν παιζεις στον κοσμο..απλα βγαζεις τον σκασμο και παρακολουθεις...το τι κανει ο ραντιξ καντο και εσυ αμα μπορεις...μια χαρα ημαστε εδω...σε χαλαει το ξερω αλλα τι να κανουμε...DnD ημαστε και δεν πεφτουμε....

- - - Eνημερώθηκε - - -

Radix πως νιώθεις που θα είσαι ο λόγος που η φυλή σου θα χάσει τον πόλεμο;

Για να έκανες τον beyonder να κάνει την 3η δημοσίευση του πάει να πει ότι τα πράγματα είναι σοβαρά
Ξέρεις τι με πειράζει εμένα και πολλών άλλων από ότι έχω καταλάβει

Όταν ένας άσχετος σαν και εσένα το παίζει παίκτης επειδή είναι 2ος στην κατάταξη (προς το παρόν τουλάχιστον)
Φαίνεται πως θα μαζέψεις πολύ κόσμο στον 36



Χαχα έλιωσα , Μπιλ μέχρι τα 110 που έχει ο Radix θες ακόμα πολλά ψωμιά για να τον φτάσεις.

μιλησε το ατομο που εκανε εγραφη το 2015..σπαμαρι και το παιζει και μαγκας..εγω ειμαι παιχτης απο το 2008...εσυ απο ποτε? το τι εχω κανει στο παιχνιδι το ξερουν καλα μονο οι δικοι μου...εσυ δεν χρειαζεται να ξερεις τιποτα...γατακι
 

DeletedUser31166

Ρε κομπλεξικέ κoυμoυνιστάκο σταμάτα να βγάζεις το κόμπλεξ σου σε κάθε ποστ που γράφω και να το γυρνάς στο πολιτικό , δεν είσαι ικανός να με κριτικάρεις ούτε για πλάκα .
Πάμε τώρα στα των φυλετικών , μάλλον τα πράγματα δεν τα θυμάσαι καλά ή κάνεις πως δεν τα θυμάσαι καλά , η φυλή που είχα φτιάξει στον κ20 ήταν αποκλειστικά για να βοηθήσω τον Παναγιώτη και να δώσω το ριμ στους LOCA όπου και το έκανα με την προσάρτηση της φυλής μου στην τότε LOCA , αργότερα ήρθε η ένωση της LOCA με τους ΔΟΥΚΕΣ (τους τωρινούς OUT) δηλαδή , δεν εγκατέλειψα καμία φυλή όπως έκαναν τα καλόπαιδα πιο πάνω .
Όσο για τον κ25 και τον κ30 τι έχεις να μου πεις ; Αλήθεια θέλω να μάθω πολύ

ραντεβου στο δρομο φασιστακο οποτε θες. δε σε ειδα στον πειραια. του καναπε εισαι? σου πα απο δικαιολογιες θα χεις πολλες. δε προκειται να επεκταθω για αλλους κοσμους εδω. κου*****στης δεν ειμαι και θα πρεπε να σε κανω αναφορα για το χαρακτηρισμο. εσυ δε θα με κανεις αναφορα για το φασιστακο γιατι το χεις για ΤΙΜΗ σου και καμαρι σου. θα μας μιλησεις και για τιμη.

radix μην ασχολεισαι μαν. το ατομο εχει αποκτησει προσωπικοτητα μονο χαρη στις φυλετικες. εδω μεσα ενηλικιωθηκε.


[aig]10 Πόντοι
4. Προκλητικό Περιεχόμενο
Οτιδήποτε είναι ακραίο, οτιδήποτε εκφράζει πολιτικές πεποιθήσεις, ........απαγορεύεται στο forum είτε γίνει απευθείας με post είτε αναφερθεί με link.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34147

μιλησε το ατομο που εκανε εγραφη το 2015..σπαμαρι και το παιζει και μαγκας..εγω ειμαι παιχτης απο το 2008...εσυ απο ποτε? το τι εχω κανει στο παιχνιδι το ξερουν καλα μονο οι δικοι μου...εσυ δεν χρειαζεται να ξερεις τιποτα...γατακι

Η είσαι μεγάλο τρολ ή δραπέτευσες από το ψυχιατρείο.



ραντεβου στο δρομο φασιστακο οποτε θες. δε σε ειδα στον πειραια. του καναπε εισαι? σου πα απο δικαιολογιες θα χεις πολλες. δε προκειται να επεκταθω για αλλους κοσμους εδω. κου*****στης δεν ειμαι και θα πρεπε να σε κανω αναφορα για το χαρακτηρισμο. εσυ δε θα με κανεις αναφορα για το φασιστακο γιατι το χεις για ΤΙΜΗ σου και καμαρι σου. θα μας μιλησεις και για τιμη.

radix μην ασχολεισαι μαν. το ατομο εχει αποκτησει προσωπικοτητα μονο χαρη στις φυλετικες. εδω μεσα ενηλικιωθηκε.


Πρωτα τον λες φασίστα και μετά λες ότι θα του κάνεις αναφορά επειδή σε είπε κομ*****στή.Άλλος από δω..
 

DeletedUser31166

Πρωτα τον λες φασίστα και μετά λες ότι θα του κάνεις αναφορά επειδή σε είπε κομ*****στή.Άλλος από δω..

πως ακριβως τα συνχεεις τα δυο φιλε μου? ειπα κανονικα θα σε κανω γτ το θεωρω προσβολη. Ο κοσμος δεν ειναι χωρισμενος σε κου*****στες και φασιστες. ή μηπως γινομαι σα τα μουτρα του αν χρησιμοποιησω τους κανονες φορουμ? δε σε πολυπιανω τι εννοεις. Αντε καληνυχτες. Πολυ ασχοληθηκα. Καλες μαχες ευχομαι μαγκες και στις δυο πλευρες. Αναμενουμε τα επομενα πλανα.
 

DeletedUser33703

Προς Radix
Σκέψου πόσο άσχετος είσαι που παίζεις από το 2008 και κατάφερες να γίνεις γνωστός ακόμα και με την ασχετοσύνη σου 8 χρόνια μετά , μπράβο σου φίλε μου συνέχισε να κάνεις τα αδύνατα δυνατά και ίσως πιστέψουμε πως ο γάιδαρος πετάξει κάποτε .
beyonder μην ξαναμιλήσεις αν δεν κάνω λάθος έκανες εγγραφή και εσύ το 2015

Radix μια ερώτηση ο kaboum που έκανε το 2013 την εγγραφή του μπορεί να μιλήσει ; Σε παρακαλώ δώσε του την άδεια να γελάσουμε λίγο ακόμα

Προς kaboum
Συνέχισε να βγάζεις τα απωθημένα σου , πλάκα έχει
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή